Forum
ησ тυкєєנ נє мσנα ∂яυgα zgσ∂вιcαα! υραм, ∂α ναм вσ νšєč ιη вσѕтє вяαℓι...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●Ι.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●No

Pozorno sem poslušaa učiteljičeno razlago. Vedela sem, da me nihče ne bo niti malo pogrešal.
Strgala sem list papirja iz mape, ter začela risati. Med tmeu sem vsake toliko časa pogledala učiteljico, ki ej misliala, da jo poslušam.
Zvonec je končno zazvonil. Oddahnila sem si. Vse sem spravila v torbo ter si jo dala na ramo.
"Učenci poslovimo se od naše prečudovite Ellenor Annie Carver!" je učiteljica rekla z nasmeškom na obrazu. Izgledala je nekam žalostno. Vedno sem bila piflarka zaadi mojih strogih staršev. Zato so me učitelji oboževali.
"Dijo!" so rekli zdolgočaseno in stekli čez vrata. Vedela sem, da me ne bodo pogrešali.
"Ellenor pridi malo sem!" mi je rekla. Prikimala sem ji in stopila do nje. "Ne zmeni se za njih. Se odlična učenka in jaz verjamem, da boš še veliko doživela in prišla na najboljše oniverze. Zelo žalostno je, da nas zapuščaš tri mesecepred koncem osmega razreda," v oči so ji padle solze, ko mi je govorila. Na koncu me je objela in rekla sem ji, da bom tudi jaz pogrešala to šolo. Kar je bila seveda laž. Niti malo en bom pogrešala tečudne šole. Osem let so me zafrkavali in učitelji so mi dajali prednost. Že od kar vem, da se selimo sem komaj čakala zadnji dan šole.
Ko je končala z jokoanjem sem hitro stekla pred šolo. Zamujala sem za pet minut, mami pa nikoli ne zamuja.
Že je čakala v avtu. Rosana in Jack sta že sedela v avtu. Moja mati je samohranilka z tremi otroki.
Rosana bo hmalu končala prvi letnik gimnazije v središču Londona. Ta šola naj bi spadala pod najprestižnejše zato mami upa, da bova tudi midva z Jackom prišla na kakšno ilitno gimnazijo.
"Zamujaš!" je bilam prva beseda iz ust mati.
"Učiteljica se je poslavljala," sem ji odgovorila. Rosana se je nasmehnila, Jack pa je začel nekaj govoriti.
"Zakaj se sploh selimo?!" sem jo vrprašala.
Mati je rekla navaličano kot, da bo to rekla že miljonkrat:"Rosana ima tam zraven gimnazijo na katero bosta tudi vidva z Jackom šla. Tam pa sem našla tudi zelo poceni hišo in novo službo v kateri bom zaslužila trikrat več."
Nismo imeli veliko denarja. Tudi, če zdaj živimo v obrobju Londona je do središča nekaj ur vožnje.
Ko smo prišli domov nam je mati naročila, naj vse stvari zapakiramo. Jutri naj bi prišel selitveni kombi.
Ko sem že vse stvari spravila v pet škatel sem pogledala, če sem kaj pozabila. Pod posteljo je ležala škatla.

Škatla mojih spominov. Notri so bili ohani resnično veliko vredni. Oče mi jih je kupil za moj dvanajsti rojstni dan. Pet tedno kasnjeje je umrl v prometni nesreči.
Notri je bilo polno fotografij, dragocenih predmetov, ter nekaj čisto običajnih stvari.
Škatlo sem s težavo stlačila v torbo za pomenmbnejše stvari in vse odnesla v vežo.
Nato sem odšla v Jackovosobo in mu pomagala dati v škatle večino njegovih stvari.
Kmalu smo se vsi odpravili spat.
Zjutraj sem se zbodila zadnja. Vsi so že tekali po hiši in delali še zadnje stvari.
"Ellenor! Pomagaj Jacku nesiti škatle!" mi je zavpila mati iz svoje sobe.
Njaprej sem se počesala in se namazala z maskaro. Ni bila moja saj mi mati je ne bi dovolila kupiti. Pred letom sem jo vzela Rosani ona je pa misliala, da jo je izgubila. Nohte sem si na hitro nalakirala z mojim edinim lakom za nohte. Ne hitro sem si lase spela v figo in se pogledala v ogledalo.

Moram priznati, da sem ena redkih, ki ne uporablja nobenih krem, pudrov in takih stvari pa nimam mazoljev.
Ko sem prišla v Jackovo sobo je bila čisto pospravljena. Niti prahca ni bilo. Pohištvo je bilo izgleda zapakirano v škatla saj ga ni bilo ob stenah. Soba je bila vsa zamatana s škatlami.
Z eno izmed škatel se je trudil Jack.
"Daj bom jaz!" sem mu rekla
"V ledu!Samo ti bom jaz tudi pomagal!" mie je rekel prisrčno. Prišel je k meni in mi dal na lička lubčka.

"O, hvala...Pridi," sem se mu zahvalila in prijela škatlo. Čez dve urei ej bila vsa hiša prazna. Pred hišo se je že vstavil selitveni kombi.
"Hitro se uredite in poslovite od sosedov," je povedala mati.
Rosana je prišla v mojo sobo.Pokazala mi je črno-vijolčno oblekico in belo:"Katero naj oblečem?"
Pokazala sem na prisrčno belo oblekico.
"Hvala!" je povedala in tekla v svojo sobo. Minuto kasneje je že bila v moji sobi in kazala oblekico.

"Super oblekica zdaj pa pojdimo," sem ji rekla. Bila je vesela pohvale a žalostna, ker ni morala še pozirati.
Jaz sem nase navlekla svoje stare kavbojke in navadno majico, obula fejk all starke in odšla na ulico.
Jaz se nisem imela posloviti za nikomur.
Vsi so me sovražili razen učiteljic.Še sama sebe sem velikokrat sovražila.
Moja mati sicer ne tepe veliko. Je pa stroga. Ko sem lansko leto prišla domov z štirico sem bila PET mesecev brez računalnika. Prvi teden štirice sem bila tudi velikokrat tepena.
Drugače je zelo prijazna mati. Nimamo veliko denarja zato tudi oblek nimamo veliko. Pa še Rosanina gimnazija je zelo draga.
Vsedla sem se v selitveni kombi in počakala vstale.
Vozili smo se nekaj ur nato pa prišli v zelo lepo sosesko. Hiše so bile večinoma zelo lepo urejena in velike za tri naše. Prišli smo do ene izmed najlepših hiš v soseski. Tam smo se ustavili.
"Je to naša hiša?!" sem vprašala navdušeno. Vsi smo si jo ogledovali.
"Na tista na drugi strani," je razočarano odgovorila mati. Vsi smo obrnili poglede na hišo na drugi strani ulice.
Tudi ta ni bila grda. Ampak je izgledala zapuščena. Le- vrt ni bil urejen. Vstalo je bilo prečudovito.
"Dajmo razpakirajmo!" je rekla in odšlaiz kombija.
"Gospa za tosmo miplačani!" je rekle voznik ter odprel pritljažnik. V njem je biloše nekjaj delavcev in ti so takoj začeli nositi stvari vhišo.Mati se je zadovoljno nasmehnila in odkorakala v hišo.
Vsi trije smo odšli za njo. Cel dan smo govorili kam morajo kaj dati.
Na koncu dneva, ko se je že večerilo je bilo vse na svojem mestu. Odločili smo se, da pozdravimo sosede.
"Ali pa, če bi počakali na jutri? Saj je jutri sobota tako, da pojdimo spat," je predlagala mati. Mogoče smo bili res nekam zmatrani.
Odšla sem v svojo sobo, ki je bila prečudovita. Bila je čisto v mojem stilu in še zelo velika je bila.

Z veseljem sem se zavila v posteljo in zaspala.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ηєкšт.؟●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
26. oktober 2012
next.!
26. oktober 2012
Hvalaaa!.*
26. oktober 2012
Še nekej nextou in next mejbi še daan!c;
26. oktober 2012
u108352
u108352
omg neeext < 333
ti pa maš talent :*
26. oktober 2012
u110311
u110311
Next ))) i like it .!
26. oktober 2012
All-Sanjaaj.*Indrgač to pišem že štiri ure!x'D
In grem manjši next narditi v pou urcee!!
26. oktober 2012
In hwala obemaa!!
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
26. oktober 2012
Hwala.!
In jstže počas pišm next. Čez kakšni dve urci boo!
26. oktober 2012
Neeext tkoj !!< 3
26. oktober 2012
Pišeem..Samo apč zeloo počasi!
26. oktober 2012
seveda,seveda...c:
26. oktober 2012
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●2.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Zbudil me je topel sončni žarek, ki je sijal naravnost v mojo sobo. Pretegnila sem se in poskušala še malo zaspati.
A že naslednjo sekundo sem slišala jokanje.
"Ampak, mami jaz hocem iti na iglala!!" je klical Jack v solzah.
"Jack ljubček moj. Pridi sem," sem mu rekla zaspano. Z Jazcokm sem se najbolje razumela. Vedno sem ga pomirila kadar se je mami jezila.
Jack je v solzah stekel v mojo sobo.Zčel je govoriti z hlipajočim glasom:"Mami noce... Iti z ma-a-ano...na iglisce!"
Nato se je ponovno podal v nov val joka.
"Ljubček pridi k meni. Bom odšla jaz s tabo na igrala," sem mu rekla tolažeče.
V trenutku je nehal jokati, hlipati in stokati. Skožil mi je v objem, ter se mi zahvaljeval.
"Pridi pojejva nekaj, potem se še oblečem in greva!" sem mu rekla.
Zaspana sem prišla v kuhinjo. Zazehala sem in vprašala:"Kaj bo za jesti?!"
"Tvoje najljubše! Ker smo se preselili v prečudovito hišo in, ker sem dobila najboljšo službo!" je rekla veselo. Podala mi ej vročo čokolado. S penicami!

"Hvala mami! Zlata si!"sem ji rekla. Počasi sem popila vročo čokalado.
Ko sem končala me je pogledala z ljubečim obrazom.
"Zdaj se pa pojdi učiti! Malo sem se pozanimala in v ponedeljek naj bi pisali Fiziko!" je rekla že z manj ljubečim obrazom.
"Ampak Jacku sem obljubila, da bova odšla na igrišče!" sem ji poskušala ogovarjati.
"Nič ogovarjanja. Učila se boš in pika!" je rekla. Njena roka je bila nad mojo glavo. Hitro sem stekla v svojo sobo. S solzami v očeh sem se zaprla v sobo in v roke vzela debelo knjigo. Moram se izgleda sprijazniti, da je moje življenje takšno. Knjigo sem brala vedno znova.

Med temu sem slišala trkanje Jacka, njegovo kričanje in jokanje.
Bilo mi je hudo zaradi njega. Bil je priden, prisrčen in odličen otrok. Ni bil razvajan a se mu marsikatera želja ni izpolnila.
"Ellenor! Kosilo! Pridi dol!" je klicala mati iz spodnjega nadstropja.
"Jaa!" sem ji odgovorila. Označila sem si stran kjer sem končala.
Nato sem vstal ain odšla počasi po stopnicah. Jack se mi je spačil. Bil je več kot očitno jezen name.
"Oprosti Jack! Mati mi ni dovolila," sem mu rekla v pomirilo. Pogledala sem mati v pozorilo.
"Dovolj zamir. Pojejte!" je rekla jezno.
"O pica!" je rekla Rosana navdušeno, ko je prihajala po stopnicah.

Ko smo vsi sedeli in jedli pico je mati začela:"Zdaj, ko imam novo službo gremo lahko jutri po obleke," je rkela me premerila s pogledom, ter nadeljevala,"ter zvezke. Obedvi sta rekli, da vama je zmankalo nekja zvezkov."
Bila sem navdušena. Čeprav sem vedela, da mti sovraži kadar se kdo razkazuje. Ko je Rosana enkrat oblekla majčko do popka jo je mati prisilila, da je odšla v šolo oblečena v obleko z dolgimi rokavi in do tal. Ampak Rosana je lepa v vsaki stvari!Ima res prečudovito frizuro, telo in oči.

Z svojo res visoko štipendijo si lahko kupi ogromno oblek za katere mati niti pove ne.
Ko smo pojedli smo vsi trije otrociodšli v zgornje nadstropje.
"Jack pridi v mojo sobo," sem mu zašepetala, ko me mati ni morala več slišati.
Odšel je z mano v mojo sobo in jaz sem zaprla vrata.
"Oprosti, ker nisem odšla s tabo na igrala. Lahko se greva kakšno igro," sem mu rkela žalostno.
"Jaa! Clovek ne jezi se!" je tekoj rekel.
Pokimala sem mu in nekaj ur sva se igrala, nato pa je prišel čas, da gre spat.
Jaz sem še nekajkrat prebrala knjigo, nato pa se odšla stuširati. Oblekla sem se v star polover nato pa počasi zaspala v postleji.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ηєкšт.؟●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
26. oktober 2012
neext še to minutoo < 33 carskoo pišš < 3
26. oktober 2012
1.Trenutno grem dol tko, da ju3!
2.Hwala in s temu je veliik truda in obsedonsti(z kompom)...
3.Še nekej nextoouuuu!!< 33333
26. oktober 2012
A po 6 urah greš ti že kr dol iz kompa? Aj mwa < 33
26. oktober 2012
Jaa!!Muaa< 333
26. oktober 2012
Pa da se mi ju3 narišeš tuki ok.? < 333
26. oktober 2012
Bom ju3 dva nexta probala!!!
26. oktober 2012
ijeej c; < 3
26. oktober 2012
u108288
u108288
neeext zakon res
26. oktober 2012
NEXT.! men je tok všeč, pa res je carsko ;**
27. oktober 2012
Hwala..*Res zele ne morm tko, da bom mal kasnej!!
27. oktober 2012
next.!
27. oktober 2012
Hwalaa.!
27. oktober 2012
u110403
u110403
neeeext.! < 3333
27. oktober 2012
u108287
u108287
next c:
zaaaaaaaaj
27. oktober 2012
Hwalaa.!
Žej bom mogoče žačela pišaat.;3Šamo, če bom lahko do konča napišala ne veem....
27. oktober 2012
u108287
u108287
Jeeej
27. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg