Forum
u122914
u122914
No se mi zdi da je malo tem glede J.B ja ...
No to je moja če vam bo všec ploosim nextajte ok??
"Ph...to pa bom znala."Sem si ponavljala v dvomih. "Lola, spet motiš pouk, kaj pocenjas??"Me je uciteljica uprašala. "Nekaj česar vi nikoli ne boste." Izbulila je svoje oke in me poslala domov. Jaz sem se delala pridno punčko in odkorala skoz razred, po hodniku in do garderobe. Ko sem prišla domov me je mama spet zaskrbljeno vprasala:"Lola, uciteljica te je že 5 ič poslala domov ta teden. Kaj bom naredila s tabo?" "Nič, saj nikoli ne." Vrgla sem se na posteljo in odprla Facebook. Moj mac (mac book) me štekal in zato sem ga kar zaprla. Komaj sem čakala ju3.
Aja, jaz Lola Sarah McClain,
za prijatelje pa Lol:

Upam da vam je vsec do zdaj???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2013
neeext
13. februar 2013
Neneeeeeext
13. februar 2013
u116794
u116794
next <3
14. februar 2013
u122914
u122914
Hvaaalaa da nextate in berete...
"DRRRIIIIIIIIIINNNNNNNN!!!!!!!" Me je zbudila budilka. Jezno sem se zvlekla do kopalnice...
Ko sem si sama sebi grda ej. Sem si mislila. Mal sm se uštimala in potem sem se onula moje nooove naj najkicee. Hj morda sm nek dork na šoli ampak okus pa mam .
U šoli.....
"Alissa, pa kje si no." Sem si govorila, medtem, ko sem med odmorem čakala njo pred omaricami. Buljila sem v moj iphone in pritskala kliči-tipko. Končno je pritekla. "A celo si prišla al ka??" Sem jo jezno vprašala. "Sorry ampak slišala sem da bo Jake...
"O wou wou.Jake??"In sem ostala odprtih ust. Takrat pa so se slisali koraki Jakea po garderobi. Prepoznala sem jih po temu, da njegovi copati so samo glasni se cvilijo ko drugi. "Heei Lola. Upam,da se kaj vidiva na žurki ... Zdej ko so počitnice ." In mi je pomežiknil. Zastal mi je dih, sej to je bil najbolj hotttt tip na celi soli.
Jakers:

"Ammm....Lol?" Se je oglašala Lissa (njen vzdevek). Zdaj sem se spomnila. "Faaak." Sem ji rekla. "Kaaj??" Povedala sem ji da sem te poletne počitnice pri očetu....Moj oče je agent in ima svojo talent agencijo. "Pa ni to dobro..?" Mi je rekla v dvomih.
Neee ni!!" Sem ji odvrnila. In napočil je tudi ta dan ko sem pristala pred njegovo hišo.

Sploh nisem vedela kje so vrata in to sem sovražila.
D: Heei. Tu je moja mala Lolitaa.(tko sem pa za clane družine, ja vem defekntno...)
J: Heei očii. In objela sem ga.
D: Upam da neboš besna...glej ta mesec pride k nam enen gost.
Ne skrb nebo te moto....ampak sej poznaš Justina a ne???
Samo zbulila sem oči. Samo njega ne....Ravno on mi je manjkal....Faaaak še večji.
In po kosilu sem šla na sprehod in ko sem se vrnila je že stal v hiši Justin Bieber.
"Heei babe." Mi je rekel. "Heei Dork." Sem mu odvrnila. Pa kaj je narobe??" Me je vprašal.
"KAJ je narobe??" A to bi vedo??" "No ti povem kaj je narobe... Nekej se pbnašaš da si nek pomembnež, kao lomilec src in še gej si." Odkimal je. "Deej sej vem da si me želiš to itak vsaka punca hoče." In tko mi je govoril celi dan. In dan je bil še dolg ....
A je uredoo??
Nextaam??
Aja pa usaj 4 nexti???
14. februar 2013
neeeeeext
14. februar 2013
u122947
u122947
NEXT
15. februar 2013
next!!!!!!!!! next!!!!!!!!!!!! zdej maš 4 nexte tako da lahko začneš pisat
16. februar 2013