Forum
u90554
u90554
Heeyyy! Vem da obstaja že OGROMNO zgodbic o One Direction, jaz pa sem se odločila, da bom napisala še eno. Pisala bom o tem, kar si želim da se bo zgodilo z mano in bom poskušala navesti čim več resničnih podatkov... Bom kar začela.

Pozdravljeni! Sem Kate in danes je zame ZELO pomemben dan. Trenutno sem na letalu in se selim v drugo državo!
Poleg mene sedi moja BFF. Poznava se že od 1. razreda OŠ, BFF pa sva postali v 4. Od takrat se še nisva ločili!
Najina vez je postala še trdnejša, ko sva si pred petimi leti prisegli, da se bova, ko bova polnoletni, preselili v London in spoznali One Direction!! In prvi del načrta se nama pravkar uresničuje!!
„Katy, saj mi obljubiš , da jih bova spoznale? Obljubi mi!” mi teži moja piikica, kot že 5 let reče najmanj enkrat na mesec. In kot vsakič svečano odgovorim: „Obljubim, da bom naredila vse da jih spoznam.”

Kate ima modre oči, velika je približno 165 cm, ima dolge naravno skodrane blond lase. To je ena izmed njenih slik...

Njena bff pa je rjavolaska s temno rjavimi očmi, visoka je 171 cm.

In še ena skupna slika (Kate zgleda večja, ker je stopila na prste):

No to bi bilo vse. Več izveste v naslednjem nextu!!

Kako se vam zdi? Zanimivo? Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2013
u101445
u101445
neext
09. marec 2013
u125310
u125310
next ful je zakon
09. marec 2013
u90554
u90554
No sam nej povem da 1 glas (naj ti bo. Bom.) sem dala jaz da lahko potem vidim kaj boste dali vi za naslednji next pa rabim še 4 nexte.
09. marec 2013
u90554
u90554
Še 3, pa hwalla
09. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
09. marec 2013
NEXT
09. marec 2013
PIIIIIIŠI DALJEE
09. marec 2013
NEXTI ŽE;NEXTI ŽE;NEXTI ŽE;NEXTI ŽE;NEXTI ŽE;!!!!!!!!!!.......
09. marec 2013
u90554
u90554
OPOZORILO: Kasneje bom pisala v več osebah, zato bom že zdaj na začetku napisala v čigavem imenu pišem. Če štekate kaj sem zdaj povedala.

Ta next posvečam moji Alex, moji Nini, s katero naju redno uriva. Love yaa!:*

Če bi še kdo rad da mu posvetim next pa nej mi napiše na zs prosim.

10. 10. 2018
--------------Kate----------------
Naj vam povem svojo življensko zgodbo. Rodila in živela sem v Sloveniji, majhni državici na jugu Evrope... Prelomnica v mojem življenju se je zgodila ko sem imela približno 13 let. Takrat sem si na telefon naložila prvi dve pesmi od One Direction; What Makes You Beautiful in One Thing. S šolo smo šli na nek izlet in CELO POT sva z Alex (mojo bff) poslušali te dve pesmi - vsako približno enajstkrat. In od takrat sva zapriseženi Directonerki!! (P. S.: Nato sem si seveda naložila čisto vse pesmi in videe.)
Naprej sem šla na splošno gimnazijo, Alex pa se ni mogla odločiti med jezikovno in umetnostno...a ker sta splošna in umetnostna v isti stavbi, je izbrala to in še vedno sva ostale bff. Letos sva končale 4. letnik in si vzele 1 leto prosto, da bi uresničile svoje sanje...
4. 5. 2018 sem postala polnoletna. Imeli smo THE BEST žur ON THE WORLD!! Alex ima 18. rojstni dan 28. 11. in je zdaj „pod mojim varstvom”, čeprav mora včasih celo ona bolj paziti na mene Jap sem precej divja, pa saj tudi z njo ni kaj dosti bolje. Imela sem že veliko fantov, nedolžnost pa mi je vseeno uspelo obdržati. Hranim jo za nekoga resnično POSEBNEGA. In imam nenavaden občutek da Ga bom spoznala v Londonu.
Zazvonil mi je telefon. „Wake up in the morning feeling like P. Diddy...”
Bil je Tadej, moj (trenutni) fant!
„Oojla Kate, Vrtnica.” (Tako me kliče, ker je moje drugo ime Rosalie - Rose)
„Teddy-Bear! Že milijonkrat sem ti povedala da me ne kliči tako!!” sem se zadrla. Potnik pred mano se je obrnil in me pogledal, kot da govorim kitajščino. Skoraj sem mu pokazala jezik, pa sem se spomnila, da potujemo v Anglijo, torej je logično da je večina ljudi Angležev, jaz pa sem govorila slovensko... (;
Alex je pokukala izpod rezine kumare, ki jih je imela na očeh. „Boyfriend drama?” je vprašala. Z roko sem pokrila slušalko na telefonu in jezno rekla: „Kliče me VRTNICA!!” Za trenutek sva se spogledali, nato pa naju je TOTALNO urilo in smejali sva se kot..kot...no, ni primerjave kako sva se smejali. Med glasnim prhanjem ko sem poskušala ustaviti krohot, sem v slušalko izdavila „Sori, končat moram”, prekinila in zaradi zadržanega smeha ki je prišel na plan na ves glas zavreščala!! Do naju je pritekla stevardesa in naju (po angleško) opozorila, da naj ne motiva drugih. S težavo sem prikimala, ko pa je izginila me je še boj urilo ko sem videla Alex kako so tlači papirčke v usta!!! Moški pred mano je zopet začel buljiti, zato sem jo raje posnemala. Približno pol ure sva poskušali ustaviti smeh, pa naju je vedno znova urilo ko sva videli ena drugo s papirčki v ustih! Končno me je preveč bolel trebuh in zamižala sem, da je ne bi videla. Izpljuvala sem papirčke in z zaprtimi očmi opazila da sem zelo zaspana.
„Mislim, da bom kar zaspala..” sem še obvestila Alex in potonila v sen.
u101445
super je, čimprej neeeext!!!
js vem. Louisa.
09. marec 2013
PERFECTTTTTT!!!!!!!!1D-jevce
09. marec 2013
u125310
u125310
super je ... nexxt
09. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext... nova bralka+ upam da harry-ja
09. marec 2013
BRAAVO!samo za zaploskat!
09. marec 2013
nexttt
a lohk men posvetiš next pliss?
09. marec 2013
Kr neki
09. marec 2013
NEEXTT!!
perfection keep up the good work
100% en od 1D
10. marec 2013
u90554
u90554
Oops se opravičujem, sem falila datume; namesto 2018 je 2012 (pisala bom v preteklosti, kot da sva se pač me & Alex rodile prej). Hvala za razumevanje zdej grem pa nextat.
10. marec 2013
u90554
u90554
Ta next posvečam MrS.ToMLinSoN

--ker imava obe σηє ∂ιяєcтιση ιηƒєcтιση in obožujeva Louisov obraz--

------------Kate---------------
Kar naenkrat nisem mogla več dihati. Nekaj časa sem se davila, potem pa sem odprla oči in...videla ALEX kako mi TLAČI PAPIRČKE V USTA!! Omg I'm gonna kill that person.
„Zbudi se srček kmalu bomo pristali!!” se je zadrla, da jo je verjetno slišalo celo letalo. Papirčke sem ji pljunila v obraz in jo za nameček še malo popljuvala s slino. „Fuuuuuj” je zakričala in se hitela brisati.
Opazila sem da je videti sveža kot rožica. „Koliko mask si si naredila??” „Noo,” je začela šteti na prste, „tisto ki globinsko očisti pore, pa navadno čistilno, vlažilno, osvežilno,...” „Dovolj dovolj. Gotovo bi si naredila tudi masko za lase, če bi tukaj le bila kopalnica, a ne?”
„Spet mi bereš misli.” je čisto resno potrdila mojo domnevo. Alex je...malo...obsedena s svojim videzom. Pravzaprav je obsedena z veliko stvarmi; npr. s horoskopom, rojstnimi dnevni (ve za skoraj vsako slavno osebo), višino (tudi to mi za vsakega človeka ki ga spozna sporoči natančno koliko je visok), in pa seveda One Direction...
Moj telefon je zapiskal in tako sem se prestrašila da bi mi kmalu padel iz rok. „Lou, Lou, Louis je tweetal!!” sem razburjeno rekla. „Kaj pa?” „Omg omg omg I can't believe it!!!" sem zatulila. „Napisal je: "Something wrong with me and Eleanor..."!!”
Sploh ni dojela. Pa sem poskusla še po slovensko. „Nekaj je narobe med Louisom in Eleanor!!”
„In to pomeni...?”
„Da bom mogoče lahko jaz z njim, BUDALO!!”
„Aah...ohh...pa res!! Prav imaš! Jaz pa se še vedno ne morem odločiti med...”
u101445
jst veem.
10. marec 2013
u101445
u101445
aja, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtt!!!!!!!!
10. marec 2013
u125310
u125310
med niallom in harryem .... next
10. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. marec 2013
med Zaynom in Liamom
10. marec 2013
u101445
u101445
neexti no!!
10. marec 2013
next
10. marec 2013
u90554
u90554
Next za salih'cowdeve

-- ki je prva uganila Alexini simpatiji in ker sva obe last svojih najboljših prijateljic --

------------------Kate-----------------
„...jaz pa se še vedno ne morem odločiti med Harryjem in Niallom!!”
„Torej še vedno velja tvoj načrt, da se boš poročila s Harryjem in ga potem občasno varala z Niallom?”
„Zaenkrat, dokler se ne domislim česa boljšega...”
It zvočnikov se je razleglo opozorilo, da pristajamo in da so moramo zapet varnostne pasove. Ubogali sva glas in čez nekaj minut smo varno pristali.
Z Alex sva se skobacali ena čez drugo, se prerinili do izhoda, stekli po stopnicah in se zavrteli na svežem zraku. Obe naju je bolela rit od sedenja v drugem razredu!
Poiskale sva taxi in mu po angleško povedale naslov najinega novega stanovanja. Zdi se mi da naju je kar požiral z očmi, pa saj ni čudno, ker sva se pred pristankom čim bolj uredili...
Jaz:

Alex:

Ko smo prispeli, sva bili nad stanovanjem malo razočarani, a sva sive stene takoj popestrili s plakati & članki o One Direction, ki sva jih prinesli od doma Skuhali sva si nekaj malega za pojesti, nato pa sva se zvrnili na zakonsko posteljo in v trenutku zaspali.
Drugo jutro sem se zbudila zgodaj in za dobro jutro vrgla Alex blazino v glavo (to je najina tradicija da vedno ko prespiva ena pri drugi ima tista ki se prva zbudi čast, da vrže drugi povšter v glavo!). Nekaj je zamomljala in segla po očalih.
https://www.igre123.com/kitty-st-2/slike/me-in-amp-my-bff-in-gt-ninchy:*-love-u-in-lt-3-/228837
(take kot jih ima tista na levi - moja Nina)
Ima dioptrijo a po navadi nosi leče.
„Zbudi se pi*** ti materna jeb**** zamudile bova prvi dan službe!!” sem po nesreči začela preklinjati ko sem videla koliko je ura.
„Obljubila si da ne boš več preklinjala sploh pa ne po slovensko!!” se je zadrla nazaj, skočila pokonci in planila v kopalnico. „Prva!”
„Zdaj bom morala pa čakati do poldneva,” sem zavzdihnila in se kar v spalnici začela preoblačiti. Čez kakšne pol ure je prišla ven. Bila je oblečena v črno, ker bova v Starbucksu kjer sva dobili delo dobili predpasnike („uniforme”).
Njena slikca ko si je še oblekla jakno:

Nato sem se šla v kopalnico še jaz hitro uredit. Jaz (če si predstavljate da imam oblečeno črno dolgo majico):

Iin odpravile sva se v lep sončen dan.
u101445
suuuper jeee!!!
ne, čist nč ne bi spremenila!!!
10000000000000000000000000!!
P.S.- Kati...UMIRAM
10. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg