Forum
z mojo prijateljico sva se odločili da bova napisali eno zgodbico,ki ni taka kot ponavadi ker ni samo o one directionu ali pa justinu ampak je kar o obeh tako da je in za belieberje in directionerje. Upava da vam bo ušeč<33
_____________________________________________________________________________________
Abby:

Cassidy:

Cassidy's POW
Z Abby sva izstopili iz aviona. Letele sva v prvem razredu. Bilo je super, saj sva imeli na voljo čisto vse kar sva hoteli. To so nama pa seveda omogočili najini starši, ki imajo v lasti podjetji, slaščičarno in modni studio. Bili sva seveda v dvomih glede selitve, vendar niti pol tok kot najini starši. Morale sva se ločiti od najinih fantov, ampak bova videli, če se je splačalo. Ko sva izstopili naju je pričakala limuzina. Takoj sva sedli vanjo in že sva se odpeljali na najino posestev v Beverly Hillsu, ki so nama jo kupili najini oziroma podarili najini starši. Tako bova začeli najino novo življenje v Californiji. Preselili sva se namreč iz Francije-Pariza kjer sva skupaj odraščali že od vrtca in naprej do konca osnovne šole. Zdaj bova skupaj začeli na svoje novo življenje in vstopili v srednjo šolo.

Ko sva z Abb prispeli do najine vile nama je na vsaki strani šofer odprl vrata in, ko sva izstopili sva zagledali najino vilo. Osupli sva stali pred najinimi kovčki, ki jih je šofer zložil iz limuzine. Kmalu za tem sva odšli v svoji sobi, ki ju je povezovala skupna kopalnica in balkon, ki je imel razgled na najino morje.
29. avgust 2013
Neeeeeext!!<3
30. avgust 2013
sam če ne bo jih več bral ne bom pisala..
30. avgust 2013
nexttt;PP
31. avgust 2013
Neeext!!
01. september 2013
u151291
u151291
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
13. september 2013
Plis nextej!
14. september 2013
oki sam k bom mela čs..
14. september 2013
neeeeeeext
14. september 2013
jutr.
14. september 2013
Naslednji dan se je pričel pouk. Abb je komaj vstala za šolo jaz sem se pa zbudila že pol ure pred budilko, ker sem bila žiučna kako bi v srednji šoli. Ko sem se zbudila, sem šla v kopalnico, se umila, namazala in oblekla. Potem sem šla zbuditi Abb in odšla na zajtrk, ki nama ga je pripravila gospodinja. Bil je odličen. Ko sva pojedli naju je šofer odpeljal v šolo. »Hej Abb?«, sem jo vprašala. »Kaj je Cass?«. »Kako misliš da bo v šoli? Nobenega ne poznava oni se pa verjetno že poznajo med sabo. Malo me je strah. Kaj pa tebe?«, sem vprašala Abb. »Ja no, kaj pa vem. Mene ni niti strah, saj vem da imava ena drugo.« Nato sva se objeli in izstopili iz najine limuzine pred šolo. Hodlie sva na srednjo šolo kjer so bili sami bogataši in razvajeni mulci. Midve niti nisva bile, sam sem imela občutek da bopva ratali. Ko sva izstopili sem zagledala skupinico petih fantov, ki so se družili skupaj pred šolo. Videla sem samo enega-najpopovnejšega. Imel je črne lase z belim pramenom. In tiste čokoladne oči v katerih se takoj izgubiš. Kolena so se mi kar zašibila. Na drugi strani pred šolo pa je sedel fant katerega so obkrožala sama dekleta. Ko sem zraven sebe pogledala Abb sem takoj videla da ji ni bil pri srcu, saj ga je zaničljivo gledala. Ko sem pogledala fanta s črnimi lasmi sem opazila da me že nekaj časa gleda, nato pa sem videla, da v naju buli vsa šola. Z Abb sva se spogledali in odšli v šolo. Prvo uro na urniku nisva imeli enako zato sva šli vsaka na drug konec šole. Malo sem izgubila. Nato pa sem videla, da k meni prihaja on. »Si se izgubila?« me je vprašal in skoraj sem se izgubila v njegovih očeh.«Um, um..Ja sem se. Na urniku imam sociologijo in nevem kje je učilnica. Bi mi lahko pomagal?« sem ga malo spogljedlivo vprašala. Nasmehnil se mi je in skoraj bi padla po tleh. »Jaz sem Zayn. Te bom kar pospramil, ker imava isti predmet na urniku.« »Jaz sem Cassidy ampak me lahko kličeš Cass.« Odšla sem za njim in nisem slišala kaj mi je razlagal, saj sem gledala njegivo zadnjico*.*

te zgodbice nebom več pisala..če hoče jo lahko kdo drug nadaljuje.
15. september 2013
Kaaj?? Zakaj ne pliis ker fuuuuuul dobr pises plis se pis naprej!!"
15. september 2013
Nadaljuj pliss
15. september 2013
sam če jih bo več bral..pač uglašujte pa bom pisala naprej
16. september 2013
Zakaj je nebi nadaljevala saj si komaj začela! Prosim! Pa next
20. september 2013
okj..tkole sm se odločla..bom nadaljevala ampak pod enim pogojem..da jih bo več bral tko da prosm oglašujte da jih bo več bral k bom zbrala dovoj nextou bom nadaljevala..okejj..??<33
29. september 2013
wma
Next
29. september 2013
u151291
u151291
NEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. september 2013
neexxttt
30. september 2013
prebrala sm! hahahahahahahaahah
16. oktober 2013
ahahahahha..!!
17. oktober 2013
Oooooo waw *o*
Ahahaha samo, da je Zayn noter in je vse popolno *w*
Ubistvu je že sama zgodbica popolna...potem pa še Zayn in je nadpopolna zgodbica:*
Jaaa pa res si nadarjena pisateljicaaa *o*
Prosim da pišeš zgodbico, ker je res šuper!
Prosim........!
Next <3
31. oktober 2013
hahahah ne-.-
01. november 2013
ful dobra zgodbica
22. februar 2014
Next + nova bralka
21. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg