Forum
u54181
u54181
a story. ;3

Ali lahko samo en pogled spremeni življenje? Če bi me to vprašali pred 3 meseci bi se zarežala in rekla: no way :3 Ampak, če me uprašate zdaj: Totalno.

Vse se je začelo...next?

aja pa še osebe:

me-Alex (Aleksandra)
on-Ian
bff-Dana

Ostale zveste sprot xD

next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2011
u54181
u54181

Ian

Alex

24. julij 2011
u54181
u54181
zadna je pa Dana xD
24. julij 2011
u51015
u51015
piši ^^
24. julij 2011
next
24. julij 2011
u54181
u54181
Ok. pišem ;3

Vsa prepotena sem se zbudila in pogledala na uro. Kazala je 02.14 O_O. Nisem mogla zaspati nazaj zato sem odšla v kuhinjo po kozarec soka in se ulegla na kavč. Bila sem živčna. Biu je ponedeljek, prvi dan srednje šole. Roke so se mi tresle kot nore in malo je manjkalo, da bi ga polila po preprogi. Nasmejala sem se sama sebi in zazehala. Vedela sem da bom za preoblačenje porabila "pou dneva" zato sem se odločila, da kar začnem. Najprej sem šla pod hladen tuš, nato pa odprla omaro. Iz nje sem zmetala na stotine majc..dokler nisem našla moje najljubše. Iz nje sem potegnila tudi črne jeanse in obula all starke. Malo sem se naličila, zmetala nekaj zvezkov v torbo in se ulegla na kavč kjer sem že stotič začela brati VIHARNI VRH. Ura je bila pol sedmih zato sem stekla na busno postajo, Kjer me je že čakala Dana. Objeli sva se in se nasmejali. Končno je pršel avtobus. Vsedli sva se nekam zadaj in se celo pot smejali. Ob 7.45 se je začel pouk. Do malice se ni dogajalo nič posebnega. Pri malici pa....next?
25. julij 2011
u51015
u51015
nexT!
25. julij 2011
next
26. julij 2011
u54181
u54181
Pri malici pa...Z Dano sva se usedli nekam v kot jedilnice, kjer je biu še prostor. Na sredini jedilnice so sedeli najpopularnejši in najbogatejši, vključno z najino zabto sošolko Tino. Tina je bila bogata, razvajena cipa, ki ji ni bilo para. Vključnoo z njenima BFF-icama Saro in Niko. Spet so opravljale in se režale kot nore. Dokler ni v jedilnico stopil on. Biu je najpopolnejši človek kar sem jih kdaj videla. Imej je najlepše modro-zelene oči, ki so se iskrile kot valovi v morju. In popoune črne lase, ki so mu padali na njegov obraz. Strmela sem vanj "kot tele v nova vrata". Tudi Tina je bila že čisto nora nanj. Šla je k njemu in ga začela nekaj ogovarjati. No pa so šle vse možnosti, ki sem jih imela pri njem...Dvignil je pogled in najine oči so se srečale...next?
26. julij 2011
u10862
u10862
next!
26. julij 2011
u54181
u54181

Sara, Tina, Nika
26. julij 2011
next
27. julij 2011
u55379
u55379
next!
27. julij 2011
u54181
u54181
Dvignil je pogled in najine oči so se srečale...
Strmela sva si v oči in nisva odmaknila pogleda. V njegovi popounih globokih modrozelenih očeh se je iskrila ljubezen, žalost in sovraštvo. Njegovi skoraj neopazni podočnjaki so razkrivali neprespane noči..Njegove rdeče obrobljene veke pa so razkrivale trpljenje. Čeprav je s svojim nasmehom poskušal prikriti vse te stvari mu pri meni ni uspelo. Tako sem bila zatopljena v svoje misli da nisem slišala Dane: "Alex..Alex! Zemlja kliče Alex!?"."A..em..kaj?." sem zmedeno odgovorila in odmaknila pogled. Ko sem ga pogledala nazaj, so se nama ustnice razlegle v nasmeh. Dana se je zarežala in vzkliknila: "Opa opa Alex...že prvi dan..;P"..V zadregi sem se nasmehnila in skomignila z rameni. Spet sem ga pogledala in zagledala Tino kako ga osvaja. On pa jo je samo odrinil in me pogledal. Nasmehnil se mi je in odšel. Vsa zasanjana sem se vrnila k pouku. Komaj sem slišala besede učitelja, razmišljala sem lahko samo o njem. Po tem pa je nekdo potrkal na vrata...next?
27. julij 2011
NexT :3
27. julij 2011
u55379
u55379
Neeeeext.
29. julij 2011
next
30. julij 2011
u54181
u54181
Ok pišem :3

Po tem pa je nekdo potrkal na vrata...
"Naprej", se je zadrl profesor Novak. Vrata so se odprla. Še kar sem bil čisto zasanjana ko pa mi je prietel v glavo listek. Obrnila sem se in vdela da je od Dane. Na njem je pisalo: POGLEJ K TABLI. Ozrla sem se naprej in zagledaa njega, kako se pogovarja profesorjem. "Hvala Ian" je še rekel profesor in se spet obrnil proti nam. Ian je odkorakal proti vratom in še enkrat ošinl cel razred. Njegov pogled pa se je ustavil na meni. Namenil mi je najlepši nasmeh ever ; D. Jas pa sem zardela in se nasmejala nazaj. Profesor je začel razlagati o snovi, jas pa sem hitro napisala listek Dani: HEJ BEJB ;3 MISLM D SM SE ZATRESKALA ;D Listek sem ji vrgla na mizo. "Alexx!" sem zaslišala učitelja. Šit, videl me je. "Tukaj boš ostala po pouku še z nekaj učenci, ki kršijo pravila"je začel blebetati. Who cares ;D Pouk se je vlekel kot nor in po koncu sem se žalostno poslivila od Dane. "Se slišimo" mi je zavpila in stekla na avtobusno postajo. Poklapano sem odšla v razred in zagledala pouno učencev..vključno z Ianom♥ in Tino -.-". Spet se je lepila po njem. Imela sem jo že čez glavo zato sem odkorakala do Iana in...next?
30. julij 2011
next, ful dobra zgodbica ..mi lahko ko boš nextala napišeš pod sporočila da si pač nextala xD in zraven daš še link?
30. julij 2011
next
30. julij 2011
u51311
u51311
next:*
30. julij 2011
u54181
u54181
Imela sem jo že čez glavo zato sem odkorakala do Iana in...
In ga prijela za vrat ter ga strastno poljubila. Poljubil me je nazaj. Njegovi poljubi so strastni, mehki in čuteči. Moje in njegove hrepeneče ustnice so se prepletle. Tina pa je samo globoko izbuljila oči, se namrščila, rekla da tega še ni konec in jezno odvihrala skozi vrata. Z Ianom sva se nehala poljubljati. "Hej ", je bilo use kar sem lahko izustila. "Hej :3, jas sem Ian"je odgovoril. Nisem mu mogla odgovoriti samo stala sem in strmela. Dana (moja odrešnica) me je butnila v roko, da sem s tresočim glasom odgovorila: "Jas sem Alex ;P". Tako se je začel najin pogovor:
I-Ian
J-js

I: No..saj veš..lahko bi..šla ven na sprehod..

J: Misliš...da bi špricala?

I: Aham..mislim če ti je prav..?

J: Haha..z veseljem..(zardela kot paradižnik)

Ian me je prijel za roko, tako da je prepletel prste s svojimi. V trebuhu me je zaščemelo ob njegovem dotiku. Oba sva se naenkrat obrnila en proti drugemu. Čez usta se mi je razlezel nasmeh. Tudi Ian ga ni več dolgo zadrževal. Tako sva se smejaje usedla na klopco. Začela sva se na dolgo in široko pogovarjati. Ugotovila sva, da imava veliko skupnega. Oba sva zgubila starše, ko sva bila še majhna. Oba poznava hodo trpljenje za družino. Oba imava babici, ki skrbita za naju...Potem pa sem prekinila pogovor: "Em..veš..glede tistega v jedilnici.."..sem začela. Odkimal je z glavo in se mi približal...next?
03. avgust 2011
next
03. avgust 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeexty zakon story
03. avgust 2011
neexttt :3
06. avgust 2011
u54181
u54181
Odkimal je z glavo in se mi približal...Njegove mehke čutne ustnice so se dotaknile mojih. Prepretle so se druga z drugimi. Hrepeneče sva si zrla v oči. Takrat sem vedela. Vedela sem, da tudi on čuti enako. Nasmehnila sem se in zamišljeno pogledala preko njegove glave. Samo za trenutek sem pomislila,da naju nekdo opazuje, ko me je prekinil Ian: "O čem razmišljaš?".."Veš Ian..že prvič, ko sem te videla sem se izgubila v tvojih prelepih očeh..in vem da bo zvenelo načičkano..vendar..zaljubila sem se vate že ob prvem pogledu. Toplo me je pogledal (ne tako kot kul frajer, ki vsak teden zamenja punco) in mi rekel: "Vem da bo zvenelo načičkano (sledil je širok nasmeh) vendar sem se tudi jaz izgubil v tvojih prečudovitih rjavih očeh. In ko si me poljubila...še nikoli se nisem čutil takšne ljubezni." "Oprostita, da prekinjam to izpoved čustev, vendar zamudila sta že eno uro in nebi vaju rada videla v težavah...zato...se prosim vrnita v razred"..je rekla Dana, ki se je iznenada prikazala za najinima hrbtoma. "Dana ne skrbi za naju.." sem smejaje rekla..Ian se je zasmejal in prepletel njegove prste z mojimi. "Okej prav...si bom že kaj zmislila.."..je dahnila Dana. Nato pa še dodala: "Em..po pouku..tvoja soba..ok? Vse mi boš povedala ;D"..."Ja..ja se vidiva". Damen me je nežno prijel okoli pasa in rekel, da mi more pokazati njegov skrivni kotiček...next?
06. avgust 2011
u42341
u42341
nexty pa plis obvešči me plisss zs!!!!!!!!
p.s.: ne pozab na link
06. avgust 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
06. avgust 2011
u42341
u42341
pa napaka ni Damon amppak Ian!
06. avgust 2011
u54181
u54181