Forum
u98209
u98209
hi.
Moje ime je Hellen Torres.Živim v severni ameriki in moram znati tudi špansko saj mam v krvi tudi malo španske...JA oče je iz Mehike zato se pišem Torres.Imam sestro Shany Torres.Je že polnoletna in neživi več z nami zato se zadaj počutim kot edinka.Aja stara sem 16 in najbolj na svetu si želim spoznati Justina.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1 del.
Ulegla sem se na posteljo in prižgala ipod.

Poslušala sem pesem Mi amor od Justina seveda.Slišala sem očeta ko je gledal televizijo in španske programe.Bilo mi je dolgčas zato sem pograbila Ipod in kužka Denni in sve šle na plažo.No vsaj dobro je da je že skoraj noč in sve lepo gledale zahod in bilo je hladno.

Nisem imela prijateljic s katerimi bi se lahko družila.Bila sem sama zase.Šla sem v kavarno in si kupila kavo starbucks.

Ko sem bila na poti domov sem opazila neke plakate.Šla sem bližje in opazila da lahko osvojiš srečanje z Justinom,če izpolniš prijavnico in narediš video kako zelo ga obožuješ.Pograbila sem plakat in odšla domov delati video.

Shany

NEXT?

nej nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2012
u89006
u89006
Ñëkšty :“D
Me prou zanima video xð
03. julij 2012
neext
03. julij 2012