Forum
u157877
u157877
hej sem Vanessa in napisala bom zgodbo. ja...spet ff. upam da vam bo všeč!
tretja oseba
Najrajši bi odšel, vendar te še vedno nekaj veže ostati tam. Kako ubežati, kako se upreti, če bi s tem prizadel ljubljeno osebo? Kako ljubljeni osebi reči "Ne", če pa jo ljubiš?
Če to osebo resnično ljubiš?
Debbie
»Deb! Vstani! Si pozabila test pišemo!« »samo še malo!« »no prav jaz grem v šoli bom rekla da si zbolela.« »hvala ti Sam«
After 3h
Zbudila sem se in odšla do kuhinje. Pripravila sem si zajtrk nato pa sem se uredila. Čez par minut je prišla Sam. » Danes je go. Griffin rekla da…« »da kaj?« »da je našla družino zate…« »Kaj?! Ne nikamor ne grem! Že ampak je rekla da moraš to je tvoja zadnja priložnost drugače boš šla k očetu…nazaj…«ne grem nazaj k očetu da… »bolje bo da greš k tej družini… saj veš tvoj oče te je…« »hočeš reči pretepel, zanemarjal,…p-posilil…!« začela sem jokati in Sam me je objela. No želite vedeti o čem že cel čas govoriva. Moja starša sta veliko pila, se drogirala in nista me marala. Zato sem živela do zdaj živela v iternatu. Vendar je ravnateljica go. Griffin našla družino zame in moram se preseliti, drugače grem k očetu… » še nekaj je Deb. Ta družina živi v Londonu in seliš se že jutri…« »kaj pa ti? Našli so družino zame v Rusiji in čez dva meseca se selim. V Rusiji! Tako daleč! Nočem oditi brez tebe! Vem ampak moraš, žal.« pogledala je navzdol in malo zajokala. Odšla sem v svojo sobo in nič drugega mi ni preostalo kot da grem pakirat. Ko sem končala sem šla spat…
Deb:

Sam:

upam da vam je všeč za prvič
04. december 2013
u153281
u153281
neeeeext
08. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg