Forum
u73295
u73295
Ojla!

To bo moja nova zgodbica. Seveda z One direction. A bo malce drugačna. Povem samo to,da bo govorila o dveh dekletih,ki se zaljubita v istega člana iz skupine One direction.

*Audrina*

»Zelo dobro.«sem pohvalila svojo skupino in se jim nasmehnila. Čeprav niso ravno uspeli izvesti pravilnega koraka,so se vsaj potrudili. Ne veste o čem govorim?Naj vam povem. Sem nekakšna mentorica in učiteljica plesne skupine,ki jo sestavljajo otroci. So začetniki in rabijo malo več časa,da se naučijo plesnih korakov. Prav prikupni so. Zaploskam jim in ugasnem radio. Napravimo nekakšen krog ali nekaj podobno. Sedem na sredino in si popravim pramen svojih las. »Daisy. Kakšna ti je bila prva učna ura?«prijazno ogovorim deklico in se obrnem proti njej. Sramežljivo me pogleda in pove,da ji je zelo všeč. Vprašam še nekaj drugih otrok. Čez pet minut že odidejo in jaz vzamem stvari ter se odpravim na parkirišče pred plesno šolo. Tam že stoji moj rdeč audi. Odklenem ga in smuknem vanj.
Sem Audrina Lisa Stone. Vem,nenavadno ime in ni mi preveč všeč. V bistvu mi sploh ni všeč. Stara 18. let. Živim v Londonu,glavnem mestu Velike Britanije. Drugače sem se rodila v Leedsu, mestu oddaljenem od Londona. Imam starejšega brata Clarka,ki je res najboljši na svetu. Sem preprosto dekle,ki je v življenju zadovoljno z majhnimi stvarmi. Če bi me o tem vprašali pred dvema letoma,bi samo prezirljivo prhnila. Kako naj rečem. Bila sem vzvišena in o sebi sem mislila,da sen popolnoma. Kar pa nisem. Naučila sem se,da hitro prideš iz vrha na dno in pristaneš na trdnih tleh. Bila sem izjemno uspešna plesalka,ki je osvojila vse možne naslove in nagrade. Od svetovne prvakinje pa do evropske. A vse se je porušilo kot hišica iz kart. Nekega dne sem bila na svetovnem prvenstvu in sem branila naslov. Prepričana sem bila,da bom s tem opravila zlahka. Nisem se dovolj dobro ogrela. Zaslišala sem glasbo in začela plesati. Vse je dobro kazalo do nekega obrata. Tam pa sem naredila napako in si poškodovala koleno. Nobena operacija ni pomagala. In moja plesna kariera je splavala po vodi. Po tem dogodku se mi je življenje spremenilo. Postala sem drugačna in zdaj se rada smejim in uživam vsak trenutek. Še vedno plešem,a ne morem veš izvajati zapletenih plesnih korakov. Družina mi stoji ob strani in zelo rada jih imam.

(klikni na sliko)

*Rebecca*

»Ljubim te.«sem mu zašepetala v uho in se mu nasmehnila. Nasmeh mi je vrnil in pokazal svoje popolne bele zobe. Zazrla sem se v njegove modre oči in rekel mi je: »Tudi jaz te ljubim.« Poljubim me je in vsakič,ko je to storil sem začutila metuljčke v trebuhu. »Najemita si sobo!«je v smehu zakričal Harry. Zavila sem z očmi in mu namenila grd pogled. »Včasih si prav otročji.«sem rekla in vstala. V sobo je priletel še Louis z blazino. Tako da je bila vsa soba pokrita z ostanki blazin. »Nehajta!«sem zaklicala. Lou in Harry sta me čudno pogledala in se umirila. Stopila sem do njiju in jima razložila,zakaj tega ne smeta delati: »Obnašajta se letom primerno … Harry,poslušaj me!« Ni me poslušal,ampak se je smejal. Harry. Ni čudno,da je še vedno samski. Odšla sem v kuhinjo in jim pod nos pomolila metlo. Skremžila sta se,a ju nisem upoštevala.
Moje ime je Rebecca Waterfield in stara sem 18 let. Živim v Veliki Britaniji,a imam ameriške korenine. Moj dedek namreč prihaja iz Washingtona v ZDA. Imam fanta in ime mu je Niall Horan. Je slaven in poje v skupini One direction. Spoznala sva se na njihovem koncertu v Londonu šest mesecev nazaj. Ko sem ga prvič slišala peti,sem se zaljubila vanj. Šla sem na koncert in takrat me je gledal v oči. Tako se je vse skupaj začelo. Par sva že tri mesece in zares je najpopolnejši fant v vsem vesolju. Ljubim ga bolj kot vse. Dobro se razumem tudi z drugimi fanti,čeprav so včasih otročji. Kaj naj še povem?Sem edinka in imam najboljša starša na svetu!Popolnoma me razumeta in me podpirata. Rada imam naravo in fotografiranje. Nekaj mojih fotografij:

Jaz:

16. september 2012
u88611
u88611
Moj predlog za naslow! Neeeeeeeext!
16. september 2012
u73295
u73295
Hwala Malikova za 1.next in za naslov zgodbice < 333333333
16. september 2012
u88611
u88611
Niixx.. Še kdaaj!
16. september 2012
u84763
u84763
awwwwwwwwwwwww *.* Najbolš je pa to k je Niall od Becce fnt hahahahaha neeeeext
16. september 2012
u73295
u73295
Horanova:
16. september 2012
u84763
u84763
če pa rees no :$ nemorm si pomagat
16. september 2012
neeeeeext.!
16. september 2012
next
16. september 2012
Next!!
16. september 2012
u63958
u63958
neeeeeext
16. september 2012
u106935
u106935
Nexxxtttttt!
17. september 2012
next!
17. september 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2012
tvoje zgodbice so legendarne!
next
17. september 2012
u103996
u103996
Nexxt
17. september 2012
neeeeeeext
17. september 2012
next
18. september 2012
neeeeeeeeeeext+nova bralka
18. september 2012
Neeeeeeext
18. september 2012
neeeeeextttt
18. september 2012
u73295
u73295

*Audrina*

Čez kakšno uro sem prišla domov. Odklenila sem vrata in jih zaprla. Sploh mi ni bilo treba odkleniti vrat,saj so bila že odklenjena. »Ali je kdo doma?«sem rekla. »Ja!«se je zaslišalo iz spalnice. Kmalu se je pred mano znašla Zara in se mi nasmehnila. Ona je moja najboljša prijateljica že iz osnovne šole. Vedno mi je stala ob strani,ko sem jo potrebovala. Na njej naprej opaziš prelepe zelene oči in rjave lase z odtenki rdeče. Ima veliko srce in obožuje nakupovanje. Ima mlajšega brata in živi blizu Liverpoola. V bistvu je živela. Zdaj živi v Londonu in deliva si stanovanje. »Živjo. Kako je bilo?«me je vprašala in se leno namestila na kavč. »Odlično. Spoznala sem svojo novo skupino in otroci se res želijo naučiti plesa.«sem začela razlagati. Zara je spremljala moj govor o plesu in niti malo jo ni dolgočasilo. Vsaj upam. Začelo mi je kruliti v želodcu,zato sem odšla v kuhinjo. Pripravila sem vse sestavine za špagete z bolonjsko omako. Počakala sem,da voda zavre in nato sem v lonec dala testenine. Čez dvajset minut sem pripravila mizo in poklicala Zaro. »Lepo diši.«je rekla in si naložila veliko porcijo špagetov. »Hvala.«sem dejala in v tišini sva pojedli večerjo. »Rina,veselo novico imam.«je rekla in pospravila svoj krožnik. Rina je moj vzdevek,ki si ga je izmislila ona. »Res?Kakšno?«sem radovedno vprašala. »Sprejeli so me na Yale! V ZDA bom lahko študirala zgodovino in geografijo!«je navdušeno rekla. Nasmehnila sem. To je bila njena velika želja. Jaz pa imam še nekaj mesecev. »Čudovito!To pomeni,da se boš preselila v ZDA?«sem vprašala. Pritrdila je: »Živela bom v bližini univerze. Že imam izbrano stanovanje. Že ta konec tedna grem na letalo.« »Vesela sem zate.«sem rekla in jo objela. »A za vedno bova ostali najboljši prijateljici.«je rekla. »Za vedno.«sem ji odgovorila. Nasmehnili sva se in pomagala sem ji pakirati.

Zara:

____________________________________________________________________________________
Krajši next ker moram napisati še dva spisa za domačo nalogo. Obljubim,da daljši next dobite,ko bo vikend.
19. september 2012
next!
19. september 2012
neeeeeeext.!
19. september 2012
u73295
u73295
Ali lahko prosim še mnenje o zgodbici poveste?Pa kaj mislite da se bo zgodilo v zgodbici?
19. september 2012
nexxxttttt
19. september 2012
aja zgodbica je zaon, ful mi je všeččč! Ti res ful dobro pišeš!
19. september 2012
za nadaljevanje nevem kaj se bo zgodilo sam vem da bo odlično kot zmeri.!zgodbica je fenomenalna in res odlično pišeš!
19. september 2012
next
19. september 2012
next
19. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg