Forum
u71250
u71250

sienna*
še zadnjič sem pogledala proti domačim in odšla na letalo. kako težko je zapustiti pariz. in zdaj grem sama v internat. v london! tudi taylor je šla ampak usaj z bff. jaz pa sem sama! ohh ja 3 ure vožnje. upam da bom sedela zraven koga ki se mu da pogovarjat. usedla sem se, ko je prišel največji lepotec! takoj sem se zaljubila! in do mene je prišel! usedel se je k meni in začel pogovor.
a-alex
s-sienna
a: ojj js sm alex ti?
s: si...si...sienna
a: aaa... kam pa greš?
s: v internat... v london... tii?
a: js tut! greva skup?
s: amm ok...
. . .
tak sva se pogovarjala da sploh nisem opazila da smo pristal. najela sva taxi in šla do internata. predstavlala sm si ga kot zapor ampak je res čisto nasprotje! upam da bom alexa še vidla. res je zakon!

sienna:

alex:

internat:

a bi bral/a? kakšen se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. november 2013
u127239
u127239
next
28. november 2013
u82298
u82298
next
28. november 2013
u71250
u71250
še 3 nexti
http://diamonts-school-slo.jimdo.com/
bi se kera prjavla?
29. november 2013
u71250
u71250
http://weheartit.com/entry/24350984

char*lotte*

končno sem zaslišala glas: '' letalo za v london odpelje čez 15 minut. ''
že sem začela teči proti kabini a me je oče ustavil: '' kam pa že greš? se ne misliš poslovit? ''
ohh kako so tečni! nikoli me ne poslušajo, vsega sem kriva, nemarajo me zadej bi pa radi da se poslovim? komi čakam da pridm u internat! da bom stran od njih! edina težava je kako zapust toma in gwen... mislm... tom je moj fant... nevem zakaj ga starši ne priznavajo... in gwen... kaj pa je narobe z njo če ma rada rock. sej js ga mam tut... pa praujo da si sam domišla... resnu moji starši so res en šit!!
m-mama

o-oči

j-jst

m: charlotte takoj pridi sem!

j: char sm!!!!

m: charlotte saj je vseeno. nočem da se kregamo.

j: kaj sem zdej js kriva? vidva me sploh ne upoštevata! ne dovolta da hodm s tomom, da je gwen moja bff!

o: daj no. nič osebnega nimam proti gwen. le slabo upliva nate. in tom tudi. takoalitako pa greš sedaj v london.

j: hočta da sm pridna punčka! ampak js nism nobena pridna punčka!!!

m: seveda si moja punčka charlotte!

j: kdaj bosta razumela da nisem?

o: če pa si. nemoreva razumeti da nisi če si!

j: bi pridna punčka imela tole? (pokažem jima pirsing v popku)

m: haaaa! gwen in tom sta kriva vem da sta!

o: daj no ljubica ne skrbi. saj ti ga bomo odstranili.

j: hočem ga imet! všeč mi je!

m: kaj pa govoriš dekle? gwen ti je zmešala možgane.

o: veš da si ga ne želiš. gotovo je tom rekel da je lep in ti si ga poslušala. kot pridna....

j: nisem pridna punčka! včeraj sva z tomom fuk...

oče mi je dal roko na usta.

o: kaj pa govoriš?

m: da nisi nikoli več tega omenila!

glas po zvočniku: čez 5 minut bo letalo za v london odletelo. prosimo potnike da se ukrcate.

j: in všeč mi je bilo! in lizala sem mu ga! in potem je...

od bolečine sem se zgrudila po tleh. oče me je boksnil v oko. želela sem se vstati a me je brcnil v trebuh.

m: poglej kaj si ji naredil!

o: prav ji je! še premalo ima!

j: sovražim vaju! navadna bedaka sta! še sreča da grem v london! upam da bom tam ostala za vedno!

še enkrat me je udaril v obraz.

stekla sem proti letalu in za seboj slišala glasove : charlotte! charlotte! takoj sem! charlotte! da si nisi drznila...
no taka je moja družina....

char:

https://weheartit.com/entry/24190257
30. november 2013
u71250
u71250

ann*abell*

nisem hotela iti.. nikoli nisem hotela oditi iz salzburga.. tega sicer nisem naglas omenila a tega res nisem hotela.. zakaj sem bila ves čas tiho? zakaj jima nisem rekla? nebi me silila da grem, saj sta najboljša starša.. ampak zdaj je prepozno.. zdaj sedim na letalu za london.. res bžalujem to odločitev.. zaradi internata sem se odrekla baletu.. mojim resničnim sanjam! še vedno nemorem vrjeti da sem res na letalu.. ni več poti nazaj.. čez dobrih 20 minut bom že v internatu.. kjer bom ostala naslednjih nekaj let..
ko sem prišla do internata sem si ga najprej dobro ogledala.. potem pa mi je nekdo pod noge vrgel toaletno torbico. prijela sem jo in pogledala naokoli. proti meni je teklo dekle, drugo pa se ji je smejalo..
leila-l
annabell- a
a: je to tvoje?
l: ja hvala.. sestrična jo je vrgla..
a: sej je ok
l: js sm leila.. ti?
a: annabell. lohk me kličš ann
l: si nova tukej?
a: ja..
l: js tut!
a: kuk si pa stara?
l: 14.. ti?
a: js tut!
l: kul!
a: hočeš bit tukej?
l: ja itak! ti ne?
a: zdej nevem več.. najprej sm hotla zdej pa več nevem..
l: aaa.. js morm it k sestrični..
a: ti kr..
l: čaw
a: bye bye

leila je kr fajn.. upam da bojo moje sostanovalke tut..

js:

31. december 2013
u71250
u71250

leila*

še zadnjič sem preverila kovčke, da nebi kaj pozabila.. čeprov bi težku kej pozabila, sej sm skor celo omaro sabo uzela.. uzela sm namreč 10 kovčkov,5 toaletnih torbic.. tu sm pač jst..
kmal je pozvonilu.. vedla sm da je moja sestrična sarah.. čas je biu da greve.. poslovile sve se od mojih in se s taxijem odpelale do letališča.. na letalu mi je skoos bluzla o njenmu fantu, kak ji je težku, kk ji ni težku, bla bla.. js sm pa njen govorila o modnih znamkah, najnovejših kolekcijah..
ko sva prispeli je sarah vrgla mojo toaletno torbico neki punci pod noge.. šla sem do nje in tako začela pogovor.. izvedela sem da ji je ime annabell-ann sej je še kr prijetna..
s sarah sve šle proti prostoru kjer smo se zberale punce.. pol internata je za punce pol pa za fante.. večina učilnic je v drugi stavbi.. sarah mi je vse povedala.. ona je stara 15 in je bla že lani kle.. škoda ker nemormo bit skupi v sobi.. ko smo že pri tem kdo bojo moje sostanovalke? upam da bojo okej.. in pol k smo se use zbrale smo pou ure poslušale un glup govor raunatlce. končnu so ns spustil da poiščemo svojo sobo..
supr! mam še 3 sostanovalke! upala sm da bomo sam 2! moje sostanovalke so:
sienna mcclain
charlotte phillips
annabell woodland
a je to tista ann ki sm jo prej spoznala? upam da je..
bila sem prva v sobi zato sem tudi prva zbrala posteljo.. zbrala sem zgornjo..
kmalu je prišla sienna, ki je zbrala posteljo zgoraj, zraven mene.. kr dobro sve se razumele.. taku k js je tut ona mahnjena na modo, tk da mislm da se bove kr razumele.. čez ene 20 minut sta skup pršle ann in charlotte.. in ja bla je tista ann
k jo poznam.. ann je uzela postlo pod mano, charlotte pa postlo ob oknu..

l-leila
s-sienna
c-charlotte
a-annabell

a: oo skup sve!
l: ja! js sm leila
c: charlotte, kličte me char
s: js sm sienna
a: annabell. lohk ann
l: in od kje se poznate?
c: iz predavanja prej hah
s: haha in kaj vaju zanima?
a: js se ful zanimam za balet.. sam sm ga nekak pustila zrd internata..
s: resnu? pa hočš sploh bit tle? so te prsill?
a: mene? mene že nebi prsill, moji starši so najbulši.. ampak šele ku sm bla na letalu sm se zavedala da nevem če hočm bit kle..
c: blagi teb k maš dobre starše...
l: ejj kaj je blo z učem?
s: ja tu sm te tut js hotla prašat..
c: starši misljo da sm pridna punčka.. ampak nism.. js sm rock girl.. ne priznavajo mojga fanta pa bff k pravjo da slabu uplivajo name.. hotla sm jima dokazat da nism pridna punčka pa sm jima pokazala pirsing v popku pa sta rekla da so me prsill.. dost sm mela tega sranja pa sm rekla da sva s tomom.. sexala.. pa take stvari.. in pol me je oči na uč, pa u trebuh pa tk..
l: boga.. pa kaj sta res.. s tomom?
c: itak da ne! sej sm šele 14! ampak sm jima rekla da mi nebi več govorila pridna punčka..
a: aučii
s: ja aučii..
c: kaj pa vedve?
s: medve sva bul fashion girl..
l: ja haha
c: haha.. js pa nism neki fashion..
a: js tut ne.. odkrito.. js še nikol u žiulenju.. nism bla nališpana..
c: sej se hecaš ne?
a: ne.. resnu mislm..
s: pa ti nisi normalna!!
l: bomo tu jutr zrihtal.. te bomo me uredile.
s: ja! se strinjaš?
a: okej..

naša soba:

jst:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxqipUkji8VmCEXP3PMl6VTc-5zzEjFANpMURSbXE8F_1KDVe5
31. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg