Forum
нєℓℓσ!!
ριѕαℓα вσм zgσ∂вσ ν кαтєяσ вσ∂σ νкℓנυčєηι σηє ∂ιяєcтιση

ιмє мι נє αℓєχ ιη z ρяιנαтєℓנιcαмι ѕмσ ѕє яανησ кαя ρяєѕєℓιℓє ν ηєω уσяк.
тυкαנ ηαм נє zєℓσ ℓєρσ!!! ιмαм вσgαтє ѕтαяšє ιη zαтση ѕσ мι кυριℓι тυ νєℓιкσ нιšσ (νιℓσ).
נαzAlex)

вєℓℓα:

αѕнℓєуαѕн)

ѕαяαн:[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=35670008[/img]

Lary:

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. junij 2012
next!!!!!
12. junij 2012
"aleeeeeexxx ustan že noooo" se je iz kuhinje slišala ash .kmalu po tem so vse prišle in začele skakati po postelji."prifi že zajtrk je" aha sem zamomljala.
oblekla sem se ter naličila in šla dol v kuhinjo. Tam sem Sarah ki posluša
one direction."a niso kul " "ja so noo " rečem potiho.

-------------------po zajtrku -------------------------------------------------------------
Grem vn rečem puncam in se obujem."A si u redu" me vpraša Lary ."Ja sj je ok
ji žalostno rečem .Ko pridem vn vidm Justina kako leze gor k Lary.
"oii " me pozdravi jaz mu pa samo pomaham.

Justin:
Ko pridem do Lay jo poljubim in vprašam "kva je pa z alexx nekam žalostna se mi je zdela"rečem Ja no veš učer jo je fant pustu mi odgovori Lary
U boga in se popraskam po glavi .

Alex:

Kreten jst sm mu pa vrjela rečem sama v sebi. Vsedem se na klopco in razmišljam ter potih jočem. Kmalu po tem vidim 2 fanta ki se mi približujeta.Prišel je neki fant
z kapo in sončnimi očali ter rekel "kaj pa ti je si v redu" in se vsede zdraven mene.
Sj sm ok mu hitro odgovorim . "aja zakaj pa jokaš poj če si ok"reče in da sončna očala dol. "omg" rečem sama v sebi in se primem za usta."šttttt"mi reče .
H--a-r-r-y ?? Styles me dokonča. "tih ne maram da se moram skrivat da me obožovalke ne bojo zasledovale rečem. "aha"zamomljam. "No mi boš zdaj povedala zakaj jokaš.
v trenutku ko je to rekel sem glavo obrnila proč. "Kaj je " me vpraša ."Veš nerada pripovedujem take reči " mu žalostno rečem in pogledam v tla.tedaj me prime za lica in mi dvigde glavo tako da se zazrem v njegove oči ."Ja no ok ti povem"rečem.
"No pač učer me je pustu fant"rečem in po licu mi spodleti solza. "UUU"reče in se prime za glavo."No sj je vsen a mi daš plis avtogram ker te moja prjatlca obožuje "rečem in mu dam list za avtogam."ja itakk" reče in pretrga list na 2 dela "mmm zakva pa to dela"se sprašujem sama v sebi" "no tko kle maš avtogram"reče in začne neki na listk pisat ter mi ga da. nism ga pogledala ampak šla do Harrya in ga objela ter mu pomahala v slovo.
Po nekaj medrih se ustavim in pogledam listek ki mi ga je dal poleg avtograma.
pogledam in se hitro obrnem in pogledam harrya."O BOG TELEFONSKA ŠTEVILKA"
hitro odtečem domou........
next???
14. junij 2012
nexttt nujnoo!!!!
15. junij 2012
še vsaj 2 nexta!!
15. junij 2012
u70159
u70159
next,next!
15. junij 2012
ok bom nextala k mi je dc
15. junij 2012
Domov sem tekla kot so me nesle noge. Prišla sem do vrat in "not" vlomila
kot kakšen ropar.vsi na enkrat so prišli do mene in me spraševali kaj se je zgodilo.
Vsa zadihana se primem za usta in zdrvim v sobo.Po kakšni uri pride bella.
"lahko vstopim" "ja itak"rečem."Kaj ti pa je"? me vpraša."povem ti če obubš da ne boš kričala2ji zabrusim."Ja no se ne bom "se spači "ok no pač dons....sm..srečala....Harryja-stylesa.rečem . "OMG"reče bella in se prime za usta."in še neki" "kaj češ da skp padem"??
"no pač vrjem al pa ne dau mi je svojo fonsko!!! "oooooooooooo shit reče bella
"tih ne nobeni povedat"ji zabrusim."sj nam brez skrbi"reče bella ki še zdaj ne more vrjeti."poklič ga"reče hitro."kaj pa vem"rečem inse uležem na pojstlo."no mogoče jutr dons je že prepozn"rečem ."no ok" "dj si zdej mal odpočij " reče in gre...
15. junij 2012
ohh ne zbrisal mi je
15. junij 2012
--------------------------------Čez 3 ure--------------------------------------------------------------------

alex:
"UFFne zaspala sem" rečem sama sebi.vstanem in se napotim proti dnevni sobi.
Tam vidim use punce kako gledajo neki film."kok je pa ura" uparašam.
22:10 se oglasi ash "aha" "uuu alex "se oglasi bella.
pride bliže meni in me vpraša: "si ga že poklicala"???
"ne še nooo jutr ga bommm" "a dj no a mislš da spi"???
"ja nwm nooo mene to sprašuješ"ji malo jezno odvrnem.
"A GREVA JUTR U SHOOPING ji rečem
"ja lahk"mi odgovori .
"ok okol 4-ih greve"jo uprašam
"ok "mi odvrne
Spet se napotim nazaj v sobo spat.
next????
15. junij 2012
u70159
u70159
next
15. junij 2012
u90248
u90248
next
15. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. junij 2012
ok nextammm
21. junij 2012
alex:

Zjutraj se zbudim vsa vesela.Dokler se ne spomnem kva se je učer zgodil.
oblečem se ter naličim in se odpravim v kuhinjo.
tam vidim dekleta ki jejo zajtrg.
"dobro jutro zvezdica zaspanka "reče bella in mi pomežikne
"jutro"rečem naglas
"a greve poj "reče bell jaz pa samo pokimam.
---------------------po zajtrku------------------------------------------------------------------------------
"zmigi žeeee"se zadere bella."ja no že grem" "ja si kr mislm"
"pejva rečem ko sem že pri vratih
in tako se zapelje va do nakupovalnega centra z mojim BMW-jem."sva ponosno "rečem in
izstopim.Odpravljali sva se že v eno od tistih trgovin ko naenkrat bela obstane in se prime za usta."L--u-is"zamomlja "kwa"jo z široko odprtimi očmi vprašam in jo pogledam.
Ni se premikala kakor da bi jo zalepila z sekundnim lepilom."ouuuuu sm prhaja"
"kwa kdo prhaja "??? "živijo punce " reče nekdo za mano obrnem se in zagledam Harrya.
Čudno ga 'pogledam on pa se mi nasmehne podari mi enega od najlepših nasmeškov.
vrnem mu kisel nasmešek in ga gledam."no Harry to je moja prijateljica bella" "oii"lepo pozdravni "živjo "reče začudena bella. "no naj vama predstavim svojega najboljšega prijatelja Louisa ,vrjetno ga že poznata." reče harry .Še preden stopim so louisa da ga pozdravim me prehiti bella."omg ta pa je"rečem sama v sebi."no gremo na limonado"??vpraša harry."Ja lahko rečem" "uuuu jaz ne morem" se oglasi bella "zakaj"vpraša louis
"za prijatelja ki ima rojstni san morem kupiti darilo in to hiro"reče bella.
"Ja prou jst grem z bello ti pa harry pa pejta na limonado"se oglasi Louis."prou "veselo rečem in kvalu za tem z harryem odideva.odideva v monjšo slaščičarno kjer kmalu pide natakar :"želite" reče prijazni natakar."dve limonadi"zamomlja harry medtem ko gleda vame."prosim"vpraša natakar? "dve limonadi rečem in se nasmehnem.
No in kje živite vpraša harry. "tri ulice naprej"rečem "živite v hiši ali stanovanju"
vpraša harry medtem ko gleda ven."mhmm... v vili živimo rečem in harry se obrne in malo čudno vpraša"res"? "res !!" mu odgovorim in se nasmehnem nasmeh mi tudi vrne.
21. junij 2012
u90248
u90248
next
21. junij 2012
bella:
Z luisom sva se odparvila proti eni trgovini.Po nekaj minutah me je vprašal "kaj pa mu misliš kupiti" "ne wem rečem in skomignem z rameni. "oi oi pozbla sm njegovo številko.
"najvažneje pozabiš reče in se nasmehne" "Ja pa kaj " rečem in ga grdo pogledam.
"veš kaj moj prijatelj je približno toliko velik in širok kokr ti"mu rečem in se nasmehnem
"kako to misliš"začudeno vpraša? "Ja lepo ti boš probaval oblačila"mu rečem in se nasmehnem. "ja si pa bistra mi reče " hahahahah" rečem in se nasmehnem.
zanalaš sem mu dajala kr ena oblačila da se je utrudil. Po nekaj ur mučenja se odpraviva
ven iz trgovine."ti res ni bilo nič všeč kar sem imel na sebi "??
ne mu zabrusim. "ooo kok lepo" rečem in se zagledam v neko uro.
vstopim v trgovino in kupim uro ki je bila sicer draga a se je splačalo saj je bila čudovita.
izstopila sem vsa ponosna in videla kako me louis čaka. "a ni lepa"rečem in jo mu pokažem."aha lepa lepa" "kaj lepšega od tebe ni nikjer"rečem sama v sebi .
"mhmm.... mene si izmučila nazadnje pa kupiš uroo si to zanalaš delala"me vpraša
"ne no zakaj pa bi "kaj pa vem začudeno reče louis. in se odpraviva proti avtu...
next???
21. junij 2012
u90248
u90248
next
21. junij 2012
hwala za next še vsaj 2 nexta
21. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u37905
u37905
Next
22. junij 2012
u63958
u63958
neext
23. junij 2012
next!!
23. junij 2012
u88585
u88585
neeeext
23. junij 2012
u76594
u76594
next
23. junij 2012
o punce oprostite ker nisem tok doug nextala prou nisem mela cajta.ampak oblubm zdj bom velik napisala pa ne rabm tok nekxtou še 3 dni po gram pa na počitnce pa bom zlo mal gor tko da mislm napisat kšne 10 strani
drgač pa FULL HVALA ZA TOK NEXTOU!!!!
aj pa ne zamerm če kera od mojih bralk oglašuje sej to je čist prou more bit mal reklame
07. julij 2012
Vsedeva se v avto in vidim louisa kako strmi vn .Vsedeva se v avto in vidim louisa kako strmi vn ."kaj pa je "?? ga začudeno vpraša.
V njegovih očeh sem videla kaor da nekaj ni vredu.˝louis,louis rečem in ga gledam..
A ta še vedno strmi vn.. kmalu mu pomaham z roko pred očmi in le takrat se zbudi
kaj pa je "?? ga začudeno vpraša.
V njegovih očeh sem videla kaor da nekaj ni vredu.˝louis,louis rečem in ga gledam..
A ta še vedno strmi vn.. kmalu mu pomaham z roko pred očmi in le takrat se zbudi.
..oh danielle" "kaj"?? ga vprašam .on pa samo prižge avto in zapelje."kam greva ga čez nekaj časa vprašam."sploh nevem"reče in pelje naprej. čakaj malo kako naj se peljem
z tabo če ne vem kdo si "?? ga vpašam in jezno prekrižam roke."sory "reče in se ustavi na manjšem parkirišču."sj je ok "rečem in že mi je bilo žou da sm to rekla. obrnil se je proti meni in me pogledal.v njegovih očeh sem videlaa bolečino ."oh louis rečem in ga objamem. Objem mi vrne in kmalu ga vprašam"kaj je narobe?? "mi nočeš povedati"??
"ne saj ni kaj takega " reče in se zastrmi v svoje čevlje ."kaj pa poj je"?? ga vprašam v pričakovanju da mi bo povedal."vešš..zajubil sm ..see.!! OMG.zaljubil se je??
u kero?? znotraj sebe gorim od vprašanj!!! "aha že razumem"rečem in pogčedam naprej.
čez nekaj časa tišine ga vprašam "me boš peljal domov?? ta pokima in že prižge avto...
Alex: Ooo Harry mi postaja vedno bolj ušeč. "ne smeš se zaljubt ne alex ne alex" se pripričujem sama v sebi. "No živiš samo z bello" "ne še z tremi prijateljicami :
Ashley Sarah In Lary"rečem in se nasmehnem . "no greva "ga vprašam "ja seveda ki odgovori" Vsedeva se v avto in ko že hoče prižgati se ustavi in me vpraša
"bi šla z mano na večerjo ??" reče in me gleda "Seveda"rečem in se nasmehnem.
"ok poj pa jutr ob 8 a je ok?? "ja prou vela" mu odgovorim in ta se naširoko nasmehne "uauu". Ko sva se vozila sm čutila da njego pogled zahaja k meni a se na to nisem ozirala raje sm mislila na jutri in kaj bom obleka?? nisem najboljša pri izbiri oblek!!A tolažilo me je to da imam 4 prečudovite prijateljice ki mi bodo 100% pomagale...
07. julij 2012
ohh ni mi dal narazen
07. julij 2012
Vsedeva se v avto in vidim louisa kako strmi vn .Vsedeva se v avto in vidim louisa kako strmi vn ."kaj pa je "?? ga začudeno vpraša.
A ta še vedno strmi vn.. kmalu mu pomaham z roko pred očmi in le takrat se zbudi
kaj pa je "?? ga začudeno vpraša.
A ta še vedno strmi vn.. kmalu mu pomaham z roko pred očmi in le takrat se zbudi.
..oh danielle" "kaj"?? ga vprašam .on pa samo prižge avto in zapelje."kam greva ga čez nekaj časa vprašam."sploh nevem"reče in pelje naprej. čakaj malo kako naj se peljem
z tabo če ne vem kdo si "?? ga vpašam in jezno prekrižam roke."sory "reče in se ustavi na manjšem parkirišču."sj je ok "rečem in že mi je bilo žou da sm to rekla. obrnil se je proti meni in me pogledal.v njegovih očeh sem videlaa bolečino ."oh louis rečem in ga objamem. Objem mi vrne in kmalu ga vprašam"kaj je narobe?? "mi nočeš povedati"??
"ne saj ni kaj takega " reče in se zastrmi v svoje čevlje ."kaj pa poj je"?? ga vprašam v pričakovanju da mi bo povedal."vešš..zajubil sm ..see.!! OMG.zaljubil se je??
u kero?? znotraj sebe gorim od vprašanj!!! "aha že razumem"rečem in pogčedam naprej.
čez nekaj časa tišine ga vprašam "me boš peljal domov?? ta pokima in že prižge avto..
07. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg