Forum
Ok zdaj že dolgo nisem takih zgodbic pisala pa jih bom zdaj.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Tečem nočna tema obliva moje telo.
Spet ista nočna mora. Le da se zdaj dogaja v resničnosti.
Stekla sem v gozd. Našla sem drevo za katerega sem se skrila.
Slišala sem šelestenje listja. Bilo me je strah.
Koraki so se počasi oddaljevali. Ko jih nisem več slišala sem po prstih šla naprej. Prišla sem do hiše moje najboljše in edine prijateljice Rose ki me je že čakala pred vrati.
Živeli so na koncu tega gozda. Gozda Hills. Rose me je prijela za ramo in me odpeljala v hišo. Njena mama Emily me je prijela za roko in me odpeljala na kavč pred kaminom. Zaskrbljeno sta me gledali.
Bilo je pozno zato sva z Rose šli v sobo. Vprašala me je če želim ostati. Seveda sem želela!
Očetova stara punca Stephanie me je hotela ubiti!
Rose mi je pogrnila posteljo za goste in z njo sva jo prestavili v njeno sobo. Ura je bila 23:30. Rose je šla spat jaz pa ne razmišljala sem kaj se je zgodilo. Kaj sem naredila? Zakaj?... V glavi sem tako dolgo razmišljala da me je zmanjkalo....
JUTRO
Zbudila sem se ob 7:40 Rose je bila v kopalnici. Morala je iti na počitniško delo. No njeno stalno delo. Šola se doma saj živi tako daleč.
Tudi jaz bom jutri šla z njo. Dela v okrepčevalnici Vrtnice.
Komaj cakam! Lahko bom bila varna počutila se bom čudovito in služila denar. Rose je stopila v sobo in se mi lepo nasmejala.
Dišala je po mangu in oblečena je bila v prelepo rožasto oblekico...

Bi bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
21. januar 2016
Next
21. januar 2016
Next...
---------------------------------
Vstala sem. Šla sem v kopalnico in se umila z šamponom ki ima vonj tropskih sanj.
Ko sem se stuširala sem odprla omarico z pripomočki za nego. Pogledala sem po pestri kolekciji mlek za telo in krem. Samo namazala sem se z navadnim mlekom za telo in odšla v sobo. Pogledala sem k postelji. Uhhh.... Kakšno olajšanje! Nahrbtink je bil tam.
Oblekla sem obleko ki sem jo prvo potegnila ven in odšla do police z parfumi.
OBLEKA:

Parfume sem pogledala z vseh kotov.
Na koncu sem uporabila tropski parfum. Haha danes sem tako tropska!
Včasih sem tako barvita. Včasih pa preveč črna.
Dan je minil sproščeno. Rose je prišla ob 17:45 in pojedla par palačink.
Nato sva šli na Whatsapp. Nič novega.
Ko dobim SMS:
Pametna punca! Bolje zate da se ne vrneš več in ostani pri svoji "BFF" zapomni si v tvoji hiši zdaj vladam jaz! In če se sprašuješ kaj je z Frankom. Recimo da mi je dovolil!
Zmrazilo me je. A kaj naj rečem. Frank me nima rad. Tega kot otrok nisem mogla razumeti zdaj pa. Z Rose sva obe šli bolj zgodaj spat saj je jutri moj prvi dan v službi!
JUTRO
Zbudiva se ob 7:00.
Jaz se grem prva naličit in umit ker mi vzame dalje časa in prvi dan morem narediti utis.
Tokrat vse diši po kolekciji za nego nežne sanje. Uporabila sem: (vsi izdelki so od nežne sanje) Nočni šampon,parfum,kremo in mleko za telo.
Rose se je le na hitro umila in naličila in že je bila v sobi.
Oblekla sem tako obleko:

Ko sva bili pripljavljeni sva odšli....
21. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next Next
21. januar 2016
Next
21. januar 2016
Next
22. januar 2016
Ko sva šli ven mi je Rose povedala vse kaj bom počela v okrepčevalnici. Ona bo pripravljala jaz pa odnašala. Huh! Res rabim nekaj denarja za novo garderobo!
Prišli sva pred lepo malo in prijetno stavbo. Vse je dišalo po vrtnicah in za pultom je stal G.Peterson. Segla sva si v roke in rekel je da mi bo Rose razkazala stavbo. Rose me je prijela za roko in mi pokazala gostišče. Bil je precej večji kot je bil videti od zunaj. Pokazala mi je mojo "omarico" v kateri sem že imela nalepljen urnik in predpasnik z napisom Vrtnice.
Odšla sem po prvo naročilo in dan je lepo stekel. Po delu sva očistili gostišče in se poslovili. Doma sva skuhali juho jo pojedli in šli gledat TV. Po oddaji sva šli spat. No ja... Malo sva se še pogovarjali. Rose je hitro zaspala tako kot jaz.
22. januar 2016
Oprostite za mal krajši Next sam sem na fonu
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
u199774
u199774
Next Next
22. januar 2016
Next <3
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
Zjutraj sem bila pozna. Oblekla sem se hitro nališpala in tekla po Rose.
Rose zbudi se! Zamujava!
Hah Em! Prešernov dan je! Zaspi nazaj.
Haha kako sem smešna! Še vseeno sem odšla dol. Njen brat Chris je ležal na kavču in gledal Spongeboba. Kmalu sem slišala Rosino mamo jokati.
Vprašala sem jo kaj je narobe. Prosila me je naj grem po Rose.
Rose je še vsa kramežljava v pižami prišla dol.
Ko sta končali je jokala tudi Rose...

GIF
03. februar 2016
Next+zlo me zanima kaj je blo narobe...
03. februar 2016
Next
03. februar 2016
u208100
u208100
Next!
03. februar 2016
Next
10. april 2016
Rosin oče je umrl.
Tudi jaz sem potočila solzo ali dve saj je bil prijazen mož. Vedno skrbel zame kot da sem njegova , ker je vedel kakšen je Frenk. On mi je pred nekaj tedni ponudil pomoč ko je je Stephanie ponorela. Z Rose sva tiho šli v sobo. V sobi sva se obe še malo zjokali potem pa solznih oči odšli na zajtrk. Morda Johna nebi smela obravnavati kot očeta, a sem ga ker je skrbel zame,ker mi je prihranil objem v svojih rokah...
Ampak zdaj ga ni več. Ta dan je bil preveč žalosten da bi se oblekla v veselo obleko zato sem obležala v kabovjkah in sveterju, na mojih očeh ni bilo videti razmazane Maškare vendar bleščeče krvavo rdeče oči, Rose pa ni bila nič drugače...
27. maj 2016
Next
27. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg