Forum
u98479
u98479
No odločila sem se da napišem eno zgodbico :*

нeι.ѕeм roѕαlιe lloyd ιɴ žιvιм v ɴew yorĸυ.vѕαj žιvelα ѕeм.čez ɴeĸαj dɴι ιмαм leт v loɴdoɴ,ĸjer вoм нodιlα ɴα ѕredɴjo šolo αrт αɴd deѕιɢɴ. тjα ɢre тυdι мojα вғғ cнer cυlleɴ. ѕvα edιɴι ĸι ѕe po ĸoɴcυ oѕɴovĸe ѕelιvα v popolɴoмα drυɢo oĸolje,popolɴoмα drυɢ ѕveт. oѕтαlι oѕтαjαjo ɴα ɴαšι šolι,ĸjer je тυdι ɢιмɴαzιjα ɴew yorĸ ozιroмα vѕαj oѕтαjαjo v ɴew yorĸυ,rαzeɴ ɴeĸe pυɴce ιz prαɢe,ĸι ѕe ѕelι ɴαzαj тjα. ѕιcer ѕo тυdι drυɢι poѕĸυšαlι prιтι ɴα ααd нιɢн ѕcнool veɴdαr ѕvα вιlι z cнer,ɴe dα ѕe нvαlιм,odlιčɴjαĸιɴjι. ιɴ ĸo ѕvα вιlι oвe ѕprejeтι ɴα ααd ѕvα вιlι zelo veѕelι :З

σšєвčє « Э
мє,яσѕαℓιє ℓℓσу∂,ΙƼℓєт,αят αη∂ ∂єѕιgη нιgн ѕcнσσℓ.ѕαмѕкα,є∂ιηкα :Э

мσנα вƒƒ,cнєя cυℓℓєη,ΙƼℓєт ιη ρσℓ,αят αη∂ ∂єѕιgη ѕcнσσℓ,ѕαмѕкα,ѕтαяєנšι вяαт,мℓαנšα ѕєѕтяα

cнєяιηα ѕєѕтяιcα,∂αηα cυℓℓєη,ΙΙℓєт,ηєω уσяк ѕcнσσℓ,мσ∂єℓ ●-●

cнєяιη вяαт,тσм cυℓℓєη Ιȣℓєт,νєт ѕcнσσℓ ρяαgα,zαѕє∂єη

тσмσνα ρυηcα,єℓєαησяє мєѕєя,Ιбℓєт,νєт ѕcнσσℓ ρяαgα,zαѕє∂єηα : ∂

30. julij 2012
u98479
u98479
Art and Design High School London

Vet high school prague

School New York

(tale stvarca na desni strani slike je tudi še šola : D)
30. julij 2012
u98479
u98479
"Dijo mami!" sem še zadnjič zavpila skozi okno taksija in pogledala Cher. Pogledala me je in se mi nasmehnila. "Hey,umiri se,use bo super!" sem ji rekla,čeprav sem bila tudi jaz živčna. "Tukaj smo punci.Kam pa gresta?" je uprašal taksist. "London...Art and Design High school." sem rekla. "Vožnja je zastonj" se nama nasmehnil,nama podal kovčke in odpeljal. "Ufff" sem izdihnila in prijela moja kovčka

"Preoblečt se grem,greš z mano?" mi je rekla Cher."Sva že dve piki" sem rekla in jo objela. Ko je v wcju brskala po kovčkih...

sem se že preoblekla v črne kratke hlače,pisano majico,temno jopico,si nadela rumeno kapo in obula črne visoke pete z paski.

Potem sem stopila iz wcja in odvečne obleke stlačila v kovček : D potem je prišla Cher v njenem najljubšem outfitu. Krakih hlačah,sivem puloverju z srčkom,z vanskami na nogah in treh srčkih kot prstani ter rožastem nahrbtniku v rokah.

"Honey,you're adorable"sem rekla in jo objela ter prijela njen nahrbtink da je v kovček stlačila vse obleke ki so ostale. "Okey,misija letalo." se je nasmehnila in samozavestno stopila skozi vrata. In jaz za njo v mojim petkah. "Pa saj je šele 9 zjutraj!Greva u šoping! NUJNO rabiš visoke petke punca!" sem ji rekla in jo premerila.Potem sva bili tiho.In potem sva planili v smeh Kupili sva 6parov.Vsaki 3 Pravzaprav sva kupili 3 pare po dvakrat.
30. julij 2012
u98479
u98479
Ubistvu sva si potem premislili in kupili samo tri pare,ker je brez veze kupavat use po 2x če pa nosiva isto številko

Potem si je Cher obula rožnate,jaz pa bele ker sem se takoj zaljubila v njih. "Tim eto go" sem rekla in potem sva samozavestno v novih čevljih stopile v dvigalo in se odpeljale v pritličje kjer je letališče. Potem sva stopili v vrsto in pokazali potne liste ter osebno izkaznico. Ženska nama je pomignila in šli sva skozi "piskalco" kot pravim tistim vratom ki piskajo na kovino,oddali kovčke in šli na letalo.

Razgled je bil čudovit. Iz žepa sem potegnila fotoaparat in pritisnila na sprožilec.

Ko smo pristali sem zagledala govorilnico! rdečo govorilnico in BIG BEN! Šla sem do nje,ustavila kovance in poklicala mami.

"Hei mami!" "Pikicaa ste že tam?" je rekla. "Jaa in imava samo dve minuti ker sem porabila ves denar kis em imela v žepu...Ostalo je v kovčku." sem žalostno rekla. "Oh ko bi lahko JAZ ustavila kovance" je zavzdihnila.Potem sem ji povedala vse od a do ž in se poslovila. Kmalu je prišel avtobus

in odpeljal naju je naravnost pred najino novo najeto stanovanje

30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg