Forum
u96927
u96927
Ojla!
Jaz sem Cameron in stara sem 18 let. Obožujem konje, nogomet in glasbo. Igram violončelo, jahanje treniram od 6. leta, nora pa sem na Chelsea in na Torresa. Živim v Eastbourne-u (Velika Britanija). Moje življenje je precej komplicirano.
3 nexte, pa izveste podrobnosti .

boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2012
u105810
u105810
next
31. avgust 2012
u43495
u43495
next next next!!
31. avgust 2012
u96927
u96927
Moj oče je miljonar in ker je Eastbourne obmorsko mesto, živimo v veliki vili ob obali.
Verjetno vas zanima kaj je tako hudega pri tem.
Moja mama je umrla pri porodu. A oče je po njeni smrti (torej v 18-ih letih) imel žže 6 drugih žen. Naslednji vikend bo poroka mojega očeta in moje že 7. mačehe
Mathilde Thompson:

Ampak meni je tako ali tako totalno vseeno. Upala sem, da le ne bo še ona imela kakšnega otroka z mojim očetom. Sama imam že 9 pol bratov in sester. Grozno mi je, ker so vsi veliki snobi, jaz pa sploh nisem taka. Zadovoljna bi bila že z eno preposto hiško.
A poleg vseh teh težav doma, sem v šoli zelo uspešna, a gotovo najmanj priljubljena. Imam le dve pravi prijateljici: Mio Smith in Christin Sheldon.
Njima gre v ljubezni veliko bolje. No vsaj mislim.
A zdaj so počitnice. Christin je ves čas s svojim fantom Chadom, Mia pa je odpotovala v Brazilijo, kjer se ji je nekaj zalomilo. Ko me je poklicala ne vem, če sem prav razumela a imela je neke ljubezenske težave z Ronaldom in Neymarjem. Zdaj je v Madridu, če sem prav razumela.
3 nexte in gremo na poroko.
31. avgust 2012
u43495
u43495
neext!in hvala da sem u praulci!!
31. avgust 2012
u105810
u105810
next
31. avgust 2012
u96927
u96927
RoNaLDa samo vračam usluge
31. avgust 2012
u96927
u96927
priprave za poroko so potekale tako:
"Cameron! Prinesi mi pribor za čiščenje čevljev in očisti moje petke!" Kdo drug bi to le lahko bil kot Mathilda. Rekla sem si: "Whatever" In odšla po pribor za češčenje čevljev. Zavlačevala sem tako dolgo kot sem le lahko. "Cameron! Kje se obiraš?" Z lažno pohlevnostjo sem vstopila v njeno sobo. "Hvala zdaj pa mi izgini izpred oči!"
In to sem naredila vsakič, ko me je kaj prosila. Konec koncev je bil to edini način, da sem se je znebila za cel dan. Nobene Mačehe nisem nikoli marale, nje pa sploh ne prenešam.
Prišla je poroka. Po obredu smo imeli zabavo. Tudi Christin je bila povabljena. "Zate bo bolje, da pride kakšen piko in da z njim odideš iz mesta ali karkorkoli," je rekla. "Z njo ne boš preživela." "Hvala za skrb. O poglej, Chad prihaja," sem naveličano dejala. In tako je šla še moja edina družba po gobe.
Nenadoma se je nekdo zaletel vame. "Žal mi je. Si v redu?" Obrnila sem se in zagledala...
Nekej nextov pa gremo naprej
31. avgust 2012
u105810
u105810
next
31. avgust 2012
u43495
u43495
cool!nextt!
31. avgust 2012
u96927
u96927
... najbolj srčkanega fanta, kar sem jih kdaj videla. No, ja noben fant ni posebej posvečal pozornosti meni, Cameron White.
"V redu sem, hvala." Čutila sem rdečičo na licih. "Jaz sem James," je rekel in stegnil roko, da bi mi pomagal vstati. "Cameron." Zagledala sem se v njegove rjave oči.
Kevin:

Razmišljala sem. Sem končno nekomu všeč? In to prav fantu, ki je zelo všeč tudi meni. In ta njegov glas. Nizek, topel,... "Oprosti, da sem te podrl," je v zadregi dejal, "skozi tisto korito belih vrtnic sem se spotaknil..."
"Ah, saj ni nič. Nisem taka kot večina mojih pol bratov in sester."
"Si ti iz White-ove družine?"
"Ja, a najraje bi se kar odselila. Tam sem kot služkinja pa sem edina prava White-ova."
"No, meni si všeč." No, ti tudi meni, sem pomislila.
"Mojo družino je preplavil val tistih nadutih ljudi. In to le zato, ker je moj oče mnenja, da je za moškega sramota, da ni poročen."
Zazrl se je v moje oči. Ta trenutek se je zdel brezčasen. Nato pa je rekel:
"Oprosti ampak moram iti!"
V neverjetni naglici šel. Kam se mu tako mudi, sem se vprašala. Obrnila sem se, tam pa je stala Christin. Gledala me je s svojim nagajivim pogledom.
"Nekdo je pa končno spoznal sordno dušico," je z tistim visokim tonom zafrkavanja zapela.
"Nehaj, saj ga sploh ne zanimam."
"Napaka, nasprotno. Všeč si mu"
...
Nekej nextov pa gremo naprej
31. avgust 2012
u96927
u96927
Jaz, Cameron White

31. avgust 2012
u96927
u96927
Ops! zmotla sm se. Pr uni slikci bi mogl pisat James
01. september 2012
u43495
u43495
neeeeeeeeeeext!
01. september 2012
u96927
u96927
Naslednji dan sem se odločila, da grem na ježo. Za sabo sem zaslišala znan glas:
Cameron!!! Obrnila sem se. Mia!! Vrnila si se!
Sledil je objem.
In kako kaj tvoj fant? sem vprašala.
Ah, moral je na svetovno prvenstvo v Južno Ameriko, pa sem rekla, da bom ta čas izkoristila za to, da te obiščem. Pa ti? Si že našla koga?
Pogledala sem jo. A jaz sem zelo nespretna pri prekrivanju stvari.
Ne ravno, sem se zlagala.
Cam? Takoj mi povej, vse.
Super, samo osedlam ti konja pa greva na ježo in spotoma ti vse povem.
Jezdila sem svojo kobilo Chilly, Mii pa sem ponudila Aarona. Na poti sem ji povedala vse o poroki in o srečanju z Jamesom.
Cameron White, mislim, da si si končno našla fanta.
Skomignila sem z rameni in odprla sem usta, ker sem nekaj hotela reči. Tisto kar sem videla me je spravilo na rob obupa. James se je poljubljal z drugim dekletom. Obrnila sem konja in ga pognala v galop. Mia je še ostala nekaj trenutkov, da je sploh dojela. Par je pogledala s prezirom. a končalo se je nekako nepričakovano: fant je dekle odrinil in jo pustil samo na plaži. Mia je pohitela za mano. Našla me je v mojem skritem kotičku globoko v gozdu.
Cammy, sploh ni bilo nič med njima, je rekla.
Ti pa res veš! sem se zadrla brez nadzora nad mojo jezo.
Resno. Verjemi mi! Prosim! Videla sem ga kako jo je odrinil stran in odšel.
Nisem se dala. Trma White-ove družine je bila hujša od katerekoli druge. In seveda je bila vedno v genih vsakega potomca družine White.
Prosim! Ne pusti, da te to spravi iz tira. Tvoj moški je. Ga želiš ali ne. Daj bodi malo borca in levinje, ki se bori za svoj kos mesa. Ga hočeš ali ne?
Ja seveda, da ga kaj pa misliš! sem rekla.
Potem pa si ga pribori, je vzpodbudno rekla. Nikoli se nisem imela tako dobre prijateljice kot je Mia. Seveda ne smem pozabiti na Christin.
A odločila sem se drugače. Zvečer sem pobrala večino denarja iz očetovega sefa. Vsaj toliko spoštovanja ima do mene, da le jaz vem kodo.
Zjutraj sem zgodaj vstala se peš odpravila na avtobusno postajo in počakala na avtobus, ki je bil namenjen v...
05. september 2012
u67755
u67755
HeHe NEXT!!
PA HVALA ZA SM U ZGODBII!!
06. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg