Forum
u217096
u217096
Hej! Odločila sem se, da bom napisala mojo prvo zgodbico. Iskreno se opravičujem, če je že kje takšna, ali podobna zgodbica! Upam da vam bo všeč!
___________________________________________________________________________________

Prolog:

Noč je bila tiha, in mirna. Slišalo se je le rahlo šumenje dreves, in nekaj vozil, ki so se peljali mimo.
"Emma" sem zaslišala majhen dekličin glas.
"Kaj je Liv?" Olivia je moja majhna sestra, kličemo jo Liv.
"Kdaj se bosta vrnila mami in ati?" pogledala me je s tistimi velikimi očmi. Smili se mi. Res se mi smili. Le kaj bo, ko bo izvedela resnico?
"Kmalu... zagotovo zdaj mislita nate!" Nisem ji še povedala. Nisem ji mogla. To bi jo preveč bolelo. Solze so se mi nabrale v očeh, ko sem se spomnila, kaj se je zgodilo...
_____________________________________________________________________________________
Vem, da tole ni niti podrazno dobro. Ampak saj pravijo, da "vaja dela mojstra", ane?
Next? Kaj mislite, da se je zgodilo?
10. oktober 2016
niti podrazno dobro??? ne ni dobro to je popolno, mislim res, objavila si samo prolog pa sem že obsedena s to zgodbico, plosim Next Next Next Next Next Next Next
10. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala! Čeprav se jaz vseno ne strinjam s teboj.
10. oktober 2016
hi hi te bom že prepričala
10. oktober 2016
in ni zakaj
10. oktober 2016
u217096
u217096
Sem 100% da me ne boš!
10. oktober 2016
u217096
u217096
Če bi me Ema zdej slišala... Bi mi jih tuk napela o tem, da nobena stvar ne more bit 100%
10. oktober 2016
u193768
u193768
Draga moja... TOLE JE SUPER DOBRO!
In pomagam dream-all-day, dobro pišeš
Neeeext
10. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala Lija!
Prepovedujem ti, da dokler je to moja zgodbica, ne smeš pomagat dream-all-day! S tem bi okužile pisateljico!
10. oktober 2016
u217096
u217096
Razen če hočete, da mene ne bo za nekaj mesecev
10. oktober 2016
Next
10. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala! Ali bi katera rada imela posvečen Next?
10. oktober 2016
jaz če lahko
10. oktober 2016
u217096
u217096
Itak da lahka
10. oktober 2016
hvala
10. oktober 2016
u217096
u217096
Prosim
10. oktober 2016
u216836
u216836
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
11. oktober 2016
u217096
u217096
Tenxxx!
11. oktober 2016
u217096
u217096
Hej my dear! Kako ste? Js sem še kr OK Next posvečam dream-all-day.
I hope you like it!

"Kaj je naroba Emma?" pogledala sem jo. Ta njen otroški obraz, polen igrivosti in veselja.
"Nič. Kar zaspi nazaj." sem ji rekla in jo poljubila na čelo. Čez 10 min. je zaspala. Jaz pa sem še dolgo razmišljala. Še kar ne morem verjeti, da nas je izdal prav on.

"Zvoni" sem sem zaslišala očetov glas. Hotel je povedati, da nekdo z vso silo pritiska na zvonec na vhodnimi vrati.
"Grem jaz" sem rekla, in odšla k vhodnim vratom. Pred vrati je stal moj stric Ken.
"Živjo Emma! Kako si?" me je vprašal.
"Hej! Vredu sem. Stopi naprej. Starša sta v jedilnici." sem mu povedala.
Sledil mi je v jedilnico.

"Živjo! Prišel sem zato, ker moramo odpotovati na poslovno potovanje v Paris. Rad bi samo vedel, če bi lahko šli naslednji teden? Najboljše bi bilo, da bi odšli čim prej." je rekel. Oups! Pozabila sem povedati, da je stric poslovni partner z staršama.
"Mislim da lahko. Saj bo Emma pazila na Liv. Kajne da boš ljubica?" je rekla mama.
"Ja. Bom." navajana sem že bila, da moram paziti nanjo.
Saj gresta skoraj vsak teden v drugo državo. Ampak saj vem, "Služba je služba. Medva služiva denar, in zato bi nama lahko bila hvaležna!" Vsakič je ista zgodba. "Pazi da se boš lepo obnašala! Ne delaj nama sramote! Saj veš, kaj vse dan danes nakladajo mediji! Paziti moramo na ugled naša družine!..." Bla, bla, bla.
"Torej smo zmenjeni? Super! Naslednji teden na letališču. Zdaj pa ne zamerite, po karte za letalo grem. Se vidimo!" je rekel. In s temi besedami je tudi odšel.

....................Čez teden dni.........................................
"No tako. Midva zdaj greva. Veš kaj moraš narediti kajne?..." je govoričila mama.
"Ja, ja, saj vem! Biti moram vljudna prijazna, ne smem početi bedarij, saj bi nam uničila ugled." sem ji odvrnila.
"Nekaj si še pozabila! Vedno se moraš smejati, če te kdo karkoli vpraša! Saj veš, da naju ne bo, in ne te ne bova mogla kontrolirati..."
"Mama! Saj nisem več stara 5 let! Čez 364 dni bom polnoletna!" jaz že odštevam dni do mojega rojstnega dneva. Čeprav je bil včeraj. Ampak čas gre tako hitro...
"Prav imaš! Saj vem da se lahko zanesem nate! No, zdaj pa res moram iti, drugače bova z očetom zamudila na letalo! Adijo!"
Uf, končno sta odšla! Komaj sem se rešila enega problema, že je tu drugi! Liv hoče iti v park! No prav, pa bova šli v park. Bolje kot pa di morala z njo gledati Pujso Pepo!
Ubuli sva se in odšli. Mala je skakala po pločniku gor in dol, kot kakšna žogica. Kmalu sva prišli. Ona je odšla na igrala, jaz pa sem iz torbice potegnila knjigo in začela brati...
Koliko časa sva sploh bili v parku? Verjetno 6 ur, ker sva odšli domov ko se je znočilo. Liv je še malo gledala risanke, nato pa sem jo dala spat. Končno sem imela mir!
Zdaj, ko sem imela celo hišo zase, sem se namestila na kavču, in odprla računalnik. Gledala sem mojo najljubšo serijo The Vampire Diaries. Nato sem tudi sama odšla spat...
hvala za to posvečeno popolnost, kot sem ti že povedala je izjemno Next Next Next Next
11. oktober 2016
u217096
u217096
Prosim! Pa še kdaj Pa hvala za 4 nexte!
11. oktober 2016
u217096
u217096
Še kakšen Next? Kje ste zdej vse?
12. oktober 2016
Next
12. oktober 2016
u210820
u210820
Next
12. oktober 2016
u193768
u193768
Super je
Neext
12. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala vsem! Čeprav se jaz ne bi strinjala s tabo Lija
12. oktober 2016
u217096
u217096
Hoj! Danes verjetno ne bo nexta, ker se mam ful za učit! Če ga ne bo prej, bo 100% čez vikend.
Lepo se imejte!
13. oktober 2016
Next
13. oktober 2016
u217096
u217096
Ali bi katera imela posvečen Next?
13. oktober 2016
u217096
u217096
Hej! Tu je obljubljeni Next. Next bom posvetila LiiBelliPotter. Upam da ti bo všeč!

Zbudila sem se ob 7:00. Šla sem se uredit, in zbudila Liv. Za zajtrk sem nama naredila kosmiče.
Kmalu za tem, je prišla varuški, ki pazi na Liv. Sama sem odšla v šolo. Danes imamo zaključne izpite. Na poti sem srečala mojo najboljši prijateljici Mio.
"Hej! Kako si?" me je vprašala Mia.
"Grozno. Starša sta odšla v Paris, danes so izpiti, pa še na Liv morem paziti! Ti?" sem jo vprašala.
"Oprosti, saj vem da je to butasto vprašanje. Jaz sem vredu. Če hočeš, lahko tudi kdaj jaz vzamem Liv, da ti ne bo pretežko."
"Hvala! Res bi mi tako pomagala!"
"Mha, se bom žrtvovala zate. Saj veš da bi zate naredila vse, kajne?" Zarežala sem se. Njej je vedno v veliko veselje malo popaziti na malo. Saj pravi, da je "pravi mali angelček, in cukrček"
Kmalu sva prišli v šolo. Kot vedno sem se vsedla v svojo klop. V razred je prišel učitelj, z nekim novim bebcem.
"Dobro jutro učenci! Kot vidite imamo tukaj..." je začel naš razrednik.
"Novega smotanega učenca, ki je že spet ne vem kaj." ga je prihitel David. Prhnila sem. Ta človek se vedmo dela, ne vem kakšnega frajerja.
"No no, ne bodimo nesramni učenci! Lepo se obnašajte do našega novega sošolca!" je še kar nakladal. Naš razrednik ima navado, da vedno govori v množini.
"Pa kaj nesramni? To je samo realnost! Saj ravno Vi pravite, da ima vsak svoje mnenje!" je še ugovrajal David.
"Utihni David! Ne delaj mi stramote! Khm khm, kje sem že ostal? Aja točno, no to je vaš novi sošolec po imenu... Kako ti je že ime, fantič?" od kdaj je postal naš učitelj dementen?
"Michael." je odgovoril novinec.
"Aja točno! No predstavi se."
"Hej folk! Kot sem že povedal, je moje ime Michael. Prej sem živel v Parisu, samo smo se zdaj preselili sem. Star sem toliko kot vi, kar verjetno že veste. Če kdo hoče še kej vedet o meni, naj me kar vpraša." je rekel.
Še enkrat sem prhnila. Že vidim da mi ne bo všeč, da bova kot pes in mačka. Videla sem tudi, kako ga je David grdo pogledal. Zdaj ne bo več glavna "legenda" v razredu. Tu je še en samovšečneš.
Na skrivaj sem pogledala Mio. Tudi ona mi je namenila pogled. Točno vem kaj si misli.

Tole bo še zelo zanimivo..........................................................................

Mislite da bosta Emma in Michael res kot "pes in mačka"?
Ga bo Emma res tako sovražila?
Kaj bo naredil David?
14. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg