Forum
1D so najboljši. In ker je vsaka druga tema o njih,naj bo še ta. No, v bistvu bo poudarek na glavni osebi (kaj za vraga si pričakoval) in na Louisu. Ker mi je najljubši.

ZA TISTE KI ŽELIJO VEDETI VEČ!!!!!!!
Ne molim za veliko bralcev,ampak za bralce ki jim je res všeč zgodba.
Nisem ena od tistih,ki takoj nehajo pisat.
Tudi jaz,kot vsak normalen človek,hodim v šolo. Nimam časa za nexte vsak dan.
Vse kritike so oziroma bodo dobrodošle.
Vsi člani 1D bodo vključeni.
Ne bom dajala slik za vsak stavek.
Navdihnilo me je kar veliko tem (oziroma okoli milijardo bednih Fan Fictionov tukaj in še par tisoč nekje drugje na internetu)
Naj ti bo oglaševanje. Vem kako si nekateri želijo bralcev.
OC pomeni Original Character.
Louis pomeni Louis.

Najbrž bom nadaljevala jutri. Upam da dobim nekaj ogledov. Vse šteje. :3

Pozdravčk od mene.
08. april 2013
In preden začnem...

Zgodba je namenjena pisateljici na Igrah123 twilight.love. Dokončala je zgodbo Včeraj ŽIVA,danes MRTVA,ki jo ne moreš nehat brati. Če bom kdaj dobila Oskarja,te bom omenila v svojem govoru.Hvala ti za navdih in super zgodbo!
09. april 2013
Vsaka punca si zapomni svoj prvi poljub.
Moj se je zgodil že pri sedmih letih. Na vroč in vetroven dan v juniju,potem ko sem uničila in naredila že nešteto peščenih gradov z mojim najboljšim prijateljem,Louisom. Poljub je bil hiter in nenevaren. Takoj po njemu sva se začela nezadržano hihitati in nadaljevala z ustvarjanjem gradov.

Louis in jaz sva delala vse,absolutno vse skupaj. Lovila sva se,se odpravila kopat zraven naše počitniške hiše,se trudila ujeti metulje ali kresničke,gledala televizijo in Disney filme,delala snežake in spomladi šopke iz neznanih rož,imela tekmovanja iz najbolj smešnih stvari-in seznam se še nadaljuje.

Louis je bil sin mamine najboljše prijateljice,Joy. Moja mami in teta Joy sta bili popolnoma enaki,spoznali sta se sicer v vrtcu,hodili sta na isto osnovno in srednjo šolo,od takrat pa sta bili nerazdružljivi. Vsaka se je tudi poročila in živela naprej svoje življenje.Vendar se je moja mami ločila,ko sem bila stara deset,in se odločila,da se bova preselili. Bila sem zelo žalostna. Nisem hotela zapustiti moje šole in mojega očeta in vseh prijateljev,seveda pa Louisa.

Tisti dan,ko smo se odpravili,sem prišla na njegovo dvorišče.Najdla sem ga na v krošnji na najinem drevesu. Ko me je zagledal,se mu je obraz razširil v velik nasmeh in nemudoma je skočil dol in me zavrtel okoli sebe. Nato me je trdno objel. Opazil je tudi mojo mami,ki je pakirala stvari v avto.

"Se pravi se res selite?" Pokimala sem. Nisem vedela,če lahko zaupam mojemu glasu.
"Tako zelo,zelo,zelo te bom pogrešal,Ella Bella!!" je zajokal in me še enkrat objel.
"Jaz tudi tebe,Lou! Ampak mami in teta Joy sta rekli,da se bova obiskala vsako poletje! In pisala ti bom lahko!" sem odvrnila in se nasmehnila.
"Vem! Ampak to ni isto.." se je pritožil Louis in naredil grimaso.
"Nehaj,Lou!" sem se smejala in mu mršila lase.
"Hej!"
In že sva se lovila po potki in okoli avta.
"Ella,čas je da se posloviš."
"Ampak mamiiii!" sem cvilila in se upirala.
"V redu je,Ella Bella." mi je rekel Louis.
"Louie,mi lahko obljubiš nekaj?"
"Karkoli!"
"Obljubi mi,da se nikoli ne bova pozabila!"
"Častna,Ella."
"In še nekaj,Lou?"
"Ja?"
"Poskrbi,da boš nekoč pevec zame. Saj veš koliko imam rada tvoje petje!" sem še dodala in se ga močno držala za roko.
"Rad te imam,Ella Bella!!" je zaklical Louis,medtem ko me je mami vlekla v avto.
"Tudi jaz tebe,Lou!" sem jokala,Louis pa je postajal vse manjši in manjši,dokler nisem videla samo še pike iz zadnjega okna.

Upam,da vam je všeč prvi del! Sigurno nadaljujem še danes,če ne pa jutri! Kadar dobim čas.

Pozdravčk od mene.
09. april 2013
Nadaljujem:
Takrat sva bila še majhna,nisva se klicala pa telefonu. Ampak pisala sva pisma. Če lahko tako rečem. Koščki papirja iz starih zvezkov,na katerih je bilo nekaj stavkov in risbica,v ovojnici z urejeno znamko.S tem sva si sporočila nujne stvari in smešne spomine.

Enkrat poleti pa,ko sva bila starejša,me je nenadoma spreletelo,da imam mogoče čustva za mojega najboljšega prijatelja. Čustva,ki jih bo morda težko zanikati...

"LOUIS!" sem klicala,tekla po pesku z bosimi nogami proti njegovi figuri.

"ELLAA!" Veselo je zaklical in me pobral in me dvignil v zrak.

Najmočneje sem ga objela on pa je pogledal dol in se nasmehnil.

"O,poglej, imel si pospešeno rast!" sem dejala. Ko sva bila manjša sva bila enako velika,jaz sem bila celo za centimeter večja od njega. In dejstvo,da moram stopiti na prste,da mu razmršim lase je obupno.
"In ti si postala mlada dama!" je dodal in me pregledal od glave do pet.
"Hej,ni smešno,Tommo!"
"Oh,ZELO smešno." se je butasto nasmehnil in mi v lase vrgel dlan peska.
"Zdaj boš pa videl!!"
Stekel je v vodo kjer ga nisem dosegla in sčasoma sem se mogla prisiliti,da zakoračim v morje.
"Aaaa!" sem se ustrašila mrzle vode.
"No,čakam vas,gospa!" je dodal in stekel k meni,da je vse škropilo naokrog.

Uro pozneje sva sedela na kamnih in gledala sončni zahod. No,sonce je bilo še kar gor na nebu,ampak rahli oranžni oblaki so še bolj poudarili poletje,ki je bilo v zraku.

"Ella?"
"Ja,Lou?"
"Veš,da te ljubim?"
"..."
Občutki so bili zelo mešani. Kot kakšna pokvarjena romanca;rada sem ga imela kot prijatelja.Nikoli si nisem mislila,da bi Louis priznal da me ljubi. Iz ust mi je skoraj zletelo vprašanje,če se heca. Obstala sem z odprtimi usti in zmedeno glavo. Louis me je željno gledal in čakal na moj odgovor, ali pa vsaj pripombo. Vendar mi v tistem trenutku ni nič padlo na pamet. Nekaj časa sem gledala na plažo.
"Lou?"
"Ja?" je veselo vprašal.
"Tudi jaz ljubim tebe." sem rekla s mojim najtoplejšim glasom.
Razmršil mi je lase. Povedala sem to kar sem čutila. Res je,da to ni bila neka huda ljubezen, ampak odraščala sem z njim in vedno mi je bil malce všeč...

Po tem poletju sva malce odrasla. E-maili in pisma so bila redka,na koncu pa so nehala.Čeprav sta Joy in mami ostajali v stiku vsak dan,sva midva pozabila vse in šla naprej z najinimi življenji. Odrasla sva,si najdla nove prijatelje in pozabila en na drugega.
09. april 2013
neext!! <33
09. april 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeext!!!!
09. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeext
09. april 2013
OMFG
Nepričakovani nexti!
Jutri nadaljujem for sure! Hvala,punce!
09. april 2013
u128774
u128774
Neeeeeeeeeeeext!<3
+pišeš popolno! Res! Najprej se mi zgodbica ni zdele neki velik, sam pol me je požrla. Res zelo zelo najbolše pišeš! Ušeč mi je k tko opisujš pa use<3 Perfect!
Še enkrat next<3
10. april 2013
dαreтodreαм. (in vse,ki ste nextale) Hvala,ful! A se ti res zdi da tok lepo pišem? Sem mislila že,da nobenemu ni zanimivo. Ampak hvala vam,da ste mi dale priložnost.

Naslednji del bo čez nekaj časa gor (odvisno od moje lenobe (15-20 min.(več ne more biti)))
10. april 2013
u128774
u128774
iii<3 komi čakam<3
In ja res ful dobr pišeš!
10. april 2013
Hvala še enkrat! (• ◡•)

Po tem poletju sva malce odrasla. E-maili in pisma so bila redka,na koncu pa so nehala.Čeprav sta Joy in mami ostajali v stiku vsak dan,sva midva pozabila vse in šla naprej z najinimi življenji. Odrasla sva,si najdla nove prijatelje in pozabila en na drugega.

Vse je bilo v redu in redko sem sploh pomislila na njega,dokler ni prejšnji teden mami omenila njegovega imena po nekaj časa.

"Ella,se spomniš tete Joy in njenega sina Louisa? In ostalih punc?

Kako bi lahko pozabila na Louisa?
Prišel je na X-Factor in izpolnil svoje sanje,saj je imel band,One Direction. Bil je izjemno slavnen,vsako uro so se njihova imena pojavljala v vseh časopisih in revijah, dekleta stara kot jaz so se drle za njimi in jokale. Vseeno se je njegovo ime slišalo tuje in nenavadno,tudi če se ga možgani niso spomnili,se ga je moje srce.
"Ja,malce že." sem priznala.

Redno smo se vozili nazaj v Doncaster in obiskali Joy in Louisove sestre Lottie,Felicite,Daisy in Phoebe. Poznala sem jih že skoraj tako dobro kot mojo najljubšo pesem,vse so vedno kar žarele,ko sva z mami prišli. Takoj so skočile k meni v objem in skupaj smo se igrale frizerski salon. Louisa skoraj ni bilo doma. Seveda pa jih že nekaj časa nismo obiskali. In to že nekaj mesecev,mogoče je bilo celo leto. Mislila sem,da sta se mami in Joy skregali,vendar se ugotovila,da to ni bil razlog.

"No,Joy in jaz sva malce govorili po telefonu in predlagala je,da bi preživeli nekaj tednov pri njih!"
"V stari hiši?" sem vprašala.
"Ja,preuredili smo jo in Joy misli,da bi bilo super ponovno se srečati to poletje!"
"In ona hoče,da pridemo?" sem spet začudeno vprašala.

Tudi Joy se spomnim;bila je kot moja druga mama. Vedno je bila tam,kako bi jo lahko pozabila? Počutila sem se malce krivo. Ni me bilo tam,ko je Louis šel. Ostala je sama s štirimi otroki. Najmanj kar bi lahko naredila jaz,je da se vsaj prikažem vsake toliko.

"Ja,misli da bi bilo prekrasno,če bi se spet sestali na kraju,ki smo ga imeli najraje. Louis je rekel ja,Joy mi je povedala da je dobesedno letel po sobi,ko mu je povedala,da prideš!" ni skrila navdušenja.

Globoko sem vdihnila.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hvala bralkam! Nov del pride zvečer ali pa čez nekaj minut,ker me bo domača naloga obglavila! :*

Pozdravčččččk.
10. april 2013
u128774
u128774
Omg no<3 Če bi ti vedla kok jst grozn pišm!<3
Neeeeeeext!<3
10. april 2013
neeeeeeext!!!

a bi še kdo brau mojo zgodbico??

http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljstvo-ali-ljubezen-!!/53323/1
10. april 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
10. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeext
10. april 2013
Drage moje bralke.
Hvala za podporo. Ampak tukaj so šokantne novice.
Prvič sem doživela bolečino,ko se ti zbriše pol strani zgodbe. In klik in vse je zletelo nekam v čudežno deželo. Ampak ne obupam. Takoj zdaj bom napisala VSAKO besedo in prvi del BO napisan še danes. Zagotavljam.

P.S. The best ste. Hvala za nexte!
11. april 2013
u128774
u128774
JAA To se je tut men dans zgodil. Tragično.
II jaa<3 komi čakam<3
11. april 2013
u116556
u116556
Neext
11. april 2013
Globoko sem vdihnila.

Louis je rekel ja? Hotel me je videti? Bil je vznemirjen,ker me bo videl? Po X-Factorju sva prekinila vsak stik. Bilo je kot,da se ne bi poznala. Priznam,to me je prizadelo,bila sem besna in razočarana nad njim. Počutila sem se kot da bi me poškodoval;ampak prepričana sem,da je bil samo zelo zaposlen. Zapustil nas je,odkorakal v nov svet in pustil za sabo vse najine spomine. Ni ga bilo,ko sem rabila povedati vse težave nekomu,ni ga bilo,ko sem ga hotela objeti,nikoli ga ni bilo tam. Počutila sem se zelo pozabljeno. Mami me je poskušala prepričati nasprotno,saj je vedno mislila,da bova z Louisom končala skupaj.

Zdaj pa me vprašajoče gledala in nestrpno čakala na mojo reakcijo. Vendar namesto da bi skakala in se veselila sem zmedeno stala in razmišljala.
"Rabim minuto..." sem malce preveč jezno rekla,čeprav je nisem hotela prizadeti. Zato sem se ji kratko nasmehnila. Očitno me je razumela in se mi nasmehnila nazaj.
"Le povej,ko se boš odločila."
Nisem mogla reči,če bom šla ali ne,zato sem si v glavi oblikovala seznam dobrih in slabih stvari.
11. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeext
11. april 2013
u128774
u128774
Neeext!:*<3
11. april 2013
u116556
u116556
Neext
11. april 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!
11. april 2013
Pa če ne pišem ta del že tretjič. Pa a sem normalna al ne,skoz se mi zbriše.
*kletvice o Igrah123 in domači nalogi*
HVALA!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
✔: Šla bom na morje,daleč stran od tukaj,kjer bo vsaj toplo.
✘: Preživela bom poletje stran od moje zelo dobre prijateljice, Jeanne in ostalih.
✔: Videla bom mojega,zdaj najbolj slavnega bivšega otroškega prijatelja.
✘: Vse bom mogla začeti od začetka,saj imam občutek,da me je pozabil.
✔: Naredila bom mami in Joy veseli.
✘: Mogoče bom naredila mene ne-veselo..

Mami je prekinila moje globoko razmišljanje.
"El,če nočeš iti bom razumela. Ampak če ne boš šla,bom tudi jaz ostala. Ne morem te pustiti doma celo poletje. Vem,da je bilo to šokantno in v zadnji minuti,ampak to se mi je zdela tako lepa ideja. Joy komaj čaka da te vidi. In res bi jo rada obiskala..."

V meni je bil velik občutek krivde in počutila sem se na robu joka. Trdno sem zaprla svoje oči in se slišala reči:
"V redu,šla bom."
Obraz moje mami je bil neprecenljiv,kombinacija veselja,sreče,navdušenja,ljubezni. Bilo je tako lepo,videti jo prvič nasmejano kot iz pravljice. Napolnil me je poseben občutek,saj se je smejala zaradi moje odločitve.
Bila bom daleč stran od mojih prijateljev,z nekom ki ga bom mogla na novo spoznati,nekaj pa mi je dalo vedeti,da bo iz tega še nekaj dobrega.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. april 2013
Mami je začela nakladati o tem,kako vesela je in naglas ponavljala stvari,ki jih bove vzele,da ne bi slučajno kaj pozabile. Sem se prav odločila?

131 ogledov in še štejem. A je vredno še enkrat reči hvala? Ja,je.

11. april 2013
u128774
u128774
Neeeeext!:*
11. april 2013
u80842
u80842
hahahah tebi hvala da pišeš to zgodbo čeprav vem da zlo sprašujem ma a lahko malo bolj dalše next sej samo sprašujem nič nujnega
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!
11. april 2013
neeext !
11. april 2013
~Forever~ hvala za oceno! Vem... Nexti so ful kratki danes... ampak,ker se začne del spoznavanja pa tega bom zdaj prisiljena pisati daljše nexte,ker je veliko pogovorov... In zapletov
11. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg