Forum
No pac js bom napisala se eno zgodbico. Pomoje ze naslov vlk pove. Nove dele bom redno devala gor edino ce me ne bo doma....
Tuki je se ena moja zgodbica: http://www.igre123.com/forum/tema/ema-s-life/23319/ Obrnila sem se nazaj. Se vedno mi je sledil. Tekala sem po gozdu, ampak nikoli ni bilo konec poti. Spotaknila sem se ob korenino drevesa. Pogledala sem ga. Bil je vedno blizje in.......

A nj napisem zgodbo.?:3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. september 2011
Neeeeeeeeeexttttt!!!! Pomoje bo full faina. :***
19. september 2011
Next se strinjam z Niko.!
19. september 2011
u34229
u34229
pomoje tut...... že naslou je fajni
19. september 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext :**
19. september 2011
Next
19. september 2011
Next!!! Hahaha katja mas pa ze vlk comentov :3
19. september 2011
Next. In izgleda d sn edini fant tle haha :3 :**
19. september 2011
Tim: Haha to je pa zto, ker si dober frend :3:**
19. september 2011
u59817
u59817
nnnnnneeeeeeexxxxxxxxxttttttttt
21. september 2011
Obrnila sem se nazaj. Se vedno mi je sledil. Tekala sem po gozdu, ampak nikoli ni bilo konec poti. Spotaknila sem se ob korenino drevesa. Pogledala sem ga. Bil je vedno blizje in.......
"Petraaa!!!" Se je zaslisal mamin glas. Na sreco so bile to le sanje, ne resnicnost. Danes se mi je ze tretjic sanjalo o duhovih. Zagotovo ni nic vec kot le sanje. Upam.
To sem jas:

Odsla sem v kopalnico in se umila. Pogledala sem v omaro imela sem veliko oblacil ampak se vseeno nisem mogla odlocit kaj naj oblecem. Na koncu sem se odlocila za to:

Na poti v solo sem se zaletela v......
24. september 2011
Vem da je mal. Naslednjic bom vec napisala
24. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. september 2011
Neeeeeexxxxxxxttttttt.!
24. september 2011
bom mal poznej
24. september 2011
u34229
u34229
katja pa usi ostali sorry sam...... a bi prosim prebral še mojo zgodbico Življenje depresivne najstnice????http://www.igre123.com/forum/tema/zivljenje-depresivne-najstnice/23452/
hwala!
24. september 2011
next
24. september 2011
u60375
u60375
nextej *:
24. september 2011
Na poti v šolo sem se zaletela v nekega fanta. Bil je visok,suh in oblečen v črno. Učke je imel živo rdeče lahko bi rekla "krvavo rdeče." Približno take oči je meu:

Takrat sem se spounila svojih prvih sanj. Nekdo z rdečimi očmi mi je sledil!
Hitro sem odšla proti šoli. Ko pa sem se obrnila fanta ni bilo več. Ko sem prišla k šoli je tam bil on. Fant z rdečimi očmi. Nisem si mogla kaj ne da bi pogledala v njegove oči. Tokrat je imel modre. Nebesno modre. Lahko bi rekla, da je bil še kar lep pačeprav je na prvi pogled strašen.
Take učke je zdei meu:

Ko sem vstopila v solo je bila ura ze 07.55. Pohitela sem v razred in tam......
Next.???
24. september 2011
u34229
u34229
woooow neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. september 2011
zka pa wooow.?
24. september 2011
u34229
u34229
ker je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuul faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajn.......
24. september 2011
Ko sem vstopila v šolo je bila ura že 07.55. Pohitela sem v razred in tam......
In tam zagledala tistega fanta. Tokrat je spet biu oblečen v črno. Bil je strašljiv. če si ga pogledal si dobil čuden občutek. Za oči nisem prepričana kakšne barve jih ima. Ampak zdaj ima zagotovo črne. Ali pa tudi ne. Sedel je v zadnji klopi čisto sam. Ko je bilo prve ure konec sem odšla v omarico po knjigo. Ko sem odprla omarico je notri bila črna vrtnica z kapljico krvi.
Tk je zgledala vrtnica:

Najprej sem pomislila ali pa vsaj upala, da se gdo zafrkava.
Vzela sem knjigo in zaprla omarico. Pohitela sem k naslednji uri in tam videla mojo bff Nejo. Za vrtnico ji nisem hotela povedati, ker bi zagotovo mislila, da sem "nora."
To je Neja:

Usedla sem se za svojo mizo poleg Neje na mizi pa zagledala...
Next.???
24. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. september 2011
Bom se kak komentar pocakala :3
24. september 2011
next
24. september 2011
Usedla sem se za svojo mizo poleg Neje na mizi pa zagledala...
Na mizi pa zagledala solze.

Neji sem rekla: A vidiš solze na moji mizi??? Dobila sam odgovor Ne. Vsi v moje razredu so poslušali učitelja za matematiko edino jas sem se osredotočala na solze. Zagotovo nisem edina, ki jih vidim sem si potiho ponavljala in upala, da si to samo domišljam.
Ampak ne. Solze so začele lesti skupaj in se spremenile v napis STRAH. In v tistem trenutku sem res začutila strah. Napis je počasi začel lesti z mize in padel natla. Na tleh pa se je razbil, kot kristal.
Do konca ure se nisem mogla skoncentrirati na snov, ki nam jo je učitelj razlagal.
Potem je sledila malica. Od vsega tega kar se mi je danes zgodilo se mi je se najbolj vtisnil v spomin strah.! In res pred malico me je bilo strah, da bi recimo dobila kaj v hrani ali kaj podobnega. In res zgodilo se je nekaj podobnega. Jogurt se je začel spreminjati v kri. In kri je začela počasi izginjati na podnu je ostal le še amulet.

Vzela sem ga iz posodice in si ga dala okoli vratu. Tisti zeleni krog se je začel svetiti in karnaenkrat.............
Next.???
24. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE MOJA NAJLJUBŠA ZGODBICA NA IGRAH!!!!!!!!!!!! PLIIIIIS ČIMPREI NEXTEJJ!!!!!!
24. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg