Forum
u107602
u107602
Hey. :* Moja nova zgodbica ;*

Ally:

Austin:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Gledala skozi okno. Zunaj je lil dež. Naenkrat je skozi vrata glasbene trgovine 'sonic boom', ki je bila last mojega očeta je vztopil Austin. Bil je cel premočen.Komaj sem zadrževala smeh. "Zunaj lije kot iz škafa" je rekel. "Austin lahko bi vzel marelo." sem se mu nasmehnila. "Aaam.. pozabil sem jo". Pokimala sem. "In a delaš danes?" je vprašal."Ne, odločila sem se da pridem dol, danes je zaprto." sem mu odvrnila. "Oh.." Oba sva bila tiho. "O, Ally še nikoli te nisem videl s spetimi lasmi.." "aha..." sem odvrnila z nekoliko žalostnim glasom, sem vedela da nebi smela spenjati las v čop. "Nisem mislil v takem smislu.. meni je všeč..." se mi je nasmehnil. Nasmehnila sem se mu je nazaj in naslonila svojo glavo na njegovo ramo. "Si kaj videla Trish ali Deza?" je vprašal. "Noup. Trish mi je rekla, da bo spala cel dan, Dez pa ... nimam ideje..." Austin me je objel okoli ramen. "Ally te lahko nekaj vprašam?" "Austin, saj veš da me lahko vprašaš karkoli...." Globoko je vdihnil in me poljubil. Prisežem, nekaj časa sploh nisem dojela da se je to res zgodilo. O moj bog Austin je bil moj prvi poljub. Nikoli nisem pričakovala da se bo zgodilo to. Bil je neopisno lep občutek. "Kaj je bilo to?" sem ga vprašala. "Poljub." je odvrnil in se mi nasmehnil. Nisem vedela kaj naj rečem. "Rad te imam ally..." "Austin jaz..." "Ally prosim.." Nasmehnila sem se mu in mu prilepila poljubček na usta. "ok.." se mi je nasmejal. "Greva pisat novo pesem?" sem ga vprašala. Austin me je zmedeno pogledal. "Kaj?!" "Zdaj imam navdih blondi..." sem se mu nasmehnila. Oba sva vztala in šla v Allyjino sobo. Dež je še vedno padal. Usedla sva se za klavir.se usedla na klop. Molčala sva.
Naaaprej:333 < 333

Do you think ally's cute? :$$

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. maj 2013
u126128
u126128
next
02. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg