Forum
še ena zgodbica o ljubezni... vem da jih je že velik ampak ta je resnična in ni tok pocukrana k velik drugih... pa to je moja prva zgodbica tko da bo na začetku verjetn mal čudn use skupi napisan
hope u will like it <3
1.del:
moje ime je Pia, že od vrtca imam 2 najbolši prijateljici Marcelino in Amalijo. Stara sem 14, hodim u 8.razred. nekega dne smo se js,Marcelina in Amalija odpravile v šolo, ko smo prišle v šolo smo izvedele da dobimo novo sošolko, bile smo zelo vesele.nova sošolka je bila zelo lepa, bila je tudi prijazna,ime ji je bilo Eva. hitro se je najdla na naši šoli. js in Marcelina sva se začele družit z njo, postale smo najboljše prijateljice. Amaliji pa ni bila ušeč zato se ni družila z njo, tako sva se tudi medve z Marcelino vedno manj družile z amelijo.. ona pa si je poiskala nove prijateljice. kmalu je eva vedela kdo mi je všeč, oblubila mi je da naju bo spravila skupaj.z tomom (fantom ki mi je ušeč) sta se ves čas pogovarjala in vedno ko sm jo uprašala o čem se pogovarjata mi je odvrnila da o meni. tako se je nadaljevalo do nekega dne ko mi je eva rekla da mi mora nekaj povedati.
15. junij 2014
usaj 3 nexte za začetk rabm da nadaljujem pa se bom probala zdej bl potrudt pr pisanju haha
15. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg