Forum
u79718
u79718
HeŁŁooow..

ToŁej jee moja najnowejša žgodbica hope yo will like it [:
ahaaa gŁawna junakinja je Kendall Jenner:

VeŁika,suha,stara 16 let!!

Harry Styles:

Curly boy..;Đ

Bella Thorne:

Kendall's bestieeee

JeeeeJ opravila sem photoshoot zdej sledi kosiloooo!!!!!!!
"Kendall,posnela si zelo malo slabih slik kar je zelooo izjemno," me je pohvalil direktor...(gospod Jones)."am......hwala," sem dejala s polnimi usti. Nato me je moja starejša sestra Kimberly Kardashian pogledala,"jaa kendall je prekransna" se mi je nasmehnila...
S Kim sva se po kosilu odpravili domov...Naenkrat je Kimiein telefon zazvonil....Pisalo je Angiee Pettis,(mislim da je to ena od pomočnic gospoda Jonesa)... Ko je kim končala pogovor je rakričala in me prijela za roko."kendaaallll gospod jones hoče ,da jutri prideš v New York na photo shoot!!!!" omg , am i being punk'd?!! omgg omggg omggggg w new york!!!!!!! "UU NEWWW YOOOOORRKKKK GREEEVVAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sem kričalaaaaaaaa... slišal naju je moj očka Brouce "heyy heyy heyy am...kam gresta?!" je vprašal.."Kendall je danes opravila svoj prvi photoshoot in gospod Jones jo vabi v new york na še en photoshoot..." "pa saj ima čas celo življenje!" je sitnaril očka."v svetu mode ni veliko časa!!!" se ni dala kim."Kim,stara je komaj 15 let!" "ona je pravi model,samo poglej jo ! visoka je suha ......" "okej , kim tokrat! toda ne pozabi da ima samo 15 let!.. ne pritiskaj nanjo!!"je rekel očka. Kim me je zaskrbljeno pogledala "Ljubica si to želiš???"seeevedaaa bolj kot vse na swetuuuuuu si to želim!!!!!!!!!!!!!!!" sem reklaa. "torej bova šli v New York?" prikimala je ..." S KIMMMMMM GREEMMMM V NEEWWW YOOOOORRRKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Bila sem presrečna!! Poklicali sva gospoda Jonesa in se zmenili ,da sva na poti!!!!.Komaj čakam da vse to povem moji najboljši prijateljici Belli.Moji, najboljši prijateljici.Bella igra v disney showu shake it up.Spoznali sva se na premieri »Breaking dawn« v L.A.-ju.Bella je najlepši človek v mojem življenju,resda se ne poznava že cel laif anpak vseeno ... upam ,da bo lahko šla z mano v L.A. , ker mi je Kim rekla ,da lahko vzamem vsaj eno prijateljico in seveda sem pomislila na Bello.(: Odločila sem se ,da jo pokličem! » Heeey« se je oglasila Bella »heeeej Bellie poslušej, bi ti lahko šla jutri z mano v New York???????????????« nekaj časa je bilo vse tiho .... okej vem , da sem budala da grem to vprašat bff 1 dan pred odhodom anpak poglej,tudi jaz sem to izvedela šele danes & jutri že potujem!!!!!!!!!!!!!!!!«Kendall,jaz zelo rada anpak jutri je obletnica smrti mojega očeta! & ne morem se zabavati omg kako sem lahko to pozabila?!.......oz. WTF?!?!?!? Ali pa kar »bella thorne je berz očeta???????????????????« wooooaahhh nisem pričakovala tegale!!!!nisem vedela kaj naj rečem....samo jok sem slišala...«bella,prosim opros....« in že je bila zveza prekinjena.JAZ SEM PA RES PRASICA!!!!! Zakaj sem jo sploh klicala?! Uboga bellie zdaj je še jokala zarad mene!!!! :/ i guess I'm going with Kim.!!! And nobody else.Takoj naslednji dan sva se s Kim usedli v limuzino ki naju je pripeljala do letališča!!! V dveh urah sva prispeli v New York city. »Kaaaakkkkšššššnnnnaaaaa soooooobbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaa!!!!« sem pripomnila ko sva s Kimberly vztopili najela je najlepšo in največjo sobo v hotelu.odločili sva se ,da bova jedli , zato sva si naročili pico kar ni bilo najbolje saj sem se v tem mesecu zredila kar za kg in pol! Ura je bila že sedem zato sem predlagalla.... »heyy kimie kaj če bi se šli nekam zabavat.....recimo na Broadway?« Kim pa me je očitajoče pogledala vedela sem ,da bo rekla NE!!! Kar je tudi bilo. Morala se ostati zaklenjena v tej sobi medtem ko je ona imela zmenek s fantom Krisom Humphreyem....... KRIVICA!!!!!!Uboga Bella, taaaakkkoooo mi je hudo zanjo , šla sem na računalnik pregledat e-mail..št. prejetih sporočil : 0 , ponavadi sem jih imela naaa tooneee od Belly, se je slučajno skregala z menoj?! Saj jo razumem anpak jaz nemorem vedeti da nima očeta , saj mi ni nikoli govorila!!! JoooooJ!!! Kim se zdajle poljublja s tistim orjaškim košarkašem , jaz pa sedim tukaj brez fanta?! Neee nimam fanta in stara sem 16 let btw!!!! PEEANUTS!!! Oblekla sem plašč in vzela Kimiene najvišje pete z vzorcem leoparda si nadela klobuk in šla ven v bar.Sedla sem za mizico povsod okoli mene polno parov zato se počutim nekoliko neprijetno....
20. februar 2012
u78282
u78282
neeeeeeeeeeext!
20. februar 2012
neexxtt
20. februar 2012
next pa piši bolj kratke k enim se ne da brat tok dolg naenkrat
drgač pa full dobr
20. februar 2012
napreej :33
20. februar 2012
u79718
u79718
Okej sem pa resss budala!!! Sedim na mrazu in čakam na ljubezen svojega življenja!! PA NIČ!!!!!odločila sem se ,da grem rajši noter ker se tukaj počutim ničvredna! Zato sem šla noter(: "KIIIIMMM!!!!!!!!!!!" se se zadrla... niič....... super...ona se gre ven zabavat s Krisom mene pa pusti noter. Krasno!! kaj naj pa zdaj?! vrgla sem se na kavč.Prižgala sem tv in začela premikati programe ... naenkrat se mi je pogled ustavil .. zagledala sem lepega postavnega tipa.. z kodri in lepim nasmehom... bil je kot iz sanj.. bil je taaaakoooo lep!! poleg njega so bili še štirje fantje... tedaj mi je kapnilo!! saj to je tisti Harry Styles o katerem vedno govori bella.. peli so rihannino: only girl in the world! seeeexyyy... Tedaj pa je vztopila Kim.." Keeendaaalll!!!!! kje za vraga si bila?! in zakaj imaš obute moje najlepše pete?!?!" jo je zanimalo... nisem črhnila niti besede.. bila sem v zadregi."se sploh zavedaš da imaš jutri photoshoot?!" jo je spet zanimalo.Jaz pa se od tega trenutka dalje nisem več brigala za njeno sitnarjenje.. buljila sem v harryja. Kim je izklopila tv in mi rekla naj odidem v posteljo.. ura je bila petnajst čez enajst zato sem šla spat...nisem mogla spati... v glavi mi je obtičal tisti sexy lepotec... o njem sem premišljevala skoraj celo noč.... pozabila sem na kim in na vse ostale ki mi trenutno grenijo življenje... mislila sem na Harryja... Ura je bila 5 zjutraj.. Kim ima budilko naštimano ob 10:3 zato lahko do takrat počnem kar hočem... skobacala sem se iz postelje in oblekla kratko majčko posuto z biserčki in črne kavbojke. ob 9 sem poklicala mojo starejšo sestro Khloe.Khloe je mlajša Kimiena sestra.. in moja starejša polsestra. "Halooo????" se je oglasilo z druge strani..." Hey Khlo...Kendall tukaj...veš, mislila sem da bo v New yorku vsaj malo zabavno...anpak Kim mi ne pusti da bi se zabavala!!!" sem potarnala."oowwhh..kendall.....ne zmeni se zanjo saj se ji utrga ko gre za modo!!!! sama je bila premajhna da bi bila model in te zdaj nekako izkorišča...anpak ne skrbi pikica jo bo že minilo...." me je tolažila..."hvala khlo....love u" "love you" in že je bila zveza prekinjena ... I HAVE NO WORDS .... NOTHING .....

Khloe:

one direction
20. februar 2012
napreej^^
20. februar 2012
u78282
u78282
hahahaha :'d next.
20. februar 2012
u79265
u79265
next:3
20. februar 2012
u62735
u62735
next!
20. februar 2012
u71779
u71779
next ;3
20. februar 2012
u79718
u79718
kaj , me kimberly res samo izkorišča?! čez nekaj ur me je Kimberly peljala k gospe Zoey Redbird na vajo ,da bi me naučila hoditi kot model!! fuck off!!! get a life kim!!! sej znam hodit cjooo spet mi bo delala sramoto!!!...Ko sva prispeli k njej je pripomnila: "oooohhhh kendall!...Kim mi je rekla ,da si velika anpak ne spet takoooo velika"...se mi je nasmehnila...was that suposse to be a compliment?! " torej začniva !! pokaži mi kako hodiš!!!" in začela sem hoditi...Kim me je gledala in ni spustila pogleda iz mene! "dajj kendall šee!" me je silila...počasi vse to postaja trapasto! "anpaakk Kim ne da se mi veččč!!!!" sem se pritoževala anpak Kim ni odnehala! drla se je name... "Kendall se ne zavedaš da je danes ob 7 photoshoot?????!!!!!!!" Tedaj pa mi je prekipelo... naenkrat mi je bilo vsega dovolj!!! zapustila sem dvorano in zaloputnila vrata za seboj."kendalll!!!!! precej nezrelo se obnašaš!!!!!" je kričala in tekla za mano... slišala sem udarjanje njenih pet."VEŠ KAJ KIM????? NEMOREM VERJETI ,DA ME SAMO IZKORIŠČAŠ!!!! NI MOJ PROBLEM ,DA SI BILA TI PREMAJHNA ANPAK NEBOM DOVOLILA DA SE IZŽIVLJAŠ NAMEE!!!!" Sem se drla nanjo "oh , oprosti jaz ti želim le pomagati.... , ker imaš pozneje photoshoot z gospodom Jonesom in...." "K VRAGU S TEM PHOTOSHOOTOM!!!!!!!!!!! DOVOLJ MI JE VSEGA DOMOV GREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" stekla sem v stanovanje in začela pakirati.Odločila sem se da pokličem očka in mu povem ,da bi rada šla domov."Halo,Kendall?? je vse v redu??" se je oglasil Brouce." NE!!!! KIM JE VSE POKVARILA!!!! DOMOV HOČEM!!!" solze so mi polzele po licu."Ne skrbi ljubica jaz bom poslal limuzino ki te pride iskat..." in ne to se ni zgodilo... kot da sem pričakovala kaj drugega!.:$$
20. februar 2012
u62735
u62735
next!!!
20. februar 2012
NEXT!
20. februar 2012
u78282
u78282
next!
20. februar 2012
u78108
u78108
neext:3
20. februar 2012
u79718
u79718
huala ker berete;*

Šele naslednje juto sva s kim odšli domov... nisem se imela namena opravičit!... Ko sem vztopila sem videla Kourtney , ki je ležala na kavču in gledala tv,. "oohh hej kako je bilo v New Yorku??" jaz sem stekla v svojo sobo in bila zaposlena s kuhanjem mule.Pomislila sem na Bello.Čez pet minut je na moja vrata potrkala Kimie in jih narahlo odprla... "hey lahko vztopim??" je vprašala .. "saj si že v sobi" sem odvrnila.Usedla se je k meni na posteljo in začela ... "poglej ,Kendall včasih mi deluješ tako odraslo , da pozabim ,da imaš komaj 15 let!silila sem te v delo in to močno obžalujem,...." res ne morem ostati večno jezna na Kim , saj vem da mi je poskušala le pomagati! , jaz pa sem zapravila veliko priložnost v mojem življenju." awww Kimmiiieeee saj je vredu" sem jo objela."od zdaj naprej obljubim ,da te nebom več silila v stvari , ki jih sploh nočeš!ćudovita si in prekrasne sexy dolge noge imaš!!!rtm" mi je rekla."tudi jaz te imam radaaa" ko je kim odšla sem pomislila na Bello,odločila sem se ,da jo jutri pokličem! čez dva dni bo premiera v L.A.-ju jaz pa še vedno nisem izbrala obleke!!!
20. februar 2012
u78282
u78282
next!
20. februar 2012
next!!!!
20. februar 2012
u62735
u62735
next!!!!
20. februar 2012
u71779
u71779
neksteeeej!
(http://www.igre123.com/forum/tema//29491/ ~ bi se kdo prijavil (: ? )
20. februar 2012
u75649
u75649
nextttttt
20. februar 2012
u79718
u79718
Tale je za mojo nejči;*

hope ur feeling better mwah;*

Takoj naslednji dan sem poklicala Bello.Vprašala sem jo , če lahko pridem k njej in je rekla da bo raje ona prišla k meni."heeej srček!" sem jo pozdravila ko je prišla k meni.Imela je zabuhle očke... zato sem jo prijela za roko in stekli sva v mojo sobo. .. skočili sva na posteljo . "torej," sem dahnila.."kako si kaj piki moj zlati?" "okej se mi zdi..." je odvrnila.. "ooowwhhhh" objela sem jo... "torej kako si se imela v New Yorku??" me je vprašala.No, pa smo tam... morala sem ji povedati celoooo zgodbo.......
"oh kendall,koliko photoshootov boš še imela huh," awww kako lepo to od nje.. "No,... že imaš oblekico za na premiero????" "naaaahh.." sem odvrnila."nekaj bom že navlekla nase!!.....Pa ti?" "np.." "boš nocoj prespala pri meni??" "z veseljem!! imeli bova best sleepover ever!!!!" se je navdušila Bells."okej zdej pa pojdiva po filme!!" in sva šli... izbrali sva: Mumpetse,vražja dekleta,zgodbo Amy Fisher,Za vedno,Prvi poljub,Izpovedi nevarnega uma,nerazdružljive razlikeee itd itd itdd..........

Prvo kar sva gledali so bila VRAŽJA DEKLETA!

----------------------------------------------------------------------------
Bella;ta film je taaako zanjič ,da bo že dober!
Jaz;Tukaj Rachel ujamejo in jo privežejo na posteljo ,da leži na trebuhuu omggg!
Bella;woaah temu se pravi po turško!!!!!

NEKONTROLIRANA MOČ;
Bella;vem ,da ti je ta film všeč zato nebom rekla ničesar!!!
Jaz;Utihni mi!!! kako to da ti ni ušeč!!?? Rachel jeee best!!!
Bella;ja za svoja leta je dobra samo zgodba je neumna!!!!

THE MUMPETS;
Bella;blaah otročarija!!!
Kendall;o čem govoriš?! to je best film vseh časov še posebej miss piggy je zakoon!
Bella;mjaa no...

in tako sva analizirali vsak film posebej!Kako lepo je z Bells!!! Kdo si nebi želel take frendice kot je Bella!!!???? Ko sva končali je bila ura 3 zjutraj odločili sva se ,da greva na twitter..Z Bello sva se slikali.. jaz pa sem tipkala na moj profil

sleepover with @bellathorne i love yoo bff!!!!! Tako sva tweetali,se slikali,govorili z najinimi fani!!! in minil je best večer forever!!!

Danes je ob 20.00 premiera the vow v L.A.-ju! jaz pa še vedno nisem šla po obleko!!! Bella je trdno zaspala ob meni jaz pa sem premišljevala ... Uboga Bella ostala je brez očeta!! Tudi oče Kourtney,Kim & Khloe je umrl..imel je raka na požiralniku.Čudim se le temu ,da je Bella vedno nasmejana kljub smrti njenega očka.Vem to da je v šoli trpela zaradi dislexije..Tudi moj očka je disleksičen.Bella se je začela počasi prebujati. " Heej zaspanka hitro vztani po obleko za premiero morava!!" "hey kendall ammm nisi včeraj rekla ,da ti je vseeno!?" "noo .. ja samo nočem se osmešiti!!" ob 11 sva šlii z Bello v Orsay po najine obleke..za današnji nepozaben večer!!!
20. februar 2012
u78282
u78282
awwwwi,thank you! and yes,aleš like it too! c':
next,next,next :3 < 3333333
20. februar 2012
u79718
u79718
Najprej sva se odločili ,da si bova kupili pete.Bella je izbrala take:

Jaz patemne)

Potem sem izbrala lepo belo oblekico , za katero je Bella rekla ,da bom zažigala in ,da bodo vsi tipčki flirtali z mano ,ker v njej izgledam tako ljubko.Najrajši bi jo klofnila!!!! Nihče nebo opazil niti nihče se ne bo spogledoval!!!!.To pravi samo zaradi vljudnosti!!! Kdo pa me je že kdaj opazil na kakšni premieri? Na poti domov so naju ovirali paparaci! Kazali sva jim sredince,končno pa sva prispeli domov.Oblekli sva si oblekice in vadili hojo
Bella je taaakooooo lepaa!!! ..če bi že kdo moral biti model bi morala biti to Bella! No, malo bi morala zrasti anpak vseeno!! ona je vsaj bolj potrpežljiva od mene!!!.. končno je napočil večer.Naličili sva se in stopili v limuzino.Končno sva iztopili!! videli sva veliko slavnih osebkov ,ki so bili že tam kot naprimer:Taylor Swift,Selena Gomez,Justin Bieber, Lucy Hale,BTR,in njim podobni.Bello sem držala za roko in gledala okoli sebe. Naenkrat sem zagledala 5 fantov,ki so mi bili precej znani!!!! to so one directionnnnn!!!! omoj bogg!!!! harry je taaakooooo lepp.. Bello sem povlekla za sabo ,da se je spotaknila in skoraj padla po tleh."auuuuaaa Kendaaalllll!!!!" je javknila anpak jaz se nisem zmenila za njeno čivkanje! samo zraven Harryja sem se hotela postaviti. Ko sem prišla dosti blizu sem ga zanalašč sunila s komolcem. "oo..sorčii jaz sem kendall!" sem mu podala roko.opazil me jeeee too!!! "hey kendall..." mi je podal roko.. njegove roke soo tako mehke."Čakaj malo,ti si tista iz Keeping up with the Kardashians!! obožujem vaaaš show!!!"... zmanjkalo mi je sape.Lica so mi gorela . Upam da harry nebo opazil moje rdečice."awww reeess???!!! woaah " sem bleknila."hehe,čez pol ure nastopam z fanti,lahko ti malo razkažem oder mi je podal roko.omgg se to dogaajaaa?? podala sem mu roko.Belle ni bilo ob meni.Mogoče je tudi ona koga spoznala ,kdo ve!! Odpeljal me je proti odru.Ker so bile stopnice visoke me je še vedno držal za roko." poglej to so ojačevalniki in"...blah blah blah blahhhhh totalno sem preslišala kar mi je govoril buljila sem vanj.Harry mi je res všeč.Še vedno me je držal za roko kar naenkrat pa je nekaj za nama..
21. februar 2012
u78282
u78282
next< 3
21. februar 2012
u71779
u71779
next
21. februar 2012
next
21. februar 2012
next!!!!!