Forum
heeiiii nova sm na igrah tko da bi prosila da me dodate za prijateljico .
Začela bom pisati zgodbico o Annabeli,ki bo živela navadno življenje,kot vsaka punca a se ji bo vse postavila na glavo zaradi...(dalje boste izvedeli)

Wake up,we .....spet me je zbudila budilka s pesmijo One direction-Same mistakes.To jutro se mi res ni dalo v šolo še posebej pa ker smo pisali zgodovino...Zadnji test pred poletnimi počitnicami.Le s težavo sem vstala si šla pripravit zajtrk in se šla oblečt.No med tem se vam naj predstavim: sem Annabela Mc'Clark,stara sem ammm.. v bistvu še 17 ampak bom čet 3 dni 18 jupiii.Imam dolge temno rjave lase, rjave oči in sem med najbolj priljubljenimi dekleti na šoli,ampak še nisem imela fanta ker imam zelo izbran okus vendar sem zaljubljena v Nicka ampak mislim da se sploh ne zanima za mene Imam BFF Diano in seveda sovražnico Kate.Tudi ona se zanima za Nicka in mi ga hoče prevzeti.Aiiaa tudi Nick,Kate in Diana so zelo popularni.No hodim v Music High School.Ker smo vsi kateri smo v tej šoli bi radi bili pevci,plesalci no skratka umetniki.Nick bi rad bil bobnar,jaz in Diana pevki&plesalki in Kate pevka vendar nima pravega posluha ker hodi na to šolo samo zato ker hodi tudi Nick in ali sem vam že rekla da je to šola bolj bogatih ljudi…
… Tekla sem po torbo v njo zmetala nekaj stvari in že je pri vratih pozvonilo.Pred vrati je stala Sara in rekla… Justin me je vprašal če bi…….

Prosila bi za nekaj nextov in ne bom glih pisala vsak dan ker se mam velik za učit pa še treningi in to:/

a boste bral zgodbo?obožujete 1D(One direction)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. april 2012
slike:

annabela:

diana:

Justin:

Kate:

Nick:

25. april 2012
ju3 nextam
26. april 2012
nextajj :*
26. april 2012
u84822
u84822
next
26. april 2012
next!
26. april 2012
tam kjer je pred vrati je stala sara pred vrati je stala diana se opravičujem

ok nextam
----------------------------------------------------------------------------------------------------
…In Jusitn me je vprašal če bi šla z njim na zmenek. ,,Dianaaaaaaaaa pa to je super končno so se ti uresničile sanje.In danes greve v shooping ok?'' ,,Okey''je rekla Diana in potem sve končno prišle do šole,kjer so naju že čakali nekakšni ''nepravi'' prijatelji.Justin je pritekel k Diani in ji rekel da se danes ob 18.00 dobita v parku, pritisnil ji je še poljubček na lice in odhitel k svojim prijateljem.Če vam še nisem povedala… Nick in justin sta najbolj popularna fanta na šoli in sta tudi BFF…1. in 2.uro smo imeli plesne vaje potem pa smo pisali test.No kar dobro mi je šlo,čeprav sem kar nekaj od Diane prepisala .potem smo imeli še glasbo in smo lahko šli domov.Z Diano sve se zmenile da se ob 2h dobive pri meni.Ker je bila ura 1 (popoldne sem hitro naredila nalogo še od včeraj in se začela pripravljati na nakupovanjeee.Ko je prišla sve odšle in nakupili nekaj prečudovitih oblek nato pa sve bile že sestradani in sve odšle v Mc'Donalc.Naročile sve si cheese burger,pito in sladoled in ko sve to pojedle sve se odpravile k njej domov kjer sem jo uredila.Ura je bila 15 minutmdo šestih zato sem ji zaželela srečno na zmenku in že je odšla

-----------------------------Diana--------------------------

Končno sem prišla v park tam je že sedel Justin »ohh kako je popoln« sem premišljevala
D-jaz Diana
J-Justin

J –heey lepotička
D-hey kako si ?
J-še bolje ko tebe vidim ti?
D-tut uredu
Potem sva se še malo pogovarjala odšla sva na sprehod kar naenkrat pa se je ustavil ob ekem drevesu ki je zgledalo kot srce in me vprašal:
J-Diana zelo si mi všeč in ko si hodila s Timom(bivši)sem to komaj gledal in ….hotel sem te vprašati če bi……..bila moja punca
D-seveda,tudi ti si meni zelooooo všeč in tista pisma ki si jih dobival so bila od mene ampak jih nikoli nisi jemal zares inn……(potem jo je Justin poljubil )
Kar naenkrat pa naju je nekdo potegnil narazen.Bila je moja sovražnica Kate.

K-kate
Ostalo pa že veste…

K-Srček,zakaj se poljubljaš z drugo??Ali nisva več par?
J-Kate kaj ti je to je že preteklost in tudi ne nameravam več hoditi s tabo ker si samovšečna koza,zdaj pa pojdi ker nočem da mi pokvariš zmenek zaradi ljubosumja
Potem je končno odšla in me je Justin pospremil domov pred kot sem šla v hišo pa je sledil še dooooooooooooolg poljub……

--------------------------------------------------------------
Ni zelo napeto ampak bo še veliko bolj ko pridejo notr 1D…
27. april 2012
next
27. april 2012
u63958
u63958
next!!!
04. maj 2012
u40877
u40877
next
06. maj 2012
u40060
u40060
NEEEEXT!!!
06. maj 2012
ju3 nextam ker danes nimam časa treningi pa to:/
06. maj 2012
neeeeeeexxxxxxxt
06. maj 2012
--------------------------------Diana---------------------

''Joooj ta večer je bil nepozaben'' sem si mislila in se šla umivat ter šla spat zjutraj me je zbudila budilka -.- Vstala sem se uredila in na vratih je pozvonilo pričakovala sem da je Anabella vendar je bil Justin.Stekla sem mu v objem in ga poljubila potem pa sva počasi odšla proti šoli…

------------------------------Anabella------------------------
Zjutraj sem se zbudila in premišljevala kako je to lepo če te nekdo ljubi. Res sem bila srečna za Diano saj ni nikoli imela tako popolnega fanta…….Ko sem se uredila sem počasi odšla do Dianine hiše in pozvonila. Nihče mi ni odprl.To se mi je zdelo čudno saj me je Diana vedno počakala ko sem malo zamudila…Sama sem se odpravila proti šoli in ko sem prišla tja so vsi vzklikali. Videla sem da vzklikajo Diani in Justinu,saj sta nov par na šoli.Kmalu se je začel pouk.1. uro smo imeli kemijo kjer sedim pri Nicku saj naju je učiteljica z Diano razsedla,ker sve klepetali.Sedela sva v zadnji klopi tko da ni bilo problem si pisati listke^^.On je prvi začel:
N- Nick, J- jaz

N- haii,kako si?
J- hey, uredu ti?
N- super… aam misli se te uprašat če bi se ju3 dobila saj je sobota.?
J- seveda kdaj pa?
N- ob štirih(popoldne)
j- ok
potem sva pa prenehala saj je učiteljica Nicka poklicala k tabli,ker ga je vprašala.Dobu je 4.
Ko je bilo konec pouka se Diana spet ni zmenila za mene z Justinom je odšla domov brez da bi me sploh pogledala.
Ko sem v spremstvu Nicka prišla domov,sem naredila nalogo in potem poslušat glasbo na Iphonu.Premišljevala sem zakaj se Diana tako do mene obnaša;mogoče nisve več BFF,kaj sem ji storila,zakaj je taka…in podobna vprašanja so se mi podila po glavi.Nekaj časa sem še poslušala glasbo potem pa sem jo hotela poklicati.Pogovor:

J- hey
D-živjo
J-kako si?
D-vredu Ti?
J-super …aaam bi šla ti z mano v shooping,ker me je Nick povabil ven….
D-bi šla ampak … saj veš Justin in …nemorem tko da čauu
Sploh ji nisem več mogla odgovoriti ker je že prekinila.Slišala sem nek smeh odzadi,poljubljane pa nevem kaj še vse……
------------------------------------------------------------------------------------
Kaj ima v načrtu Diana? Se je skregala z Anabello? Bosta še BFF?Kaj bo z Nickom in Anabello?
07. maj 2012
u63958
u63958
next!!
07. maj 2012
next
07. maj 2012
u40060
u40060
neext
07. maj 2012
neeeeeeext