Forum
Pozdravljeni tisti, ko se boste odločili brati mojo ''zgodbico'', moram vam povedati, da sem že prej pisala kot Mrs. M@lik in sicer zgodbo A veš tisti filing... Ampak to je že kar nekaj časa nazaj. zdaj sem se odločila da napišem bolj fantazijsko zgodbo in ker mislim da je zgodb od One direction ali kaj podobnega že preveč, bom pisala o nečem drugem. Če želite izvedeti preberite uvod

______________________________________________________________________________________
Spet sem se zbudila sredi noči vsa preznojena z občutkom, da izginjam, da me ne bo nišče pogrešal tudi, če v tej sekundi izginem. Hitro sem pogledala na telefon in opazila, da je ura komaj o dveh zjutraj. Kaj naj zdaj počnem? Spati ne morem, saj me nočne more prevečkrat obiščejo sredi lepih sanj.. Hm.. Kaj pa če grem malo brat. Ja to bo. Vstala sem iz svoje male postelje in odšla do nekoliko prašne police, ki je bila obešena na zeleno obarvano steno blizu okna nasproti katerega je bila moja postelja. S prstom sem se poigravala po knjigah, ampak, ko sem prišla do moje najljubše knjige sem jo hitro vzela ven in se vrgla nazaj na posteljo. Udobno sem se namestila in prižgala luč, čeprav je bilo v moji sobi kar svetlo, zaradi mesečine. Saj res polna luna, mogoče zato ne morem spati. Udobno sem se namestila in si popravila svojo blazino ter se pokrila z odejo. Odprla sem knjigo in jo začela brati, besede sem kar požirala in vse sem si tako živo predstavljala kot bi bila tam, da bi vsaj. Da bi se mi vsaj pol tako lepo godilo v življenju kot tej. Moje življenje je dolgočasno. Sem Ashley in sem stara 19 let. Sem približno srednje visoka imam temne lase, ki segajo vse do polovice mojega hrbta in so nekoliko nakodrani ter modre oči. Skupaj z mojo mamo živim v Londonu. Res da je London prekrasno mesto. polno raznoraznih ljudi, ampak jaz se še vedno počutim osamljeno, kot da ne pripadam... Sicer naj bi se tako počutil vsak najstnik, ampak nekaj mi pravi, da to je to nekaj nenavadnega, nekaj več... Mogoče pa si samo domišljam. Še malo takšnega razmišljanja me je zelo utrudilo in že sem zaspala. Zjutraj me je z sunko vrat zbudila mama, ki me je opomnila da nebi zaspala, saj sem ji obljubila pomoč pri pripravi za njen novi zmenek, za katerega dvomim, da bo kaj boljši kot je bil prejšnji. Moja mama ima talent, da si med vsemi moškimi vedno izbere največjega bedaka, sicer pa ker nisem nikol poznala očeta, je ne morem obsojati. Ne vem kaj se je zgodilo med njima, v bistvu sploh ne vem kdo moj oče je, ampak dovolj o tem. Po šet minutnem bujenju, ropotanju in stresanju, me je le spravile iz postelje. Stopila sem pred omaro oblekla kratke hlače in široko majico ter si obula alstarke. Prišla sem v kuhinjo kjer me je pričakalo presenečenje...

_____________________________________________________________________________________
Toliko za začetek, upam, da vam bo zgodba všeč. Spodaj še bom prilepila nekaj slik za lažjo predstavo.

Ashley:

Her Mom:

_____________________________________________________________________________________

NEXT?

Ti je začetek zgodbe všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2015
Neeeext
09. januar 2015
V kuhinji me je čakalo presenečenje... Na mizi so bile sveže pečene palačinke, ki so bile sveže pečene in so zadišale vse do moje sobe. Prav tako je na mizi bila kava iz Starbucksa, ravno taka, kot jo obožujem. Na mizi so še bile vrtnice v lepi beli vazi, le nekaj me je zmotilopri vsem tem. Vse je bilo pre lepo pripravljeno za navaden zajtrk in še zraven tega so na mizi bile tri kave is Starbucksa. Razen če mama ne misli spiti dveh ima nekaj za bregom. Ashley: ''Mama kaj se dogaja? Saj me menda nisi zbudila za prazen nič, kaj imaš za bregom?'' Mama: ''Amm.. Pravzaprav sem mislila, da bi bilo lepo, če bi spet po dolgem času skup pozajtrkovali. Saj veš, da zadnje čase ne preživima prav dosti časa skupaj.'' Ashley: '' Ja to bi bilo vse lepo in prav, amapk kaj pa pomenijo te tri kave na mizi? Razen če si postala odvisna od kofeina, je potem tu en drug razlog.'' Še preden mi je situacijo uspela pojasniti ali kar koli drugega kar je imela namen, je nekdo že pozvonil na vrata. Mama je hitro stekla odpret vrata, med potjo pa se je še seveda ustavila pred ogledalom in si hitro popravila pričesko. Ta kdor koli že pride more biti za mamo zelo pomemben. Notri je vstopil visok postaven moški, s temnimi lasmi in čokoladno rjavimi očmi. Videlo se je, da je bol športni tip, zaradi njegovih nabitih mišic na rokah in na trabuhu, kljub nekoliko širši majici. Vau mama pa s tem res ni morala zgrešiti, ampak vseeno je moja mama zakaj želi da ga spoznam, kaj naj bi zdaj ta zajtrk pomenil. Moški je prišel notri poljubil mamo na lice in ji podaril belo vrtnico, potem je srtopil še do mene in se mi predstavil. Ime mu je Dean, je neki poslovnež, nisem ravno razumela kaj pravzaprav počne, vglavnem denarja mu ne manjka. Mama je opzila, da nisem ravno navdušena nad spoznavanjem njenega fanta, zato nas je hitro pospremila k mizi. Vsi skupaj smo se posedli in potem je Dean začel pripovedovati zgodbo, kako sta se on in moja mama spoznala.. Dean: ''Pravzaprav je zgodba precej zanimiva. Spoznala sva se tako, da sva se zaletela drug v drugega na poti domov. Seveda vsak s svojo kavo v roki in na žalost se je Emmina (Emma je moja mama) kava polila in vsa njena bluzica je bila premočena. Tvoji mami je bilo zelo nerodno in hitro se je začela opravičevati, če prav bi se jaz moral opravičiti njej, nevem kam sem gledal da sem lahko spregledal tako lepotico in po vrhu vsega sem še ji polil njeno kavo.'' Ashley: ''Lahko preideš k bistvu'', sem rekla zdolgočaseno. Emma: ''Ashley, prosim te ne bodi ravno danes slabe volje. Dean te hoče samo spoznati, ker...'' Ashley: ''Ker? Kaj ker?'' Dean: ''No, da dokončam zgodbo. Potem sem se ji še jaz opravičil in jo povabil na večerjo, da se ji oddolžim. Seveda sprva ni hotela iti, a čez čas si je le premislila. Čeprav, še zdaj nevem kaj jo je prepričalo, da bi šla z mano na zmenek.'' Ja jaz vem tvoja postava, tvoje oči, tvoj prelep obraz in po vrhu vsega še prijazen. Res nebi vedla zakaj. Malo sem se nasmehnila sama sebi in opazila kako je mama nekoliko zardela, potem je Dean nadaljeval zgodbo. Dean: ''Vglevnem po devetih mesecih videvanja s tvojo mamo sem končno zbral dovolj poguma in sem jo vprašal, če bi se poročila z mano in rekla je ja'', je povedal zelo navdušeno. Ashley: ''Kaj!?'' Emma: ''Prav si slišala z Deanom se bova poročila. Zato sem želela, da te prej spozna.'' Ashley: ''Videvata se že deet mesecev in jaz sem ga spoznala komaj zdaj?'' Preden je kdor koli lahko kaj odgovoril, sem se vstala od mize pograbila svojo vrečasto torbico in oddrvela ven iz hiše. Iz žepa sem ven povlekla telefon in poklicala Jakea. Ashley: ''Hej se lahko dobiva v Hard rock caffeju prosim njuno ti moram nekaj povedati. Joj ne morem verjeti, da mi je mama lahko storila kaj takega. Jake: ''Ash pomiri se, vse bo še vredu, pridem tja čez 5 minut in se lahko pogovorima. ne delaj nič neumnega dokler ne pridem do tebe. Prav?'' Ashley: ''Ja prav, samo res hitro pridi, ker res ne morem verjeti..'' Še preden sem dokončala stavek, mi je od razburjenja telefon padel na tla. Na srečo se ni razbil, amapak klic je bil prekinjen. Hitro sem odšla v kafič in se vsedla z isto mizo, kjer vedno sediva z Jakeom. Gledala sem na uro in nepotrpežjivo čakala na Jakea.

Dean:

10. januar 2015
u186893
u186893
Ja Ashley to ne bo všeč. Predvidevam, da je Jake njen fant ali prijatelj. Omg če bi mela jeat tazga očuma bi ju JAZ prepricala v poroko hahahha! Ja, res fajn da ni od 1d, da je bolj edinstvena! NEXT
10. januar 2015
hana_b hvala za mnenje upam da se van bo nadaljevanje všeč
11. januar 2015
Končno se je Jake prikazal in se vsedel zraven mene. Ob pogledu na mojega najboljšega prijatelja sem se nekoliko pomirila pa vendar sem še bila precej razburjena. Jake je visok temnolas in z rjavimi očmi, je na nek način lep, vendar o njem nisem nikoli razmišljala drugače kot o prijatelju. Z svojimi besedami me je predramil iz zamišljenja. Jake: ''No zdaj pa mi razjasni kaj je tako nujnega, da sem moral takoj prihiteti do tebe.'' Ashley: ''Joj, kje naj začnem. Pravzaprav že vem kje bom začela. Moja mama je lažnjivka. Že devet mesecev se videva z nekim poslovnežem Deanom'', sem rekla z razburjenjem. ''In ona mi še le zdaj pove zanj, ko jo je vprašal če bi se poročila. Mislim stara sem devetnajt let, sem že odrasla. Lahko bi mi zaupala in mi povedala, da se videva z nekom, še posebaj, če je ta simpatičen in prijazen.'' Jake: ''Pomiri se malo, kolikor si mi opisala tega maminega fanta, oziroma zaročenca, se mi ne zdi slab. Zgleda celo kot da ti je všeč.'' Ashley: ''Kaj? A si čisto zmešan? Glej nimam nič proti njemu, res zgleda vredu oseba, ampak moti me to, da nista niti pomislila, da bi mi povedala..'' Moj stavek je prekinil ropot. Slišalo se je kot, da prihaja iz ulice. Jake: ''Kaj? Zakaj si prenehala govoriti? Sem storil kaj narobe?'' Ashley: Ššš.. Ali res nisi slišal tega? Res je bilo glasno in slišati je bilo kot da prihaja od nekje blizu.'' Jake me ja začudeno pogledal in po njegovem pogledu sem ugotovila, da ni ničesar slišal. Hitro sem utihnila in mu rekla naj pozabi. Mislila sem že, da si kaj domišljam, če se nebi ves ropot še enkrat ponovil. Vstala sem in rekla Jakeu, da grem na stranišče. Odpravila sem se proti stranišču in, ko me ni gledal sem se izmuznila skozi zadnja vrata. Tam sem videla, dva fanta oblečena v črno s polno orožja, kako sta se borila proti nekakšni pošasti. Pretepali so se med sabo, dokler ni tisti visok z blontimi lasmi in modrimi očmi, ki me je nekako spominjal na leva, ker je zgledal tako veličastno, vzel sabljo in jo zapičil pošasti naravnost v srce. Pošat je izginila in jaz sem zakričala. Oba fanta, ki sta bila približno enake starosti, kot jaz sta se obrnila in me pogledala z začudenimi obrazi. Stekla sem nazaj v kafič vsa pretresena od dogotkov, ki sem jih videla na ulici. Jake: ''Kaj pa je? Igledaš kot, da si videla pošast.'' Potem se je začel smejati, ko pa je opazil moj še vedno resen obraz je uvidel, da se mi je res pripetilo nekaj na poti do stranišča. Hotel še me je enkrat vprašati kaj je narobe jaz pa sem samo pograbila svojo torbico in odvihrala ven ter ga pustila samega sedeti za mizo. Verjetno mu ni bilo nič jasno, saj tudi meni ne. Kaj se je zgodilo? Kaj sem to videla v tisti uličici? Je bila to samo moja domišljija? Zavila sem proti podzemni železnici in se vkrcala. Vsedla sem se in ko so se vrata že skoraj je zadnji trenutek notri vstopil tisti fant, ko sem ga videla ubiti tistega stvora. Kaj za vraga dela on tu. Kaj me zasleduje? Eh, kje pa najbrž je rabil samo prevoz, jaz pa si vse to domišljam. Tako sem razmišljala vse do trenutka, ko sem izstopila in se napotila domov, ko je tudi on izstopil in me nagovoril. Sprva sem mislila, da imam prisluhe potem sem se obrnila nazaj in ga videla stati tam. Tako sem bila šokirana, da sem pozabila, kaj me je vprašal. Ashley: ''Kaj?'' Jace: ''Sprašujem te kako da si me videla? Saj vendar nisi numbijka ali pač?'' Ashley: ''Kaj je to kaka skrita kamera? Sveda sem te videla, saj nisi neviden. In kaka numbijka? O čem sploh govoriš?'' Jace: ''Čudno, ne spomnim se da bi nas kdaj kak navaden človek lahko videl.'' Ashley: ''Navaden človek? Kaj pa si potem ti?'' Jace: ''Jaz sem Jace in nimam časa ti razlagati vsega, samo pridi z mano do naše stavbe, pa bomo ugotovili zakaj me lahko vidiš.'' Sprva sem hotel ugovarjati potem sem dobila klic. Dvignila sem, vendar mi glas ni biul znan in po telefonu je moški rekel, da ima zdaj mojo mamo in naj se pazi če ne.. potem je prekinilo. Hotela sem steči domov, ampak me je Jace zgrabil za roko in me povlekel k sebi. Stala sva tako blizu, da sem ga lahko slišala dihati. Jace: ''Za zdaj bo najbolje da greš z mano. Slišal sem kaj je rekel, če boš odšla domov ne bo varno.'' Nek občutek v meni mi je govoril, da morem iti domov, a njegov glas in jegov prijem me je prepričal, da mu zaupam, da grem z njim če prav sem ga danes prvič srečala in če preav vem samo njegovo ime niti priimka.

Jake:

Jace:

NEXT?
11. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg