Forum
u23965
u23965
Paač. js obožujem Malfoya. in sm prpraula zgodbo ane.... itak vem da nism dobra sam.... xD
1. September King's Cross.
Sem Lilly Potter. Hči slavnega Harryja Potterja. Včasih mi to že preseda, ker me usi gledajo kot da sem nekakšna žival v Cirkusu ( -.-'' ).
Danes vstopam v prvi letnik. Oči in mami me že priganjata. Pa kaj! itak me zmeraj čakata tako da....
Ko se 'prebijemo' skozi pregrado je tam že ogromno ljudi, ko me oči potegne h sebi in mi izroči paket, ki je bil zelo lahek. Rekel je da ga moram odpreti šele ko bom v sobi. Od radovednosti me kar razganja, a vem da ga moram ubogati. Vedno sem bila njegova ljubljenka, tako podobna moje babici, oziroma njegovi mami... Albus in James sta bila fanta. Jaz pa.... bila sem bistra, obvladala sem čarovnijo prej, kot onadva. Čeprav nisem imela čarovniše palice, sem lahko ustvarjala neverjetne čarovnije. Bil je bolj ponosen name kot nanju.... Ah... kje sem že ostala... Aja King's Cross, ozrla sem se okoli in tam je bil. Popoln, blond, visok, njegov samovšečen nasmešek je še bolj pripomogel k njegovi podobi. Bila sem zaljubljena, želela sem si ga... Takrat me je z misli iztrgal oči, ki je rekel : ''aja pa pazi se Malfoyovega sina, tudi on bo šel v prvi letnik'' in pokazal NANJ,....

Next ^^

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. september 2010
ja cool
17. september 2010
u23965
u23965
oo hvala : ) da mi taka dora pisatlca napiše koment ; D

Ja, kaj naj zdaj naredim. Naj sledim srcu ali razumu. Srce mi je govorilo, da ga ljubim, da se mu moram približati, biti z njim ; Razum mi je narekoval naj ubogam očeta, se ga izogibam. Vedno sem poskušala poslušati obe strani. Srce in razum. Ter našla nekakšno skupno pot, a zdaj.....
No, odpravila sem se na vagon, zadnja kot vedno. waw. nisem pričakovala takšne gneče. Vsi so me vabili v vagone, a jim nisem zaupala, bili so starejši in verjetno jih je očarala moja lepota.
V zadnjem kupeju je bil ON. Nisem hotela noter, saj sem bila že ob pogledu nanj kot želatina. Pogledal je iz kupeja, direktno v moje zelene oči, on je imel vodeno-modre, v katerih sem se izgubila, Jooj spet preveč nakladam (xD). No brezbrižno mi je pomignil naj pridem not. Se mi to res dogaja?! Kaj bo ko bo izvedel, komu sem hčerka...
Rekla sem si : ''kar bo bo.'' in vstopila. Vprašal je kako mi je ime. Imel je najlepši glas, kar sem ga kdaj slišala. Potem sem začela paničariti in mu odgovorila : ''Lilly. Pa tebi?'' Povedal mi je da mu je ime Adonis, kar je prihaja iz grške mitologije, kar pomeni lep, mlad fant, ljubljen od Afrodite. To je povedal s samovšečnostjo. Prav nič mu ni bilo nerodno in spet mi je začelo srce hitreje biti.
Potem se je spomnil da mi ni povedal priimka, ''Malfoy. Pa ti?'' ojej, otrpnila sem ''aaaam.... Potter.... Lilly Potter'' Njegove prečudovite oči so se razprle od začudenja....
17. september 2010
next
17. september 2010
u26088
u26088
NEXT
I like it a looot !
17. september 2010
N-A-D-A-L-J-U-J!!!!!!!!

ful carsko si začela!!!!!
17. september 2010
u23965
u23965
oukeej nadaljujem u roku 15-ih minut ^^
hvala za komentarje ^^ : D
17. september 2010
u28064
u28064
neeext fuuuuuuul dobr
17. september 2010
u23965
u23965
Nato se je nasmehnil in rekel : ''Me veseli Lilly.'' Kamen se mi je odvalil od srca. Nato sva se začela pogovarjati o svoji preteklosti. Povedala sem mu vse o meni. Kako sem bila bolj bistra od vseh, kako sovražim če me gledajo kot v cirkusu,… On mi je povedal, kakšno hišo imajo, da bi jo morala kdaj priti pogledat, da je tudi on izjemno bister in da je bil zmožen narediti izjemne čarovnije. Prisegla sva se, da četudi greva v različen dom, bova ostala prijatelja. Mislila sem si : ''no. Dobro se je začelo. Mogoče bo potem iz tega nastalo kaj več.'' Ampak ker lepi trenutki ne trajajo dolgo, sta kmalu v kupe prišla moja 'ljubljena' starejša brata. James, je bil ''tapametn'' je bil vedno ljubosumen name, ker sem bila boljša. Pogledal je proti Adonisu in mi rekel ''Lilly, od kdaj se družiš z nesnago'' in me s kletvijo kamnitve hotel prekleti. A bil je prepozen kajti že je visel v zraku, z glavo navzdol. Adonis je držal palico in jo uperjal v Jamesa, jaz pa sem hitro potegnila mojo iz plašča, kajti sem se že preoblekla in kletev kamnitve poslala proti Albusu. Potem sva ju le izpustila kajti pričela sta moledovati za izpustitev. Ko sva se spet usedla, sva planila v smeh. Potem je glas strojevodje naznanil, da smo prispeli, skupno sva izstopila in oba v en glas rekla ''waaaaaaaaaaw!''…
17. september 2010
cool!!!!
next, plis!!!
17. september 2010
u28064
u28064
neeext
17. september 2010
u23965
u23965
Ko pogledaš z vagona, vidiš ogromno množico študentov, sov, vsega živega. Študenti iščejo svoje prijatelje,… A tam že vidiš ogromno postavo Hagrida, polvelikana. Hm…. Mislim da mi ni všeč. Strašen je. Ja priznam. Sem mala princeska. A nihče mi ne ukazuje, koga maram in koga ne. Z Adonisom sva se odpravila proti čolnom, sedela sva skupaj, zraven pa še 2 študenta. Ko smo se pomeli oči, saj smo mislili da sanjamo, se je iz vseh ust zaslišalo : ''Waaaaaaaaaaaaaaaw''. Ko smo prispeli sva se z Adonisom sva se prijela za roke, kot, da se poznava že celo življenje, se nasmehnila drug drugemu in odšla za profesorico McHudurro. V veliko dvorano smo prišli pol ure zatem. Pred mano je bilo pouhno učencev, zato sem se ozirala okoli. Videla sem Jamesa in Albusa, ki sta me gledala kot da bi me hotela ubiti. Ufff…pa kaj jima ni jasno (-.-'') in grem STAVIT, da bosta poslala sovo očiju takoj ko prideta v sobe, da se družim z Malfoyovim. Ahhh…briga me. Itak me ima rajši. Bo že prebolel. No pa sem na vrsti. Samozavestno stopam proti stolu, se usedem in pogledam proti Spolzgadovskem omizju, nasmehnil se mi je in mi spodbudno prikimal… profesorica mi je posadila na glavo klobuk, kmalu zatem se je oglasil glasek v moji glavi : ''hmmmm…. Spet eden od Potterjeveh. Imaš ti kakšno posebno željo kam bi šla?'' ''Ne!'' sem odvrnila. Povedal mi je da sem izjemno pametna, znam izkoristiti svojo bistrost, da sem pogumna, vedno dosežem svoje,... potem pa je zaklical…..
17. september 2010
u28064
u28064
neeeeext
pa še slikce dej =D
17. september 2010
u23965
u23965
joooo. k nedobim nobene primerne za Adonisa -__________-"
17. september 2010
u28064
u28064
hh...prov sam neeeext
17. september 2010
u23965
u23965

Rečmo da je uredu xD
sam morte vedet da mata zj šele 11 let ; D
17. september 2010
u23965
u23965
http://media.photobucket.com/image/blonde%20boy/Nicholleyla/blonder.jpg?o=33

Adonis sam mi noče slike dt not -__________-"
17. september 2010
u8763
u8763
naprej
17. september 2010
next1
17. september 2010
u27029
u27029
next
17. september 2010
u27029
u27029

17. september 2010
u22165
u22165
kar solidn zacetek.next.: D
17. september 2010
Ni lep
Drugač pa NEXXXXXXXXXXXXXXT
17. september 2010
u27029
u27029
ja grd je

ona je pa lepa nasredi neki
17. september 2010
u23965
u23965
Potem pa je zaklical : ''SPOLZGAD!!!'' vsi so zajeli sapo. Jaz pa sem se nasmehnila, odskakljala k Spolzgadovskem omizju in se vsedla zraven Adonisa. Vse oči so bile uprte vame, jaz pa se za to nisem ravno zmenila. Važno da bom videla Adonisa vsak dan, 24ur na dan 7 dni na teden. Jooooj zakaj sem tak sanjač. Kaj če mi bo strl srce? Kaj če je z mano prijatelj le pod pretvezo? Ah…vedno se mi v glavi odvije najmanj prijeten scenarij. Ko sem prispela v sobo, se mi je zdela neverjetna. Ker tako ali tako obožujem srebrno in zeleno barvo. V sobi sem spoznala, da sploh ne drži kar pravijo o Spolzgadovcih. Vse moje sošolke so bile kul. In vse so vzdihovale za enim ali drugim študentom, a so bili vsi starejši. Alex, moja nova prijateljica se je zaljubila v Jamesa. Gledala sem jo kot da bi se je utrgalo. Rekla sem ji, da ji ga bom predstavila ko se pobotava. Potem sem odšla proti sovjemu stolpiču, saj sem morala očiju poslati sovo. Hm… kaj pa naj mu napišem? Mu bom kar vse. Začela sem :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oči ne boš verjel, a Malfoyev sin je SUPER. Postala sva prava prijatelja in ti sam dobro veš , da lahko ocenim ljudi. In on je res pravi. Ja James me je hotel prekleti s kletvijo kamnitve a ga je Adonis prehitel. No mogoče že veš ampak sem v Spolzgadu. In moji sošolci so res prijazni. Upam da me neboš razdedinil zaradi tega. Saj je bil tudi Raws, tisti učitelj o katerem si mi pripovedoval, v Spolzgadu.
Rada te imam Lilly!
Ps. Pozdravi mami!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Odšla sem po Pythio mojo sovo in ji pripela pismo za nogo. Potem je odletela, jaz pa sem še dolgo časa gledala za njo. Potem se je ulilo, jaz pa brez dežnika. Potem sem slišala po stopnicah korake. Le kdo bi v takšnem vremenu hodil sem?....
17. september 2010

Kaj pa on? Vem, da je mal str ampak predstavlite si ga mlajšega
17. september 2010
u23965
u23965
Malo prevečkrat sm 'potem' napisala xDD
17. september 2010
Nexttttttt
17. september 2010
u23965
u23965
HH ja njega sm tut mela u mislih sam je biu prestar xD