Forum
нєℓℓσ єνєяувσ∂у!
σ∂ℓσčιℓα ѕм ѕє, ∂α ηαριšєм єησ zgσ∂вιcσ... χ∂ нαнα נα ησ, ραč zgσ∂вα вσ gσνσяιℓα σ ∂єкℓєтυ ρσ ιмєηυ נαηє. נαηє ιмα ƒαηтα נαмєѕα. ηנєηα мαмα נє zєℓσ ρяιנαzηα σѕєвα, σčє ρα... νєѕ čαѕ נσ ρяєтєρα (ѕєνє∂α тαкяαт, кα∂αя мαмα ηє gℓє∂α)

ησ, ρяσѕιм ∂α вєяєтє :Э

JANE
Bolela me je glava. Bolel me je vrat. Bolela me je noga. "Gdč. McWoss, ste v redu?" je zavpil trener. Najraje mu bi zakričala, da ni v redu, saj bi si skoraj zlomila nogo, pa mu nisem. Rekla sem: "Ja, v redu sem. Samo malo, da vstanem." Toda nisem nameravala vstati. "Prav. Pa raje pohitite, saj vaša ekipa ne more brez ene članice! No, hop, hop, hop, hop! Kar na noge!" je spet zavpil ta trapast treter. Kot da misli, da sem pomembna za ekipo. Ha! Brez mene jim gre 100-krat boljše. Samo noče, da bi počivala med tem, ko druge punce igrajo. Ko sem se končno postavila na noge, sem zakorakala na svoje mesto. Potem je trener zapiskal v piščalko in spet smo lahko igrale. Tokrat smo me izvajale servis. Neka važička Pyx ga je. Ona misli, da igra najboljše na svetu. Sploh misli, da je pri vsem boljša od drugih.

(Klikni)

Ne vem kako, ampak nekako mi je uspelo zdržati do konca treninga. Potem smo vse odhitele v garderobo. Garderoba je izjemno majhna in komaj se vanjo stisnemo vse. Ampak to sploh ni problem! Problem je, da je zraven moška garderoba. Moško in žensko loči zid, ki ni speljan do stropa. Zato fantje, ki imajo istočasno z nami trening košarke (me smo v mali, oni pa v veliki telovadnici, bi lahko rekli) plezajo na klopi, da bi gledali k puncam. Tega seveda ne bi počeli, če ne bi bila tam popolna Pyx. Ne razumem, kako so lahko nori NANJO. Pa saj ima fanta! No, res je, da to Pyx ne zaustavi. Kljub fantu se ves čas mečka z drugimi fanti. Brez veze -.-

Jaz, Jane:

No, celo JAZ imam fanta *proud on James and me* :

Pyx:

Pyx ma pa itak tak popounega fanta, da se sploh nočem spominjat nanjga <33 (ja, vem... james... ampak jack je tak pikiiii + james je obveščen o moji obsedenosti )

Torej... Next?
09. januar 2014
u100749
u100749
neext c:
09. januar 2014
Neext :3
09. januar 2014
JANE
Ko sem se vrnila domov, staršev ni bilo doma. Na mizi pa je bila večerja. Samo obstrmela sem. Tam je bila čokoladna torta... Palačinke... Pa pohan piščanec... In pomfri... Joj, tako rada sem imela pomfri.

Vedela sem, da tega zaradi kalorij ne bi smela jesti ampak dobesedno vrgla sem se na hrano. Šele na koncu sem opazila, da je na mizi sporočilo oziroma listek. Odprla sem ga. V njem je pisalo:
Jane!
Z očetom sva šla na večerjo. Ta hrana NI zate. Danes Leon praznuje rojstni dan s prijatelji. Za njih je. Prosim, slikaj zabavo.
Poljubček,
mama.

"Oh, ne," sem zašepetala in kos piščanca mi je padel na tla. "Leon... rojstni dan... saj res..." sem se spomnila. Pogledala sem na mizo. Torte se na srečo še nisem dotaknila, pomfrija je bilo zeloo malo, piščanec je bil za silo v redu, palačink pa ni bilo več. Pogledala sem na uro. Bilo je 18.40, zabava pa se prične 20.30. Nekaj časa sem še stala pri miru, potem pa sem zdrvela k pultu, vzela dve jajci, mleko, vodo in moko ter mešalnik. Jajca sem hitro razbila v posodo, dodala nekaj mleka in zmešala. Potem sem dodajala moko in vodo dokler masa ni dosegla vrha posode. Potem sem za 20 minut pustila maso počivati in se med tem lepo oblekla in pripravila fotoaparat. Leonu sem še napisala SMS "kdaj pridete s prijatelji ", nato pa odhitela na delo. Palačnike sem metala v zrak do 20.00, potem pa pomila posodo. Uredila sem kuhinjo in stekla v svojo sobo. Tam sem zadihano padla v posteljo. Ošinila sem telefon in videla, da me je klical James. Poklicala sem ga.
J-jaz O-on
O: Halo? Jane?
J: Ja, klical si me.
O: Ja... Klical sem te...
J: James, kaj je? Nimam veliko časa.
O: Am... Jane. Veš, da te imam rad, ampak mogoče bi naredila pavzo.
J: Zaradi koga?
O: Prosim?
J: Zaradi katere punce?
O: Oprosti, še vedno te ne razumem.
J: Jooooj... V katero punco si se zaljubil, da me zdaj zapuščaš? Kaj si umski motenec, al kaj?
O: A, to... Saj so nisem v nikogar zaljubil.
J: James! Povej mi, no!
O: Am... Pyx.
J: PYX?? KAJ SE TI ZAVEDAŠ KDO JE TO?! ONA JE... ONA JE... POŠAST! VARA SVOJEGA FANTA! NI JI MAR ZA DRUGE! HOČE SAMO LUŠNE TIPE, DA BI Z NJO POČELI SAJ VEŠ KAJ!
O: Nihče je ne razume. Vsi mislite, da je neka kur*a samo zato, ker ima pač fante. Ni ji lahko, veš.
J: JA, TO JE NEKA IZMIŠLJOTINA KI JO TROSI NAOKOLI, DA BI SE FANTOM SMILILA! TAKIM FANTOM KOT SI TI! Zdaj pa eno vprašanje: Kaj je narobe z MANO? Mislim, zakaj si izbral njo, mene pa pustil?
O: Ker sta obe tako krasni dekleti. Mislim pa, da ona rabi razumovajočega človeka, ki...
J: JA TI BOM DALA JAZ RAZUMOVAJOČEGA! KO BOSTA ENKRAT DELALA TISTO, TE BO PUSTILA, BOŠ VIDEL!
O: Tebe pa sem pustil zato, ker te nisem hotel prizadeti.
J: Kako prizadeti? Zdaj si me prizadel!
O: Ja, ampak verjetno bi bila bolj prizadeta, če bi te varal z njo, potem bi pa ti to odkrila, kot če ti to povem zdaj.
J: Lahko bi mi povedal v živo.
O: Ja, vem... Am... Pyxy me kliče, adijo!

Hotela sem že zavpiti: "Pyxy?! Bolj kur*ica!", a je že odložil.
Next?
09. januar 2014
u100749
u100749
neext :3
09. januar 2014
neeeeext upam da bo zdej Jane z Jackom :3
10. januar 2014
ja mogoče :3 mogoče pa tut ne :3

JANE
Nisem si znala razložiti svojih občutkov. V meni je plamtela nekakšna mešanica besa, jeze, hrepenjenja, navdušenja in žalosti. Nič nisem razumela. Vzela sem papir in napisala: James + Jane = razdor = James + Pyx = Pyx + Jack = razdor = Jane + Jack = James + Pyx & Jack + Jane
Ja, tako mi bi bilo mogoče še najbolj všeč. Ampak če se postavimo na realna tla bo v bistvu tako: James + Pyx & Jack + Pyx & Jane forever alone
Vrgla sem se na posteljo in zaslišala moške glasove. Leon je pripeljal prijatelje. V roke sem vzela blok in ga odprla na prvi strani. Tam je pisalo MesJa + NeJa in Pyx + Jack. MesJa je bil James, NeJa pa jaz, Jane. Prečrtala sem plus med nama z Jamesom in naredila srček med Pyx in njim. Sebe sem poudarila z rdečo, da se vidi, da sem sama.

Vse to "računanje" me je spomnilo na matematiko in postala sem samo še bolj zamorjena. Ni se mi dalo ubadati še z Leonom in njegovimi trapastimi prijatelji. Vseeno pa sem šla v kuhinjo in skoraj mi je zastalo srce. Saj res! Tudi on je Leonov prijatelj! Zagledala sem namreč...

a) Koga je zagledala?
b) Kakšna teorija?
c) Next?
10. januar 2014
u100749
u100749
zagledala je Jacka? hah upam c:
neext<33
10. januar 2014
Ja Jacka ane koga drugega
Zdej se bo Jack zaljubo vanjo, ona pa vanga, ampak pol, čez neki časa bo James ugotovu kira budala je a Pyx in jo bo pustu in bo prosu Jane za another chance, Jane se bo obotavljala in ne bo vedla, če se odloči za Jamesa al Jacka in pol bo izbrala Jamesa kr ji je bolj ušeč in pol bojo živel happy do konca svojih dni. :3 aja Pyx bo šla na drugo šolo, Jack je pa u bistvu od Jane brat :33
1 huuuuuuuuuuuuuuuuuuggggggeeeeeeeeeee nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttttttttttt <33333333333333333333333 <333
10. januar 2014
next<3
10. januar 2014
ker je bil prejšnji next zanič, sem se odločla, da bom zdej še enga napisala :3 upam da bo kej boljši c:

JACK
Čas je mineval prepočasi. Pa tudi zeblo me je že. Stal sem pred dvorano in čakal na Pyxy, ki bi morala zdaj zdaj končati s treningom odbojke. Končno sem jo zagledal. "Hej, ljubica," sem jo pozdravil, ko je prišla do mene. "Živjo, ti moj srček!" Dobesedno prisesala se je name. "V redu, v redu," sem jo miril, potem pa jo prijel za roko in povlekel do avta. Odprl sem ji vrata, ona pa je vstopila. Tudi jaz sem zlezel v vozilo. "Saj res ljubica, vse najboljše!" Poljubil sem jo na lice in ji voščil. Pyx pa se mi je odmaknila. "Pazi malo!" je zavreščala. Začudeno sem jo pogledal. "Kaj pa je? Je kaj, kar bi mi morala povedati, Pyx?" sem ji prijazno in z nasmeškom na obrazu počasi rekel. Zastrmela se je vame, kot da bi rekel, da ima grdo frizuro. "Ne... Kaj pa... Ne..." je rekla s tresočim glasom. Vedel sem, da mi nekaj prikriva. "Pyx?" nisem odnehal. "Jack, danes imam zabavo. Prosim, da že greva domov," je odrezala. Še vedno sem jo gledal, ona pa je od časa do časa pogledala k meni. "Nisem vedel, da greš na zabavo," sem zašepetal. Prestrašeno me je pogledala. "Pyx, nič mi ne poveš. Čisto nič. Tvoj fant sem, Pyx." Spustila je pogled. "POGLEJ ME!" sem se zadrl. Že spet tisti strah v očeh, ko me je pogledala. Opazil sem solze. "Mislim..." je zahlipala, "mislim, da... grem lahko peš..." Hotela je že odpreti vrata, a sem jo prijel za roko. "Pyx..." sem se poskusil umiriti. "Kako ti je ime?" sem jo naposled vprašal. Začudila se je. "Mislim... Pyx sigurno ni tvoje ime. Kako ti je ime?!" spet tista jeza. Oh, kako sovražim cel svet. Na vprašanje nisem dobil odgovora, zato sem bil še bolj besen. "Jack, prosim, umiri se..." je rekla s tankim glasom. Njene besede so se kot nož zarile v moje telo. Toda delovalo je. Umirila me je. Samo ona me lahko. "Ljubim te, Pyx," sem ji zašepetal in jo poljubil.

"Torej, kje je ta zabava?" sem jo vprašal čez nekaj časa. "Pri Leonu McWossu. Zelo prijazen fant je, samo takega ščurka ima za sestro... Kakšna važička!" Pyx je med govorjenjem pljuvala na moj priročnik o vzdrževanju avta. "Em, Pyxy, pazi..." Priročnik sem vzel in ga pobrisal z majico. Kar naenkrat pa je Pyx odprla vrata avtomobila in šla ven. Zaloputnila je vrata. Samo obsedel sem. "Kaj pa ji je?" sem se spraševal. Čez kakšno minuto sem dobil SMS:
AM... HALOOO? SE TI JE ČIST ZMEŠAL? TVOJA PUNCA PREŽIVLJA HUDE ČASE, TEBE P BRIGA ZA PREROČNIK???!!! NIMŠ PRAVICE BIT MOJ FANT! ADIJO! PA KR SAM PEJD NA TISTO MCWOSSOVO ZABAVO. SEJ TE MA RD.
Ne morem reči, da sem bil žalosten. Mislim, Pyx sem ljubil, ampak bil je že čas za spremembo. Naveličal sem se je. Ampak če bi našel pravo... Če bi našel punco svojih sanj...

Jaz:

Ok, ta je tut beden, ampak usaj brez tisto Jane plus James...
Next?
10. januar 2014
u100749
u100749
neext c:
10. januar 2014
niti en next ni biu beden, zdej pa nexti, ti dam coca colo
10. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa kaj bi prosim brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/mutanti/66470/
pa sorry za oglaševanje
10. januar 2014
next
10. januar 2014
haha ja dej mi jo, jo potrebujem
JANE
Zagledala sem namreč Jacka (ja prov sta meli ). Pogledal me je, jaz pa sem hitro odmaknila pogled, saj sem močno zardela. "Jaaaaaaaaaane! Sestrica moja! Kje si pa bila?" je ponosno rekel Leon. "Vse najboljše," sem mu tiho voščila. In potem se je zgodilo nekaj, kar si nisem predstavljala niti v sanjah. "Ti si torej Jane. Leon veliko govori o tebi." Jack me je dejansko OGOVORIL. In to ni bilo žaljenje, to je bilo OGOVARJANJE. "Khm... Jane," mi je zašepetal Leon. §ele takrat sem opazila, da imam odprta usta in da buljim v Jacka. Hitro sem jih zaprla in pogledala v svoje čevlje.

Večer zame ni bil prijeten. Vsi so se zabavali, samo jaz ne. Odločila sem se, da bom šla v svojo sobo takoj, ko vsi pojedo. Ampak fantje so fantje in imajo vedno neke neumne ideje. Po večerji so predlagali STEKLENICO RESNICE. Poskusila sem se odplaziti stran, a me Leon in Jack nista spustila z oči. Tako nisem imela izbire. Ker sem bila tam edina punca, so pri izzivu poljubljanja morali poljubljati mene, sicer bi se poljubljali fantje med sabo. Nek Ricky je rekel, da bi z veseljem poljubil fanta na usta, ampak to je že druga zgodba. Jap, tistega večera sem poljubila vse fante razen Leona, Rickyja in Jacka. Z vsemi sem se mogla POLJUBLJATI, z Jackom sva se pa samo OBJEMALA. Ravno on pa je tisti, s katerim bi preživela celo življenje. Bilo je tako groznoo. In potem je zazvonilo. Vsi naenkrat smo vprašali "Kdo je?" Kmalu smo dobili odgovor. Bil/-a je...

a) Kdo je bil?
b) Všeč?
c) next?
+d) za ●мяš. cσcαcσℓα●: kje je zdej ta coca cola?
10. januar 2014
a) Kdo je bil? Mogoče Pyx
b) Všeč? Ja!
c) Next? Itak!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. januar 2014
u155528
u155528
a) Pyx
b) ja
c) next
10. januar 2014
u100749
u100749
pomoje je bla pyx ja >.<
ušeč mi je jaa, next<333
10. januar 2014
Pxy
Ja
NEXT
10. januar 2014
Zihr Pyx
Jaaaaa, zeelloooo
Ne da se mi useh e-jeu pisat ampak zasluzis si neeeeeeeeeeeeexxtttttt
Ja, sm ti jo poslala :3 na zs-ju jo mas cx
10. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. januar 2014
u150635
u150635
a) Kdo je bil? Mogoče Pyx
b) Všeč? JA FULL
c) next? itak
+nova bralka
15. januar 2014
next pride jutro
18. januar 2014
jutri
18. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeext
18. januar 2014
Next
19. januar 2014
joj, joj, joj use sem napisala, pol se mi je pa zbrisal res sorry... bom jutri, pojutrišnjem al pa kasnej
19. januar 2014
dejmo, no ;( a veš, da že 10 dni nisi objavla nexta? D': sej vem, da ne morš zarad obveznosti in tega sranja, ampak come on!! js sm zarad te zgodbice zbolela in zdej že en tedn nism šla u šolo dej nexti danes, pliiiiiiiiiiiiis, kr vem da si gor </3 ;(
29. januar 2014
20 dni ((tipkovnca nagaja))
29. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg