Forum
Jah no napisala bom zgodbico...............za use One Direction fane
25. april 2012
Heey sem Jane.Sem iz Ljubljane. Pred kratikim sem se preselila v London. Tam študiram na univerzi za fotografijo London's universaty of photografy.Živim v velikem stanovanju v središču Londona.Rada fotografiram.Nora sem na One Direction in na pico hehe**.Imam psa Čarlija,ki je pasme Bernski planšar. Se pravi: Everything begins with that one thing....

To sem jaaz:

To je mooj flat:

To je pa Čarli:

Nextam ju3....
25. april 2012
neext!!!
25. april 2012
Zjutraj me je zbudila nadležna budilka.Počasi sem ustala in se šla oblečt.Skupaj s Čarlijem sva šla dol v Starbucks Caffe.
Ko sva s Čarlijem prišla dol na ulico je blo tam polno papparacov , ki so slikali nevem koga.
Poskušala sem stopiti bliže.Čim se stopila za en korak bliže me je eden od fotografov porinil na tla.Naenkrat sem slišala moški glas,ki mi je bil od nekje znan.Pravil je: Hey.! Don't push the girl like that .! Papparaci so se umaknili in pred mano je stal Zayn Malik.Pomagal mi je ustat in rekel:
J-jaz Z-zayn
Z-Hey are you OK .?
J-Yes thanks...
Z-Hey we need to go...Call me.!

V roko mi je potisnil listek s telefonskimi od vseh fantov....Takrat sem se spomnila na mojo frendico Anno,k ji je fuul ušeč Zayn.Faak mislm,da sm se tudi jaz zalubla u njega.....
26. april 2012
next
26. april 2012
next
26. april 2012
Neext
26. april 2012
NEXTTTTTT NUJNOOOOOOOOO
26. april 2012
neextt!!!
26. april 2012
u63958
u63958
next
26. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
26. april 2012
Kmalu sem na vse tisto zjutraj pozabila....s Čarlijem sva šla gledat televizijo,ko mi je zazvonil telefon..
H-neznanec J-jaz

H-Hey.! Sorry for bothering you, Harry Styles here.!
J-What.?
H-Look guys from the group kinda want to meet you....So can you give me your address.?
J-Yes sure...Oxford Street 13, 8th floor, the only flat there...
H-Great we will be right there.!
J-Wait.! Har—
H-PIP PIP PIP.......

Ok nimam pojma kaj se je lihkat zgodilo...Mislila sem si:nevermind...Ko sem se hotla usedet na kauč sem po hodniku zaslišala nekoga,ki je kričal:CARROTS.!Mislila sem si:Who the fuck.?Potem je nekdo pozvonil na moja vrata...Odprla sem jih...in pred pragom je bil nihče drug kot Liam Payne..In on tko:Heey.!Potem je šel v denvno sobo..Potem se je prikazal Niall:Hi darling.!In zbežal u dnevno sobo.Potem pa še Harry Louis pa Zayn:Heey Jane.!In so zbežali ud nevno sobo...Šla sem za njjimmi...sedeli so na kauču in jedli čokolado...

N-Deam I love this chcoclate.!
L-You love every single kind of chocolate...
H-Heey Jane.!I's so glad to meet you.!Just I want you will know-Someone here with a name beguns with Z,is MUCH more happy than me.!But he doesn't show that soo...I will tell you who...
J-Harr-
J-It's Zayn..OMG he just does not stop talk about you.!I thing he is seriusli in love with you....He is so anoying when he is talking about you..He even thinks you will be his girlfriend,emagine.?
Z-Harry.!Zipp it.¨! Sorry Jane...
J-It's ok...
J-Guys someone is ringing on the door...Don't go anywere...please..

Šla se do vrat in jih odprla...Pred njimi je stala Anna...Mislila sem sieam smo še on mi je mankala...In ona samo:Heey in gre u dneuno sobo...In se vrne čez:3,2,1...

A-THE FUCK.!ONE DIRECTION ARE HERE.!I CAN'T BELIVE.!

In že je šla nazaj u dneuno sobo.!Stekla sem za njo...In ona že na Zaynu...

A-OMG ZAYN I LOVE YOU.!BE MY BOYFRIEND.!YOU ARE SO GOREUS.!I WILL DO ANYTHING FOR YOU.!I WILL WASH YOUR DIRTY PANTS IF YOU WILL WANT.!TAKE ME FOR YOUR WIFE.!!

Z-ANNA STOP.!

Anna je nehala kričati.

Z-The truth is that I'm in love with somebody else in the room...

Počasi se mu je umagnila,on pa je začel hoditi proti meni.Stal je čisto ob meni,da sem lahko čutila njegovo sapo na svojem vratu...Potem me je poljubuu.

Z-Jane ,I'm so broken because of love...Please be my girlfriend..
J-Sure...

Vrnila sem mu poljub.....Čutila sem da je bil fuul vesel.Še fantje so nama ploskali...Ampak bi je en majčekn problem z Anno...

Next.?
26. april 2012
u87720
u87720
NEXT .!
26. april 2012
u74377
u74377
nextiiii!!!!
26. april 2012
Hehh Jej

Next
26. april 2012
u74377
u74377
a bi brale mojo zgodbico???
plissss!!!!
šele dons sm jo začela pisat
http://www.igre123.com/forum/tema/zaljubljena-sem-v-harrya-in-louisa-one-direction/33061/
26. april 2012
u63958
u63958
next!!
26. april 2012
Okey tenks guys .!
26. april 2012
neextt!!!!
26. april 2012
Zdaj ko sva z Zaynom par je use fuul uredu..Razen tistega z Anno..No nadaljujem..

Zayn me kr ni hot spustit.
Z-I'm the happiest guy in the world.!
A-WHAT.?JANE HOW CAN YOU DO THIS TO ME .? YOU KNOW THAT I AND ZAYN ARE BORN TO BE TOGETHER.!YOU BICH.!I HATE YOOU AND YOU TO ZAYN.!I HATE YOU.!DEAM.!!

J-Calm down.!
A-LAVE ME YOU BICH.!
L-Anna please leave the appartment...
A.I HATE YOU ALL.!

Naenkrat sem začela jokat..Nisem se zavedala,da sem lihkar izgubila najboljšo prijateljico.Fuck..Kr jokam pa jokam...Zdej me je Zayn zaščitniško objel in mi reku

Z-We are always gonna be right here with you,,
J-Tkanks Zayn.You are a beautiful boyfriend...Thank you all guys.I really can't emagine my life withoutyou..

Neki na hitr sorry..

Next.?
26. april 2012
neext!!!
26. april 2012
u74377
u74377
next!!!!!
26. april 2012
Nextt
26. april 2012
u63958
u63958
next!!!
26. april 2012
neeext
26. april 2012
u40060
u40060
Nextyyy tkoj!!!!
26. april 2012
Tenks za nexte.!

Prekinu me je s poljubom.Vrnila sem mu poljub*
Poslovili smo se,jaz pa sem jih pospremila do dvigala.
Pol sem šla nazaj in pripraula večerjo zame pa za Čarlija.
Ko sva pojedla,sem se šla preoblečt u pižamo:

Moja pižama:
http://www.binbin.net/photos/generic/lit/little-miss-pajamas.jpg
26. april 2012
Sorry n.n* grem na druug komp pa bom pokazala celo slikico.!Še enkrat hwala za nexte n.n*
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg