Forum
●нααנ. ησ тυкєєנ ѕм נѕт šρєℓαα. єηι єм žє ρσzηαтє ιz ρяєנšηιн ρяσƒιℓσυ єηι ηє. ησ тυкєєנ נє мσנα ησνα zgσ∂вιcα. νѕтαℓє вσм zвяιѕαℓα, ѕαנ вι яα∂α ριѕαℓα ѕмασ єησ ηα єηкяαт. ησ υgℓανηєм ρσтяυ∂ιℓα ѕє вσм, ∂α вσ∂σ вℓι ηєкšтι νѕαנ νѕαкι ∂яυgι ∂αη, čє ησυנσ мє ѕρσмηιтєє... ησ, ∂α ηє вσм ηαкℓ∂αℓα вσм zαčєℓα.αנα ιη ριѕαℓα вσм ν ρσgℓє∂ιн ∂νєн σѕєв(ѕαנ вσѕтє νι∂єℓι)...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●єllєภ๏г г๏รє●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
"Razvajenka!" sem ji zakričala. Videla sem, da je bila prizadeta.
"Piflarka!" se je poskušala braniti. Jezno je odvihrala iz moje sobe. Nevem od kdaj naj bi se se sestri prepirali in tako sovražili. Res je, da sva si pravo nasprotje. Ona je popularna punca v devetem razredu. Kaj pa jaz? Saj ne verjamem, da ljudje sploh vedo moje ime. No ubistvu mi vsi pravijo piflarka. To je njihovo ime zame.Nevem kako se lahko moja lastna dvojajčna dvojčica v šoli pretvarja kakor, da me ne pozna.
Starši so namumrli pred dvemo letoma... Najina starejša sestra Charlotte je dva meseca pred prometno nesrečo staršev dopolnila osemnjast let. Ubistvu je kakor najina mami. Starši so nam trem zapustili veliko premoženja. Jaz in Charlotte veva, da ne bomo bili dolgo bogati, če bomo denar kar zapravljani. Amanda se s temu ne strinja. Pravi, da bomo z oseminštiredesetimi miljoni živeli srečno do konca svojih dni.
Živimo na Floridi. Nikoli se nisem imela želje preseliti. Tukaj je morje in sonček. Živimo nekje ob ob morju. Ubistvu živimo v veliki hiši, ki nam sta jo zapustila starša. blizu živita še teta in babica, ki prideta ob nedeljah k nam in nam skuhata kosilo.
Charlotte je najboljša sestra. Vedno poskrbi, da se ne počutim izpostavljeno zaradi mojih ocen. Tudi njej so govorili piflarka, vse dokler ni začela hoditi ven. Jaz poskušam le z odličnimi ocenami končati deveti razred.
Mogoče nisem najlepša, vendar, če se želim urediti sem, če lahko rečem prav lepa. Mogoče bi lahko svoje obleke bolj prilagajala modi, vendar verjamem, dačloveka moraš iemti rad neglede na to kakšen je na vzunej. Važno je kakšno ima srce.
No imam svetlo rjave lase in modro-zelene okice.

●●●●●
Vlegla sem se na postlejo. Ravno sem se hotela spočiti po dvo urnem učenje fizike. Danes se moram učiti le še matematiko, vendar ne veliko, saj sem za matematiko strokovnjak. Edini predmet, ki mi ne gre je ubistvu fizika. Čisto NIČ ne razumem.
"Ellenor! Teta Lucia je prišla!" je zaklicala Charlotte iz spodnjega nadstropja. Zavzdihnila sem. Lucie naš še zdaj crklja in prinaša sladkare čeprav smo že velike.
"Že grem!" sem ji odgovorila. Po pravici povedano se mi niti malo ni ljubilo sedeti ali hoditi po hiši.
Ko sem prišla dol je Lucie veselo držala veliko škatlo. Bila sem jezna. Spet na tone sladkari, ki se jim ne bom morala upreti...
"Presenečenje imam!" je rekla. Brez pozdrava ali objema mi je v roke porinila škatlo pozorno zavito v rozen papir.
Le iz vljudnosti sem jo odprla. Ko sem odtranila pokrov sem ostala brez diha. Nežno sem ven potegnila majhno puhasto kepico. Po licu mi je stekla solza.
"Hvala! Kako veš, da si že od nekdaj želim mucko?" sem ji skočila v objem. Mucko sem previdno držala v rokah in jo nožno božala.
Zvila se mi je na hrbet, da bi jo malce božala.

"Ko si bila stara manj kot leto ste vsa družina odšli na kmetijo na obisk. Ti si se hotela cel dan igrati le z muckami, ostale živali pa niti pogledala nisi," mi ej zadovoljno rekla.
"Res hvala!" sem si ji še enkrat zahvalila. Nato sem vzela mleko in stekla z mucko v svojo sobo. Tam sem našla skodelico in vanjo nalila mleko. Pridno ga ej začela piti.
"Kako ti bom dala ime, moja mali puhec?" sem ji rekla."No boš bila pa kar puhi... Jooj," sem ji rkela in jo stisnila k sebi.
Vzela sem zvezek za matematiko na hitro preletela snov nato se pa do večera igrala z puhkom.
Zaspala sem z puhkom v naročju.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ค๓คภ๔ค ๓єlคภเ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
"Razvajenka!" je zaklicala Ellenor. Bila sem žalostna. Nevem zakaj mi to govori. Nisem niti malo razvajena.
"Piflarka!" sem ji vrnila. Samozavestno sem se obrnila in odvihrala iz njene sobe.
Nevem zakaj moram imeti tako piflarsko sestro...Noče mi narediti niti ene matematične naloge.
Jezna sem nanjo. Jaz, Amanda Melani, moram imeti najbolj raazvajeno sestro na svetu, Ellenor Rose.
No na hitro, da povem. Moje življenje je zelo zakomplicirano. Starša sta mi umrla pred tremi leti. Nekaj mesecev prej je starejša sestra Charlotte dopolnila osemnajst let. Zato za naju skrbi ona. Starša sta nam zapustila velikansko hišo na Floridi in oseminštirideset miljonov evrov. Oče je bil res uspešen podjetnik, mati pa odvetnica. Charlotte in Ellenor pravita, da denarja ne smemo zapravljati za neumnosti, saj ga nam bo potem zmanjkalo.
Ne verjamem jima. Zapravljam za stvar, ki jo hočem.
No uglavem fantje se kar podijo za mano. Trenutno nisem zaljubljena. Imam tri best frendice s katerimi se imamo vedno najboljše! To so Katie, Laura in Christina.

Jaz mogočem nisem tista zlobna oseba, ki žali vse. Takšna semkadar sem živčna ali žalostna. Kar ubistvu pomeni skoraj ves čas. Pogrešam starše. Sej ne rečem, da je Charlotte slaba. Prav super je saj lahko kadar očem med vikendom prespim pri kakšni frendici ali pa grem ven žurat. Samo pogrešam mati, ki mi je vedno preden sem zaspala rekla:"Lahko noč, princeska moja."
Pogrešam tudi očeta. Njemu sem vedno lahko vse povedla in skupaj sva rešila težave. Zdaj imam le še dnevnik, kateremu povem čisto vse.
Tudi, če sem pupolarna me nihče noče poslušati dve uri v temu kako pogrešam starše.
No jaz ubistvu nisem ravno grda. Imam čudovite blond lase, po mati in kristalno modre uči po očetu.

●●●●●
V rokah sem držala telefon in čakala, da mi Laura odgovori. Svoj telefon sem si kupila lansko leto. Še vedno mi je všeč. Je skoraj najstarejša stvar v moji sobi, z izjemo pohištva in takih reči. Ovitek sem morala naročiti posebaj, ker nisem hotel aimeti istega kot vstali.
Večina ljudi me prosi, da jim posodim telefon, jaz se vedno le zasmejim. Po pravici povedano mi je všeč, če ljudje hočejo moje stvari.

Zapiskal je telefon. Bila je Laura. Sporočilo je bilo kratko. Le dva stavka sta bila.
prιdι ĸ мeɴι... pα čιм prej!
Na ramo sem si dala torbico in telefon dala v žep. Nato sem odšla v spodnje nadstropje. Teta Lucie se je pogovarjala z Charlotte v Ellenor.
"O teta Lucie!" sem ji rekla kar se je dalo čim bolj veselo. Vedno je prinesla kakšne sladkarije.
"O tukaj si. Daj odpri!" je rekla Lucie in mi v roke porinila škatlo zavito v temno moder ovijalni papir.
"O hvala!" sem ji rekla, ko sem odprla. Notri je bil prfum. Pa ne kar kateri. Od Coco Chanel. Moja najljubša znamka.
Objela sem jo in dala prfum v torbico. Charlotte sem vprašala, če grem lahko ven in prikimala je.
"Samo bodi do devetih doma!" mi ej dodala med ubuvanjem čevljov. Prikimala sem in že izginila ven.
Vzunaj je bilo sončno. Vzela sem rolko in odšla do Laure.
Bila je na terasi. Z njo je bil fant. Ne rečem, da je grd. Samo nejgovega obraza nisem videla, saj je ustnice imel pritisnjene na Laurine.

"O Laura... Kdo pa je to?" sem ji rekla. Laura je komaj se odlimala od fanta in rekla zadihano:"To je Gordan. Gordan to je Amanda."
Pozdravila sem ga. Laura se je poslovila nato pa ga še ekrat poljubila.
Cel dan sva sedeli ob njeni postelji in se pogovarjale v Gordonu in počitnicah, ki se bližajo.
Ob devetih sem odšla nazaj domov. Charlotte ni nikoli jezna, če zamudim nekaj minut... Vse kar je pa nad pou ure je pa hudo.
Uglavnem v hiši je bilo vse tiho in temno. Le Charlotte je gledala televizijo. Tiho sem odšla v svojo sobo in se preoblekla.
Vlegla sem se v posteljo in razmišlajala v počitnicah. Po nekaj minutah sem zavita v odejo zaspala.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
to je bil začeteek. ti je všeč?! napiši next!
rada vas imam!
07. november 2012
u108792
u108792
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. november 2012
u108087
u108087
Neeeeext
07. november 2012
Hwalaa.*
07. november 2012
u108087
u108087
Ni za keeeeej
07. november 2012
neeeeeeeeeeeext
jst te mam tud!!!!!
07. november 2012
neext ful dobr <3333333
07. november 2012
Hwala in nekšt ju3 ali poju3šneem!!
07. november 2012
nekšttttt!
07. november 2012
neeeeeeext nova bralka
07. november 2012
u107790
u107790
neeext
07. november 2012
neekštt^^
fh00l dobrr pišeeeš
07. november 2012
Hwala vseem in ju3...
07. november 2012
neext
07. november 2012
u30718
u30718
neekštii! :** <33
07. november 2012
u108552
u108552
neeext
08. november 2012
Hwala vseeem... Že pišem!< 3333
08. november 2012
Oproštitee...Nimam ideeej.Takoj ko jo dobim napišem en BIIIG nekšt!
08. november 2012
<3
08. november 2012
neext^^
08. november 2012
Hvala vseeem...
08. november 2012
tnx pa jej ša se ok!!!!!!!big next!!!!!!!
08. november 2012
nekšttttt.!!!!!!
11. november 2012
nekšttttttt!!!!!!!
11. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/***abracadjabra***/45591/ berete proooosim.
~sooory za oglaševanje~
20. november 2012
u2398
u2398
next <3
04. januar 2013
u114352
u114352
NEEEEEEEEEEEEXT Jezna sm hahah kok časa že nisi nexta napisala
06. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike