Forum
u42441
u42441
HeŁouu ;P um..js sm nova tuki so..ad me ;P

Napisala bom pa story about love ;P
pa tko velik se bu dugajal..P.S coment xD

jou člouki bote bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. marec 2011
Nextt
24. marec 2011
u42441
u42441
ok bom pisala ;D
27. marec 2011
u42441
u42441
..."Šiit".."7.25".."Sql bom zamudila!!". Nase sem navlekla prve cunje,ki so prišle pod roko, pograbila šolsko torbo in tekla v šolo. Ko sm prišla do šole, so bila vrata zaklenjena. Pogledala sem na telefon in ugotovila, da je sobota. "O budala sem si mislila". Obrnila sem se in odšla domou. Odložila sem torbo in šla vn..ni važno kam samo da nisem doma..Ulice so bile prazne..čutila sem veter u laseh..In za sabo sem zaslišala nadležni glas: "Inessss!! Hay!". Oh damn -.- To nemore biti res..spet ta idiot. Biu je Tim. To je tip, ki mi že sto let teži če bi bla njegova punca. No ja sej ni tak slab..sam on je za resno zvezo..js pa no nism..Zraven njega pa je stau Mark. To je en najlepših in najpopularnejših tipov u sql..nedostopn do mene afkors. Hay Mark, sem ga pozdravila. On pa: Hay..Kako ti je že ime?"..Aha tip ima spomin kot zlata ribica..še pred minuto je Tim skoraj razbiu use šipe, ko se je dru moje ime.."Ines" sem odgovorila. Mark: "Lepo ime!" Jas: "Hvala". Mark mi je iz minute v minuto postajal bolj ušeč...upala sem da sem tudi jas njemu..Spogledala sva se in kreten Tim je spet use pokvaril. Spet me je uprašal, če bi bila njegova punca...U odgovor sem se približala Marku in ga poljubila...next??
27. marec 2011
wow. : D
haha u soboto xD
neeeeeeeeeext
27. marec 2011
u42441
u42441
okej nextam ;D sam slikce dam gor pru ;D
27. marec 2011
next
27. marec 2011
u42441
u42441

me :3 (ines)

Tim

Mark
27. marec 2011
u42441
u42441
Spogledala sva se in kreten Tim je spet use pokvaril. Spet me je uprašal, če bi bila njegova punca...U odgovor sem se približala Marku in ga poljubila...Poljubil me je nazaj..uau njegove ustnice so bile mehke in sladke kot sladkorna pena. Ob poljubu sem se topila..Tim pa je znorel in udaril Marka. Približala sem se Timu in mu rekla naj neha. Odrinil me je stran jas pa sem stekla za njim. Rekla sem mu če se samo še enkrat dotakne Marka, se bo kopal u luži lastne krvi. Grobo me je prijel za obraz in me hotel poljubiti. Takrat so zaigrali moji refleksi. Še predenj se me je lahko še enkrat dotaknil sem ga udrila v obraz tako da mu je iz useh lukenj tekla kri. Brcnila sem ga v mednožje in padel je po tleh. Pobrala sem ga iz tal in ga še enkrat tako brcnila da ni mogel več premikati rok. Komaj se je pobral iz tal in stekel domou. Mark je stopil do mene in me še enkrat poljubil. Najprej sem tudi njega udarila po obrazu, ker mi ni pomagal...potem pa sva se poljubljala naprej..Mimo je prišla neka punca...Markova punca Teja..Najprej je udarila Marka..hotela je še mene...vendar sem jo tako trdo prijela za roko, da je zaupila..Stekla je stran in za sabo zaupila: "Še žau vama bo!!"..Mark me je poljubljal naprej..next??
27. marec 2011
next
27. marec 2011
next
27. marec 2011
u42441
u42441
ok pišem..
28. marec 2011
u42441
u42441
..Mark me je poljubljal naprej..

Pogledala sem ga v oči in ga vprašala zakaj me poljublja.
Rekel je: "Ker si huda bejba..itak!"
Jsa ne no d ste usi tipi enak..Dej spoki Mark..Dost mam takih idiotou k si ti...
Mark: "Kva je kurba..dej pejt se prudajat tm pred trguvino...mrbit če boš mela srečo te bo kir pugljdu.."
Js: "No shit Mark..aveš d grem res..tvoja mt mi bo pa uzor."
Mark: "Dej puvej kok ti plačam d boš tih pol."
Js: "Markec Markec..nwm upraš mt pa nej ti una plačuje ane.."
Mark: "Ja whatever"

Šla sem domou..ležat na posteljo..in razmišljat. Zakaj sem taka? Zakaj me privlač čisto usak kreten..Najbolš bi blo d grem u samostan..Ah ne jebeš..sam spremenit se morm..in to hitr. Ustala sem iz postelje in se pogledala v ogledalo. Make-up je bil razmazan, lasje so bili uničeni in skuštrani. Odstranila sem si razmasan make-up in si umila glavo. Ulegla sem se nazaj v posteljo in začela razmišljati, o tem kako naj se pobolšam. Tako hitro se use zgodi...Med razmišljanjem sem zaspala..sanjala sem...next??
28. marec 2011
next
28. marec 2011
next
29. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg