Forum
''Haaaaal stišaj že to sranje ker ne želim biti gluha!'' je vpila moja sestra Ashlee. ''Ash lahko bi razumela da se klavirja ne da stišati ampak ker si tako praznoglava vem da tega ne boš nikoli razumela.'' odvrnem in zaprem klavir ter se obrnem proti Ashlee, ki je stala pri vratih. ''Oprostita gospodični ampak vajina mama je prišla domov in želi da prideta na teraso saj se želi pogovoriti z vama.'' je prišla rečt naša uslužbenka Nancy. ''Povedala ji bom da si mi rekla da sem praznoglava!'' je zavpila Ashlee in se zagnala proti vratom jaz pa za njo. ''O ne boš ker če ne ji bom jaz povedala da si ji ti uničila parfum ki ga je dobila prejšni teden.'' rečem, ona pa me ubijalsko pogleda. ''Ne bi storila tega, jaz pa bom!'' je zavpila. ''Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!'' sem zakričala in tekli sva na teraso. ''Dekleti nehajta vpit ker vaju imam res dovolj. Sedita in me poslušajta.'' reče mama čisto resna kot še nikoli do zdaj. ''Vidve mi pomenita vse. Moje življenje sta in za vaju želim vse dobro. Podpirata me pri uresničitvi mojih sanj. Ampak to mi ne bi uspelo brez šole. Zato sem se odločila da vaju bom poslala v šolo. Šli bosta čez 1 teden. Šla bom z vama s privat letalom v Anglijo. Internat je v prizidku šole tako da ne bosta imeli problemov.'' nama je razložila. Bila sem čisto šokirana. Iz ZDA v Anglijo in še v nek internat. ''V London bova šli kajne?'' vprašam. ''Ne. V majhen kraj ki se imenuje Bedford. Sigurno vama bo tam zelo všeč.'' odvrne mama. ''Kaj? Neeeeeee! Ne bom zapravljala časa s tistimi piflarji tam ki mi bojo samo lezli v rit ker sem pač lepa.'' je zastokala Ashlee. ''Ash! Verjemi da bo tako bolje za vaju saj se morem jaz posvetit filmu. Vidve pa bosta spoznali prijatelje.'' reče mama. Ashlee je jezna odkorakala v hišo, jaz pa sem bila zamišljena. ''Pa zakaj ne vsaj v London?'' sem zastokala. Mama ni rekla ničesar. Dobila je solzne oči in ne vem zakaj. Šla sem v svojo sobo in šla na twitter. No zdaj pa se vam bom predstavila. Moje ime je Haley Boscarino. Stara sem 17 let in živim z mamo ter sestro dvojčico Ashlee. Ja dvojčici sva, ampak nihče ne verjame. Zelo sva različni. Ashlee živi za make up in modo, jaz pa raje gledam nogomet in poležavam. Ni fanta, ki ne bi želel biti z Ashlee, saj je zelo lepa, jaz pa sem kot krompir zraven nje. Nisem še imela fanta medtem ko jih je Ashlee že zamenjala kar nekaj. Trenutno pa hodi z Nathanom Sykesom iz skupine The Wanted. Najbrž se sprašujete zakaj. Najina mama Anna je slavna igralka. Dobila je že ogromno nagrad in tudi velja za najlepšo igralko na svetu. Jaz osebno ne želim iti po maminih stopinjah ampak se želim preizkusiti v nogometu ter igranju klavirja. Vem da je čudna kombinacija ampak mi je všeč.

11. junij 2013
u80685
u80685
next?. ;D
12. junij 2013
Čez 1 teden........
''Gospa Boscarino ali to pomeni da se boste zdaj posvetili še čemu drugemu poleg igralstva glede na to da vaši hčerki odhajata v Bedford?'' so spraševali novinarji na letališču medtem ko smo hodile proti letalu. Mama ni rekla niti besede. ''Adijo Amerika.'' je rekla Ashlee pred odhodom na letalo. Še zadnjič sem vdihnila ameriški zrak. No nisem vam povedala da je najina mama pravzaprav Angležinja, ker je rojena tam, najin oče pa je bil Američan. Zato midva govoriva z ameriškim naglasom ker sva tudi rojeni tam. Sedla sem na kavč k oknu in k meni je prisedla tudi Ashlee. ''Sta lačni?'' naju je vprašala mama. Ashlee ni rekla ničesar, samo iz torbice je potegnila ogledalo in šminko. Jaz pa sem jo opazovala. ''Dajta dekleti, ne bodita takšni.'' reče mama in zavzdihne. ''Če naju pa pošiljaš nekam v neki trapasti Bedford za katerega prvič slišim in že ime je nagnusno.'' je zagodrnjala Ashlee, jaz pa sem zavila z očmi. ''Ash nehaj. Hal povej mi ti svoje mnenje.'' reče mama in me pogleda. ''Jaz nimam nič proti temu da greva ampak pogrešala bom Ameriko.'' rečem in nasmehnila se je. ''Kako si lahko tako skromna pa že celo življenje živiš v razkošju?'' me vpraša Ashlee in me grdo pogleda. ''Mogoče imam jaz več pameti v glavi kot ti. Rodila sem se 3 minute pred tabo.'' rečem ponosno. ''Mlajši so vedno boljši.'' se je zbunila, jaz pa sem ji pokazala jezik. ''Oh dajta dekleti nehajta.'' je vzkliknila mama. ''S kom sem v sobi? Prosim reči da sem s Haley ker ne želim imeti kakšne umazanije v sobi!'' je zavpila Ash. ''Ja vidve sta skupaj v sobi. Imata eno lepo sobo z razgledom na dvorišče.'' odvrne mama in Ashlee si je oddahnila, jaz pa sem prekrižala roke in se naslonila nazaj saj bo pot še dolga. Po poti sem zaspala. ''Hal zbudi se, v Londonu smo.'' Ko sem to zaslišala sem odprla oči. Pograbila sem svojo torbico in se počasi odvlekla ven iz letala. Na letališču na srečo ni bilo novinarjev ker smo prišle v London ob polnoči. Voznik nas je odpeljal pred nek drag hotel. ''Tukaj bomo prespale, potem pa gremo zjutraj v Bedford.'' reče mama in izstopi iz avta, midve pa za njo. Šle smo vsaka v svojo hotelsko sobo. Takoj sem zaspala saj sem bila čisto popolnoma izčrpana. Zjutraj sem se zbudila in šla pogledat v mamino sobo. Ni je bilo. Šla sem pogledat tudi v Ashleeino sobo in tudi nje ni bilo. Odpravila sem se dol v restavracijo in tam sta sedeli ter pili kavo. ''Končno si se zbudila zaspanka.'' je rekla mama in z Ashlee sta planili v smeh. Od nas treh sem bila jaz največja zaspanka. ''Čas je za odhod dekleti.'' je rekla mama in planila pokonci, midve pa sva zavili z očmi. Na poti sem poslušala glasbo, Ashlee si je urejala nohte, mama pa je bila na twitterju. Zanimivo kajne? Kmalu sem videla tablo za Bedford. Kmalu smo zavili na neko cesto ki je vodila v gozd in ko smo prišli iz tistega gozda je bila tam velika stavba, pred njo pa tabla BEDFORD HIGH SCHOOL AND UNIVERSITY. ''Evo punci, tukaj smo.'' je rekla mama. ''O moj bog..'' je zastokala Ashlee.
12. junij 2013
u80685
u80685
next? ;D
13. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg