Forum
u59458
u59458
No zgodba bo govorila o punci ki ima nenavadno moč in potem odkrije da je vampirka. No upam da bo imela veliko bralcev in to je predstavitev junakov:

Ime: Rosallie- Rose
Priimek: Smart
starost: 16 let
Srednja šola/poklic: Gimnazija
Slika:

Ime: Jacob
Priimek: Wings
starost: 126 let
Srednja šola/poklic: Vampir
Slika:

Ime: Bella
Priimek: Mc'anzie
starost: 16 let
Srednja šola/poklic: Ljubezenska svetovalka, BFF od Rose
Slika:

Ime: Isabell
Priimek: Smart
starost: 14 let
Srednja šola/poklic: Sestra od Rose
Slika:

Ime: Mike
Priimek: Floy
starost: 18 let
Srednja šola/poklic: Fant od Rose
Slika:

Uvod:

BELLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAA!!!!!!! sem zakričala. verjetno sem zbudila pol ulice. ROOOSEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! se je nazaj zadrla Bella. OHh kako sem te pogrešala rečem ter jo objamem. V objemu sma se odpravile v šolo. No Rose povej mi kako si preživela počitnice?!? me je nanadoma vprašala Bella. '' No imela sem čudne stvari recimo:''

- Lasje so se mi kar naenkrat začeli spreminjati barvo
- Imela sem velko moč
- Iz moje sobe sem lahko skočila na drugo stran sobe pa veš kako je dolga
in tako naprej.

'' Ohh čudno'' reče Bella in me še enkrat objame. Kje pa imaš Mika?? vpraša Bella ter me začudeno pogleda. Nwm rečem in končno prispema v šolo. Hodle sma po stopnicah in tam sem videla kako se Mike poljubla z Tino!! mojo najhujšo sovražnico

15. september 2012
u103087
u103087
nwxt
22. september 2012
u59458
u59458
oki za mojo prvo bralko:

Odšla sem do Mika in mu zalimala klofuto potem sem odšla še do Tine in tudi njej zalimala Klofutu samo da bolj močno. Potem pa sem stekla na stranišče. Zjokala sem se dokler me ni Bella potolažila. Kmalu zatem je pozvonil zvonec. Z Bello sma počasi odšle v razred. Vsedle sma se na klop in počakal na učiteljico Kramp.

. DOBRO JUTRO UČENCI!! se je zaslišal glas učiteljice. Vsi smo ostali in jo pozdravli. Ko je začela razlagat snov je kar naenkrat zmankalo elektrike. Nato je začelo grmeti in odprati ter zapirati okna. Vsi smo začeli kričat in z Bello sma odšle v kot ter se stisnile skupaj bilo je temno

Naenkrat so se prižgale luči in vsi smo sedli v klopi še kar pretreseni od tega trenutka. naenkrat so v učlnico vdrli eni fantje

'' Rosallie Smart??'' Vsi naenkrat so me pogledali. '' To sem js'' rečem ter počasi hodim proti njim. '' Pojdi z nami'' reče eden od njih in me povlečejo. AAAAAAAAAA sem zakričala in poskušala da me spustijo. Naenkrat so me vrgl v nekakšnem velikanski kombi in me odpeljali v neko bajto.
nexxt??
22. september 2012
u103087
u103087
jaaa next
22. september 2012
u59458
u59458
še en pa prosim če lahko oglašueš??
22. september 2012
u103087
u103087