Forum
u59711
u59711
Hej!
Js bi pisala še eno zgodbico, pa če bi mi jo ktera pomagala pisat nej pove... zej pa rabm par nextov, da začnem!!!

Napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. oktober 2011
u59711
u59711
Napišem?
21. oktober 2011
u59711
u59711
Bom kr začela
21. oktober 2011
u59711
u59711
Zakaj sem mu morala to reči? Zakaj, zakaj, ZAKAJ?! Zakaj sem mu morala reči, da mi je všeč??!! Potem so se mi pa vsi smejali! Jaz pa sem tam stala kot polulan cucek, z repom med nogami. Hooh! Welcome to my real life! No zdej pa sedim tukajle na WC-ju, in se sama sebi smilim. "EEJ LEJA!!! SI NOTRI?!" Mi je trkala na vrata stranišča Maša. Jaz pa sem samo tiho sedela na straniščni školjki in opazovala pajka na stropu, kako je ravnokar ulovil muho, in se plazi k njej. "GRRRR! LEJA!!!! PRIDI VEN NO!" Zatisnila sem si ušesa, in si šepetala besede, da bi preslišala Mašine. "Ko si boš premislila, pa me najdeš v avli!" In slišala sem zaloputniti vrata. Šla je.... UFFF! Iz nahrbtnika sem si vzela knjigo, in jo začela prebirati. O ne, ven ne grem pod nobenim primerom! Tukaj bom, pa če bom gnila do konca življenja!

Next?
21. oktober 2011
u59711
u59711
PROOOOSIM; KAK KOMENT!
21. oktober 2011
u59711
u59711
nextam ko bodo 3-je nexti, nč preeej....
21. oktober 2011
u59711
u59711
glih mam cajt... pa bom nextala..... aha, pa proooosim vas, kak koment!
24. oktober 2011
u59711
u59711
Zunaj sem slišala šepet Maje in njenih "BFF", kako so govorile o meni. "Veš? Kaj je rekla Leja? Phahaha! Bolj smešnega pa še ne!" Se je na ves glas krohotala Maja. "Kaj?! Dej povej no! FUUL me zanima!" So ji zanimanje kazale Tara in Teja. "Omg, omg, OMG!" Je ves čas ponavljala Maja. "Zini že!" Napeto sem prisluhnila, kaj si bo pa tokrat izmislila, ali pravzaprav kako me bo tokrat "potunkala"? "Le-Le-Leja! Mu je rekla..." "Ja, ja kaj mu je rekla? In komu?" Pričakovala sem besedo kmetavzarica, kakor ponavadi slišim od njih. "Ta kmetavzarka! Je rekla Taylor-ju, da ga ma rada! Phahahahahahha! Ko pa ve, da nima šanse, saj sem jaz najlepša na svetu! In kako bi mogel biti ta lepotec z njo?" Vedela sem. Vedela, vedela... Nato sem slišala, da so se vrata odprla. Zaslišala sem jok...

Next?
24. oktober 2011
u59711
u59711
kak next? za spodbudo?
25. oktober 2011
u60011
u60011
next takoj !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. november 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dost spodbude?
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg