Forum
u109093
u109093
»Drin, drin« Mi je začel zvoniti telefon. Bila je moja teta začudeno sem pogledala nato pa sem se oglasila.« Sara tvoja starša sta… umrla v prometni nesreči.« Tisti trenutek so se mi ulile solze in komaj se še slišala teto in kar na enkrat ni bilo nič.Tema. Zbudila sem se v bolnišnici »Kaj kje sem » Je bilo idino kar sem lahko spravila iz ust in takrat sem se spomnila na smrt staršev in ulile so se mi solze. Takrat se opazila medicinsko sestro, ki mi je nekaj govorila sploh je nisem poslušala saj se bila čisto v svojem svetu. Hotela sem samo umreti. Nikoli nebom videla več moji staršev in njunih nasmehov in in… umreti hočem! Od živčnosti se zaspala. Mami oči nee prosim ne. Začela sem se premetavati v sanjah in spet sem se zbudila. Tokrat nisem bila sama v sobi. Zraven mene je bila teta iz Londona. » Pogrešam ju« Sem rekla in se spet zlomila. Teta me je objela in obe sva jokali. Pridi obleči se zmano greš v London ker še nisi polnoletna. Pokimala sem saj sem imela teto zelo rada. Vstala sem ter odpeljala me je domov. Tam sem se stuširala, preoblekla in nato vse zmetala v kovčke. Med tem pa ni bilo trenutka ko nebi jokala. »Končno« sem rekla ko sem vse spakirala. Previdno sem stvari odnesla do avta ter zaklenila hišo. Usedli sva se v avto ter se odpeljali do letališča. »Izvoli kupila sem ti revijo, da se na letalu nebi dolgočasila.« Hvala teta sem pripomnila ter se usedla na stol. Letalo je imela majhno zamudo a je le prišel. Usedla sem se k oknu ter prižgala mp3. Poslušala sem muziko ter brala revijo, ki je bila dokaj zanimiva. Prebrala sem tam kje so najstnice predavale o svojih problemih in ja. Prebrala pa sem tudi nekaj o mojem najljubšem pevcu Ed Sheeran. Ven sem tudi strgala njegov poster. Ter si ga ogledovala bil je tako popoven no saj meni za druga mnenja o njemu me ne zanima. Pospravila sem plakat v torbo ter pogledala skozi okno. Bila je tema zato nisem nič videla. Takrat pa nas je stevardes opozorila, da pristajamo in, da naj pripnemo varnostne pasove. Pripela sem si pas nato pa spet pogledala proti oknu. Videlo se je povno luč in bilo mi je tako prelepo, da sem morala slikati.

Nekaj časa smo še pristajali nato smo pa končno prispeli. Iztopila sem iz letala ter videla napis »Welcome to London« Nasmehnila sem se teti ter vzela svoje kovčke. Poklicale sva taxi, ki naju je odpeljal do doma. Teta je plačala taxistu nato pa sem zagledala ogromno hišo in jo z odprtimi usti gledala nato pa še teto. Zasmejala se mi je ter rekla » To je zdaj tvoj novi dom« Nasmejala sem se nato pa sem se spet začela jokati zaradi staršev. Potolažila me je nato pa mi je pokazala mojo sobo. Ulegla sem se na posteljo ter glavo zakopala v povšter ter jokala. Nato pa sem od utrujenosti zaspala.

Sara

Next ?
14. oktober 2012
u109093
u109093

Zjutraj me je zbudila neko zelo grozno prepevanje. Nisem ga morala več poslušati zato sem vstala ter poiskala teto. In končno sem jo najdla in to pri peki palačink. Zacedile so se mi sline in čisto sem pozabila na tisto glasbo. Usedla sem se za mizo ter jih namazala z nutelo. Ko sem pojedla že tam okoli deset palačink sem opazila, da me teta gleda postrani pogledala sem jo ter se ji nasmehnila.« Kako lahko ti toliko poješ in se nič ne zrediš« Je začudeno vprašala teta. Treniram ples no sedaj ga ne treniram več. Ali je v Londonu kakšen plesni tečaj. Teta je pokimala meni pa so se zasvetile uči. » Bi me prijavila prosim« Sem vprašala ter naredila puppy eyes. Takoj se me je usmilila in rekla »okej« »Jej« sem vzkliknila ter jo objela. Nasmejala se je nato pa še ona pojedla palačinko. »Amm Sara glede šolo no am prijavila sem te na neko gimnazijo in čez dva dni že začnes« Je rekla teta mene ja pa takrat nekaj zvilo v trbuhu. Saj so me na prejšni šoli vsi zmerjali z barbiko in noben ni želel moje družbe. Tisti trenutek sem spet slišala tisto grozno glasbo « Kdo to poje?« Sem vprašala teto. »Tvoji novi sosedje« »In kdo so to » sem nekoliko jezno vprašala saj jih nočem poslušati vsak dan v mojem živlenju. »Skupina One Direction« »Kaj sam oni ne prosim bog pomagaj mi.« Sem rekla stekal v sobo. Pogledala sem skozi okno in nasproti moje sobe so imeli frizersko sobo al neki saj je bilo na tone gela za lase. Le gam si ga spravijo toliko. Tisti trenutek pa je v sobo prišel neki fant in me tudi videl. Lucky me! Sem jezno rekla. In se usedla na posteljo takrat pa sem opazila še zmeraj ne razpakirane kovčke. Hitro sem jih razpakirala ter se preoblekla in si uredila make up. Tisi trenutek pa je nekdo potrkal na moja vrata »Ja« sem zakričala iz kopalnice. »Obisk imaš« je rekla teta ter odšla. Hitro sem stekla iz kopalnice ter se napotila prosti dnevni . In tam sem zagledala pet postav. Vsi naenkrat so mi rekli » Hei« Jz pa sem jim samo pokimala in jih vprašala kaj delajo tukaj saj me niso niti mal zanimali. Vsi se spogledali in opazili,da nisem njihova fanica. »No hoteli smo te le vprašati če se grež znami mogoče flašo resnice.?« »Ne« sem rekla in takrat mi je bilo žal, da sem to rekla saj se je začel preper med mano in Liamom »Ja pa se greš« Je jezno pripmnil Liam » Ne se negrem« … Vsi so naju imeli že dosti zato so me odnesli po hitrem postopku, do njihove hište ter me posadili v krog. »Idijoti« Sem zamrmrlala čisto potihoma a za Liama preglasno saj je sedel zraven mene.«Kaj si rekla« me je vprašal v smehu. Pogledala sem ga in rekla« Nič,nič« In takrat me je začel žgačkati. Toliko časa me je žgačkal dokler nisem priznala »Okej no rekla sem da ste IDIJOTI!« Si sedaj vesel« Sem skoraj zakričala. »Ja sem » je rekel ter pogledal v tla. Nisem se zmnila zanj. Prvi je vrtel Zayn in pokazala je na Liama. »izziv« je pripomnil ter nazaj pogledal v tla. »Amm poljubi Saro!« Je rekel Zayn in se zlobno nasmehnil. » Ne » sem rekla in protestirala kot majhna punčka, ki hoče bonbone. Ampak takrat se mi je Lyam približala in me hotel poljubiti ampak takrat me je poklicala teta in jaz sem si vidno oddahnila. »Sara pridi hitro domov čez 20 min se ti začne plesni tečaj.« Je rekla teta nato pa prekinila. »Čauči fantje ampak moram iti« Sem rekla ter se nasmehnila. Doma sem se preoblekla v črne pajkice ter belo srajčko. Teta mi je na listek napisala naslov ter mi podala listek. »Srečno« je rekla in me objela. Poklicala sem taxi in mu povedala naslov. Po nekaj minutah sva se ustavila. Plačala sem mu nato pa hitro iztopila ter pred sabo opazila veliko stavbo. Vstopila sem ter opazila me je učiteljica plesa. Pritekla je do mene in me vprašala »Ali si ti Sara » »Ja to sem jaz« sem ji z nasmeškom odgovorila. No pridi sem. Predstavila te bom skupini. Pokimala sem ter ji sledila. »Hej punce imamo novo plesalko ime ji je Sara« Je rekla učiteljice in mi na uho povedala, da one tudi nove in, da bomo danes začeli z novim plesom. Pokimala sem ji ter se pridružila plesalkam. Bilo je zelo zabavno. Na koncu me je učiteljica pohvalila, da zelo dobro plešem in stem mi je polepšala cev dan. Ko sem odhajala proti izhodom so me ustavile štiri punce. »Hej Sara počakaj« so se drle za mano jaz pa sem se z nasmeškom ubrnila na prstih.«Hej jaz sem Bell to je Kim to je Vanessa in to je Lily. Nasmehnila sem se jim in jih povabila k sebi domov…
14. oktober 2012
u76594
u76594
nextttttttt cool zgodba
15. oktober 2012
u109093
u109093
hvala
15. oktober 2012
u109146
u109146
Next