Forum
u137951
u137951
HOJLA. MOJA ZGODBA BO NAPISANA Z MESSLETTERSI. KAR ZAČNIMO.
"DANES SE BOMO UČILI O MIKROORGANIZMIH IN..." JE SPET NEKAJ TEŽIL UČITELJ.
SOVRAŽIM MIKROORGANIZME. IN ŽUŽELKE. A NAJBOLJ... PAJKE!
POGLEDALA SEM VEN, KER SEDIM PRI OKNU JE TO NAJBOLJ COOL, KADAR TI JE DOLGČAS.
ANNIE JE DVIGNILA ROKO. "UČITELJ, KLARA ME ZBADA!"
UČITELJ JE POGLEDAL ANNIE, POGLEDAL KLARO IN OBE POSLAL VEN.
NATO JE ŠE NAPREJ NEKAJ BLEBLETAL KO JE ZVONILO. JUPII, ŠPORTNA!
ŠPORTNA POLETI JE NAJ NAJ, KER SMO ZUNAJ IN SE IGRAMO PO ŽELJI.
A TISTEGA DNE JE BILO DRUGAČE.VZELA SEM IZ TORBE ŠPORTNO OPREMO, ORANŽNA
MAJČKA Z NAPISOM 'WELCOME SUMMER' IN MOTIVOM OD HAVAJEV TER RUMENE KRATKE HLAČE.
ODŠLA SEM V GARDEROBO, KJER SE PUNCE PREOBLAČIMO. AMPAK SAMO 4 PUNCE.
JAZ IN MOJA NAJ FRENDICA NIKA PA LILI IN NJENA BFF LIZA. NO, KER SE JE KLJUKA ZATAKNILA
IN NISMO MOGLE ZAPRETI VRAT, SEM SE ODLOČILA, DA GREM KAR V WC (V GARDEROBI JE WC)
KAR V WC KABINO. IN SEM ŠLA. IN POTEM ZASLIŠIM LILIJIN GLAS. "EJ VIDVE, VEN IZGINTA!
MIDVI SVA BLE PRVE V KABINAH!" KAR SPLOH NI RES.
"NE!" SVA ZAVPILE NAZAJ. "LILI, NE!" SEJE ZASLIŠAL LIZIN KRIK.
"KA..." SEM ZAČELA IN V NASLEDNJEM HIPU SEM BILA ČISTO MOKRA. IZ LAS SO MI CURLJALE
VODNE KAPLJICE IN ZGROŽENA SEM STOPILA S KABINE. "LILI..." JE ZGROŽENO REKLA LIZA.
"KAKO SI ZLOBNA!" JO JE OPOMNILA PRAV TAKO ZGROŽENA IN MOKRA NIKA.
PREJ JE BILO VROČE IN MALO VODE MI BI PASAPLO, A NE TOLIKO KOT TO. SEDAJ ME JE ZEBLO.
KABINE SO BILE MOKRE, IZ STROPA SO POLZELE DROBNE KAPLICE.
"UČITELJICA TE BO UBILA!" JE PRIPOMNILA NIKA. "NE ZATOŽITE ME!" JE DAHNILA LILI.
"SEVEDA TE BOMO!" SMO ZAVPILE V ISTI GLAS. ZOPET TEŽAVE. "KAJ JE SPLOH BILO?"
"HALLIE (JAZ) POVEM TI, ČE ME NE ZATOŽIŠ." JE ZADOVOLJNA REKLA LILI.
"JAZ TI POVEM SAMO ČE JO ZATOŽIŠ." JE ODVRNILA LIZA. SPREJELA SEM LIZINO PONUDBO.
GLEJTE KAJ SE JE ZGODILO: http://sketchtoy.com/34096289
ČE NISTE RAZUMELI SKICE: LILI JE IZ UMIVALNIKA VODO ŠPRICNILA V KABINI. VELIKO VODE.
VRATA SO ZAŠKRIPALA IN NOTRI JE PRISOPIHALA _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ZA ŠPORTNO.
UČITELJICA! LILI, PEČENA SI! SEM POMISLILA!
NEXT? TRI RABIM!

V REDU ZGODBA?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. maj 2013
u115268
u115268
next
19. maj 2013
u137951
u137951
OKEJ. ŠE DVA NEXTA.
19. maj 2013
u129296
u129296
Neext
19. maj 2013
u137951
u137951
EN NEXT, PA HVALA OBEMA!
19. maj 2013
u137951
u137951
OK NEXTAM.
"KAJ JE BILO PA TUKAJ, PUNCE! SE JA NISTE ŠLE TUŠIRAT!" SE JE SMEJALA UČITELJICA. "NE." SEM ZAČELA. "LILI JE..." POGLEDALA SEM LILI. ŽIVČNO ME JE POGLEDALA. "JAZ SEM..TO PREDLAGALA...IN..." JE IZJECLJALA LILI IN SE REŠILA PRED MOJO OBTOŽBO. "PREDLAGALA SI TUŠ?!" JE DAHNILA UČITELJICA. "PO URI JA, A ZDAJ... NE VEM ZAKAJ TI BO TO KORISTILO." JE ODVRNILA. ZASMEJALA SE JE. "PUNCE PUNCE.... KAJ BO ŠE IZ VAS..." SI JE MOMLJALA KO JE ODHAJALA. "ČUDNO DA NI OPAZILA STROPA, KI JE MOKER." SEM REKLA. "ŠE SRE..." JE ZAČELA LILI. A VRATA SO SE SPET ODPRLA. NOTRI JE ŽE V NASLEDNJEM HIPU SPET STALA UČITELJICA ZA ŠPORTNO. "POZABILA SEM VAM POVEDATI DA ZA NIKO IN HALLIE ŠPORTNA ODPADE. PA NEOPRAVIČENO DOBITA, KER STA SE TUŠIRALE PRED ŠPORTNO. IN MOKRI PA NE MORETA TEČI." JE REKLA IN ODŠLA. LILI ME JE ZGROŽENO POGLEDALA. "OMG, OPROSTI!" JE VPILA! BILA SEM TAKO JEZNA. TAKO... TAKO ZELO... UBILA JO BOM! NE, ZATOŽILA! GROZNO SEM SE POČUTILA. LILI IN LIZA STA ŠEPETAJE ODŠLI NA IGRIŠČE TEČT KROGE ZA OGREVANJE. NAPOVEDALA SEM... MAŠČEVANJE! IN DOBILA GA BO!
AJA, PA POZABILA SEM VAM POVEDATI, STVAR KI NAJBOLJ DRŽI. NAJBOLJ NA SVETU.

PA KLIKNITE.
NO IN JAZ SEVEDA NISEM POČELA NIČ. TIHO SEM POSLUŠALA JOKANJE MOJE BFF NIKE. REKLA NI NIČ. NIKA, KI JOKA:

NEXT JE BOLJ KRATEK, KER MORAM DOBIT ŠE BRALCE. NEXT?
20. maj 2013
u115268
u115268
next
20. maj 2013
u115268
u115268
Ɛℓєρнαηт. nima več profila
20. maj 2013
u137951
u137951
VEM JA BOJO PA DRUGI PRŠLI... UPAM.
20. maj 2013
u137951
u137951
NEXTEK ZA VSAK PRIMER:
"OPROSTI. SEDAJ MISLIM... VEM, DA ME BOŠ ZATOŽILA!" JE ZAJOKALA LILI.
"OPROSTI, MORAM." ČEPRAV OPROSTI SPLOH NI BIL IZ SRCA TEMVEČ IZ MOŽGANOV.
NIKA ME JE LJUBEČE GLEDALA. "DAJMO JI ŠE ENO PRILOŽNOST." JE REKLA.
"NE!" SEM ZAVPILA. " KAR SEDAJ STEČEM K UČITELJICI." SEM BILA ODLOČENA.
"HALLIE, NE!" SO VSE TRI VPILE IN ME Z ROKAMI VLEKLE NAZAJ. LILI JE JOKALA.
"GLEJ, SLEJ KO PREJ JO BOM ZATOŽILA!" SEM REKLA IN ODŠLA. GROZNO MI JE BILO.
A PREPROSTO JO MORAM ZATOŽITI. 'SUPER TROJICA' ME JE GRDO GLEDALA.
A MALO MI JE BOLO MAR. KAR NARAVNOST SEM ŠLA K UČITELJICI IN JI VSE POTOŽILA. POKAZALA SEM JI TUDI STROP IN PODBOJE."POTREBUJEM ŠE PRIČE." JE REKLA PO DOLGEM OGLEDU STRANIŠČA. "S TABO SE PREOBLAČIJO LIZA, LILI KI JE KOT PRAVIŠ KRIVKA, IN TVOJA NAJ PRIJATELJICA NIKA. KAR NJIH BOM VPRAŠALA." HOTELA SEM JO ŽE POPRAVITI, DA JE NE BODO IZDALE, A RESNICA BO ŽE PRIŠLA NA DAN. DANES NA GOVORILNIH BO LILI NASRKALA. UČITELJICA JE ODŠLA K PUNCAM KI SO SE SLADKO SMEJALE. STROILA SEM ENAKO.SMEJALA SEM SE JIM- ODŠLA V RAZRED IN POMALICALA. ČEZ TRI MINUTE SO BILE NAZAJ- BLEDA UČITELJICA, TER SMEHLJAJE SO JI SLEDILE LIZA, NIKA IN, KAKO LAHKO SMEHLJAJOČA LILI?! TU NEKAJ SMRDI, SEM BILA PREPRIČANA. "POGOVORITI SE MORAVA O LAGANJU." JE REKLA UČITELJICA. "O LAGANJU?" SEM PRBLEDELA. "VSE TRI DEKLETA PRAVIJO, DA SI BILA KRIVA TI. ONE SO TRI, TI PA ENA, KOMU MISLIŠ DA VERJAMEM?! V RAZRED, IN NA GOVORILNIH BOM POVEDALA MAMI!" JE ZAČELA UČITELJICA. KAJ?! LAĆNIVKE! NA JOK MI JE ŠLO. A KOT PRAVIM; RESNICA BO PRIŠLA NA DAN.
NEXT?
23. maj 2013
u118601
u118601
neeeeeeeeeeeeext sam spet si se zbrisaaaala
27. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg