Forum
Bila je nedelja, preživela sem jo čisto običajno najprej sva se z Allysoon dobili na kavi nato sva šli na sprehod po parku in ko je ura dobila poldne sva zvili vsaka proti svojem domu.
Naj se predstavim sem AnaBella Gray in Allysoon Gray je moja najboljša prijateljica hkrati pa tudi sestrična.
Odprla sem vhodna vrata in zakričala ''Doma sem!'' iz kuhinje se oglasi mama ''V kuhinji sem čez pol ure bo kosilo'' ''Okej'' in tečem po stopnicah navzgor, naravnost v mojo sobo kjer se sezujem All starke slečem jakno jo vržem na pisalno mizo in grem na računalnik. Najprej se prijavim na Facebook pogledam vsa obvestila nato se prijavim na Twitter in ker res nisem imela drugega dela sem odšla pogledad malo na G-mail kjer vidim da mi je pisala teta iz Anglije;
Živjo, vesela bi bila če bi se z tvojo mamo in teto Katy oglasile kaj ne obisku saj se namreč nismo videli približno 8let. Lepe pozdrave iz Londona teta Megan.
Ravno preberem sporočilo, ko me nekdo kliče po Skypu pogledam in vidim da me kliče Allysoon. Pogovor je potekal takole;
Ally: ''Ojla, že dolgo se nisva videli.'' In se nasmehne
Bella: ''Ja celih 15min.''
Ally: ''Kaj si boš jutri oblekla za v šolo, saj veš teden pred počitnicami.''
Bella: '' Nevem... najbrž črne usnjene pajkice, srajco, črno usnjeno jakno in ene čevlje bom vzela z omare... Ti?
Ally: ''Nimam pojma... Vem da se bom obula njljubše čevlje in najljubšo jakno.''
Bella: ''Okej, poslušaj zdaj! Pisala mi je teta iz Anglije.''
Ally: ''Kaaaj!? Ti to resno? Kaj je napisala? Kaj Kaj Kaj...?
Bella: '' Naj jo obiščemo. Moja in tvoja družina.''
Ally je začela tako glasno kričati črko A, da sem si morala pokriti ušesa z rokami.
Bella: ''Ally samo ti veš za to.''
Ally: ''Ja kako pa to...?''
Bella: '' Oprosti, moram it... Saj veš kosilo in to...'' in nato vdre moja mama v sobo čeprav dobor ve kaj pomeni napis na vratih.
''Mama'' rčem v piskajočem glasu ''Oprosti srček, kosilo je na mizi''
Bella: ''Ally... Se čujeva. Čau'' Izpišem se iz Facebooka in Twitterja.
''No mama... teta iz Londona mi je pisala.'' ''Kaj pravi?'' me mama vpraša ko nanaša pašto na vilice. ''Amm... naj se oglasimo kaj v Londonu saj se nismo videli že dolgo dolgo časa. Aja pa naj pride tudi teta Katy.'' ''Super ideja za letošnje zimske počitnice, lahko bi jo res odšli obiskat'' navdušena pive mama. Jaz pa bi se lahko zadušila z pašto, če nebi popoila tisti požirek soka in se izkašljala. Moji mami sicer ni podobno da bi kar tako pristala na odločitvi. ''No, kaj praviš?''

Vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. oktober 2012
Nextt!!!!
02. oktober 2012
Allysoon:

AnaBella:

‎''Amm.. Ja super ideja.'' izdavim začudeno. Pospravila sem krožnike in dva kozarca v pomivalno korito. ''No, poklicat grem Katy'' reče mama in odide v dnevno sobo. Kar se da hitro odidem v sobo in tam poklčem Ally ter ji sporočim veselo novico;
Ally: ''Ja?''
Bella: ''Moja mama ravno kar kliče tvojo, da se zmenijo za v London.''
Ally: ''A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a...''
Bella: ''Človek pomiri se ni še potrjeno da gremo, in veš kaj je najboljše?
Ally: ''Kaj?''
Bella: '' Da mogoče gremo že te počitnice. A a a a a a a a a a a a a a ...''
Ally: ''A a a a a a a a a a a a a a a a a a ... Se spovneš, ko smo si jaz ti in najin bratranec obljubili da se bomo vsaj še enkrat v življenju srečali.''
Bella: ''Tega trenutka ko smo vsi trije jokali in si to govorili nebom nikoli pozabila.''
Ally: ''Najboljše je pa to da ima ta najin bratranec 100% kašnega luškanega prijetelja. Prisilila ga bom da mi predstavi vse njegove prijatelje. Kaj veš mogoče se še kaj več razvije...''
Bella: ''Ja pa kaj še''
Ally: ''Oprosti ampak moram it okopat Maxa (Maksa)''
Bella: ''Okej, se čujeva, čau''
Ally: ''Čau''

Bi rada izvedela kdo je Max, kaj počne Bella po pogovoru z Allysoon...?
02. oktober 2012
u102247
u102247
neextt
03. oktober 2012
neeeeeext
03. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
03. oktober 2012
Ama ti je ušeeč a?
03. oktober 2012
u37905
u37905
neeext!!! pa max je kšn ps
03. oktober 2012
Ko sem končala klic sem se ulegla na posteljo in po dobrih 20minutah zaspala. Zbudila sem se okoli 14.30 odšla v kuhinjo po kozarec vode in na mizi zagledala listek in zdraven prenosni hišni telefon, na listku je pisalo;
Odšla sem k teti Katy, če kar koli potrebuješ pokliči. Mama
Spila sem preostalo vodo iz kozarca in odšla gledat televizijo. Na POP TV-ju ni nič pametnega zato obrnem na MTV kjer se trenutno predvaja Ed Sheeran - Small Bump po teji pesmi se še ena moja najljubša Little Mix - Wings in nato še One Direction - Live While We're Young. Nisem oboževalka naj popularnejšega boybanda ampak ta pesem mi je bila všeč. Ko je zadnja pesm končala sem odšla na računalnik in na YouTube vpisala One Direction - Live While We're Young in nato sem se vpisala na Facebook.

ALLYSOON*
Ko sem okopala Maxa (Maksa) sem odšla prisluškovat kaj se pogovarjajo mama in teta Megan. In nato me teta opazi, naj hujše kr se ti lahko zgodi, da poslušaš njihov pogovor... Bla bla bla in bla bla bla.... Kako bosta odšli skupaj v shopping in kaj bodo one tri delale v Londonu. KAJ PA JAZ IN BELLA!? Po 10minutah čepenja za mizo sem šla v mojo sobo in na računalnik na Facebooku je bila samo Bella na Twitter se sploh nisem vpisala, ker se mi ni dalo in nato sem na YouTube vpisala Little Mix - Wings.
Max:

Ura je kazala nekaj čez 5popoldan ko se je teta odpravljala domov. Okoli 18.00 sem odšla pod tuš nato sem si skodrala lase in se oblečena v preveliko pižamo vrgla na posteljo s prenosnikom v roki. Belle ni bilo gor ker se je najbrž tuširala. Užgan računalnik sem pustila na posteliji in se odpravila v kuhinjo po košček čokolade, ko sem se vrnila je bila Bella že na Facebooku. Kliknila sem jo, pogovor je potekal takole;
Ally: Ojla. Vesela novica.
Bella: Ja res, kakšna pa?
Ally: Res gremo v London... ; ) Smo slabo je pa to, da ne vem kdaj natančno gremo.
Bella: Omg... Komaj čakam, da gremo ni važno kdaj samo, da gremo... ; P
Allly: Jaa... ; DD
Bella: Moram iti mama je prišla... Se vidiva jutri v šoli... Nočko ; *
Ally: Nočkoo ; *

ANABELLA*
Tečem po stopnicah dol in začnem zasliševat mamo ''Kdaj gremo, kaj ste se z teto pogovarjale, kako je bilo na kavici, kdaj gremo v shopping...?''
Mama mi odgovori ''Samo jaz in teta gremo, vi dve ostaneta doma'' in se šaljivo nasmehne. ''Mama'' rečem in se začnem smejat ''Seveda da greste tudi ti in Ally''
''Res?'' rečem z solzami v očeh od sreče ''Seveda srček'' in me mama objame, objamem jo nazaj. ''Si že kaj pojedla?'' me vpraša mama ''Ne'' ji odgovorim.
''Pridi, skupaj bova nekaj pripravile'' mi reče ko me objame in skupaj odideva v kuhinjo.
''Mama, jaz nebom nič jedla samo skupaj z tabo bom pripravila in ti delala družbo.''
''Dobro'' mi odgovori.
Od Belle pižama:

Od Ally pižama:
[img]http://halens.scene7.com/is/image/Halens/13420851366225100?%24halens-product-featured%24[/img]

03. oktober 2012
Nastjaaa. pravilni odgovorrr. Huraa.
03. oktober 2012
hahaha sam ta napis na majci pa našo anjo do podrobnosti opiše haha......................ana se razume haha
03. oktober 2012
Jaa. prou unooo aveš... ;D
sej zatu sm zbrala to majcooo ee...
03. oktober 2012
Next!!
03. oktober 2012
hahaha eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.................(bosananc face),.............am gremo te naše pogovore rajš na indigo angles debatirt haha
03. oktober 2012
Jaa. Haaaha. Ajd se vidmo tm AmadejĆkaa. (predstauli si da AmadejĆka reče kšn bosanc HaaHa )
03. oktober 2012
hahahahaha ma ne nooooo........dej zdej sm se spomnla na šepiča haha.....ma dej tip mi usak dan teži tm u sql............uno oo amadeja kaj delš in take bolane
03. oktober 2012
neeeeeext
03. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeekšt
03. oktober 2012
ANABELLA*
Novo jutro in hkrati ponedeljek pred počitnicami. Te počitnice so zelo posebne ker 1. Gremo v London in 2. po teh počitnicah so samo še izpiti, torej vsak konec meseca imamo z Ally en izpit. Ko odprem oči vidim da me čaka Kitty.

Kitty in Timiy sta moji dve mucki (Kitty je punčka, Timi je fantek)
Kitty je na vrhu Timi je spodnji:

Počasi se predramim vstanem grem v kopalnico nase nanesem srajco črne pajkice in črno usnjeno jakno ter čevlje. V kuhinji me mama že čaka pri zajtrku.
Belline obleke:

Allyne obleke:

03. oktober 2012
Amadea... Šepič ti težii. Fak fujjj
03. oktober 2012
neeeeeeeext
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
hahahaha se strinjam...........pa sej nism edina.....pedofil en haha.............................
03. oktober 2012
aja neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttt tkoj haha
03. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
03. oktober 2012
neeeeext
03. oktober 2012
HaaHaa amadeaaa. ;
03. oktober 2012
ALLYSOON*
Kot nama je z Bello v navado se vedno počakava pred šolo in tudi tokrat ni bilo nič drugače.
Tačas, ko sva hodili do učilnice sva se pogovarjali o Londonu in kaj bova vse počeli tam;
Ally: ''Komaj čakam da odideva v London.''
Bella: ''Nisi edina.''
Ally: ''Ko prispeva greva takoj po nakupih in... in..''
Tako se je zaključil najin pogovor kej je spet mimo nas odkorakal za me naj lepši fant na šoli. Nato sva prišli v učilnico in se poseli vsaka v svojo klop. Bili sva presedeni, ker sva čene cel pouk klepetali. Sedela sem zdraven nekega piflarja, Bella pa zdraven Jack-a. Ja Jack je tisti fant, ki je zame naj lepši na šoli.
Jack:

Pouk je bil zelo dolgočasen razen zadnje ure, zadnja ura je bila likovna vzgoja samo tam sediva z Bello skupaj. Učitelj likovne vzgoje se sploh ne zmeni za nas.
Učitelj:

Po pouku sva z belo odšli k njej domov kjer naju je teta že čakala z kosilom, ko sva ga pojedli sva odšli v sobo. Najprej sva se učili matematiko za razliko od Belle mi gre bolje nato še angleščino in za vsem tem še kemijo. Okoli 17.00 sem se odpravila domov.

Moja hiša:

AnaBellina hiša:

Next??
03. oktober 2012
Next!!
03. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
03. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg