Forum
Z Lorelay<3 sva se odločile da napiševa skupno zgodbico upam da vam bom všeč!

_________________________________________________________________________________
"Wow Kath! Pridi sem! Kakšen lep razgled in to v Londonu!" "Si sploh predstavljaš koliko slavnih ljudji živi tukaj!" "Misliš One Direction?" "mhm..." "To je en šit! Očarajo te s svojimi svetlečimi pogledi. Saj ne pravim, da niso perfektni ampak.. Kot da jih bova kdaj srečali?" "mogoče če se zgodi kakšen čud.." "Dovolj Kath! Živi življenje!" "jooj no! Greeva kej po mestu?" "Res morava?" Pogledala me je s svojim poledom: ITAK! Oblekla sem si jopico in obula Venske. Sprehajali sva se po mestu. Kath je občudovala izložbe jaz pa sem poslušala glasbo, ki je prihajala nekaj ulic stran. "Hey, niso to tisti fantje One Direction?" Kath me je potegnila za rokav in čez minuto in pol sva prisopihale do prizorišča. "Najlepša hvala, da ste si vzeli čas in ste vašo najnovejšo pesem zapeli tukaj!" jih je odslovil voditelj. "Pridi" sem rekla Kath. Med hojo nisem bila pozorna in sem se zaletela v enega od One Direction fantov. "Joj oprosti! Nisem te videla." sem rekla, medtem ko je Kath komaj dihala. "Nič narobe. Jaz sem Harry" je odgovoril na moje ne postavljeno vprašanje "Jaz sem Sophie!" Iz svojega žepa je vzel telefon in me prosil za številko. Z obetavanjem sem mu jo dala in se nato od njega poslovila. "Moj bog Soph! Se je to pravzaprav res zgodilo?" mi je rekla Kath. Nisem ji odgovorila saj še sama pri sebi nisem vedela.. Kaj pa če je to res nek čudež? Mi je odmevalo v moji glavi.
__________________________________________________________________________?
Kako se vam zdi? Next
14. avgust 2013
u147863
u147863

*Katherine*
S prsti sem nalahno zdrsela po albumu za slike. Ja, ne morem verjeti, kako zelo se lahko spremeniš v enem letu. Nasmeh ti izgine iz ustnic, postaneš resen, tvoja zlato rjava barva las pa se spremeni v dolgočasno rjavo. Rojstno mesto sčasoma postane premajhno in z najboljšo prijateljico se preseliš v glavno mesto. London. Sem Katherine Emmy Brown. In pred kratkim sva z najboljšo prijateljico kupili majno hišo v središču Londona. Za naju je vse novo, saj sva odrasle v majhnem mestecu, ki nima niti shopping centra, tako, da sva se morale vedno voziti v bližnja večja mesta. Vendar, ko sva dopolnile 18 let, sva morale iti študirati. In, ker v majhnih mestih ni univerz, naju je tok ponesel v London. Sophie študira igranje in petje, medtem, ko jaz nekaj ulic stran študiram psihologijo, čeprav me to niti malo ne zanima. Odrasla sem namreč v družini, kjer pričakujejo od tebe nemogoče. Moja edina želja je sicer postati pisateljica, vendar se starši s to željo niso strinjali. Tako sem bila prisiljena na študij, s katerim nimam ničesar skupnega in ker nisem tako pogumna kot Sophie, ki živi svoje sanje, bom najverjetneje diplomirala in do konca življenja opravljala službo, ki me ne veseli.
14. avgust 2013
u59329
u59329
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
15. avgust 2013
Next !
15. avgust 2013
nexxxxxxttttttttttt
15. avgust 2013
nnnneeexxttt
15. avgust 2013
NEXTT
15. avgust 2013
nextam kot sophie
Sledili sva jim do hotela, ko je Zayn vprašal Harrya "Kdo je bila tista punca?" Harrya je oblila rdečica in izmikajoče odgovoril "Oboževalka..?" "Ali veste kaj pomeni, če Harry zardi?" je dejal Liam "Ja to pomeni.." je hotel odgovoriti Niall, ko je Liam kriknil "NE! NE VESTE!" Prhnila sem v smeh. Vsi pogledi so se upirili vame. Kath me je sunila pod rebra. "ouch!" sem med smehom izdavila. Kath je bolj sama pri sebi zagodrnjala "mislim, da je bolje če se na hitro, pobereva od tod!" in "POOF" že je bila pred najino hišo. "Hihihi!" sem omotično rekla in se zavrtela na petah in ko sem hotela oditi mi je to preprečil glas Louisa "NOT SO FAST!" Čivknila sem "faak!", ko so se vsi začeli smejati. "Pojdi po tvojo komaj dihajočo prijateljico, da gremo skupaj na kosilo. Lačen sem!!!!!" je rekel Niall. Pri kosilu so bile vse oči fantov in oboževalk usmerjene v naju s Harryem, saj sva sedela skupaj.
15. avgust 2013
NADALJUJEM... Lorelay je poslala
15. avgust 2013
nneextt
15. avgust 2013
nextam kot sophie

Harrya je oblila rdečica in izmikajoče odgovoril "Oboževalka..?" "Ali veste kaj pomeni, če Harry zardi?" je dejal Liam "Ja to pomeni.." je hotel odgovoriti Niall, ko je Liam kriknil "NE! NE VESTE!" Prhnila sem v smeh. Vsi pogledi so se upirili vame. Kath me je sunila pod rebra. "ouch!" sem med smehom izdavila. Kath je bolj sama pri sebi zagodrnjala "mislim, da je bolje če se na hitro, pobereva od tod!" in "POOF" že je bila pred najino hišo. "Hihihi!" sem omotično rekla in se zavrtela na petah in ko sem hotela oditi mi je to preprečil glas Louisa "NOT SO FAST!" Čivknila sem "faak!", ko so se vsi začeli smejati. "Pojdi po tvojo komaj dihajočo prijateljico, da gremo skupaj na kosilo. Lačen sem!!!!!" je rekel Niall. Pri kosilu so bile vse oči fantov in oboževalk usmerjene v naju s Harryem, saj sva sedela skupaj.

S kotičkom očesa sem opazovala Kath in Louisa kako se spogledujeta. "In kako kaj Eleanor?" sem glasno in očitajoče vprašala. "Hm.. Kaj?" je odgovoril Louis "Tvoja punca?" "oHh um.. ja uredu" Kath me je roteče prosila "Ne uniči vsega!" ...
next
15. avgust 2013
next
15. avgust 2013
u59329
u59329
neeeeeeeeeeeeext!
15. avgust 2013
u120926
u120926
Next!!
16. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. avgust 2013
u147863
u147863

Ah, Sophie mora vedno uničiti vse. Halo, saj se nisva nič spogledovala?! Ampak zakaj mi ni povedal, da ima punco? Vsi za mizo so me grdo gledali-seveda, punca ki hoče Eleanor speljati fanta. Šla sem na svoj blackberry in odprla internet. Najprej sem šla na twitter. Ojoj. 'Pusti Harrya, Back off, Niall je moj,' le eno sporočilo se je razlikovalo od drugih. Bilo je od Eleanor. 'Lepo pozdravi Louisa!' Ah, res je prijazna. Na skrivaj sem pogledala k Louisu. Zasedenih fantov se ne sme osvajati. 'Hej, Lou! Eleanor te pozdravlja!' Zmedeno je pogledal proti meni. 'Kdo? Aja..lepo!' in se ponovno posvetil pogovoru z Zaynom o tem, kdo ima lepšo frizuro. Telefon mi je zapiskal. Eno novo sporočilo. Od…Sophie? Odprla sem. 'BACK OFF! HARRY IN NAILL STA MOJA!' je pisalo. 'Seveda, draga.' Sem tiho rekla in ji odpisala. 'Ni problema, draga. Harry je tako ali tako kodrček, ki je zagledan vase, glede Nialla pa ne skrbi-ves čas je, nič ne bi imela od tega. Prepuščam jih tebi.' Kliknila sem pošlji. Čez sekundo ali dve, je Harry bruhnil v krohot. Gledal je v svoj telefon, Sophie pa se je nagnila h njemu, da je videla, kaj je tako smešnega.Ojoj. Kmalu so se vsi fanti one direction sklanjali nad svojimi telefoni in se hihitali. Soph me je prek mize grdo pogledala, Niall pa je rekel:'zdaj vidimo kako nas ima naša Soph rada!' in začel Harryu 'na skrivaj' jesti sladoled.Tipično. Sophie sem z usti nakazala 'Oprosti',Ona pa se je le obrnila nazaj k Harryu. Tole ne bo dobro.
16. avgust 2013
neeexttt
16. avgust 2013
u147863
u147863
nextt
16. avgust 2013
dej ne oglašuj no!!
16. avgust 2013
marš!!
16. avgust 2013
u147863
u147863
zloba mala ni treba dvakrat isti shit oglašewat
Sej je čokolada rekla da jo to moti kaj jo pol izzivate. bitch please!
16. avgust 2013
16. avgust 2013
u147863
u147863
in to tut mene mot
16. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. avgust 2013
neeeeeeext
16. avgust 2013