Forum
˝Omg to ti bom vrnila˝sem zakričala na Step in ji v obraz vrgla jajce ona je meni nazaj moko in tako se je pričela vojna.˝Steph in Emma kaj je zdej to?˝Naju je v jezi uprašala Lilly.Ojoj sem si mislla.˝Nutello sme prnesla˝Nutello sme prnesla˝Je rekla.Hitro sme se zapodila h njem da uzamem nutello vendar je vrečko dvignila u zrak.Grdo sem jo pogledala ona pa se mi je nasmehila in rekla ˝Če pospravta jo dobiš˝Hitro sva se spravle pospravlat in v pol ure pospravle.Potem pa sva poletele do Lilly in jz smo jo uprašala ˝Kje je zdej moja Nutella?˝Ona pa je odgovorila v trgovini.˝Kaj?˝Sem uprašala ona pa se mi je soet le režala užaljeno sem odšla v sobo in se ulegla na postlo ter prižgala tv in premaknla na Spongeboba.No pomoje pa je že čas da se predstavim.Moje ime je Emma Rose Under.Vendar me kličejo samo Emma.Z svojima dvema bff živimo v hiši.Stara sem 17.Moja starša sta umrla v prometni nesreči.Končala sme 3 letnik oblikovalne šole.Obožujem Nutello in risanko Spongebob.Imam rjave lase in modre oči.oz zelene vendar nosim modre leče.Učasih nosim učala.
Me:

28. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg