Forum
u91244
u91244
haaj, ela tuki. moja druga zgodbica. c: tuki maš prvo.
https://www.igre123.com/forum/tema/e-rdrop-y-d/33721/
-------------------------------------------------------------------------------------
Cher je neotesana 17-letnica. Preklinja, kaže sredince in oblači se izzivalno. V nosu ima pirsing. Kadi. Njena starša sta sicer dobra in vzorna človeka, a Cher je neukrotljiva. Starša se bojita zanjo, saj nočeta, da bi zapadla v droge ali v svet alkohola. Hči jima zagotavlja, da se to ne bo zgodilo. Tetovirana še ni, a o tem razmišlja. Živi v stanovanju s starši in mlajšo sestro May. A potem ji neka ura glasbe spremeni življenje...

-------------------------------------------------------------------------------------
14. maj 2012
next...
14. maj 2012
Next!
14. maj 2012
Neext naidražijaa:**< 3333
14. maj 2012
u91244
u91244
ma thank you. :*
Sedela sem na klopci pred učilnico. Učiteljica me je poslala ven, ker sem PELA. Dafak? Ponavadi sem morala sedeti zunaj, ker sem komu pokazala sredinca ali ne vem kaj. In še pri glasbi? LOL. V svojem žepu sem začutila škatlico cigaret. Previdno sem pogledala naokoli. Do konca šolske ure je bilo še 25 minut. Hitro sem vstala in stekla ven, za šolo. Iz žepa sem vzela cigareto, iz torbice pa sem izbrskala vžigalnik. Oddahnila sem se in globoko potegnila vase dim. Potem sem izdihnila. Zadovoljno sem gledala, kako se dim vrtinči po zraku.

Nekaj morate vedeti. Za našo šolo je široka ulica, po kateri hodijo ljudje. V bistvu je zelo obljudena, a ni me strah, da me kdo vidi. Ubistvu me sploh ne briga. To sem pač jaz. Cigareto sem pokadila do konca, potem pa jo vrgla na tla in jo pohodila. ,,Dekle, to pa ni bilo lepo.'' Zaslišala sem moški glas. Pogledala sem navzgor in zagledala moškega, ki se je skrival za sončnimi očalmi. ,,Kaj počneš zunaj? Ali nimaš pouka?'' Jezno sem ga pogledala. ,,Ne, pof****a učiteljica me je poslala ven, ker sem pela. Pri glasbi.'' Zavila sem z očmi. Neznanec je znel očala. ,,Usaj dobro poješ?'' Skomignila sem z rameni in zapela: ,,You got me begging you for mercy, why won't you release me? You got me begging you with meeeercy, why won't you rele...'' Na sredi petja sem utihnila. Neznanec, ki je bil zdaj znanec, me je osuplo gledal. ,,Wooow, dobra si. Sem Simon Cowell. Prosim, pridi jutri na Trafalgar Square ob 15.00.'' S temi besedami se je obrnil in odšel. Jaz, ki ponavadi govorim kot navita, sem bila brez besed. A hitro sem se zbrala in se odpravila nazaj pred razred - skoraj bi zamudila. Ven je prišla učiteljica. ,,Smrdi po cigaretih. Kdo je kadil?'' je privihala nos. Pokazala sem ji sredinca in pograbila torbo. Spravila sem se domov.

14. maj 2012
Next!!
14. maj 2012
Ma ti moj sredinec.Mercyyyy. I wanna a neeeext! - that was ma singing'! ;;** U like it right? < 3333333333333
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u91244
u91244
hohohoho, what singing? :Đ
Prispela sem pred stanovanje. Podzemna je 'rahlo' počasi vozila, kar mi je šlo 'rahlo' na živce. Odklenila sem vrata in planila vanj. Torbo sem zabrisala v kot in stekla v kuhinjo. Povonjala sem zrak. Nič, danes ni nihče kuhal. Skomignila sem in iz hladilnika vzela mleko. Stopila sem na prste in skušala dosešti kakav. Mleko sem pogrela in -končno- dosegla kakav in ga naredila. Po vrhu sem potresla marhmallowe in dodala mlečno peno. Oboje sem naredila sama. Vzela sem skodelico in se odpravila na teraso.

Skoraj bi mi kakav padel po tleh. ,,May?!'' Pogledala me je. ,,Ja?'' me je odsotno vprašala. ,,Kaj za vraga delaš doma?!'' Skomignila je. ,,Prej smo končali, učiteljica je bolana.'' Oddahnila sem si in se počila poleg nje v visečo mrežo. Pogledala sem jo. ,,Use okej?'' Odkimala je. ,,N-ne. Poznaš Thiena?'' Pokimala sem in nagnila glavo. Zanimalo me je. ,,No, rekel mi je, da je med nama koneeeeeeec.'' Zajokala je. ,,Ohhh, May, ne skrbi, saj je on na izgubi.'' Spodbudno sem se ji nasmehnila in jo objela. Ah, ta moja sestrica. Pri 15- ih ima cel kup problemov. xĐ

,,No, nočem, da 'pasivno kadiš', zato pojdi noter, da enega prižgem.'' Poljubila sem jo na lice in jo potisnila v stanovanje.
iiiiiiiiiij. :*
14. maj 2012
Neeeekšzz...Prit online plss:** Morva se zment..o:< 333333333
14. maj 2012
u92211
u92211
Neeeext!!!!

Fuuuuuul dobra!!!! :**
14. maj 2012
u91244
u91244
http://www.igre123.com/forum/tema/g/34051/
ko se en pingiun & superjunakinja odločijo napisat zgodbo ... :*
bereš? + oglašuješ? < 3
14. maj 2012
Next!!
15. maj 2012
Next
15. maj 2012
nexxt!
16. maj 2012
u91244
u91244
tuki jeeeeeee ;3
Ubogljivo se je odpravila v svojo sobo in zaprla balkonska vrata. Usedla sem se nazaj in nekaj časa pogledovala škatlico. Kaj pa, če bi nehala kaditi? Glede na to, da se bom jutri srečala s Simonom Cowellom. In, ker bom mogoče podpisala pogodbo. Če mu bo moj glas všeč. In če mu bo, bi mi cigarete škodile. Že ZDAJ mi. Hm, še nikoli nisem razmišljala v tej smeri. Postala sem živčna. Cigarete sem si obupno želela. Saj samo en majhen dim ... Ne, ne, temu bom naredila konec. Odločno sem vstala in se odpravila v stanovanje. Iz omare sem izvlekla čingume, potem pa sem prišla do ugotovitve, da je jabolko bolj zdravo. Ulegla sem se pred TV in počasi grizljala sadje. May je gledala neko risanko, zdi se mi, da je bil Spongebob. Mah, uglavnem, bila je smešna. Narežali sva se. Čez nekaj časa se nama je začel oglašati želodček. May sem poslala v kuhinjo pobrskat po hladilniku. Želela sem narediti pizzo. ;3 Bila je perfektna. Poklicala sem May izpred Laptopa in pojedeli sva kar na tleh. Ni se mi dalo pripravljat mize. c:

Torej, po večerji sva skočili vsaka pred svoj Laptop. Oziroma, jaz pred MacBook. Fulj razlike, ne? Soba je bila kot ponavadi razmetana, zato sem kar nekaj časa pospravljala, da sem si na postelji našla prostor. Usedla sem se po turško in si v naročje položila računalnik.

Surfala sem po Internetu in (zgolj iz radovednosti) poguglala Simon Cowell. Prikazalo se mi je ogromno zadetkov v povezavi z One Direction. Zasanjano sem se nasmehnila. Glede na moj značaj in obnašanje, bi človek pomislil, da poslušam zakajene metal bende. Ne, ne, kvečjemu kakšen Nickelblack. Drugače pa One Direction, Bon Joviji, pa tudi kakšni Eaglesi ali Beatlesi se najdejo. :Đ

Upala sem, da se bom s Simonom povezala in podpisala pogodbo (če mi jo bo ponudil). In potem ... Spoznala bom pet sanjskih fantov. Juuuuh, nakladam. ^^
pozabla sem napisat, bo One Direction fanfic. :3
16. maj 2012
Next!!
16. maj 2012
^o^next plsss:**
16. maj 2012
u91244
u91244
uiii, nextam za vaju dve. ;3
Zaspala sem, kot bi mignil. Niti počakala nisem na večerni film. Samo stuširala sem se, si očistila make-up in se vrgla na mehko posteljo. Ne vem, od česa sem bila utrujena. Sanjala sem, da pridem na Trafalgar Square in da Simona ni tam. Polomija. Jah, temu bi moja mami (terapevtka je po poklicu) rekla trema. Bogve, kaj bi starša porekla na to srečanje. Upam, da bosta zanj zvedela šele, ko bom slavna. Phahaha, kakšna samozavest. Zjutraj sem se zbudila, ker so me po nosu žgečkali sončni žarki. Pretegnila sem se in stekla v kopalnico, da bi prehitela May. Uspelo mi je. (: Lase sem 'nekako počesala' na stran, nazadnje sem zgledala uredu.
http://favim.com/image/426647/
Pohitela sem še v svojo sobo. Želela sem se obleči lepše, kakor včeraj. Zaradi moje čudaške obsedenosti z Disneyem sem se odločila za široko majico z motivom Miki Miške in kratke jeans hlače. Seveda niso manjkali niti bulerji s peto in zakovicami.
http://favim.com/image/423174/
http://favim.com/image/422831/
http://favim.com/image/426731/
Potem je prišel na vrsto še make-up.
Zgledal je tako. Sama sebi sem bila zelooooo všeč.
http://favim.com/image/421869/
Ne vem, kaj bo komentiral Simon, ko se srečava. Mislim, da mu moj stil ni všeč. Eh, who cares. :'D Vzela sem torbo in se brez zajtrka žvižgajoč odpravila v šolo.
here it is ;3
16. maj 2012
Next!!
16. maj 2012
u91244
u91244
ah, dobiste jutri kr sm na mobiju :3 rada vas maam :* < 33
16. maj 2012
Okej!
17. maj 2012
next
17. maj 2012
:** Next :3 < 333333333333
17. maj 2012
u91244
u91244
Ker je bila ura še zgodnja, sem šla do učilnice za glasbo. Od 8.00 - 9.30 je bilo dovoljeno uporabljati to ali likovno učilnico. Vpisala sem se na list, obrnila listek na zasedeno in zaklenila vrata. Torbo sem odložila na tla in se usedla za klavir. Pogladila sem tipke. Zaprla sem oči in pustila prstom, da igrajo. Tokrat so si izbrali Adelino Set Fire To The Rain.
http://www.youtube.com/watch?v=XjNJ1tngrTE
Naučila sem se jo isti dan, kadar sem jo slišala po radiu. Dobesedno zaljubila sem se v to pesem. Nisem se je mogla naposlušati. Nekako ... Ta čustva, ki so me prevzemala. Bila so premočna, na pesem sem se navezala. Zaigrala sem jo vsaj enkrat na dan in zraven pela. Potem je nekdo potrkal na vrata. ,,Je kdo notri?'' se je zaslišal vreščeč glas. Otrpnila sem in pogledala na uro. 10.00! Sranje! Pouk se je začel pred petnjastimi minutami.
FAK FAK FAK FAK FAK FAK FAK FAK FAK FAK.
,,Ja, kdo je?'' sem odločno vprašala.
,,Marrie Hills.'' se je zaslišal glas od zunaj.
To je naša ravnateljica.
,,Aham.'' sem zavzihnila.
,,V trenutku pridi ven!'' je zavreščala.
Prekrižala sem se.
Odklenila sem vrata in pohlevno kakor ovčka stopila ven. Pred menoj pa ni stala ravnateljica, temveč Simon.
,,Gosh, prestrašili ste me!'' Nasmehnil se mi je. ,,Pridi, že sedaj greš z mano. Studio je prost zdaj. Pohitiva!'' Potegnil me je za roko in stekla sem za njim.
zdej bo postalo bolj zanimivo :*
17. maj 2012
NexT!!!!!
17. maj 2012
Neeexšttt!!< 33333333333333333
17. maj 2012
u91244
u91244
Ker mi je Simon naročil, naj se sprostim, sem iz žepa izvlekla blackberry in dala muziko.
http://www.youtube.com/watch?v=b-RQIN3wo5U&ob=av2e
Bila sem že na sredini pesmi, ko mi je nekdo iztrgal iz ušes slušalke. Odprla sem oči. Bil je Simon. Vtaknil si je slušalko v uho in začel migati z glavo v ritmu glasbe. ,,Hah, moje fante poslušaš, kaj?'' Bojazljivo sem pokimala. ,,No, če si njihova oboževalka, bo danes tvoj srečni dan.'' se je namuznil. Še jaz sem se namuznila. Je namigoval na to, da jih bom srečala. No, upam da ja. Navaden Audi, ki ga je vozil Simon, je ustavil pred dolgočasno sivo zgraadbo. Odpravila sva se vanjo. Hodniki so bili za razliko od zunanjosti živahnih barv. Prišla sva pred vrata, na katerih je pisalo HLNZL. Preden sem ugotovila, kaj naj bi kratica pomenila, je Simon zavpil: ,,Fantje, odprite!'' Vrata so zanihala navznoter in zagledala sem pet radovednih obrazov. Zajela me je tema.
nextam? :*
17. maj 2012
Neeeeext???)(/&%$#"!"#$%&/()=)(/&%$#
17. maj 2012
next!! ;333
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg