Forum
ɴo тo je мojα prvα zɢodвιcα ιɴ υpαм,dα jo вoѕтe вrαlι/e.drυɢαče pιšeм ɴeхтe prι eɴι drυɢι zɢodвιcι,ѕαм ɴι мojα.prvι del вoм že ĸαr zdej ɴαpιѕαlα.нvαlα.
"Eleanor kako naj vem,da me ne boš izdala?"me je vprašala Nadine.
"Zaupaj mi Nadine.Pa saj sva že zelo dolgo prijateljici,zaboga!"sem izdavila in čakala...
"No prav..Zayn je."mi je odgovorila in zardela.
Sem Eleanor,kličejo me kar Ellie in stara sem 15 let.Govorila sem o Nadine in Zaynu.Nadine je moja najboljša prijateljica in Zayn je njen fant.Zayn je član band skupine One Direction.Nimam fanta.Imam 12 letno sestro Claire.Z Nadine sva se pogovarjali o fantih in končno mi je povedala kdo je njen fant.Menda je bila to njena skrivnost.Zame to ni skrivnost.Ja..in to govori tista,ki še nima fanta.Ahh..

Je za začetek ok?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. maj 2013
u104509
u104509
nnneeeexxxttt <333333333333
12. maj 2013
"Ellie,Ellie wake up!!"me je glasno zbujala Claire.Pa ne no!Hitro sem pogledala na uro.
"5.32???Claire se ti meša?Kaj je narobe?"sem jo nahrulila(takšna je moja navada).
"Mamice in očka ni v sobi!!!Mogoče ti veš kje sta?"je panično kričala.
"Ne,če sem pa spala!Greva ju iskat!"skočila sem iz postelje in odšla v mrzel mrak v spalni srajci.Bosa sem hodila po pločniku in kričala"Mami,ati!Kje sta??"Nadine je slišala moje glasno kričanje in odprla okno.Nadine živi čisto zraven mene.Loči naju samo živa meja in trava."Je kaj narobe Elli?"me je vprašala nenaspano."Mamice in atija ni doma!Ojoj,ojoj."sem ji odgovorila in še naprej iskala.Mislim,da je Nadine mislila da se mi meša.Zaprla je okno.Kmalu sem od mrzlote padla na cesto.Ravno takrat je mimo prišel avto in se ustavil pred mano.Nekdo je prišel ven in me odpeljal.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Zbudila sem se ob postavnem mladeniču.Nisem videla dobro in sem bleknila"Ati?"nevem zakaj mi je to prišlo na pamet.Mladenič me je pogledal in me vprašal,če sem dobro.Prikimala sem in vstala.Malo me je zanašalo in sem skoraj padla,če me ne bi mladenič pravočasno ujel.Položil me je na posteljo.Zavedala sem se,da še nisem dovolj stabilna za hojo.Čez eno minuto je vrata odprla mlada punca.Tisti čas sem lahko videla bolje in videla sem Seleno Gomez!"Selena Gomez?"sem presenečeno rekla.Nasmehnila se mi je in pogledala sem fanta zadaj mene."Harry Styles?"sem še bolj presenečeno rekla.Oba sta se nasmehnila jaz pa sem se hotela,a se nisem mogla.Kakšna škoda.Ko smo se začeli pogovarjati bolj podrobno sem izvedela,da je Selena Harryjeva punca.Njiju si res nisem predstavljala skupaj.Nikoli.Selena mi je posodila svojo obleko in hitro sem se odšla spreobleč v kopalnico.Ko sem prišla ven me je Harry tako gledal kot,da bi padla z lune.Tudi jaz sem ga gledala in nisem mogla usmeriti pogleda drugam kakor v njega.Selena je ljubosumno gledala.Ampak zakaj le?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
a)Zakaj je Harry tako gledal Eleanor?
b)Zakaj je bila Selena ljubosumna?
c)Next?
12. maj 2013
u137241
u137241
a) am nwm ker mu je bila všeč?
b) kar je bila zaljubljena vanj
c) neeeeeext
12. maj 2013
Nextam jutr!
12. maj 2013
u129738
u129738
a) ker je bil v njo zaljubljen
b) ker je bila v harryja on pa ne v njo.
c) neeeeeeext!
12. maj 2013
u121843
u121843
a)Zakaj je Harry tako gledal Eleanor? Kr se je oz. se bo zaljubu v njo :*
b)Zakaj je bila Selena ljubosumna? Kr je vidla kak gleda Eleanor! (Sej je prav tak x'D)
c)Next? Itaak!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
+ Nova bralka! *__*
13. maj 2013
"Kaj me tako gledata?"sem ju vprašala.
"Ja..zelo si..hm..le.."je začel Harry.Videla sem,da ga je Selena brcnila z nogo in ga čudno pogledala.Selena je Harryju nakazala,da se gresta pogovorit.Nasmehnil se mi je in odšla sta skozi vrata.Iz sosednje sobe se ni preveč slišalo,a mislim,da sta se prepirala.Slišala sem samo kako si lahko tak?In še nekaj.Zdelo se mi je,da se prepirata zaradi mene.Nazaj je prišel samo Harry me žalostno pogledal in odšel za Seleno.
"Kam pa gresta?Me bosta pustila kar tu?Saj sploh ne vem kaj naj počnem tukaj."sem jima zakričala.
"Eleanor,morala se boš znajti!"reče Selena in odide.
"No prav.."malo poklapano rečem in se obujem.Nato me pokliče Nadine.

"Ellie kje pa si?Doma te že iščejo."reče.
"Nadi so starši doma?"rečem.
"Ja seveda!Hitro pridi domov!"reče in prekine.
Hitro sem si oblekla jopico in odšla proti domu.Imela sem pa večjo težavo.Nisem vedela kje sploh sem.Nič nisem morala.Potepala sem se po pločnikih in si ogledovala velike stavbe.Potem pa sem si segla v žep in našla listek."Eleanor to je moja številka.Pokliči me če me potrebuješ.Harry."sem prebrala z listka.Zraven je pisalo še številko.Hitro sem pograbila telefon in klicala.

"Prosim?"se oglasi Harry.
"Harry?Si ti?Eleanor tukaj."sem mu mirno odgovorila.
"Eleanor?Kaj pa je narobe?"
"Ja..pravzaprav ne vem kje sem in kam si me odpeljal."
"Aja oprosti.Te pridem iskat?"
"Prosim.Pri neki kavarni sem z napisom "Caffe de Tapa"."
"Aha vem kje je to.Pridem čez 2 minuti.Čaw."
"Adijo."
In res je prišel čez 2 minuti.Vstopila sem v avto in odpeljal me je domov.Med vožnjo sem ga vprašala kaj je imel z Seleno.Odgovoril je,da sta imela manjši konflikt.
"A,ok.Kako naj se ti zahvalim,ker si me rešil?"rečem.Začel se je režati.
"Kaj je smešno?"rečem.
"Nič nič..v bistvu je nekaj ja..lahko sem mi zahvališ z majhno malenkostjo..ah ne zgledal bom trapasto.Mogoče me boš še klofnila."
"Najprej povej potem bom pa videla."
"En majhen..poljubček?Na lička?"
"Skoraj bi te res klofnila.Si zmešan??Saj imaš punco!"sem odvrnila in pripeljal me je do doma."No pa kdaj drugič?"vpraša."Mogoče."rečem se mu nasmehnim in odidem.
13. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
13. maj 2013
u129738
u129738
neeeeeeeeeeeeeeeeext, the best story ever!
13. maj 2013
u137241
u137241
neeeeeeeeeext
13. maj 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! ♥
13. maj 2013
"Mami,ati živa sta!!"sem se zadrla,ko sem prišla skozi vhodna vrata.
"Ellie kje si bila??Z očkom naju je zelo skrbelo."je mama malce otožno rekla.
"Iskala sem vaju..kje sta pa bila vidva in zakaj si tako žalostna?"rečem.
"Odšla sva k tvoji babici,ker naju je nujno rabila..ah ni važno zakaj sem žalostna."reče mama.
"Mama povej!Sovražim skrivnosti!"rečem.
"Claire ni.."se žalostno oglasi ati.
"Prosim??????Ja kje pa je??"vprašam.
"Mislim,da je šla za tabo,ko si naju šla iskat."reče mama.
"Ja kaj pa potem še čakamo?Pojdimo jo iskat!"Po teh besedah sta se starša hitro oblekla in odpeljali smo se v središče mesta.Nenadoma pa mi zazvoni telefon;neznana številka.Oglasim se.

"Prosim?"rečem.
"Eleanor si ti?"me vpraša znan glas.
"Selena?"vprašam.
"Ja jaz sem..kličem te,ker bi rada nekaj razjasnila s tabo."reče.
"Prav..kaj pa je?"rečem in ona začne.
"Najprej..Harry je moj!In nimaš pravice biti z njim!Jasno??!"zakriči v telefon.
"Saj niti ne nameravam biti z njim.Kaj ti je?"vprašam.
"Videla sem kako ga gledaš in se mu smejiš.Prav tako tudi on!!"spet zakriči.
"Poglej Selena.Jaz s Harryjem nimam nič!In prosim,saj ne odločaš ti s katero punco bo!To se bo sam odločil.Tako ali tako pa...jaz ne bom z njim."rečem in prekinem.Pri zadnjih besedah se mi je zdelo,kot da jih ne morem izgovoriti.Mami in ati sta me začudeno gledala.Potem pa se mami oglasi.
"Ellie,nisem si predstavljala,da si lahko tako samozavestna."reče.
"Ja,mama ima prav."se oglasi ati.
"Vesta,čeprav sta včasih zelo nadležna vaju imam vseeno rada."odgovorim in odidem iz avta.Skrbelo me je,če bomo sploh našli Claire.Ozrla sem se k pizzeriji in tam zagledala punco podobno Claire.Hitro sem stekla tja in jo prijela za ramo.Ko se je ozrla nazaj,me je čudno pogledala.Ni bila Claire.
"Oh,oprosti.Mislila sem,da si druga."se opravičim in žalostno naprej iščem Claire.Čez nekaj časa pa čez pločnik nek fant drži ranjeno punco.Opazujem ga in malo bližje pogledam.Šok!Ranjena punca je bila Claire!Hitro sem stekla tja in tudi bolje videla fanta.Bil je Zayn Malik.Kmalu pride za njim še Niall.
"Jo odpeljeva v bolnišnico?"vpraša Niall.
"Ja in hitro!"reče Zayn in že sta v avtu.Hitro stečem tja in začnem kričati.
"Počakajta!Vzemita me z sabo!Jaz sem Eleanor,Claire-ina sestra."se zaderem.Fanta me čudno pogledata in Niall me nabaše v avto.Hitro se odpeljemo v bolnišnico.Celo pot sem objemala Claire in molila,da bi preživela.Namreč,Claire je zbil avto.Ko smo prispeli je Niall hitro pograbil Claire in jo odnesel.Zayn in jaz pa sva odhitela za njim.Končno je bilo malo olajšanja,ker sem vedela,da je Claire v dobrih rokah.Dolgo jih ni bilo iz operacijske sobe.In končno!Ven pride zdravnik in reče.
"Sorodniki Claire Smith?"vpraša.Hitro vstanem.
"Jaz sem njena sestra.Kako je z njo?"rečem.
"Claire je......preživela,vendar je v kritičnem stanju."odgovori.Končno si oddahnem in objamem Zayna,potem pa še Nailla.

14. maj 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeeext! *__*
14. maj 2013
u129738
u129738
Neeeeext!
14. maj 2013
ηєєєєχт ρℓєαѕє
14. maj 2013
Zahvalim se Niallu in potem gre.Zayn me pogleda z najlepšim pogledom na svetu.Nasmejim se mu,on pa nazaj.Potem pride k meni in začne se najin pogovor.
"Je zdaj kaj bolje?"vpraša.
"Ja,veliko bolje."odgovorim.
"Lahko ostanem s tabo?Če grem domov mi bodo spet težili in to sovražim."reče.
"Prav..mi narediš eno uslugo?"vprašam.
"Ja,karkoli."reče.
"Bi poklical Harryja?"vprašam.
"Koga?Našega Harryja?Ja od kod ga pa poznaš?"osuplo vpraša.
"Ja...pač spoznala sva se."odgovorim in na Zaynovem obrazu vidim malo jezen obraz.
"No prav..rešil me je,ker sem se zgrudila na cesto."rečem.
"Aha..škoda,da jaz nisem tvoj rešitelj."reče malo tišje.
"Saj si lahko."rečem tiho in se mu nasmehnem.Ni vedel na kaj ciljam,a je kmalu pogruntal.Nesel me je na stol in njegove ustnice so se pomaknile bližje mojih.Odmaknila sem ga stran.
"Zayn,nisem še pripravljena."rečem v neugodju.
"Dobro,saj je ok."odgovori osramočen.
"Pa saj si mi všeč,a morava počakat."zlagala sem se ;P Zayn se nasmehne in končno pride medicinska sestra.Lahko sem šla obiskat Claire.Stekla sem v sobo.Claire je bila obtolčena,a v redu.
"Claire,kako si sestrica moja?"rečem.Claire komaj premakne glavo.
"Ellie,pustila si me na cesttti."tiho reče.
"Ne,ne misli tako.Pravzaprav nisem vedela,da si šla za mano.Oprosti."rečem.
"Že prav.Kje sta mami in ati?Sta tukaj?"vpraša jaz pa čisto pozabim na njiju.
"Mami in ati?...ja onadva prihajata."se hitro zlažem.Nasmeji se.
"No..zdaj moram pa iti.Mamici in atiju bom sporočila kje si.Adijo in jutri te spet pridem obiskat."rečem in grem.Potem hitro kličem mamico.

"Mami,Claire je v bolnišnici.Hitro pridi!"rečem.
"V bolnišnici?Kaj se ji je zgodilo?"vpraša zaskrbljeno.
"Zbil jo je avto.Bi prosim pohitela??"rečem in prekinem.Potem pa odidem iz bolnišnice.Čisto pri vratih pa se zaletim v Harryja.
"Harry!"zacvilim in ga objamem.On pa me objame še močneje.
"Ellie,pogrešal sem te."odgovori in jaz zardim.
"Nehaj no!Saj vidiš,da sem čisto rdeča."se nasmejem.Potem pa še on zardi.Primem se za roko in ne vem kaj reči.Potem pa me spet kliče Selena.
"Ja?"se oglasim.
"Si končala z njim?"vpraša.
"S kom?Saj nisem z nikomer nič imela."rečem.Harry vse sliši in mi vzame telefon.Začne se sivje prepirati po telefonu.Slišala sem edino besedo."Konec je!"Mislim,da je to pomenilo konec njune zveze.
15. maj 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! Upam da je res konc njune zveze x'D
15. maj 2013
u129738
u129738
NEXT!!!
15. maj 2013
"Harry?Saj nisi končal z njo,a ne?"vprašam.
"Moram ti povedati,da sem res."reče.
"In ti nič ne žaluješ ali kaj podobnega?"vprašam.
"Zakaj bi?Saj se zaljubljen v drugo punco."reče.
"Uuuu..katera je srečnica?"se nasmejim.
"To pa ti ne povem."odgovori in se obrne.
"Daj no..saj menda ni velika skrivnost ali pač?"vprašam.
"Zakaj pričakuješ,da ti bom povedal?"vpraša.
"Ker sem tvoja prijateljica?Ah..pa saj ni treba.Kdorkoli že je,sigurno je navdušena nad tabo."rečem in želim oditi.Harry me prime za roko.
"Saj sploh ne veš v kaj se spuščaš.Ti si to Ellie!Ti!"reče jaz pa osuplo strmim v njega.Čakala sem in zaprla oči.Čutila sem,kako se mi Harry približuje.Samo čakala sem..in dočakala!Poljubil me je.Odprla sem oči in zbežala brez slovesa.Ne vem kaj mi je bilo.Ne bi se smela poljubljati.Stečem domov,se zaprem v sobo in NE poskušam pomisliti na poljub.Bala sem se nečesa bolj močnega od šolskega testa.Bala sem se tega,kaj bo ko se naslednjič srečava.
"Kaj naj mu rečem?Oh ne,v kaj se zabredla?"stokam.Nekdo me sliši.Prihaja gor in počasi odpira vrata.Pogleda in jaz si oddahnem.
"Nadine!Samo,da si tukaj!Sploh si ne moreš predstavljati v kaj sem zabredla!"ji jokavo rečem.Nadine me žalostno pogleda.
"Kaj pa je bilo?"še bolj žalostno vpraša.
"Najprej mi povej kaj se je tebi zgodilo,da si žalostna??"vprašam.
"Zayn me je zapustil zaradi drugega dekleta."reče.
"Kdo pa je to dekle?"osuplo vprašam.
"Kot,da nisi vedela.Zayn je zaljubljen vate!"reče in odide kot strela.
"Kaaaaaaaaaaaaaj???!!!"se zaderem v prazno sobo.Pobere me :''(
17. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. maj 2013
u121843
u121843
Aaa! Zayn? Ne ona more bit z Harryem! ;*
NEEEEEEEEEEXT!
17. maj 2013
u129738
u129738
NEXT
17. maj 2013
Zbudila sem se.Nisem mogla nehati razmišljati,da je Zayn zaljubljen vame.NISEM!Kaj bo z nama s Harryjem..in z Nadine?Čez nekaj trenutkov me pokliče mami.

"Prosim?"se oglasim.
"Ellie nujno pridi nazaj v bolnišnico!Z Claire je nekaj hudo narobe!"zavpije.Takrat me zagrabi panika.Ne že spet!
"Mami takoj pridem."rečem.
Hitro sem oblekla jopico in se odpravila v bolnišnico.Ko sem prišla tja se zagledala mamo kako joka.Odšla sem k njej,da bi jo potolažila.A ni in ni hotela nehati.Ati je bil pri Claire.Čez 10 min je prišel ven.
"Ellie.."žalostno reče.Stečem k njemu in ga objamem.
"Kaj je ati?Je Claire v redu?"zaskrbljeno vprašam.Mami plane v jok.Mami dobro pozna atija in ve kdaj je resen.
"Je preživela?Odgovori ati!Odgovori!"kričim.Ati mi je dal znak,da je konec z njo.Claire je mrtva.
"Vsega sem jaz kriva!Ne bi smela oditi.Jaz sem kriva!"še bolj kričim.
"Ne očitaj si.Nisi ti kriva."reče mami.
"Ja pa sem!"zakričim in stečem ven iz bolnišnice.Med potjo se zaletim v Zayna.
"Hej Eleanor!Kako si?"vpraša.
"Slabo Zayn!"rečem.Osuplo pogleda jaz pa poskušam razložiti.
"Ni je več!Ni je več!"govorim.
"Koga ni več?"vpraša.
"Claire ni več."rečem otožno.Zayn me objame.Začnem jokati.Potem pa se izza grmovja prikaže Harry."Je bil poljub lažen?"reče na glas,da Zayn sliši.
17. maj 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeext!
17. maj 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeeeext!
18. maj 2013
Obrnem se in zagledam Harryjev moker obraz.
"Harry saj ne misliš.."rečem in že me prekine.
"Eleanor povej po resnici!"reče.
"Še nikoli me nisi poklical Eleanor odkar sva se spoznala."žalostno rečem.
"Odgovori mi!"zakriči.Nisem mu morala povedati kaj čutim.Takrat pa sploh ne,ker je bil Zayn zraven.Odšel je.Kaj sem naredila?Je bila moja prva misel ko je odšel.Zayn me je prijel za ramo in me nedoločno gledal.
"Domov grem."rečem.
"Te pospremim?"vpraša.
"Ne ni treba."rečem in grem.Med potjo sem se še ustavila pri sladoledarni.Plačala sem ga in počasi odšla domov.Mimo je prišel fant z zelenimi očmi in rjavimi lasmi.Začela sem se smejati in videl me je kako se mu posmehujem.Ustavil se je(bil je na svojem kolesu).Prišel je do mene.
"Te smem vprašati kaj je smešno?"vpraša.
"Ti!Bolj podrobno ti na svojem kolesu.Prav smešen zgledaš."odgovorim smeje.
"Aja po nakupih sem se šel pa se mi ni dalo iti z avtom."reče.
"Ga sploh imaš?"vprašam in se smejim.
"Si že videla Louisa Tomlinsona revnega?"vpraša predrzno.
"Ti si Louis Tomlinson?"vprašam osuplo.
"Iz mesa in kosti."smeje odgovori.Oba se začnema na pouno režat.Nisem si mogla kaj.Da nisem vedela kdo je Louis Tomlinson?Hahahah!Končno sma se nehala smejati.
"Me popelješ domov?Čisto blizu sem."vprašam.
"S kolesom bi šla?No prav."reče in nekako se poskušam usesti na zadnji del kolesa.Uspelo mi je,a le s težavo.Pripelje me do doma.Nasmehnem se mu in pomaham on pa oddrvi.Lepo je bilo spoznati pevca One Direction.Spoznala sem že vse fante,razen...Liama Payne-a.
"Kdaj bom spoznala Liama Payne-a?"se vprašam.
"Kmalu."odgovori glas za menoj.Bil je...

a)Kdo je bil zadaj Eleanor?
b)Se bosta Eleanor in Harry pobotala?
c)Kaj pa Zayn?Se ga bo Eleanor usmilila in bo z njim?
d)Vam je všeč zgodbica?
e)Kritike,pohvale..?
f)Next??
18. maj 2013
u121843
u121843
a)Kdo je bil zadaj Eleanor? Liam al pa Harry...
b)Se bosta Eleanor in Harry pobotala? Ja! Moreta se! ;*
c)Kaj pa Zayn?Se ga bo Eleanor usmilila in bo z njim? Lepo bi blo sam jst bi jo rajš vidla z Harryem... <3
d)Vam je všeč zgodbica? Itaaak! Še vprašaš?
e)Kritike,pohvale..? Full dobr pišeš! In res dobra ideja za zgodbico!!
f)Next? Jaa!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
18. maj 2013
u129738
u129738
a) Harry al pa Liam
b) Morta se!
c) Ne, liam bo z Clarie.
d) Ne ni mi všeč ampak jo obožujem!
e) Dobra zgodbica.
f) Še vpšrašaš? NEEEEEEEEXT!
18. maj 2013
Bil je..Harry.
"Harry jaz nisem nič imela z.."začnem.
"Vem..tako ali tako pa ob poljubu nisem čutil nič.Bodiva prijatelja,prav?"reče.
"Jjjja pprav."rečem in jecljam.Jaz pa sem mislila,da Harry kaj čuti do mene.
"No adijo.Se kaj vidiva!"je rekel in odšel.Takrat pa sploh nisem podvomila o mojih čustvih.Bila sem zaljubljena.
"Adijo."in ga že nisem več videla.Odšla sem v hišo in razmišljala o vsem.O Claire,Zaynu,Louisu,mami in atiju,Seleni in potem še o Harryju.Glavo sem imela polno čudnih misli in tudi nečudnih misli.Potem sem odšla na moj prenosni računalnik in pogledala sveže novice.Veliko pretresljivih novic sem izvedela.Zdej bom naštela naslove.

1.ŠOK!Harry Styles in Selena Gomez sta se razšla zaradi neke punce?!
2.Zayn Malik zaljubljen v drugo?!Nadine presenečena..
3.Ugotovitev..!
No zdaj bom ostala pri tretji novici.Zelo me je zanimalo kaj piše tam,ker ni bilo naslova o čem piše.Odprla sem in začela brati:
"Ni dolgo nazaj od tega,ko smo izvedeli,da sta se Harry Styles in Selena Gomez razšla.Domnevne punce še nismo našli...do DANES!Ugotovili smo,da sta Zayn Malik(20) in Harry Styles(19) zaljubljena v enako punco!Eleanor Calder(15)!Nam se zdi,da je Eleanor premlajša za oba.Punce še nismo videli v živo,niti na fotografijah.A Zayn Malik trdi,da je prečudovita.Zelo radi bi videli to punco!Časopis:"Week".
Ta novica je bila zame najbolj pretresljiva.O meni so pisali!Kako so sploh vedeli moje ime?Nočem biti slavna!So bile moje misli.Saj res,Zayn je temu časopisu povedal čisto vse.!V jezi sem zaprla svoj prenosnik in ga vrgla v steno.Nisem vedela kaj naj naredim.Začela sem tiho jokati.Končno sta domov prišla ati in mami.Mami je prišla v sobo in me videla jokati.
"Ellie ne joči."me začne tolažiti.
"Mami ne morem si pomagati!"zavpijem in še bolj jočem.
"Saj boš videla,da bo bolje..vsak dan te bo gledala iz neba in te nikoli ne bo pozabila."reče.
"Ampak saj jaz ne jočem za Claire.Jaz jočem zaradi nečesa drugega."ji rečem in si obrišem solze.
"Res?Zaradi česa pa?"vpraša.
"Ni važno.Pojdi zdaj ven iz sobe."rečem.
"Prav saj grem.Ampak zakaj je računalnik na tleh?Je bil kdo tukaj?"vpraša.
"Ne,ni bil.Sama sem ga vrgla,ker...me je Nadine razjezila preko Facebooka."se hitro zlažem.
"Aja.Pa ne delaj tako grdo z njim,ker ni bil poceni."reče in odide.
"Jaja."Tiho rečem in zaklenem vrata.Čez nekaj časa me je nekdo poklical.Bil je Harry.
"Ja?"sem se oglasila,a na drugi strani ni bil Harry.
"Eleanor,sem dobil tebe?"malo prestrašeno vpraša znan glas.
"Niall!Kaj pa ti kličeš iz Harry-evega telefona?"
"Harry-u se je nekaj naredilo.Prišel sem k njemu na obisk,a ga ni bilo doma.Pogledal sem na njegov mobilec zadnje klice pa ni prej nikogar klical.Pogledal sem še sporočila in pod osnutku videl sporočilo,ki je bilo namenjeno tebi."je panično govoril.
"Kaj pa je pisalo v njem?"vprašam.
"Ne bi želela slišati mar ne?"vpraša.
"Pa želim!"zakričim.
"Prav..khm..Draga Ellie!Vem,da sem ti rekel,da ob poljubu nisem čutil nič a sem se zlagal.Veliko več sem čutil kot samo prijateljstvo.Velika možnost je,da ti tega sporočila ne bom poslal a sem ga vseeno napisal.Ellie,vedi da te imam zelo rad,čeprav me ti nimaš.Be happy with Zayn.Harry."je Niall pripovedoval Harry-evo sporočilo.Po obrazu so mi spolzele solze.
"Pojdiva ga hitro iskat!Mogoče si je hotel kaj narediti!"sem zakričala in prekinila.hitro sem stekla po stopnicah in si oblekla jopico ter čevlje.Potem pa kot strela odšla k Niallu.Za trenutek sem se ustavila pred Harry-evo hišo.Potem pa hitro potrkala.Odprl je Niall.Hitro se je še on obul in oblekel pa sva ga odšla iskat.Iskala sva ga celi 2 uri.Na koncu sva se utrudila in je Niall odšel domov,jaz pa sem še malo iskala.Utrujena sem odšla v bližnjo kavarno.In ŠOK!Zagledala sem Harry-a kako se poljublja z Seleno.In tam je bilo kup paparacev.Od žalosti sem odšla..

aja pa zdej bom še slike dala..

jaz:

Za druge pa tk veste kdo so(Harry,Louis,Liam,Niall,Zayn).
aja pa Selena še mogoč:

18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg