Forum
Skye Louise Swann:
http://2.bp.blogspot.com/-Bhm5w-asTFg/UKg6gUGs5qI/AAAAAAABFrY/fzw3zliDxhA/s400/tumblr_mdjr5cOoku1qmpgy8o1_500.jpg
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
"Skye pridi dol!"sem zaslišala mamo."Že greem!"sem se zadrla in se zapeljala po ograji navzdol."Kaj je?"sem sladko vprašala."Nič kaj?Pomagaj ji pospraviti kuhinjo!"se je zadrla.Zavila sem z očmi in odšla k njej.K moji dvojčici Gwen.Ja dvojčico imam.Mislim na čase se razumeva ampak glede najinega izgleda.Čisto nič si nisva podobni.Jaz sem seveda tudi malo bolj sramežljiva.Ne upam si toliko."Lahko bi me rešila."sem ji siknila."Te moram vedno jaz reševati?Pomij potem pa pojdi ven."je rekla."Pf.Prav.Usluge tudi vračam."sem rekla in pričela z delom."Vem.Ampak trenutno jih ne rabim."je rekla in se nasmehnila.Še enkrat sem zavila z očmi.
▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

Ampak če pogledamo s svetle plati.Gwen je najboljše kar se mi je v življenju zgodilo.Vedno si pomagava.Jaz sem bolj športni tip.Rada drsam,igram nogomet in tečem.Seveda nimam najboljše prijateljice.Imela sem jo.Ampak preprosto se ne splača.Gwen mi je dovolj.Pa seveda še Marco,Pete in Mike.To so moji najboljši prijatelji.Nikoli jih ne mislim zapustiti.Imela sem tudi fanta.Ampak vse se je končalo.Pustil me je.Našel je boljšo.Moja nekdanja najbolša prijateljica Amber pa me je enostavno zamenjala.Ampak hvaležna sem da imam Gwen in fante za najboljše prijatelje.Pravijo da so nekatere slabe stvari poduka za naprej.No če je res,potem bo prihdnost lepša.

"Skye zdaj lahko greš.Vem da te Mike čaka.Sama bom naprej."je šepnila Gwen."Juj hvala ti.Najboljša si."sem kriknila in jo objela.Stekla sem v sobo in pograbila žogo.Obula sem se in stekla ven."Kje si bila?Tukaj te čakam že sto let."je čemerno rekel Mike ko me je čakal na igrišču."Morala sem pomiti posodo.Ne vprašaj.Mami je spet nataknjena."sem rekla in zavila z očmi."Spoznal sem nove prijatelje."je rekel in vsedla sva te."To pomeni da-.""Ne.Ti,Marco in Pete boste vedno glavni.S temi smo samo odigrali eno igro nogometa."je rekel in me objel.Nasmehnila sem se."Mike!Si za še eno rundo?"je zaklical nekdo in neka klapa je hodila proti nama.

Aja.Da ne pozabim.Moja starša sta v dobrih odnosih.Ampak vedno sem si želela brata.Želja se mi ni uresničila.Tolažim se z mislijo da imam tri fante za najboljše prijatelje.Uhh saj res.Predstaviti sem se pozabila.Sem Skye Louise Swann.Stara sem 17 let.Prav tako Gwen kar je že logično.Vendar pravijo da je Gwen starejša in zato tudi bolj zrela.Ja pa kaj še.rela sem čisto dovolj.Tistih nekaj sekund pa pač ne šteje.Obe sva 17.Tri sekunde gor ali dol.Živimo v Londonu.Hiša je običajna in moram priznati da sem zadovoljna s svojim življenjem.No bila sem dokler ni vanj vstopil Will.

/533488_400155593392258_1728933166_n_large.jpg[/img]
"Prav.Skye pokličeva fanta da igramo?"je vprašal Mike in pomignil proti nasprotnikom."Prav.Tako ali tako se nimamo česa bati."sem prezirljivo rekla."Ejej bo slučajno igrala ona?Punca?resno?!"se je zasmejal nek pujs iz tiste klape."Te kaj moti?"sem zbadljivo vprašala."Raje je ne izzivaj James.Kaj pa je?Se bojiš da te bo punca premagala?"se je zasmejal Mike ko je opravil klic.Rick je dvignil roke v zrak in se zarežal:"Prav prav.Še lažje bomo zmagali."Zavila sem z očmi in se obrnila k Mikeu."Kaj sta rekla?"sem vprašala."Prideta čez minuto.Pripeljala bosta še dva igralca da nas bo točno."je rekel in se nasmehnil.Pokimala sem in si še enkrat ogledala nasprotnike.

Uff.Kaj naj še povem o sebi?Končala sem z Willom.No ja.On me je uničil.Nevem kaj sem mu naredila.Preprosto in brezčutno mi je povedal v obraz da ima drugo in da si ga taka spaka kot sem jaz ne zasluži.Takrat sem se spremenila.Oblačila sem se bolj fantovsko.Družila sem se s fanti.Uhajala ven.In kar mi je najbolj žal.Prenehala sem igrati klavir.Sedaj sem ga že pozabila in vprašanje je če ga bom sploh kdaj igrala.Drugih fantov se izogibam.Glede glasbe.The script in Ed Sheeran so čisto moj stil.Poslušam tudi kaj drugega samo te so edinstveni.Vsekakor pa ne prenašam važičk.Naša šola jih ima polno.

Pete in Marco sta pripeljala še dva druga igralca.Odšli smo na igrišče in pričeli z igro.Priznam da so dobri vendar smo jih še vseeno premagali.Po koncu igre smo se vsedli na tribuno in našemu teamu sem šla iskat pijačo v kavarno."Hej.Moram priznati da si dobra."mi je rekel tisti James."To že vem."sem siknila.Vzela sem vodo in se napotila nazaj."Počakaj."je rekel in stekel za mano."Imaš mogoče kaj časa danes zvečer?Saj veš.Mogoče bi lahko šla na večerjo."je rekel in se nasmehnil.Ne rečem da ni lep ampak trenutno ne iščem fanta.Dovolj imam vsega."Ne hvala.Kdaj drugič."sem rekla in stekla nazaj.Razdelila sem pijačo in pogledala k Jamesu.Jap.Opazoval me je.

Pišem skupej z Nikoo.! < 333
24. december 2012
Neeeexxxt!! Če nisem prva bralka nardim samomor!!
24. december 2012
nauš ga nardila!
24. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u116488
u116488
Neeext!
24. december 2012
u86030