Forum
odločila sem se da napišem zgodbico v harry potterju. obljubim vam da bom kljub obveznostim poiskusila vsaj 1-krat na teden napisati next. upam da vam bo všeč...

Živjo sem Lara stara sem 13 let.. starši me niso vpisali v osnovno šolo ker nimajo dosti denarjaa. kadar jih vprašam zakaj mene ne bratca pa sta mi nikoli ne odgovorita. opisala vam bom dan ki mi je za vedno spremenil življenje in takrat sem izvedela resnico o sebi in moji družini.
bil je 23. Julij in praznovala sem svoj 13. rojstni dan, ko je mami na mizo prinesla pico se je zgodilo nekaj čudnega.... brez da bi se dotaknila pice je ta poletela na strop. sorodniki so me čudno pogledali.. takoj sem stekla v svojo sobo. čez nekaj trenutkov je za mano pritekla mama. objela me je in mi dala sok.. kar naenkrat je pogledala proti omari vzela ven moja oblačila in jih zložila v velik kovček.. next

ali vam je zgodbica všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2013
next
31. december 2013
next
31. december 2013
next
01. januar 2014
Debelo sem jo pogledala ona pa mi je rekla: " pridi v kuhinjo saj ti moram nekaj povedati. Pocasi sem hodila po stopnjicah. Mama se je vsedla poleg mene in rekla: " veš....." Takrat je nekdo potrkal na vrata ( H- Hagrid; J- jaz; m-mama; Ha- Harry)
M: " naprej" vstopil je velik možakar z dolgimi lasmi in brado bratec ki js se majhen je po hiši vpil da ga je poleti prisel obiskat dedek mraz.
m: " vsedi se Hagrid!"
H- " hvala.. Harry kje si??" v hišo je vstopil fant enake velikosti kot jaz vsedel se je poleg Hagrida vsaj tako mu pravi mama..
H: " mimogrede jaz sem Hagrid tale mladi moz pa je Harry sicer pa si v njem ze veliko slišala kajne."
J: " ne.." Hagrid je pogledal mojo mamo.
m: " oprostite ravno ko sem ji hotela povedati ste prisli."
H: " no Lara se ti zadnje case dogajajo kakšne cudne stvari??"
J: " ja nekajkrat.!"
H: " no starsa te nista dala v solo ker si... Čarovnica..."
In s tem mladeničem imata veliko skupnih stvari.... Next
01. januar 2014
Se opravičujem zaradi slovnicnih napak.. Ampak pisem na telefon...
01. januar 2014
next
01. januar 2014
next
01. januar 2014
next
01. januar 2014
u161033
u161033
Nextttt najbolsee O.o (:
01. januar 2014
next... upam da vam bo všeč!!
sprva sploh nisem vedela o čem govori slišala sem le besedo Harry Potter in čarovnica
j: " hehe bi lahko še enkrat ponovil mislim da nisem poslušala!!"
mama me je jezno pogledala jaz pa sem se še vedno smejala, ko sem videla da sem edina ki se smeji sem se odkašljala in se naredila resno.
H: " no torej to je tvoj brat Harry Potter ti pa si čarovnica."
takrat se je v meni nekaj prebodilo spomnila sem se sanj v katerih sem vidla tega mladeniča Harryja ki naj bi bil moj brat.
j: " no če sem pa jaz čarovnica pomeni da sta tudi vidva. torej lahko dokažeta."
hagrid je prijel za dežnik in ga usmeril proti kuhinji zamahnil je z dežnikom in na mizi je bilo veliko dobrot
j: "vau.."
H: " no a zdaj verjameš in lahko spakiraš stvari za odhod.. malo se nam že mudi"
j: " kam pa gremo.. a že vem na hrib kjer nas bodo zažgali... niti pomisli ne na to..!!"
mama me je prijela za rame in rekla naj grem v sobo da se pogovori s Hagridom..
čez nekaj časa je za mano prišel Harry
Ha: " živjo! ali ti lahko razložim vse o najini družini in o tem kam gremo..??"
videl je da se strinjam in začel je govoriti " torej imela sva starše jamesa in lily potter in nekega dne pred točno 13 leti je k njima prišel najnevarnejši čarovnik na svetu in ju ubil. mama je zaščitila tebe in mene ter zaradi tega umrla.. nama pa je ta napad pustil velike posledice.!"
za nekaj časa sem se prepustila mislim. pa saj to ne more biti res imam najbolše starše ki jih imam zelo rada in potem ugotovim da sploh niso moji pravi starši.
čisto tiho sem rekla: " kakšne posledice??"
iz čella si je umaknil lase in pokazal brazgotino v obliki strele.. " če pogledaš na svoje čelo boš videla rdečo piko.. šla sem k ogledalu in res tam je bila rdeča pikaa ki je nisem videla še nikoli. roko sem dala nanjo in takrat sem padla na tla in videla... vsaj 5 nextov
prosim če napišeete mnenje o nextu da lahko tisto kar vam ni všeč popravim. oz. izboljšam.. HAPPY NEW YEAR....
01. januar 2014
next
01. januar 2014
next
02. januar 2014
Next
05. januar 2014
u161161
u161161
next
05. januar 2014
u110606
u110606
next
05. januar 2014
Roko sem dala nanjo in takrat sem padla na tla in videla moškega z okroglimi očali zelo podobnemu harryju,ki je kričal Lily hitro odnesi Haryyja in Laro drugam čim dlje poskušal ga bom zadržatii. A ni mu uspelo bel moški brez nosu je že takoj z nenavadnim urokom ubil moškega.. ko je to videla Lily je naju s Harryjem dala v posteljico in v joku govorila " prosim ne ubij ju.. ubij mene njiju pa pusti živeti..." hudoben moški jo je ubil.... zbudila sem se v kopalnci harry pa se je smejal in me gledal. To ni nič nenavadnega tudi meni se je to prvič zgodilo. Nisem ga čisto slišala kaj je rekel. Po tem kar se je zgodilo zdajle sem vedela da je to moj brat. skočila sem mu v objem. Žalosten je rekel: " veš to niso najhujše posledice ki nama jih je naredil. pogoltnila sem slino in rekla: " kaj je lahko še hujše od tega da nama je ubil starše in nama pustil znake na čelu..
Ha: " torej, ko je ubil mamo in očeta se je čarovnija od nje odbila v naju zato imama te znake. na vsak način naju bo hotel dobiti v roke in ubiti. torej bova v veliki nevarnosti
j: " kako bova kaj če že danes potrka na vrata in naju ubije.?"
Ha: " to ni mogoče tisti dan ko je prišel k nam in ju ubil. je v naju pustil kos svoje duše in je izginil." izdihnila sem: " torej nisva v nevarnosti"
Ha: " za zdaj se ne ampak Hagrid mi noče povedati kaj se lahko zgodi ko se bo pokazal.. ker pa sploh še ne znama nobenega uroka naju bo do šole pospremil Hagrid.."
čeprav mi ni bilo čisto ni jasno sem se po stopnjicah odpravila do dnevne sobe kjer sta sedela Hagrid in mama.
H:" torej sta pripravljena za odhod?"
j: " Hagrid kam natančneje gremo.??"
H:" torej čarovniki hodimo na prav posebno šolo imenuje se Bradavičarka. Tam se bosta naučila obrambe in vse kar čarovnik more znati."
vzela sem kovček in se poslovila od družine. Zelo mi je bilo žal saj so zame skrbeli kakor bi bila njihova prava hčerka. čutila sem kako mi po licu spolzijo solze ki jih nisem mogla zadrževati.. ko smo šli na pot so se iza oblakov prikradli črni možje in Hagrid je zavpil neee jedci so se vrnili skrijta se hitro.. zeelo sem se bala saj je takšne podobne besede izgovoril oče pred smrtjo.. In potem.....
vsaj 7 nextov
05. januar 2014
next
05. januar 2014
u110606
u110606
neext
05. januar 2014
u151895
u151895
next
05. januar 2014
neext
05. januar 2014
Next
05. januar 2014
neext;'3
06. januar 2014
u160099
u160099
Next :3
06. januar 2014
next
06. januar 2014
Nexxxxxxxxxxxt
07. januar 2014
u129392
u129392
next
07. januar 2014
aljaaaa neeexxxxttttt pa še danc hahaha
07. januar 2014
neext napišem jutr kr se mam dans full za učit.. eva ti itak veš.. sory sam obljubim da bo rees jutr...
07. januar 2014
ja sej js se tut mrem učit..............sprejmi meee
07. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg