Najprej: Hvala, da si napisala tut v Diegotovem imenuu;*

Emm.. men je tisti D u popku mal sumljiv xp ahhahaha

Zadnja slika: baahhahahahahahah Grumpy cat(:

In ne, oprosti, ampak te tvoje polomije nihče več ne bere. Ker je preprosto nemoreš. Ker NI POLOMIJA! :* Enkrat še to napiš, pa ti gre glava:*

Hvala, da si si vzela čas in napisala Next! HvalaHvalaHvala <3 <3 <3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. september 2013
u151249
u151249
Pa ne u popku na majci xf
+ hvalaaa
19. september 2013
u151249
u151249
*
19. september 2013
aja to. hahahahahah ups:c
19. september 2013
u92391
u92391
pa kak morš rečt da če še kdo bere to polomijo?ti boš ubila Diega,js pa tebe
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. september 2013
u151249
u151249
Zakaj mi ljudje tak radi grozijo s smrtjo?
19. september 2013
u92391
u92391
ko si zaslužiš
19. september 2013
u151249
u151249
ahahahaha
ce sem pa taak cukercek noo
19. september 2013
u151249
u151249
Next pride verjetno zvečer,ker me je BFF prisilila,da grem z njo gledat košarkarsko tekmo,na kateri igrajo najni frendi -.-
20. september 2013
u146542
u146542
neeext
20. september 2013
u151249
u151249
Hvala vsem <33 Ta next posvečam moji popolnici Barbari,ker si vedno vzame čas,in napiše več kot le 'next'.
*

Ko je odšla je zopet pozvonilo. Tokrat je pred vrati stal...Harry? "Hej?"sem tiho rekla. nekaj časa me je gledal z široko odprtimi očmi. "Pustila si ga,ne?"zašepetal. Prikimala sem. Samo objel me je. Povabila sem ga noter. Ko sva sedla na sedežno mi je obrisal solzo. "Ni te bil vreden,"je tiho rekel. Hotela sem ugovarjati,a sem le prikimala. "V bistvu sem prišel...ker sem te želel vprašati,če imaš danes popoldan čas. Hotel se te predstaviti prijateljem..."je rekel. "Am...prav,"sem rekla in se mu nasmehnila. "Lahko ob treh pridem pote?" "Seveda,"sem rekla in se zasmejala. Potem je moral oditi. Nato je prišel dol Mike. "Mislil sem,da žaluješ za Diegom." "Budalo... Harry je samo prijatelj,"sem siknila in vanj vrgla blazino. "Dobro,dobro,"se je zarežal in odšel v kuhinjo.
*OB POL TREH*
Z Mikom sva pravkar pojedla kosilo (pico,ker je bil za kuhanje na vrsti Mike in se mu pač ni dalo kuhati,zato je pico naročil,tepec,vam rečem). V sobo sem se odšla preobleči. Oblekla sem:

Točno ob treh je pozvonilo. Stekla sem odpreti. Harry.Sedla sva v njegov avto in se odpeljala. Prišla sva do hokejskega igrišča. Štirje fantje so igrali hokej. No,bi ga,če bi hokej dovolil tepenje po čeladah s palicami. Ob igrišču so stale štiri punce. Ko so naju zagledali so se vsi napotili k nama. "Am,haj družba... tole je Ashley... Ash,to so Louis in njegovo dekle Elanor,Niall,Liam,Zayn in njegovo dekle Abby pa moje dekle Dary." "Am,hej."
*
Next?
Mnenje?
+
oprostite za kratkega pa bednega
20. september 2013
neeeeeeeeeeeext
20. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeext! pa ni beden next -_-...
Harry ma punco ? o.O
20. september 2013
Zahvaljujem se popolnici Sari, da mi je posvetila next<3 TadaTeMam:*
Seveda ne morem samo next napisat.! Morm vsem povedet, kko je ta zgodbica popolna.!

Ta pulover na sliki je taako cutee(:

Uuu, Zayn ma punco? Abby?:*
Hvalaa:* If you know what I mean<3

Ni beden!<33 Tišina.!:*

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. september 2013
u151249
u151249
pαɴdα.* ja? ahahaha? zakaj?
barbi: jaz pa tebe :*pa un polover...vem enakega mam,sam da so srčki rozaa... valda da ne morš sam next napsiat,če pa toook rada govoriš
20. september 2013
ahha od kod tebi to, da rada govorim? Jaz sem ful tiha oseba drugače

A bomo slučajno dobli slike od Abby&Dary? hahahahahahahah
20. september 2013
u44370
u44370
tak, presenečaš me
20. september 2013
u151249
u151249
pαɴdα.* jaz sem polna presenečenj
Barbi: ti,ja od kod meni to? hahahaha x sliko pa...lahko
20. september 2013
ahha slikee*__* pa sta lušni ti2?
20. september 2013
u151249
u151249
ne vem...buahahaha
ju3 izveš,ker morm dol
20. september 2013
buahhaha-.- dijo:*
20. september 2013
Next
20. september 2013
u146542
u146542
Neext
21. september 2013
u92391
u92391
awiii Abby je noot NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
21. september 2013
Nextt
21. september 2013
wiiiiu Ash bo mela pa nouga fanta...heheh
*pa ja tudi meni je tist pulover tok luškan. *__* jz bi ga tud mela.:$

Harry&Dary and i already LOVE this story. (Hvaaaaaaalči. RadaTeMamTiProvVednoMislešName.<3 )

komej čakam slikce. n.n

pa hiiitro napiši next prosim hvala. ;**

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.<3:**
21. september 2013
Neeeeeeeeeeext!
21. september 2013
u151249
u151249
Hvala vsem <33
Maša: muahaha,vem <33 Jaz pa mam tebe rada <33 Ja,slikce pridejo danes.
Ta next posvečam Maši,ker se je potrudila in napisala tak lep komentar X'P
*
Abby:

Dary:

(nisem našla boljših slik -.-)

Za Elanor pa itak veste kak zgleda....

Fantje so naprej igrali hokej in Harry se jim je pridružil. Sedla sem na zasneženo klop poleg ostalih deklet. "Koliko si stara?" je nenadoma vprašal Elanor. "Šestnajst,"sem ji odgovorila. Modro je prikimala. Nekaj časa smo sedele v tišini,potem pa je Abby neprijetno tišino prekinila tako,da je načela pogovor o novi modni kolekcije neke znane modne hiše. Z veseljem sem se vključila v pogovor. Ko so tekmo čez dvajset minut končali,smo se dogovorili,da skupaj odidemo v bližnjo kavarno. Vstala sem,ampak mi je na spolzkem ledu spodrsnilo in padla sem naravnost na Nialla. "Oprosti,"sem tiho rekla in zardela. Vstala sem iz njega (kak se to sliši )vidno osramočena. "V redu je,"je nasmejano dejal,ko je tudi sam vstal. Videla sem,kako sta si Niall in Zayn izmenjala pomenljiva pogleda. Dary je le zavila z očmi. Skupaj smo se odpravili v kavarno. Sedli smo za eno izmed miz in naročili kakave s smetano. Sedela sem med Niallom in Liamom,ostalih šest je pa pač sedelo po parih. Kmalu je za mizo,ki je stala pred našo sedla skupina fantov. najprej se nisem ozirala nanje,dokler nisem zaslišala znanega glasu. Okamenela sem. "Je vse v redu?"je vprašal Niall. Prikimala sem,potem pa se opravičila,da moram na WC. Naslonila sem se na steno hodnika,ki je vodil do WC-jev. Nenadoma je Diego odprl vrata in vstopil v hodnik. Prej me je videl in zdaj mi je sledil. Napotil se je naravnost proti meni. "Kaj želiš?"sem ostro vprašala. "Ash... žal mi je..."je tiho rekel. "Kar naj ti bo. Poleg tega si za vse obtožil Leah!"sem siknila vanj. "Ne bo se ponovilo..."je obupano poskušal. "Vem. Ne bom ti dala niti možnosti,da bi se." Hotela sem oditi,a sem se ustavila,ko sem ga zaslišala,kako je rekel: "Ne misli,da ne vem,Ashley! Zamenjala si me s tistim svetlolasim bedakom!" Šokirano sem se obrnila. "Niallom ?!"sem zinila. "Ne misli,da nisem videl,kako si bila sproščena ob njem. Zamenjala si me za prizadetega pop zvezdnika!" "Kaaj? O čem govoriš? In Niall ni prizadet! Sovražim te!"sem zavpila in stekla proč. Ko sem prišla nazaj do mize in se usedla men Niallom in Liamom je Niall takoj opazil,da ni vse v redu. "Nič,"sem odgovorila,ko je vprašal,kaj je narobe. Odkimal je,potem pa se je posvetil palačinkam z nutello na sredini mize.

"Niall,pusti še kaj za nas!"se je pritožila Abby,ko je pojedel že četrto palačinko. "Oprosti....lačen sem. Danes še nisem nič jedel,"je rekel. "Ja....razen pizze,hamburgerja,kosmičem,perutničk z žara,pomfrija,čokolade in sadne torte,"je odvrnil Louis. Vsi razen Nialla smo se zasmejali.
Ob šestih sem bila doma. Odšla sem v svojo sobo in na mizi zagledala škatlo;

Zraven je bila kuverta z listkom. Radovedno sem pogledala kaj piše v njej. Bilo je od Dasy. Pisalo je,da me ni bilo doma,zato je pustila na moji mizi. Mislila si je,da me bo moja najljubša sladica vsaj malo razvedrila. Ahh,moja vedno skrbna Dasy. Škatlo sem pospravila v predal in legla na posteljo...
*
Next?
Mnenje?
Pohvale,graje,predlogi...?
Oprostite,ker je spet bedno.
21. september 2013
u123489
u123489
Next? itaq kj sploh sprašuješ nujn morš nextat
Mnenje? the best story ever
Pohvale,graje,predlogi...? sm pohvale kr je res the best.!! <33
Oprostite,ker je spet bedno. sploh ni beden.!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
21. september 2013
uu lušni punci sta to. Sploh Abby xp
In ja, carica Abby hoče tut jest.! *__*

no u glavnem: Ja, next!<3Mnenje?Čudovito, popolno,...<3Pohvale:Cool story sis:*<3 Graječitno ne.!<3 Predlogi?Če se ti bo dalo lahko kak next kt ta ga Abby&Darry pripovedujeta. Pač kko se njima zdijo fantje, kakšna se jima zdi Ashley,...<3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
21. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg