Forum
u84435
u84435

Haaaay :*
To bo uradno moja tretja zgodbica. Eno sem danes končala in bi bila vesela,če bi si jo kdo še pogledal;
https://www.igre123.com/forum/tema/we-are-young-wild-and-free-(ft.-one-direction)/56542/1
Upam,da bo ta vsaj pol tako brana in uspešna,kot je bila prejšnja.
Naj vam predstavim glavno junakinjo,Ashley O'Neill. Stara je 16 let. Živi v Dublinu,glavnem mestu Irske.Hodi v 2. letnik gimnazije. Ni najbolj priljubljena,a ima vseeno kar nekaj prijateljev. Njena najboljša prijateljica je Dasy,ki ima prav tako 16 let.
Ashley;

Dasy;

Ashley ima dve leti starejšega fanta,Diega. Diego;

Upam,da vam bo všeč! :*
Za nadaljevanej potrebujem vsaj 3 nexte...
08. september 2013
next next next
08. september 2013
u123489
u123489
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!! <33
08. september 2013
neeeeeext!
08. september 2013
next!!! Najboljša pisateljisa na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!
08. september 2013
u140647
u140647
Nujno next!!!
08. september 2013
u44370
u44370
neeeeeext!
08. september 2013
nexttt
08. september 2013
u92391
u92391
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext vem da je šele začetek,samo vem da bo isto per-fect kot prejšna<333
08. september 2013
u84435
u84435
Hvala vsem :* Nika;seveda bo,saj jo pišem jaz
*
"...in potem mi je dal tole!"je navdušeno zavpila Dasy in iztegnila desnico. Na njenem zapestju je bila prelepa zlata zapestnica. "D.,to je čudovito,"sem šepnila. Res je bila prelepa. "Vem!"je vzkliknila in odprla vrata matematične učilnice. Njen fant,Niko,je bil popoln. Saj ne,da Diego ni,ampak on nima nikoli časa zame. Ali ima trening košarke,ali karkoli pač že ima. Matematika je bila zadnja ura. Ko je učiteljica vstopila v razred sem dobila Diegotov SMS.
From Diego to Ashley:
Hay,Lepotička moja... Se po tej uri dobiva na košarkarskem dvorišču??? RTMF xoxo

Odpisala sem mu
From Ashley to Diego:
Oj...prauuu...RTMF xoxo

Do konca ure sem poslušala našo tristo let staro učiteljico Ko je pozvonilo sem stekla k omaricam. Oblekla sem plašč in obula škornje. Potem sem stopila ven v snežni metež. Hitro sem stopila do področja,kjer naj bi bilo košarkarsko igrišče,ampak je trenutno bolj spominjalo na prizorišče tretje svetovne vojne. Sklonila sem glavo,da nebi vame priletela kepa,ki jo je nek bedak zalučal proti meni. Na drugi strani igrišča sem zagledala Diega in se mu s hitrimi koraki približala. "Haaay,srček!"me je pozdravil in me objel. Zazrla sem se v njegove čokoladne učke.

"Greva v kavarno? Nočem da zmrzneš,"je mehko rekel in me privil k sebi. Prikimala sem in skupja sva odšla v bližnjo kavarno. Naročil je dve vroči čokoladi z veliko smetane in nekaj jagodami. Mmmm.... Pozna me <33 Natakarica je bila neka domišljavka. Notop se je prilizovala Diegu. "A ne vidi,da imam oči samo zate?"je zagodrnjal,ko je odšla. Zasmejala sem se. Ko se je natakarica končno primajala z vročima čokoladama je Diegu zazvonil mobitel. oglasil se je. Ko je prekinil me je obupano pogledal. "Moral bom iti,"je šepnil. "Diego!"sem se pritožila.Žalostno me je gledal. vedela sem,da noče iti. Veliko raje bi ostal zame. "Deset minut še imam,"se je nasmehnil. Naveličano sem zavzdihnila . Vedno je tako. "Diego! Ob petkih nimate treningov!" "Vem..oprosti..zvečer pridem...samo midva bova...prav?" Poželjivo me je pogledal. Prikimala sem. Ko sva spila je plačal potem pa me je poljubil in odšel. Sama sem se odpravila domov.
Next?
Mnenje?
08. september 2013
najbolj nextttt
08. september 2013
next!!!!
Colllll!!!!!
08. september 2013
Diego-.-
uu, zvečer bosta sama*__* ahhahaha
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
08. september 2013
u84435
u84435
Barbi,dirty minds,a?
08. september 2013
neeeeeeeee.
jaz pa že ne(:
08. september 2013
u84435
u84435
Kjeee paaaa (:
08. september 2013
u84435
u84435
Ste še za en next???????
08. september 2013
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
08. september 2013
jaaa
08. september 2013
u84435
u84435
Smo enotni....
08. september 2013
seveda xp. če pa taka vprašanja sprašuješ-.- ahahhaha
08. september 2013
u84435
u84435
Joooj,noooo... Po mojem vas samo zanima,kaj se bo zvečer zgodilo -.-
08. september 2013
nee? ahhahaha
08. september 2013
u84435
u84435
oprosti,ampak po mojem ti nihče ne verjame -.-
08. september 2013
oprosti, ampak očitno me ne poznate in ne veste da nisem jaz dirty minder? xp
08. september 2013
ja mene zanima ka se bo zgodilo zvečer
08. september 2013
u84435
u84435
Ne vem no... pozabi
08. september 2013
u84435
u84435
Luka,mislim,da ne bo zate primerno -.-
08. september 2013
ahhaha sam res.
Luka ti si tak otrok veš? torej te zgodbice niso zate:$ ahahha
08. september 2013
u84435
u84435
Hvala vsem <33 Pa ja...nadaljevanje bo primerno tudi zate,Luka.Ne more se glavna junakinja že na začetku dati dol,no -.- Zvečer sem sama sedela na postelji. Diego še ni prišel. Mogoče ga sploh ne bo. Nebi bilo prvič. Starša sta na službenem potovanju,starejši brat pa spi pri punci (vsi vemo,kaj to pomeni). Okoli devetih me je poklical (J-jaz,D-Diego) :
D-Čez pet minut bom pri tebi,baby...
J-Nooo,sem misla da ne bo nikoli dočakala.
D-Ne skrbi....celo noč bom tvoj.
J-Ahahaha,upam da res... Si prepričan,da ne bo nobenega treninga?
D-Ne bodi predrzna,ljuba moja...
J-Pozabi...saj se mi boš oddolžil,danes...
D-Seveda... Se vidiva...čau...
J-Čau.
Telefon sem vrgla na posteljo in se prehodila do ogledala. Svileni svetli lasje so mi padali na ramena,vodeno modre oči pa so bile široko razprte. Takrat je pozvonilo. Dobesedno katapultiralo me je k vratom. Diego se je slekel (plašč,da ne bo umazanih pripomb -.-) in sezul škornje. "Greva v mojo sobo?"sem vprašala. Prikimal je in me prijel za roko. Skupaj sva odšla v mojo sobo.

Nežno me je dvignil in položil na mojo posteljo. Legel je poleg mene in me strastno poljubil. Juuuj,takim ustnicam oprostiš vse,verjemite mi <33 Z roko je nežno drsel po mojih bokih. Začutila sme,da mi poskuša sleči kavbojke. "Ne še,"sem šepnila. "Ko boš pripravljena,"je šepnil nazaj rahlo razočarano. Zavzdihnila sem. Nekaj časa sva se poljubljala potem pa sva se odločila da zaspiva....
Next? Mnenje?
08. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg