Forum
u59458
u59458
Hellou moje ime je Amelia Moore krajše Mia. Mogoče poznate mojo mamo P!nk?? Ja no jst sm njena hčerka. Stara sem 17 popravek kmalu 18 let. To sm js:

Imam samo 4 prave prijateljice in to so:

Wendy:

Allison/ Ally:

Katie:

Anne:
( brez uhana)

--------------------------------------------------------------

'' Mia?? '' Mia?? '' '' AMELIA MOORE???!?!?!?!?!!!!!!'' Izpulila sem si slušalke in rekla: '' Prosim mami???''
'' Mia prosim te če lahko skočiš v trgovino saj je služkinja dobila vodene koze od svojga sinčeka'' '' ''OK mami'' rečem in pograbim denar. Nadela sem si sončna očala klobuk in se oblekla:

( Brez punce)

Odpravila sem se po potki do manjše trgovinice. '' Zdravo Marianne'' rečem in ji pomaham . '' Ojla Amelia'' '' Ohh kliči me Mia prosim.'' '' Seveda Amelia'' ''hehe'' '' Kot običajno??'' '' Mhm'' podala mi je vrečko živil js pa sem ji plačala. '' Bay Maianne'' '' adijo gospodična Mia'' reče in js zaprem vrata.
Marianne:

nextam??
13. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2012
u59458
u59458
za mojo prvo bralko:
--------------
Hodila sem po potki ko nekdo zakliče '' POGLEJTE TAMLE JE MIA MOORE'' začela se teči paparaci pa za menoj. Tekla sem mimo parka in se skirla za drevo. Amapk so me opazili. Ni mi preostalo drugega kot da sem začela spet teči. ekla sem ion tekla in potem zagledala jezerce. Paparacev še ni bilo zato sem skočila vanj in se potopila pod vodo. Videla sem jih da so stekli naprej in zdaj sem mirno odkorakala domov. '' Ljubica zakaj si cela mokra'' vpraša mami ko prispem. '' paparaci'' reče in zamahnem z roko. Nasmehnila se je in rekla. '' Imam eno presenečenje'' '' Res povej kaj pliss'' rečem in naredim puppy face. '' No poznaš en omega popularo skupino z imenom One Direction??'' '' JAAA'' rečem in poslušam naprej '' No tte 3 meseced bom sodeloala z njimi na moji novi pesmi v duetu'' '' NEEEEEEEEE'' zakličem in wse zlomim na tla saj jih namreč nisem marala.
15. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
15. november 2012
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxt
27. december 2012
next
25. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg