Forum
Ahoy...
prvo kot prvo ta zgodbica je posvečena Ani zaradi seveda franciscota! On je od ane btw :'P
tko da ja verjetno se vas večina sprašuje who dafak is francisco?????

*wwwwwwwwwwwwww* anede :$$$ No back off k je od Ane

--------------------------------------------

Ime mi je... No, nevem mojega pravega imena. Tako rečeno ''starši'' so mi dali ime Cherry Von Sthrible. Baje naj bi bil nek pomemben priimek, jaz ga preprosto sovražim. Stara sem 17 let, čez en mesec bom končno 18 in bom lahko zaživela svoje življenje. Sovražim moje ''starše''. Zakaj starši v narekovajih? No, zadnje čase sem raziskovala in našla moja prava starša. Pravzaprav sem ju obiskala. Nista mi hotela povedati kdo sem, kaj sem in zakaj sem, povedala sta mi le da sem bila pri 5ih letih ugrabljena in me od takrat nista videla. Čudno, kajne? Od takrat se mi je življenje obrnilo na glavo, ampak seveda sem še vedno le navadna zmešana Cherry.

Imam najboljšo prijateljico Andy. Ona je najbolj nora v New Yorku! zares, nimam besed zanjo! Je najbolj... nevem no. pred kratkim mi je sporočila novico da sovraži fante in da nikoli ne bo imela nobenega fanta več, kar seveda pomeni da je zdaj, no, lezbika. Ampak mene to ne moti (:

no ja torej... Ravnokar se nahajam v baru na wc-ju v potoku solzah. Zakaj? Ravnokar sem ujela mojega fanta - zdaj bivšega - kako khm... ima spolne odnose z neko Katy natakarico O.o Da, kje ima možgane ta cepec? Misli da sem le kurba za čez noč? Daj bed mu je-.- Okej, nevem, zaspana sem. Vzela bom samo en ekstazi in zaspala, samo da se bom počutila bolje....

---------------------------------------
okej vem zlo je bed next sam plis 5 nextov <33
14. avgust 2013
u108087
u108087
Neeeeeext
14. avgust 2013
Next
14. avgust 2013
u89857
u89857
Neeext
jej zgodbica ki je posvečena meni *--*
14. avgust 2013
u137705
u137705
naxt
14. avgust 2013
neext
francisco dead:$
14. avgust 2013
u146275
u146275
next
15. avgust 2013
evo nexteka :'P
-----------------------------------------------
Zbudila sem se v neznani sobi na trdnih tleh. Počasi sem odprla oči saj me je glava bolela kakor da imam največjega mačka na svetu. Svetloba je prodirala v moje možganske celice, da me je tako zelo bolelo da sem raje zaprla oči ter počasi vstala. Ko sem si končno uspela ogledati prostor sem ugotovila da sem v Andyini sobi. ''Andy? si tukaj?!?'' sem zakričala ter pokleknila da se ne prekucnem. Andy je odprla vrata ter vstopila ''Živjo ljubica! Kako si? Včeraj si bila kraljica noči (: Tisti svoj bivši bedak je samo gledal z odprtimi usti ter te hotel nazaj.'' Čudno sem jo pogledala. Ko je ugotovila da se mi ne sanja kaj govori je nadaljevala ''Včeraj sem te ujela kako si na stranišču vzela ekstazi. Rekla sem ti da te raje odpeljem domov vendar si se uprla ter šla na plesišče. Fantje so ti prinašali pijačo tako si se napila. Plesala si kot boginja, vsi so se vrteli okrog tebe. Zgledalo je da nimam ničesar da bi skrbela, saj nisi povzročala težav... Potem si za nekaj časa izginila, šla sem te iskati ven ter te našla med 'slabo družbo', jemali ste mamila ter kadili travo. Takrat sem ugotovila da je najpametnejše če te odpeljem domov. Ko smo prišle k meni si se zgrudila na tla ter zaspala.'' Je končno končala Andy. Nasmehnila sem se ji ter v glavi podatke razvrstila povrsti. Andy mi je v roke potisnila skodelico čaja. Počasi sem srkala sadni čaj ter krmljala z Andy. Ko sem se počutila bolje sem se šla urediti ter rekla da grem domov. Zares sem odšla domov... Veliko raje bi se vrnila v London na faks! Ni mi ravno všeč ta New York...

-----------------------------------------
joj oprostite mi za kratek next, bo naslednjič daljiš obljubim<33 7 nextekov če se da :*
15. avgust 2013
neext
15. avgust 2013
u108087
u108087
NEEEEEEEEEEXTT
15. avgust 2013
u153490
u153490
neeext hocem kr je ft francisco in francisco je moj :'D
13. oktober 2013
ne moj je !!!
28. november 2013
u153490
u153490
NE!!!!!!!!
28. november 2013
Poglej se enkrat ka pise na zacetku tote teme
28. november 2013
Next!
28. november 2013
u153490
u153490
sam res neext kdorkoli je to ze pisu :c
28. november 2013
js sm to pisala hahahahaha bom pol nextala sm že skori pozabla na to temo :'o
29. november 2013
hahhah next
29. november 2013
u153490
u153490
mores nextat draga
29. november 2013
čaki na skypu sem z nino
29. november 2013
po dolgem času:

Sunki svetlobe me zbudijo iz globokega spanca. Tiho šumenje. Udeben sedež. Intercity vlak. Nekaj me dreza ob ramo, odprem oči in vidim gospoda v zeleni obleki. Nasmehne se mi in pogleduje proti moji roki. Pogledam moje roke in vidim karto za vlak. Karto podam gospodu, sprana oranžna barva mi zdrsi med prsti. Gospod brez besed odide naprej. Zaprem oči. Zaspim, ni me več na tem svetu. Nisem več vidna. Počutim se majhno in izgubljeno. Ne obstajam.....

Stopim z vlaka ter si pomanem oči. Moj preljubi London, tukaj sem. Stopim na cesto ter si pokličem taksi. Taksistu prijazno naročim naj me zapelje do faksa.
Ko ustavi na makedamski potki pred ogromno stavbo mu dam 10 dolarjev in skočim iz avta. Takoj zletim v sobo ter si priborim posteljo v desnem kotu. V sobi sem z Lily, ona je kar precej vredu. Ni se mi je dalo več čakati zato sem skočila do jedilnice pogledati kako kaj novi fantje. Zelo se opravlja da je dosti lepih. In, stojim tam v jedilnici, gledam boga. Nekega božanskega fanta. Se mi je ravnokar nasmehnil? Božanski nasmeh. Naredil je 3 korake... proti meni?!?!?! Nasmehne se mi in reče ''Francisco... ti?''............

------------------------------------
vem lame.... next???
29. november 2013
ah kak kratko je prišlo, pisala sem pol ure :'0 naslednjič bo daljše oblubim
29. november 2013
u153490
u153490
awwwwwwwww neeextaj <3
30. november 2013
Next
30. november 2013
neeekkšššššttt <3333333333333333