Forum
Torej, je moja prva zgodbica. Upam, da vam bo všeč in jo boste brali, ker bi mi res ful pomenil. Hvala, pa prosim če lahko tudi naprej oglašujete.
Pa lahko tudi svoje zgodbice oglašujete, ker rada berem.
1.Del
*Madison Emma Hampshire*
*Flashback*
Bil je torkov večer, jutri je zadnji dan šole. Ležala sem na postelji in gledala v strop. Kako sem si zaslužila tako dobrega fanta. Jutri je najina dvomesečna obletnica, komaj čakam. Bil je prijazen, romantičen, potrpežljiv, pozoren in vse drugo. Bil je vse kar si lahko punca želi. Četudi je delal v majhni pekarni, je bil še vedno najboljši in najlepši. Iz mojega sanjarjenja me je prebudil telefon, ki je piskal. Vzela sem ga z nočne omarice in odprla sporočilo. Bil je videoposnetek in bila je skrita številka. Kliknila sem Play: »Torej Harry, kdaj jo boš pustil?« je Dean vprašal Harrya, ki pa je ostal tiho. »Kdaj ji boš povedal, da je šlo le za stavo in da si jo varal z Amber? Kdaj Harry? Poleg tega pa si v vsakem primeru dobil stavo, 50€ dobiš za dvomesečno obletnico, 50€ pa ker je spala s tabo. Dokazal si, da lahko dobiš katerokoli punco hočeš.« je Dean povsem mirno rekel in ostro pogledal Harrya, ki pa je strmel v steno pred sabo. »Nikoli, nikoli ji ne bom povedal, Dean. Za to veva samo midva, zato boš ostal tiho, prav?« mu je zabrusil Harry, vstal in odšel skozi vrata. To je bilo konec sporočila. Obraz sem objela z rokami in pustila solzam, da tečejo iz mene. Prijela sem blazino in jo zabrisala v steno. To bi lahko pričakovala, saj je vendar ženskar. Mislila sem, da se je spremenil, ampak je še hujši, kot je bil. Kako mi je lahko to naredil, vse vzamem nazaj, on je največji prasec vseh prascev na tem prekletem planetu. Spala sem z njemu, mislila sem, da mu vsaj nekaj pomenim. Varal me je, in to z Amber, najbolj važna oseba na tem planetu, in najbolj popularna oseba na šoli. Z mislijo na to sem zaspala v solzah.
Naslednji dan*
Zbudila me je nadležna budilka, prijela sem jo in jo zabrisala v steno. Vstala sem in odšla pred ogledalo. Vse kar sem lahko videla je bila naivna trapa, ki se je zaljubila v najbolj popularnega fanta na šoli, ki se je po čudežu ogrel zanjo. Obrisala sem si sledove solz, in odprla omaro. Ven sem vzela kavbojke in modro majico. Naličila sem se, vzela majhno torbico, dala telefon v žep in odšla v šolo. »Hej, Maddy!« me je pozdravila Kaylie, moja najboljša prijateljica. »Hej, Kay« sem ji zaklicala nazaj. Objeli sva se in nadaljevali pot. Bila sem tiha in to mi ni podobno, to sem vedela. »Okej, takoj zdaj mi povej kaj je narobe s tabo. Čisto nič si nisi podobna.« je rekla. »Nič ni«sem rekla tiho in se zastrmela v tla. »Madison, poznam te moje celo življenje, takoj vem, ko je nekaj narobe s tabo. No zdaj povej, je Harryeva krivda?« me je vprašala z mešanico jeze in sočutja. Ostala sem tiho in začela hitreje hoditi, a me je prijela za roko in me potegnila nazaj. Gledala sem ji v oči, in vedela sem, da ji zdaj ne morem pobegniti. Iz žepa sem izvlekla telefon in ji predvajala posnetek. Poskusila sem zadržati solze, a jih nisem mogla. Tekle so po mojih licih, ona pa me objela: »Oh, Mad.Tako mi je žal.« Svoj obraz sem zakopala v njeno ramo, in ji močila majico s svojimi debelimi solzami. »Si vredu? Lahko greva naprej?« me je vprašala, jaz pa sem pokimala. Popravila sem si make-up in nadaljevale sva pot do šole. Morala bi biti vesela, saj je vendar konec šole, jaz pa se še nasmehniti nisem morala. Ampak moram igrati, da ne vem vsega tega, saj nočem drame, ampak to ne bo mogoče. Res je, da imamo oddelke razdeljene po razredih(Harry je starejši od nje), ampak vseeno se vidimo zunaj, ob koncu pouka. No, dovolj govorjenja, let's go. Skupaj sva odkorakale v razred in se vsedle v zadnjo vrsto. Razdelili so nam spričevala, bila sem prav dobra. Kaylie pa odlična, res ne vem kako ji uspe, saj se skoraj nikoli ne uči. Odšli smo v telovadnico, saj so se maturantje poslovili. Potem je imel še ravnatelj svoj dolg in dolgočasen govor o tem kako smo bili pridni skozi leto, nato nekaj o tem kako se moramo obnašati čez poletje, in še nekaj o seksu. Vsi dijaki smo komaj zadrževali smeh. Nato pa se je poslovil in cela telovadnica se je začela smejati na ves glas. Pogledali smo nekaj kratkih filmčkov, čez čas pa smo se poslovili. Na igrišču sem opazila Harrya in njegovo skupino. Ignorirala sem njegove klice ter hodila naprej do Kaylie, Grace, Hanne, Lauren, Amande. Bile smo najboljše prijateljice in spoznala smo se ob začetku srednje šole. Z Kaylie sva se poznala že od plenic. Tudi njim sem pokazala videoposnetek, saj sem vedela, da jim lahko zaupam. Tokrat sem zadržala solze, saj smo na javnem mestu. Takrat pa me je nekdo prijel za ramo, jaz budala sem se obrnila in stala sva si nasproti. Nekaj časa sem gledala v njegove zelene oči in v njih sem videla veselje in srečo. Takrat pa sem mu primazala najbolj močno klofuto. Vsa šola je utihnila in se zastrmela v naju. Primazala sem mu še eno klofuto. »Upam da boš znal izkoristiti tistim 100€, upam tudi da se boš imel lepo z Amber. Sodita skupaj, saj sta obadva najbolj podli bitji na svetu.« sem mu zabrusila jezno in prizadeto, to je opazil saj se mi je glas tresel. Spet me je pogledal s svojimi zelenimi očmi in zdaj v njih ni bilo veselja in sreče, ampak bolečina. »Oprosti.«Toda to me ni omehčalo. » Ja, vse sem zvedla.« Tokrat sem pogledala Deana: » Škoda je mojih besed zate.« Zamahnila sem z roko in se odpravila nazaj do punc. Še zadnjič sem ga pogledala z gnusom v očeh in odšla. Tisti dan sem ga zadnjič videla.
*End Of Flashback*
Torej ime mi je Madison Emma Hampshire. Kot verjetno ste že ugotovili, da poznam Harrya Stylesa in živim v Holmes Chaplu. Ker nimam nič lepega za povedati o njem, bom bila raje tiho. Komaj čakam, da grem iz tega kraja. Saj ne da ne maram, ravno nasprotno, obožujem ga. Samo čas je da grem in zaživim svoje sanjsko življenje,imam sanjskega fanta in igralsko kariero. Stara sem 18 in imam 5 najboljših prijateljic; Kaylie, Hanna, Grace, Lauren, Amanda. Imam brata Natea, ki je star 19 in je zelo zaščitniški do mene odkar je izvedel za Harrya. Moja sestrica Sarah je stara 14 let in je najbolj popularno dekle na šoli. Seveda ni kot ostale, saj se ni nič spremenila in to mi je najbolj všeč na njej. Ni kot ostale najstnice, ki norijo za najbolj popularnim bandom One Direction, ona ga sovraži.

Back to real world*
Zbudilo me je sonce, ki je sijalo skozi okno. Bile so poletne počitnice. Bil je dolgočasen torek.Vstala sem, se oblekla ter naličila . Odpravila sem se v spodnje nadstropje, na mizi me je čakalo sporočilo; Maddie, pojdi v pekarno in kupi 3 rogljičke.Mami
Obula sem si allstarke, vzela denar z mize in odprla vhodna vrata. Vame je butnil poletni zrak. Hodila sem po pločniku in gledala naokoli. Majhni otroci so se igrali na dvoriščih, igrišče je bilo polno nogometašov in barbik. Vse je bilo veselo. Končno sem prispela do pekarne, takoj sem lahko zavohala vonj po kruhu, sladici, pici. No saj verjetno poznate ta vonj. Ta pekarna mi je kot domača, vsako jutro pridem sem. Navadila sem se, da zagledam Margaret-vodjo trgovine(nevem če je res)- za pultom. Tokrat pa sem zagledala nekoga drugega, čeprav je bil s hrbtom obrnjen proti meni, sem ga takoj prepoznala. Njegovi kodrasti lasje so bili daljši in bolj skodrani. Bil je višji in imel je več mišic. Vsekakor je bil odrasel, nič se ni spremenil. Seveda mislim po videzu, ne po karakterju. Jaz sem se v njegovem primeru čisto spremenila. Moji lasje so daljši in blond, moje modre oči so bolj izrazite. Znebila sem se zobnega aparata in dobila sem žensko postavo. Obrnila sem se in hotela odkorakati iz pekarne, ko me je njegov nadležni in čisto enaki glas ustavil; »Kako vam lahko postrežem?« Obrnila sem se in zajela sapo, prvič po dveh letih sem spet ozrla njegove zelene oči. Nekaj časa sva se samo gledala, priznam, bil je veliko lepši ampak to me ni zavedlo, bil je isti. Več kot očitno je bilo, da se me ne spomni. »3 rogljičke prosim.« Sem rekla s prezirom, to je tudi sam opazil. Dal mi je rogljičke, jaz pa sem hitro plačala in se odpravila skozi vrata ven. Začutila sem njegov začuden pogled na sebi. Odprla sem vrečko in iz nje vzela en rogljiček, nato pa nazaj zaprla. Na desni strani vrečke je bila zapisana telefonska številka, zraven pa še srček. »Kreten en, kot da še nimam njegove telefonske številke.« Sem se jezila, nato pa začutila trda in hladna tla. »Oh, oprosti. Nisem gledal.« Je rekel in mi podal roko. Skoraj sem jo sprejela,pogledala sem navzgor in zagledala še enega kretena. Sama sem se pobrala iz tal in se odpravila naprej, brez da bi rekla nekaj. Prijel me je za roko in me povlekel nazaj; »Hej, rekel sem oprosti!« Je zaklical jezno. »Seveda, vi fantje vedno mislite, da lahko vse popravite s tem, da rečete oprosti. Ampak ugotovi nekaj, to nič ne popravi!« Sem mu jezno zabrusila in odtrgala roko iz njegovega prijema. »Nismo vsi enaki, če verjameš ali ne.«je rekel se obrnil in nadaljeval pot. Naenkrat sem začutila, da mi je bilo žal da sem ga tako napadla. » Oprosti, vem da to nič ne spremeni, ampak imam slabe izkušnje s fanti.« Ustavil se je, pogledal nazaj in se nasmehnil. »Premirje?« Sem vprašala in mu podala roko. Pokimal je in sprejel mojo roko. Pospremil me je do doma in moram priznati da sem se motila o njem. Res da je iz One Direction, ampak ni niti malo podoben Harryu. Rekel je, da mu je ime Niall, da prihaja iz Mullingarja, povedal je tudi da ima brata Grega, ki pa je poročen z Denise in imata skupaj sina Zeusa. Sam pa nima punce, ampak saj je vseeno, ker mu bom jaz eno najdla. Dan ni bil nič posebnega, Hanna in Lauren sta na plesnem kampu-ki traja en teden-, Amanda je odšla na poroko svojega bratranca, Kaylie in Grace pa svoj čas preživljata s fantom. Jaz pa sem sedele v sobi in strmela v rožnati strop. Moja soba je bila črna in roza. Na desni strani je bila velika omara ter vrata, ki vodijo v kopalnico. Tako je, svojo kopalnico imam. Na levi strani pa je bila postelje in pisalna miza. Z nočne omarice sem vzela knjigo Malopridnež, ki jo je napisala neka Suzanne Enouch. Če vas slučajno zanima, zgodba govori o treh puncah-obstajajo trije deli, Malopridnež je prvi- ki se dogovorijo, da bodo osvojile tiste moške, ki jih sovražijo, nato pa jih zapustile. Nato pa njihove načrte prekrižajo zapleti, nevarnosti, spletke in ljubezen. Prvi del govori o Tristanu in Georgiani, ko sta bila mlada je Tristan stavil, da lahko Georgiano spravi v posteljo. Ona je to izvedela, po tem, ko je spala z njem. No, zakaj vam jaz to vse razlagam. Če vas bo zanimalo, boste že prijeli knjigo v roko ter jo prebrali. Misli so mi uhajale k Harryu, njuna zgodba je podobna najini. Razlika je samo v tem, da se njuna zgodba dogaja v 18. Ali pa 19. stoletju, najina pa v 21. Stoletju. Prebrala sem kakšnih petdeset strani, nato pa knjigo odložila na nočno omarico, ugasnila luč in odšla spat.
31. julij 2013
u101445
u101445
neeext!
31. julij 2013
u146386
u146386
Neeeeeeeeeeeext nujnoooo prosimmm, popolno pisessss!!
31. julij 2013
next
31. julij 2013
neeext
31. julij 2013
neeeeeeeeeext
ful dobr začetek
31. julij 2013
neeext!
31. julij 2013
Neeeeeext
31. julij 2013
next pa hitr.....PLISKOOOO
01. avgust 2013
u120926
u120926
Next!!
01. avgust 2013
nexti
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
01. avgust 2013
neeeeeeeeext
01. avgust 2013
Neext
01. avgust 2013
Evo vam, tukaj imate nov del, je bolj kratek. Hvala vam vsem k berete<3 res mi ful pomeni.

2.Del

*Madison Emma Hampshire*

»Daj no, Emma zbudi se!« sem navsezgodaj zjutraj zaslišala Kaylin glas. »Mater, tebe je še težje zbuditi kot mojega brata« je rekla obupano. In verjemite, njenega brata je zelo težko zbuditi. Smeje sem se obrnila na hrbet, »Si me pogrešala?«. »Oh, končno si se zbudila. Če te slučajno zanima, budila sem te celo uro.« je olajšano rekla in se obrnila proti meni. »In ja, pogrešala sem te« je rekla, skočila na posteljo. »Torej,« je rekla počasi, »slišala sem, da je Harry nazaj.« Obraz se mi je takoj zresnil, spet sem pomislila na vse srečne, vesele trenutke, ki sva jih preživela skupaj. Nato pa se mi v glavi zavrti tisti mračen dogodek. Tistih par mesecev je bilo najtežjih zame. Vsak dan sem bila zaprta v sobi, obkrožena z robčki. Nisem hotela ne jesti, ne piti. »Maddy, Maddy, Madison!« sem zaslišala Kaylin piskajoči glas. »Oh, ja. Kaj si rekla?« sem ji zmedeno odgovorila. »Vprašala sem te če si ga srečala.« je odvrnila in strmela vame s svojim strašljivim pogledom. »Ja.« sem rekla kratko in jedrnato, pogledala sem jo nazaj s svojim strašljivim pogledom. Nekaj minut sva strmeli druga v drugo. »Srečala sem Nialla, saj veš Niall kot tisti Niall iz One Direction. In Harrya sem srečala v pekarni, ni me prepoznal.« sem hitro blebetala. Presenečeno se je obrnila in nekaj časa gledala vame. Pomahala sem ji pred očmi, super zamrznila je. Skrivnostno sem se nasmehnila in jo 'nežno' klofnila po licu. »O moj bog! Auuu, kako si drzneš« je ogorčeno rekla, vzela blazino v roke in me 'napadla'. Vzela sem drugo blazino in jo 'napadla' nazaj. No, potem sva imeli pillow fight, kar nekaj časa. Najini lasje so bili grozni in pravi nered. Uredili sva se, kar je seveda trajalo dolgo časa. Odpravile sva se do naše kavarne, sem hodimo že od začetka srednje šole. Tam sta naju že čakale Grace in Amanda, bile sta tako zatopljene v pogovor, da naju sploh nista opazili. Usedli sva se in čakali da naju zaznata. Trajalo je kar nekaj dolgih minut, da sta ugotovili, da sediva na stolih in srepo gledava vanju. »Hej, lepotičke.« se je oglasil meni preveč znan glas. »Harry« so vse tiho rekle in pogledale vame. »Tukaj sem veste?« se je spet oglasil njegov globok glas. Vse smo pobrale torbice in se hitro pobrale iz kavarne. Nismo mu namenile ne besede, ne pogleda. »Si vredu?« me je vprašala Grace, jaz pa sem hitro pokimala in pospešila korak. Poslovile smo se in vsaka se je odpravila v svojo smer. Odprla sem vrata, se odpravila v sobo in se z obrazom vrgla na posteljo. Obrnila sem se na hrbet in zavzdihnila. Zakaj mora biti svet tako prekleto zakompliciran? Svoj računalnik sem vzela v roke in odšla na facebook. Sprejela sem Niallovo prošnjo za prijateljstvo. Nato pa sem se odjavila s facebooka, saj ni bilo nobenega pametnega za pogovarjat. Odskakljala sem na hodnik. »Nate, dolgčas mi je.« sem zagodrnjala in se odpravila v bratovo sobo. »Nate!« sem zaklicala in odprla vrata njegovo sobe. Iskala sem Nate , zagledala pa sem Louisa. Pogledal me je. »Oh, hej. Jaz se Louis, ti si verjetno Madison, kajne? Nate je spodaj, iskat je šel pijačo.« »Ja, to sem jaz. Lepo te je bilo spoznati. Pozdravi Nialla v mojem imenu prosim. Adijo.« sem hitro rekla in začutila sem njegov začuden pogled na sebi. Odpravila sem se po stopnicah. Nate sem zagledala za pultom. »Lahko bi mi povedal mogoče, si pomislil? Dobro veš kaj se je zgodilo s Harryem.« sem jezno spregovorila. Obrnil se je. »O moj bog, Maddie. Nikoli več me ne prestraši tako.« »Ne izmikaj se temi!« sem mu zabrusila. »Oprosti Maddie,« je nežno rekel. »Ampak Louis je uredu, ni podoben Harryu.« Umirila sem se. »Prav, mimogrede, kje za vraga si ga spoznal. Menda ne boš rekel, da si srečal vse člane One Direction, kajne?« Čakala sem na njegov odgovor. »Hmm, no ja, ne vem,« je godrnjal, jaz pa sem ga grdo pogledala. Nekaj časa je bil tiho in se izmikal mojemu pogledu. Vdal se je. »Ah prav no. Srečal sem vse a igrišču, igrali so nogomet. Jaz in Mike(njegov bf) sva igrala z njimi.« je potiho odgovoril. »Ne, ni me prepoznal.« je odgovoril na moje nemo vprašanje in odšel po stopnicah.

a) Kaj se bo zgodilo?
b) Bo Harry prepoznal Madison?
c) Ali se kaj plete med Madison in Niallom?
č) Kritike, pohvale?
01. avgust 2013
a) ne vem
b)Yup
c)Nep
č)pohvale....
01. avgust 2013
u146386
u146386
Neeeeeeeeeeeeeext
01. avgust 2013
a)nwm..
b)ja a neše kuj
c)nekaj vendar je za zdaj le prijateljstvo
d)kritike :neeeeee pohvale:še vprašaš najača zgodba
č)aja pa še to nexttttt
01. avgust 2013
Neeeeeeeeeeext. It rocks
01. avgust 2013
neeeeeeeext
a) Kaj se bo zgodilo?nwm
b) Bo Harry prepoznal Madison?ja,potem,ko jo bo večkrat vidu
c) Ali se kaj plete med Madison in Niallom?neee
č) Kritike, pohvale? super začetek
01. avgust 2013
a) Kaj se bo zgodilo? Čez neki časa bojo pršli drugi člani 1D v hišo.
b) Bo Harry prepoznal Madison? Ja počasi se je bo začel spominjat.
c) Ali se kaj plete med Madison in Niallom? Ne sam frenda bosta.
č) Kritike, pohvale? Pohvale ful ful.

NEXTT
01. avgust 2013
ej jz lahka momagam oglašvt če hočš zarad tega da boš mela več bralcev
01. avgust 2013
iuuujjj..... Popouno!!! <3333
neeeext!
01. avgust 2013
u120926
u120926
Neeeext!!!
01. avgust 2013
ѕρσηgєвσв.™ : hvala, ful bi mi pomenil. Tako, da če se ti da ti kar.<3
Tukaj mate še en del
pa hvala vsem, ki berete.

3. Del

*Madison Emma Hampshire*

Postala sem v kuhinji, nato pa se napotila v dnevno sobo. Prižgala sem televizijo, na vsakem programu je bil 'on'. Jezno sem ugasnila televizijo in odšla v sobo. V roko sem vzela mobitel in poklicala punce. Zmenile smo se, da se dobimo na igrišču. Spet sem se sprehodila po stopnicah in obula modre allstarke. Odprla sem vhodna vrata in vame je butnil vročinski val. Nadela sem si moja sončna očala in hodila po cesti. Nebo je bilo brez oblačka in sonce je pripekalo kot noro. Otroci so se špricali, nekateri odrasli so se sproščali v bazenu, veliko punc se je sončilo in vsi fantje so se ustavili za hip in si jih ogledovali. Za vse je bilo lepo poletje, razen zame. Njegov prihod je pokvaril vse. Na poti sem srečala Grace, ki je vneto pisala svojemu fantu Colinu. »Živjo tudi tebi.« sem rekla sarkastično. »Oh, živjo Mad. Kako si?« je odgovorila zmedena. »Ah, saj veš kot običajno.« Čez pot sva se pogovarjali o normalnih dekliških temah, največ o oblačilih in hot tipih. Med vsem tem sploh nisva opazili, da sva že prispeli do igrišča. Tam naju je že čakala Amanda. Pozdravile smo se in objele. Spet smo se zatopile v pogovor, kmalu zatem je prišla še Kaylie. V solzah. Hitro sem stekla do nje in jo objela. Glavo je zakopala v moj vrat in me močno objela. Še bolj je zajokala. »Ale-e-x(njen fant)« je izpustila. Čakala sem na njeno razlago, a je ni bilo. »Kaj ti je ta prasec naredil?« sem jo šepetaje vprašala. Še enkrat je zajokala nato pa začela govoriti: » Na poti do sem, sem šla še po sladoled. Videla sem ga z Amber, na začetku sta se samo pogovarjala. Nato pa se je sklonil k njej in jo poljubil.« Je rekla z žalostjo in kančkom jeze. Spet sem jo objela. S puncami smo jo peljale na kosilo, nato pa je odšla z Amando domov. Zaradi vsega kar se je zgodilo Kaylie, jim nisem imela časa povedati za vso to stvar z Louisom. Ko sem prišla domov, sem preverila, če je Louis še pri nas. Ker nisem zagledala nobenih neznanih čevljev sem si oddahnila.Odšla sem se štuširat, vem bilo je še prezgodaj, apak meni je prijal tuš. Oblekla sem si modrc in spodnje hlače in se sprehodila po hodniku. Vedno hodim taka naokoli, saj me ni sram mojega telesa. Takrat pa sem se neznana postava zaletela vame. »O moj bog! Kaj delaš tukaj« sem zgroženo vzkliknila. Zayn je strmel vame kot, da bi padla z neba. »Aam, jaz tukaj. Mislim jaz no, hm iščem spalnico. Mislim kopalnico.« je zmedeno govoril. Nepotrpežjivo sem pokazala na vrata na koncu hodnika, on pa mi je v znak samo pokimal. »Mimogrede, kje je Nate?« sem ga vprašala. »On in fantje,« je začel nato pa obmolknil. Spet. »Aam, na vrtu so.« Jezno sem odvihrala po stopnicah in odprla vrata. »Nate!« sem jezno zaklicala. Vsi so obmolknili in strmeli vame. »Hej, Niall. Hej, Louis.« sem rekla še vedno jezna, in jima pomahala. »Nate, z mano!« sem mu zabrusila. »In vi, nehajte tako gledati« Nate je pohitel k meni in me zakril s svojim telesom. »Moj bog M(njen uzdeuk), obleči se« je rekel in mi podal njegovo jopco. Peljal me je noter. »Ti,«sem rekla. »kako si ga drzneš pripeljati NJEGA v MOJ dom. Dobro veš kaj mi je naredil. Mislila sem, da ga sovražiš, ampak ne, vidva sta zdaj že best frenda.« sem dejala in ne da bi počakala odgovor stekla po stopnicah. Spet sem zagledala Zayna, odprl je usta. »Zapri« sem mu rekla in dvignila roko. Stekla sem v sobo, se zaklenila in oblekla. Začela sem gledati serijo Make It Or Break It(ful dobra), gledala sem jo do polnoči, potem pa sem šla spat.

a) Kaj se bo zgodilo s Kaylie?
b) Ali se bosta Harry in Amber srečala?
c) Ali bo Madison spoznala kakšnega fanta?
č) Ali fantje vejo kaj je Harry naredil Madison, ko je bil mlad?
d)Ali se bo Madison ponovno zaljubila v Harrya?
e) Ali se je Harry spremenil?
f) Kritike, pohvale, karkol...
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeext+nova bralkaa
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
neeeeeeeeext
01. avgust 2013
u146386
u146386
neeeeeeeeeeext