Forum
Živijooo vsee tukaj prihaja nova zgodba seveda od 1D kaj pa drugega . No pisale jo bomo 5 punc.
Več pa boste izvedle po nextih.
" Heloo jaz sem Mely McGuiness ( nimam nič z Jaym iz the wanted) vsi pa me na kratko kličejo Mel. Stara sem 19 let in prihajam iz Londona, imam 4 najboljše prijateljice na svetu. Živim samo z mamo ker moj oče nas je zapustil ko sem bila stara samo 6 let. Grozno, pa kaj saj ga tako ali tako sovražim saj niti enkrat od takrat ni poklical ali pa, da bi se zanimal zame. No nisem edina, ki nimam očeta saj jih tudi moje prijateljice nimajo tudi njih jih je zapustil. Kako lahko so to naredili. Sploh jih ne razumem, no fantje pač. Aja pa še to, da ne pozabim sem največja fanica od One Direction. Liam, Harry, Louis, Zayn in Niall, mislim kaj obstaja še kakšen fant, ki je lepši od njih? Ne zame že ne oni so ta prvi. Zayn Javadd Malik pa me je očaral do konca, sploh ne morem misliti na druge samo na njega imam misli. Bila sem velika budala, ki sem prej poslušala The Wanted, sploh jih ne morem primerjat z One Direction saj so one veliko boljši od njih. Itak, da so. Aja preden končam z opisom bom dodala še to, nimam fanta. (:
To sem jaz.

13. marec 2013
Neext
13. marec 2013
neext...!! pišem 2 novi zgodbici če bi kera brala...http://www.igre123.com/forum/tema/just-you-and-me-*one-direction*/52086/
and http://www.igre123.com/forum/tema/love-at-first-sight!!-(one-direction)/52077/
hvalla če boš :*
NEXXXTTT ČIM PREJ *
13. marec 2013
neextt !!!!!!!!!!!
13. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext
13. marec 2013
u103529
u103529
Heljaa jaz sem ena izmed petih pisateljic, katera bom pisala to zgodbo

Hey, sem Alice Black in živim v samem Londonu. Sovražim, če me kdo pokliče ''Ali.'' Stara sem devetnajst in živim pri mojih 'krušnih starših'. Očka me je zapustil pred nekaj lemi, mislim, da šestimi? Ne obrenjemujem se več s tem. Pač me je zapustil. Mami je umrla kmalu po njegovem odhodu, govorijo mi, da je vezla prevelik odmerek tablet ampak sama menim, da ga ni vzela ponesreči ampak zato ker je bila čisto obupana. Takrat sem pristala pri mojih sosedih, katere sem že od prej naravnost oboževala. Vzeli so me pod svojo streho. Ta družina ima tudi luškanga sina, s kateri se naravnost odlično razumem. Sklepajo, da sva par, a nisva.
Imam štiri najboljše prijateljice, res ne vem kaj bi brez njih. Polepšajo mi dneve, me spravijo v boljšo voljo, nasploh nočem jih zamenjati ali izgibuti za nič na svetu!
Sem ogromna fenica od One Direction…. To je pet najbolj popolnih fantov… Najbolj med njimi je Niall. Ta njegov luškan smeh, sinje modre oči in njegov luškan irski naglas….
Drugače pa raje poslšam rock kot pop, toda One Direction so izjema. Z njimi se ne more noben primerjati. No razen mogoče rock legende, a če to izrečem pred puncami, me ubijejo ali bolje rečene Živo me pojejo!

To sej jaz:

14. marec 2013
nexxt
14. marec 2013
nnext!!!!!!!!
14. marec 2013
neeext
14. marec 2013
neeeeeext
14. marec 2013
neeext
14. marec 2013
next
14. marec 2013
next
14. marec 2013
Neeext
14. marec 2013
next
14. marec 2013
neeeext
14. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeext
14. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2013
14 marec 2013
HAPPY DIRECTIONER DAY
14. marec 2013
neext
14. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<333 nova bralka
14. marec 2013
u125481
u125481
neeexxttt pa HAPPY DIRECTIONER DAY
14. marec 2013
Sem ena izmed petih pisateljic in upam, da boste vživale v zgodbi!

Heyla, sem Isabella Gloria Cameron ampak svoje drugo ime naravnost sovražim! Kdo sploh lahko, da otroku tako ime najraje imam, da me kličejo Isa. Stara sem osemnjast skoraj devetnajst let in nimam staršev. Živim pri eni precej bedni družini v Londonu, ki je zelo tečna imajo še dve punci Pamelo in Lexy in sta res najbolj bedne in tečne osebe, ki jih poznam. Zapovrh pa ima ena ime kot pes. Svojih pravih staršev nisem nikoli poznalo oče naj bi me zapustil okoli šestega leta za mami pa niti tega nevem kdaj me je zapustila. Enkrat bi ju rada spoznala čeprav sta me zapustila.
Imam štiri najboljše prijateljice, ki jim lahko zaupam preprosto vse in vem, da me ne bojo izdale. So res nekaj najboljše kar se mi je zgodilo v življenju.
Sem oboževalka skupine One Direction čeprav nisem ena tistih, ki jokajo ali pa se onesvestijo, ko jih vidijo. Vsi so eni srčki ampak izstopa Louis, ki je res pravi srček in šaljivec. Na splošno pa poslušam različne zvrsti glasbe v glavnem tisto kar je na sceni.
To sem jaz:

15. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. marec 2013
u125481
u125481
nnnnneeeeeexxxtttttttt
15. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. marec 2013
neeeext
15. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeext
15. marec 2013
nexttttt!+ a pliase kdo bere naiboljši ste če boste: http://www.igre123.com/forum/tema/to-so-pocitnice-to-je-palomija!/52160/
15. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg