Forum
Meow!Odprla sem levo oko nato pa še desno.Pred mano je bil majhen puhast obrazek
mojega mucka.Puhii moj mucek se je začel muzati okoli mene.Pobojžala sem ga.

(kliknii!)
"Kaj pa ti je da si me tako zgodaj zbudil?" Muzal se je moji roki in rekel nič.Emma
kako si pametna seveda ne bo ničesar rekel saj je samo mačk.Kaj pa sem sploh pričakovala?
Da mi bo odgovoril na vprašanje?Tepka.Skočil je na okenjsko polico kjer je bila moja ura.
SHIT SHIT FUCKING SHIT!Ura je bila pol osmih ob osmih imam pa šolo.Ja super noo!
Že spet neopravičene.Stekla sem v kopalnico in se namazala.Oblekla sem se in odhitela.
Za zajtrk pač nisem imela časa.Tekla sem in upala da bom še ujela avtobus.Aja a sem se
sploh predsavila?Sem Emma.Emma Foxx.Stara sem 17 let to leto Aprila bom 18.
Prihajam iz Las Vegasa.Saj veste kje je to kajne?Če pa ne si pa sami pomagajte jaz vam ne bom.Moja starša sta ločena trenutno živim primami.Oče pa...mah kaj jst vem kje je on in
me tudi ne zanima.Imam mlajšo sestro Anno ki je stara 11 let.Zmeraj mi nekaj nabija in kar
nekaj!SHIT!Avtobus je ravno odpeljal.Pokazala sem mu sredinca.To pomeni it PEŠ.
Hodila sem pol ure to pomeni da že 20 minut zamujam.Mah saj je samo šola če bi bil let
za v Tomorow Land se bi že zdavnaj ubila!Lepo v izi sem korakala po cesti.

Nobene živeduše nikjer!Otroci so v šolah,odrasli ljudje v službah dedki in babice pa verjetno spijona kavčah.Korak za korakom.Prijeten februarski vetrič mi je mršil lase.Bilo je še malo snega
ampak zvončki so že kukali iz zemlje.Po 45 minutah sem le prišla v šolo.Prvo uro sem pač
zamudila.Ko sem stopila v šolo je pravkar zvonilo.Čevlje in jakno sem dala v omarico in
odkorakala do učilnice za geografijo.Pograbila sem zvezke iz moje torbe in jih vrgla na
mojo mizo."Fucking school,"sem zajamrala.Obrnila sem se in pred mano je stala Lana.
Lano je moja BFF že od otroštva."Zaspala?" "MhM" "Tist Kristjan iz četrtega letnika naju je
povabil na njegovo zabavo ki bo dons zvečer" "A tu je tist k majo njegovi ta stari full velik
keša?" "Joup," "Pol pa 100% grem!" "Pa baje bodo imel full velik za pit pa hašiš..." "kull"
Ko se je ura gefe končala je bila na vrsti mata nato slova pol kema na konc pa angla.
Driiiiiing!Končno!Z Lano sva se zmenile da greva v shoping da bova imele kaj za oblečt
za na party.Kupile sem si tole:

Nato sva šle h meni domov.Anna je nekaj težila da ji moram pomagati pri nalogi ker je mamica
tako rekla -.- Lana ji je pomagala saj ona se zelo dobro razume z mojo sestrico.Ko je Lana
pomagala moji tečki narediti nalogo sva šle na net.Sanjarili sva kako bi šle v Tomorowland...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXXT???
27. januar 2013
u100166
u100166
next
05. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg