Zdravo!Sem kitty23354,in v tem forumu bom pisala zgodbo o mojem OC Nordic Snow.Ta zgodba govori udi o mojih prijateljica iz Pegasisters and Bronies.TO JE PAČ ZGODBICA!IN ČE SE MISLITE NORČEVAT,RAJE NE BERITE IN ME IGNORIREJTE!ČE NEMARATE PONIJEV,TUD NE BERITE!
Opozorila sem vas.

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

❄Ali bi rad sodeloval in bral? (NUJNO:PREBERI SI ZGORAJ PRAVILA!)❄

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2013
u52958
u52958
Daj, naredi.
26. januar 2013
ja
26. januar 2013
Jaa daj! :3
26. januar 2013
u114160
u114160
ja :3
26. januar 2013
Okay,pa začnimo...

Noben me nemara...nobeden...niti v obraz me ne pogledajo...kakor,da ni nič...
Ali res nisem nič vredna?Edini moj prijatelj je plišasti medvedel Bingo...mama in ata pa sta vedno pri delu...sploh me ne opazita...Oh Bingo,objemi me...

15 let pozneje

"Okay,nikoli več ne grem v sneg ob polnoči!"Je zastokala Nordic Snow,ki se je ravno borila z grozno mrzloto.Nordic Snow,njeno človeško ime je Helena Alfredsson,je 20 letni pegas,z rahlo sivo grivo in dlako.Njen cutie mark je modra snežinka,kar je značilno za njeno osebnost.Nordic je zaprta vase,in ne govori veliko z drugimi,še posebaj ne zaradi tega,ker so jo kot majhno filly vaščani njene vasi sovražili,saj naj bi nekega večera pričarala velikanski sneženi vihar,ki naj bi porušil del vasi.Dokazov nikoli ni bilo,ampak vaščani so jo sovražili.Veliko mladih fillijev se je hotelo igrati z njo,ampak jim starši tega niso dovolili.Zdaj,kot 20 pegasus punca,se je,po upokojitvi njenih staršev odločila,da bo nadomestila babico Frost Bite,ki ni imela več moči nadzorovati nordični sneg,zaradi tega,je Snow pohitela,kolikor je le mogla.Nažalost,ni bila še zelo izkušena,zaradi tega jo je ujel grozni snežni vihar,kot v otroštvu.
"To,to nemore biti!"Je rekla tiho.Bilo je ravno tako kot takrat.Vse povsod sneg,podnjenimi nogami prestrašeni poniji in njena starša,v oblakih pa podobe ledenih princes,ki so prej vladale tej vasi.Kot otrok,takrat še ni imela pojma,kaj se je dogajalo.Ampak bilo je grozno.
Ko se je Snow prebudila iz sanj,je letela v zraku,cela zmrznjena.Pogledala je v mračno nebo,nato v snežena tla,nato v deželo pred njo.Zakričala je kolikor je mogla,tako,da je njena jeza priklicala snežene princese.V njenih očeh je lahko videla le svetlo modro in belo svetlobo,nato je vse postalo črno,in padla je na tla.
Mimo sta ravno Finska (original Finland) in Švedska (original Sweden),ki sta ravno zbrala drva za kurjavo kamina (BTW,obadava sta fanta).Finska je pogledal v kup snega,kjer je ležala Snow,in zaklicala Švedski.
"Oi,Švedska,pridi sem!"
Švedska je le počasi prišel do Finske in pogledal mlado pegasus damo,ki je ležala zraven Finskinih kopit.
"Kdo je to?"Je začudeno vprašal.
"Nevem,ampak moreva ji pomagati!Spravil jo bom na tvoj hrbet!Ena,dva,tri!HORUK!!!"
Je rekel Finska in spravil Snow na hrbet Švedske.Švedska se je še komaj obdržal na nogah,ker,noja,drva in poniji so pač...težki...
"Težka je!"
"Verjam ti!Ampak,ali ni cute?"Je rekel Finska in se nasmehljal.
"Nekako...ja..."
"Ah,komaj čakam,da prideva domov!"
"Ja,jaz tudi Finska,jaz tudi..."
In odkopitljala sta domov.
konec prvega dela.
26. januar 2013
next
26. januar 2013
u52958
u52958
Next
26. januar 2013
Nordic Snow se je zbudila zraven toplega kamina,zraven njene odeje pa sta bila še vroč kakav in slastno domače pecivo.V sobi ni bilo nobenega,razen nje same.Prijela se je za glavo is se vrpašala:
"Ugh!Kaj se je zgodilo?Kje sem?Kako sem prišla sem?"
V sosednji sobi se je nekaj premaknilo,zato je raje pokrila svojo glavo in se delala,kakor da spi.V sobo so prišli trije moški pegazi: Islandija (original Island),Norveška (original Norway) in Danska (original Denmark).Islandija je pegas srednje rasti,malo manjši od Švedske (ki je največji v skupini) in oblečen je v svetlo rjavo suknjo z belo rutico.Njegova dlaka in griva je malo temnejša od Snowine.Norveška je približno enako velik,svetlo moder,z blond lasmi in in temnješo čepico in suknjo.Danska,je bil bolj svetlo pomarančno-kožne barve,z divjo grivo in črno suknjo,mankala ni niti črna čepica.
Snow je bila presenečena.Še nikoli je ni obiskal noben mošk poni,razen njenega očeta,ampak očetje so pa očetje (pa nekak ne velja).
Danska se je prebližal Snowini odeji in jo pobožal,dolil ji še malo kakava,ki ga je ravno še ostalo,s skodelico,ki jo je ravno še imel.
"Halo!Ali se bo kdaj zbudila?Rad bi jo spoznal!"Je zajavkal Danska in namrščil obraz.
"Ne moreš pričakovati,da bo poni,ki je hodil več ur v tem snegu,zbudil v eni urici!"Je mirno odgovoril Islandija.
"Prav imaš!Ampak sem vesel,da se ni prehladila!"Je še zaklical Finska,ki je ravno prišel iz kuhinje z svežo potico,ki jo je postavil zraven Snow.Snow se je odločila,da zdaj
vstane, čene bo vse zamudila.Počasi se je odkrila,vsi moški pegazi so strmeli vanjo.
Danski so se oči kar povečale in rekel je:"Lepa je!"
Islandiji in Norveški,pa so se lica kar pobarvala rdeče-rozaste barve.Finska se je le zasmejal (ker je še mlad,in nekako še ne ve,kaj je ljubezen - naiven),Švedska...noja,bolj
težko je oceniti,kaj si je mislil,ampak ni se niti nasmehljal.
Snow si ni upala reči nič,ni jih niti poznala.
Finska se ji je počasi priblizal,in ji pobožal nosek.
"Zdravo!Jaz sem Finska,kdo si pa ti?"Je rekel nedolžno.Finska je bil majhen pegasus,z blond grivo,svetlo modro-sivo dlako in svetlo modrim suknjičem z belo čepico.
"Dokler ni vi vsi ne poveste svojih imen,jaz tudi svojega nebom..."Je pihnila Snow.Preveč prestrašena je bila,da bila lahko rekla kaj bolj zanimivega - uporabnega.
"Okay,pa se predstavimo!Jaz sem Danska!"Je rekel bolj oranžen poni,ki je ravno skočil Snowi na odejo.
"Jaz sem Islandija!"Je odgovoril svetlo siv in umirjen poni.
"Jaz sem pa Norveška!"Je odgovoril podoben poni,le da je bil svetlo modre barve in blond grive.
"Jaz sem pa Švedska!"Je odgovoril najvišji pegas med vsemi,bil je temno modre barve, z blond grivo in očali,oblečen pa je bil v temno modro suknjo in temno modro čepico.
"In to je moja žena!"Je še rekel in objel Finsko.
"Ne,Švedska!Spet si zamešal!"Je rekel Danska,ki se ni mogel nehati smejati.
"Au,au,Švedska,spusti me!"Je še zacvilil Finska,dokler je še lahko dihal.
Švedska je spustil Finsko,in nato so se vsi začeli smejati,razen Švedska.
Snow se je malo nasmehljala in si pokrila gobček z kopitom.Spet so se vsi pegazi ozrli v Snow in se nasmehnili,celo Švedska.Danska,ki je pibližno že sedel v njenem naročju,jo je pogledal globoko v oči in se nevarno približal z svojim obrazom njenim.Snow je cela postala čisto rdeča.Danska pa je še zmeraj gledal v njene oči.
"Veš,tvoj smeh...tako,sladek,prelep,srčkan,perfekten je...mi smo izpolnili naš obljubo, zdaj jo pa še ti!Zdaj name povej,kako ti je ime,prelepa snežna pegas dama,prelepa snežna princesa?"
konec drugega dela.
26. januar 2013
okej,vem da sem na konc pretiravala!Sam upam da uživate!
26. januar 2013
ful je dobra next
27. januar 2013
u114160
u114160
ja ful je dobra!
27. januar 2013
u52958
u52958
Ful kul next
27. januar 2013
u114160
u114160
komi čakam da daš tretji del!
27. januar 2013
next
27. januar 2013
"J-Jaz sem Nordic Snow,moje človeško ime pa je Helena Alfredsson!"Je tiho odgovorila Snow,čeprav še vedno malo prestrašena.Danska je vseeno ni nehal buljiti vanjo.
"No,potem si pa nekaj kot naša sestrica,ni tako,oneechan*?Je rekel in objel Snow.
*(Oneeichan v japonščini pomeni 'sestra,sestrica')
"Mogoče,a neverjamem..."Je odgovoril Islandija in se zazrl v sneg,ki je pihal odzunaj.
"Noja,ko smo že pri 'sestrici',obljubiv si,da me boš klical bratec,oniichan*!"Je rekel Norveška.
*(Oniichan v japonščini pomeni 'brat,'bratec')
"Ne,nehaj!Nadležen si!"Je rekel I slandija užaljeno.To se ponavlja že od takrat,ko sta ugotovila,da sta brata.In to je že dolgo nazaj.
"Oniichan!"
"Ne..."
"Oniichan!"
"Ne sem rekel..."
"Oneechan!"
"Zdaj te imam pa dosti!In to sploh nima smisla!Nisem punca!"Se je razjezil Islandija.Bil je tako užaljen,da je odšel v kuhinjo,in si tak nalil vročega kakava,in si privoščil piškote in ribe z svojo domačo živlico,Puffinom. http://en.wikipedia.org/wiki/Puffin
"Zdaj si pa šel predaleč!"Je zaklical Islandija z ustmi,polnih piškotov.
"Potem pa nič!"Je samo še zamrmal Norveška in se vsedel v kot zraven kamina.
"Ahahah..."Se je poskušal nasmehniti ni nasmejati Finska.Bratci,pač...vedno malo čudni...
Islandija je vseesno prišel nazaj v sobo,z padnjem potice in piškotov,v Puffinovem gobčku pa je bil termometer.Položil je paldenj zraven Snow in se poskusil nasmejati oz. nasmehniti,medtem pa so se mu lička pobarvala rdeče.
"Izvoli!Upam da so ti všeč!"je še rekel.
Oh,kaj naj zdaj rečem?Si je mislila Snow.Pred njenimi očmi sta se pojavili Rainbow Dash (RD) in Princesa Luna (jenny) in še en nebesno mordi poni (Blue Sky).
"Kaj še čakaš?Reči kaj!KARKOLI!"Se je jezila RD in butala Snow po glavi s piškotom, ki ga je vzela z pladnja,in ga je hotela pohrustati.
"Oh,RD,jaz bi na tvojem mestu najprej malo razmislila..."Je dodala princesa Luna in malo zgroženo pogledala RD.
"Princes ima prav!To je treba premisliti trdovratno,imeti načrt,ga popolna izpolniti,pregledati načrt še enkrat,bla bla bla..."
Noja,in nato so se začele RD,Luna in Sky preperati.Snow je samo začudeno pogledala
vse tri in se namrščila.
"Poglejte punce!Večinoma mi pomagte pri mojih odločitvah,ampak,zdajle se mi le v napoto!Pobotajte se,in se bomo bolj razumele!"Je še rekla.
"..."Vse so bile tiho in gledala v tla,dokler ni RD rekla:
"Luna,Sky,oprostita mi za moje vedenje...vem da sem nekaj naredila narobe...bi se pobotale in spet postale najboljše prijateljice?"
"Meni tudi oprostita!"Je rekla Luna.
"In meni tudi?"Je še dodala Sky.
"Torej,BFF?"Je rekla RD.
Vse so se objele in nasmejale.
"Okay,ampak meni se zdi,da bom to situacijo morala rešiti sama!Želite mi srečo punce!"
Je rekla Snow in zbrala pogum.
"Srečno!"So ji rekle še druge in ji pomahale,preden se je vrnila v resnični svet.
Ko se je vrnila iz sanj,je pred njo še zmeraj stal Islandija in drugi poniji.Pozabila sem omeniti,ampak te Snowini prebliski (kratke sanje) trajajo največ tri do pet sekund.
"H-hvala!"Je rekla Snow in cela v glavo postala rdeča.
"Hvala Islandija!"Je še potiho rekla.
"Oh,kar Emil mi reci!To je moje človeško ime."In še rekel in se nasmehnil.
"Oh,okay,Emil!"Je odvrnila in se zasmejala,Emil prav tako.
"No,mislim,da je čas,da gremo vsi spat!Ahhhhh,mene je ta vroča čokolada tako v-uspavala,da mislim,da bom kar tukaj spal!"Je še rekel Danska in se zgrudil na tla.Samo za informacijo,to je bil Danskin vskadan.
"No,lahko noč Snow,mislim,Helena!"Je rekel Emil,ko je ugasnil luč,preden je odšel v kuhinjo,z vsemi drugimi pegazi,razen Danske,ki se je odločil,da bo danes zvečer spal v bližini Snow,da bi jo obvaroval.
"Lahkno noč Emil!"
"Nočka!"Je dodal še Emil in odšel spat.
Snow se je ulegla nazaj v posteljo in se pokrila d deko.Pogledala je na svoj križ (ogrlica) in se nasmehnila.Rekla (potiho) je še:
"Noja,mislim,da sem zaljubljena!Amapk ne vem v koga...noja,saj bom jutri ugotovila!Lahko noč Emil,nočka Emil!"
In nato je rahlo in zaspano zaspala.
konec tretjega dela,pa ful sem sory,če se kakšne besede prevečkrat ponavljajo.
27. januar 2013
next
27. januar 2013
u114160
u114160
27. januar 2013
N-E-X-T
27. januar 2013
u52958
u52958
Next
27. januar 2013
Snow je počasi odprla svoje oči in se premaknila v levo.Ravno tam pa je ležal Danska,ki jo je radovedno gledal.
"Zdravo!"Je rekel in se nasmehnil.
Snow je zakričala,da so se tlatresla.Danska je zbežal v kot in se držal za ušesa.Nato jo je začudeno in žalostno pogledal.
"Zakaj si to naredila?"Je zajeclal.
"Nisem hotela,prisežem!"Je rekla Snow in hotela pomiriti Dansko.Nato se je spomnila.
Bilo je ravno tako kot tisti dan.
"Danska,pridi,moramo do mesta po nove ribe,piškote,čaj,zelišča,testenine..."Je rekel Finska,ko je prišel v sobo.
"Jaz pa bi rad pecivo!"Sa povedala Islandija in Norveška skrati.Pogledala sta se,in Norveška je rekel:
"Oh,bratec!Nisem vedel,da imaš tudi ti rad pecivo!Toliko imava skupnega,oneechan!"
"NEHAJ ŽE Z TEM ONEECHAN-OM!!!NA ŽIVCE MI GREŠ!!!"Se je razjezil Islandija.
"Ahaha...Noja,Snow,mi gremo danes v mesto,in nas cel dan nebo!Bi prosim poskrbela za hišo?"Je vpašal Finska,ki se je poskušal nasmejati.
"Seveda,Finska-kun*!Je rekla Snow in vstala.
*(-kun večinoma rečejo dekleta fantom,če so jim všeč)
"Okay,se vidimo pozneje,zvečer!Pridi,gremo Danska!"Je rekel Finska id odvlekel Dansko.
"Aja,pa še to!WC so leva vrata od kuhinje!"
"Okay,adijo!"
"Adijo!"Je še rekel Finska,nato pa še ostali moški pegazi.Kmalu je bila sama v hiši.
Vesela je bila in se malo nasmejala,nasmehnila pa tudi.Nato pa se je spomnila na Danskin obraz.Bil je prestrašen.Spominjal jo je...nanjo...v mladih letih.

15 prej

"Mami,MAMI!!!"Je zakričala mlada Snow in se stisnila k mami v naročje.
"Ja,kaj pa je?"Je rekla mama Snow storm in pogledala naprej.
Prišla je velika množica staršev z otroki v naročjih.
"Nikoli več je ne spusti ven!NIKOLI VEČ!!!"Je rekelglavni poni med starši.
"Kaj pa je naredila kaj takega?"Je jezno zasikala njena mama.
"Kaj je naredila?KAJE JE NAREDILA???SE HECAŠ???Kar prišla je med naše otroke,in se hotela z njimi igrati!!!"
"Ja,in kaj je to kaj slabega???"
"SEVEDA DA JE!!!Prišla je k našim otrokom,in se hotela z njimi igrati!Nato so ji rekla:"Da!",ampak ona je spet imela njen 'preblisk' in izbruh 'snega - storma',kakor vi,sneženi pegazi temu rečete!Hvala Bogu,da smo naše otroke lahko rešili pred njo!Amapk naše hiše,farme,vse uničeno!VSE POŽGANO!!!NIČ!!!PRAV NIČ VEČ NI OSTALO!!! IN TEGA JE ONA KRIVA,SAMO ONA KRIVA!!!"
Je rekel poni in zlobno pokazal na Snow.Snow se je še bolj stisnila k mami in še bolj jokala.
"Otrok ni nič kriv!"Je rekla mama,a Snow je samo še bolj jokala.
"Veste,jutri gremo na sodišče,in odločili bomo prihodnost vašega otroka!"So rekli,in odšli.
Nekaj malih ponijev je še mahalo Snow,ona pa tudi njim,ampak nato je ugotovila,da je mogoče,da se bo njeno življenje morda za vedno spremenilo...
naslednji del četrtega dela bom napisala pozneje,morda jutri,sem utrujena,in opeostite za na napake,če sem jih do zdaj naredila kaj.
http://sketchtoy.com/20273459
27. januar 2013
NEXT
27. januar 2013
u52958
u52958
Kul. Nexti
27. januar 2013
next!
28. januar 2013
u114160
u114160
cooooool next
28. januar 2013
Okay,pa bom!Tisto sliko,k sem narisala,takšna je bila,ko je prišla v hišo Nordicov.Ampak OPOZORILO!ZDAJ BO ZELO ŽALOSTNO,IN ČE SI PREVEČ ČUSTVENEN,POTEM TEGA POGLAVJA NE BERI!

Prišel je nov dan in snoce je že všlo.Vsi poniji so se zbrali na sodišču,sodnik pa je bil čisto srčni čarovnik iz gor.Vsi so ga spoštovali in se mu klanjali,ampak njega to kaže da ni zanimalo.Vsi so se posedli,v sodno sobo pa so pripeljsli Snow,vleknjeno v verige.Jokala je,a vsi so samo gledali stran od nje,ali pa v njo metalia kamne.
Glavo je usmerila proti tlom in ni več pogledala gor.
Njena mama in oče nista mogla verjeti svojim očem.Njena hčerka je komaj še dihala.
In začel je čarovnik govoriti:
"MIR!!!MIR!!!Ahmmm...danes smo se vsi zbrali tukaj,da odločimo prihodnost Nordic Snow...po uničenju polovice mesta,priklicanje snežnih princes in izbruh 'sneg - storma'... hmmm...to bo težko...čakaj,tukaj je še nekaj...OJOJ!"Je rekel čarovnik in se poskusil umiriti.Nato se je umeril in pogledal Snow:
"NEMOREM VERJETI DA SO TU PRAV VSI...KATERI SI JIH HRANILA Z LAŽJO!DANES,ŠE DANES BOŠ PRIŠLA V ROKE OGNJU!"Se je zadrl in pokazal na Snow.
"KAJ???NE,NESMETE!!!!!"Sta se drla starša.Pazniki so ju odnesli ven in ju niso več spustili noter.Snow pa je bilo zdaj vse vseeno."Tako ali tako bom prej ali slej umrla..."Si je mislila in še naprej jokala naglas.
Nato se je kar začela smejati,nato pa kar režati.Vsi so presenečeno pogledali v njo.Njena griva se je vzdigovala proti nebu,in krila ravno tako.Prav tako tudi ona.Nato je v njen desni pramen pihnil močni snežni veter,in vsi so lahko videli njeno desno oko.Njeno desno oko je bilo rdeče,in okoli njega je bil črn ogenj. http://sketchtoy.com/20404282
"Vsi,vi tukaj...vi,vsi...TO STE MI NAREDILI!!!"JE zakričala Snow,kolikor je mogla in še naprej jokala.Čarovnik je vzel svojo čarobno palico in okoli Snow naredil čarobni balon,za dodatno zaščito pa še čarobno kocko.Odpeljali so jo v votlino zmaja Ognja,kjer jo je že pričakal Ogenj,ognjeni zmaj.
Vsi so hoteli videti,kako jo bo zmaj razkosal na kose.Ogenj jo je samo povohal,in nato...ZGRABIL!!!ZGRABIL JO JE KOLIKOR JE MOGEL IN ODLETEL Z NJO STRAN!!!
Čarovnik je zlobno gledal v zmaja in se zadrl:
"Zakaj ji pomagaš pobegniti?POKONČAJ JO!!!"
Zmaj se pa ni menil za čarovnik.Pogledal je Snow,in ji prekril njeno desno in levo oko.Kamlu po tem uroku,je ozdravel.
"Draga prijateljica Nordic Snow!Vedeti moraš nekaj...ti si naslednja snežena princesa,ki naj bi vlada še dolgo let...pojdi k Nordicom...jaz ne morem,rešiti moram še tvoja starša...ampak vzemi ta križ...vedno te bo varoval pred zlobnimi duhovi."
Je rekel,in ji dal križ,ki ga danes nosi.Odletel je in se podlovil:
"Adijo!"Je rekel in odletel.
"Adijo,Zbogom,in zdrav se vrni in reši moja straša!"Je še zaklicala Snow in pomahala.
Pogledala je svoj novi križ in ga objela in se zjokala.
"Hvala!Že zdaj se počutim močnejšo in bolj...noja...normalno!"
konec četrtega dela.
28. januar 2013
u52958
u52958
Vau. Carska slikica IN zgodba! NEXT!
28. januar 2013
u114160
u114160
cool next!
29. januar 2013
next