Forum
Zdravo! To je moja zgodba, ki govori o zombijih in o propadu sveta. Upam, da vam bo všeč. Tu pa je še naslovnica, ki jo je naredila Aella-iskreno se ji zahvaljujem.
23. julij 2017
neeext
25. julij 2017
WE ARE THE LAST-PROLOG
"Anna, pazi!" sem zaklicala svoji najboljši prijateljici, ko jo je napadala zelena pošast-zombi. Vem, da se sliši čudno, a bliža se konec sveta. "Aaaaaaaaaa!" je moje misli prekinil jokajoč glas. Dvignila sem pogled in opazila, da je to moja prijateljica, Anna. Z vsemi močmi, kar sem jih še imela, sem stekla k njej in pokleknila. Ves čas sem si ponavljala enake besede:"Moja prijateljica umira. Ugriznil jo je zombi!" Anna je nemočno in negibno ležala na tleh, sama pa ji nisem znala pomagati. Upala in molila sem, da bi se zgodil čudež. Ne vem ali me je Bog uslišal, ali je bilo naklučje, ampak k meni je pritekel moški v rosnih dvajsetih, ki je takoj opazil kaj se je zgodilo. Vprašal me je, če je zombi že odšel, a jaz nisem slišala ničesar in nikogar. Ne vem točno koliko časa je minilo, ko se mi je moški, popolni neznanec pomagal vstati. "Zombi je odšel,." mi je nekoliko srečno, ker nima težav z njim pojasnil. Nato je nadaljeval: "Glede tvoje prijateljice, polij jo z mrzlo vodo, ji umij rano in daj to tableto." V roko mi je potisnil veliko tableto. Vsa tresoča sem stekla po cev na našem dvorišču in jo odvlekla do Anne. Polila sem jo in ji umila rano kot mi je naročil neznanec. Nato sem ji v usta potisnila tableto, da bi jo pogoltnila. Po dolgem mučenju in spiranju z vodo mi je le uspelo."Končno!" sem vsa napeta zakričala. Moški me je pogledal in še naprej vse budno opazoval. Anna je nenadoma zakričala: "Ne čutim rok! Ničesar ne čutim!!!!" Začela se je tresti. Mislila sem, da je konec, a še vseeno nisem izgubila upanja:"Kako ji lahko pomagava?!" "Vsak se lahko odzove drugače!" mi je enako presenečeno odgovoril neznanec. Dve minuti, ki sta se vlekli kot uri, se je odvijal srhljiv dogodek. Ko sva jo z neznancem obrnila na bok, se je stvar nekoliko sprostila. "Sedaj bo rabila nekaj ur, da si bo opomogla. Hitro jo odpelji v hišo in jo zavij v odeje. Zdaj jo verjetno zebe. Zaradi zdravila."

End of prologue.
03. avgust 2017
Next
Špelca končno si prišla nazaj
03. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Next
03. avgust 2017
Ja, haha.
03. avgust 2017
Next