Forum
Živijo
Ime mi je Tjaša.Stara sem 13 let.Hodim v 8 razred.Hodim v Osnovno Šolo v Ameriki,saj smo se pred nekaj dnevi preselili.Sedaj,ko živim v Ameriki,opažam,da nimam več toliko prijateljic.No,s družino smo kar bogati,saj ima oče svoje veliko podjetje.Vseeno pa rada nakupujem in se zabavam,ličim...
Sem pa prepričana,da bom našla kar veliko prijateljic in fanta
To~Sem~Jaz~Tjaša~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem?
17. marec 2012
Nnext
17. marec 2012
nextaj
20. marec 2012
POLETJE :
♫ ♪ ♪ ♫ ♩ ♬ je zazvonila moja budilka.No,kot vedno sem sovražila svojo budilko.Kot vedno,sem jo zalučala skozi odprto okno.Na srečo,zdaj ni nobenemu priletelo v glavo.Kot ponavadi.Nekaj časa sem lenarila in gledala skozi okno MESTO.MESTO:to je bil moj raj nakupovanja že od nekdaj.No,pozabila sem povedati,da so se začele poletne počitnice.Pogledala sem v mojo garderobo,ki je bila takšna:

Nisem imela časa pogledati kaj bi izbrala,sem stekla po stopnicah v kuhinjo,kjer mi je mama pripravljala zajtrk.Hitro sem ga pojedla in šla nazaj v mojo sobo na Facebook.Kar v pižami.Prijavila sem se.Videla sem 3 prošnje,3 sporočila in 5 obvestil.Prošnje so bile od:
¤Ana Monster
¤Kaja Sykes
¤Sara Mills.
Sprejela sem jih.Potem pa sem pogledala sporočila.Bile so prav od teh 3 punc.
¤Ana Monster : Živijo,moje ime je Ana.Vidim,da si nova.Mogoče,če želiš sva lahko prijateljici.Pokliči na : 041 333 455.
¤Kaja Sykes : Živijo,moje ime je Kaja.Vidim,da si nova.Mogoče,če želiš sva lahko prijateljici.Pokliči na : 051 323 409.
¤Sara Mills : Živijo,moje ime je Sara.Vidim,da si nova.Mogoče,če želiš sva lahko prijateljici.Pokliči na : 030 223 654.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem ? < 33333333
24. marec 2012
neeeeeexti
plis
26. marec 2012
u84111
u84111
nextai ,ful fain ^-^
27. marec 2012
2.Del:
Nekaj sem še okrevala,če bi jih sprejela.Ampak,če želim imeti prijateljice,moram nekoga sprejeti in narediti dobro sebi.No,kliknila semotrdi,Potrdi,Potrdi.Pri obvestilih,pa so bile samo neke prošnje in komentarji pod objavami(ampak ne mojimi).Potem sem šla pogledat od vsake profil.Ostala sem brez besed.Bile so tako "POPOLNE".
Ana~

Kaja~

Sara~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem ??
27. marec 2012
u84111
u84111
ja nextai
27. marec 2012
next!
27. marec 2012
dej že next!
29. marec 2012
nextaj že enkrat!!!
29. marec 2012
3.Del:
Poklicala sem jih vse po vrsti.Vse so se mi javile.Zmenile smo se,da se dobimo pri meni,jutri ob 15.00 po šoli.No,odšla sem spat.Že komaj čakam na jutri sem si pravila v postelji,ko sem že skoraj zaspala.Zjutraj mi je spet zvonila budilka ♫ ♪ ♪ ♫ ♩ ♬.Šla sem v šolo,in dobila sem kar tri 5.Po koncu pouka sem odšla domov in povedala mami za ocene.Bila je zelo vesela.Potem je šla po pizzo v pizzerijo po pizze,ker čez 1 uro prideta prijateljici k meni.Malo sem bila v sobi in gledala televizijo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To sem napisala-kratek del v šoli.Naslednjič pa dobite še slike in daljši del...
30. marec 2012
Next!
30. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg