Forum
u78867
u78867
To je že moja tretja zgodbica užiwajte!!! Pišem jo z Požerušnem hrčkom
******************************************************************************************************************************
Živjo!Jaz sem Jessica.Stara sem 18.Sem blondinka vendar ne tista tečna.Živim v Londonu.Starša sta ločena zato jaz živim kar pri moji BFF-jki .Živim v veliki hiši saj so moji starši bogati in mi po pošti pošiljajo denar.Imam polno oblek.Imam fanta Jacka vendar mi gre na živce in že načrtujem da se bom razšla z njim.Imam dve sestri ena živi pri mami ena pa pri očetu.Jaz se nisem mogla odločit kam bom šla zato sem šla k moji BFF-jki (že zgoraj omenjeno).Igram v bendu (Little mix)na kitaro.
To sem jaz:

18. november 2012
u78867
u78867
Zmotila sem se nisem blondinka
18. november 2012
Jaz sem Rose Jessicina BFF.Imam dolge ravne lase .Imam mlajšo sestro Anito.Živim v Londonu tudi jaz imam fanta ki je name čisto pozabil in tudi jaz bi se rada razšla.
18. november 2012
Next
18. november 2012
Ko to pišem mi moja mlajša sestra teži naj ji naredim nalogo zato bolj na hitro da vam povem še em priseljenka v resnici prihajam iz Nemčije kjer je prav fino
18. november 2012
u78867
u78867
Danes je zadnji dan šole! zbudila sem Rose ki se je tokrat hitro zbudila.Oblekle sva se ter šle v šolo tokrat srečno.Danes se bom razšla z mojim fantom.
oblekla sem :

Ko sem prišla do moje omarice sem našla rdečo vrtnico na njem pa sporočilce

Ojoj zdej se pa sploh ne bom mogla raziti z njim .Šla sem do Rose in ji vse to povedala
18. november 2012
oh joj moja uboga bff toda njo fant vsaj pogleda mene niti to ne sedaj jo grem vprašat če je dobila kakšno sporočilce poleg vrtnice
18. november 2012
u78867
u78867
Ko sem prišla do Rose me je vprašala če sem dobila sporočilce ja dobila se ga podpisa pa ni bilo pisalo je samo tvoj oboževalec le kdo je to sem jo vprašala.Pri pouku sem mojemu fantu poslala poljubček on pa me je le čudno pogledal.Torej to ni on.Ko sem prišla domov sem še vedno razmišjala kdo je to.Zato sem šla v park usedla sem se na klopco in razmišljala kdo bi bil to.Ko sem prišla nazaj domov sem vzela kokice in gledala svoj najljubši film.Takrat je pozvonilo pri vratih.Odprla sem pa ni bilo nikogar pred vrati pa sem našla bonbonjero in na njej listek podpisano je bilo spet z tvoj oboževalec takrat sem bila jezna kdo se zafrkava sem se zadrla v temo.
18. november 2012
moja uboga BFF se mi smili le kdo se zafrkava iz nje(in to ni niti njen fant)!!!!!!!!!!!!!!
Oh ko bi tudi jaz dobivala sporočilca in vrtnice in bonbonjere to bi bil užitek .Toda to se verjetno ne bo nikoli zgodilo.Mimogrede da vam še povem učeraj sem mojega fanta dala na čevelj oh kako me je gledal prav ponosna sem nase
18. november 2012
u78867
u78867
Ko sem se zadrla v temo sem opazila listek na njem je pisalo naj pridem v park in naj ga tam počakam da mi bo vse razložil.Šla sem v park sedela sem in sedela pa sem že hotela iti pa me je nekdo vprašal:Kaj pa taka lepotica dela sama v parku jaz pa sem mu pa rekla da mi je nekdo rekel naj pridem v park.Potem me je še vprašal če sem poleg vrtnic in bonbonjer dobila na meilu tudi sporočilce.Šele takrat sem ga pogledala ali veste gdo je bil(harry slaven pevec v skupini one direction )Rekla sem mu da še nisem pogledala na meil sedaj sem pogruntala mi je on pošiljal vrtice?
Rekel mi je naj mu sledim prišla sva do neke hiše za njo pa je bil prekrasen vrt.Ko sem prišla do nekega vodjaka me je poljubil vprašal me je če bom njegova punca.Rekla sem mu da nemorem saj imam fanta.On pa mi je povedal da me Sam sploh ni ljubil da je to delal samo zaradi Harrya.Takrat me je spet poljubil jaz pa sem mu tokrat vrnila poljub.

aja sej res naša mala pozebljivka (moja BFF) se je pozabila predstavt.
Je nekaj časa živela v Nemčiji pa se je pred desetimi leti preselila sem v London.
Ima rjave laske in se rada smeji.Fanta je dobila takoj ko se je preselila sem na našo šolo.
http://www.google.si/imgres?num=10&hl=sl&biw=1280&bih=889&tbm=isch&tbnid=PGAa4k5M8iKb7M:&imgrefurl=http://favim.com/image/52690/&docid=kuamA0wzbGgVvM&imgurl=http://favim.com/orig/201105/22/beautiful-brown-hair-girl-hair-photo-Favim.com-52690.jpg&w=500&h=332&ei=ASGqUNyNJYTWsgbDk4GIDg&zoom=1&iact=hc&vpx=792&vpy=293&dur=992&hovh=183&hovw=276&tx=205&ty=58&sig=118167403162856290445&page=3&tbnh=141&tbnw=198&start=71&ndsp=42&ved=1t:429,r:76,s:0,i:298
19. november 2012
oh saj ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja bff je poljubila harrya iz 1d neverjetno! oh oh ko bi bila tudi jaz ta srečnica (toda zdaj je harry že zaseden )
toda še vseno imam zbirko naj pop zvezd
to so
harry -zaseden
brad pitt-zaseden
zac efron -prost
orlando bloom-kdo ve
19. november 2012
hahahahahahaha
next
19. november 2012
u78867
u78867
Ko sem prišla domov sem bila presrečna (ne zaradi tega ker sem se ga izogibala ljubim ga)
Rose je sedela za mizo vprašala me je kaj se je zgodilo jaz pa sem ji povedala da me je harry poljubil ona pa je zamahnila z roko(vem da je v notrajnosti pokala od žalosti )
Šla sem v sobo se oblekla v pižamo ter zaspala.Zbudilo me je Rosino kričanje Šla sem v kuhinjo ter slišala Rose ki se z nekom pogovarja(po telefonu)
Clo fack je rekla OMG.Zjutri sem Rose vpraša s kom se je pogovarjala ona pa mi je rekla da z nobenmu in da imam prisluhe.
Ne morem verjeti mi Rose ne zaupa več ali mi pa noče povedati da je mogoče v razmerju (ona je že od otroštva noro zaljubljena v ZACA EFRONA!fujj)
19. november 2012
hm hm zdi se mi da moja bff nekaj sumi... toda nič ji ne bom povedala
mogoče... kasneje kar pa se tiče tistega fujj na koncu se ne strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!!zac je srčkan
19. november 2012
u78867
u78867
Zjutraj sem bila še vedno v svoji pojstelji brala sem knjigo.Takrat slišim pesem:

To bo verjetno moj telefon.
Poklical me je Harry najprej me je lepo pozdravil hehe

H:Harry tuki
Hobro jutro moja zaspanka
Jobro jutro grgač sem že zlo dolgo budna
H:Ljubica danes je neka zabava prosim te da greš z mano boš šla
J:Če gre lahko tudi Rose
Hkej okoli 8 vaju pridemo iskati
19. november 2012
ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!! na zabavo slavnih grem in tam bo sigurno zac komaj čakam komaj čakam oblekla bom dolgo obleko joj joj komaj čakam
ps tudi moja bff kriči od sreče
tooooooooooooooooooooooooooooooo
19. november 2012
u78867
u78867
Cel dan sva norele kaj bova oblekle.Pa sem se jst že odločila
(Glej samo obleko)Čez nekaj časa so že bili pred našimi vrati.Oblekla sem se ter harry mi je rekel da sem zelo lepa.Rekla sem da je tudi on lep.
Skoraj skup sem padla nore muske čist use pop zvezde so bile tam (tudi zac efron).
Šla sem do sleščic ker je harry pel pesem :

Rose pa je plesala z zacom efronom(sem prov vidla le kaj je naredila sigurno ga je osvajala dokler ni popustil)
Ko so zapeli pesem je do mene prišel Harry in mi rekel da je ta pesem bila samo zame pokleknu je in mi dal prstan ter me vprašal če bi bila njegova punca.
rekla sem mu da itak JAA !!
***************************************************************************************************************
nimam idej
NEXT?
19. november 2012
u78867
u78867
ne dela soriii punce
19. november 2012
no imam next
bilo je romantično plesati z zacom efronom kaj več kasneje
ps srček je
pps res zasebno on me je poljubil
19. november 2012
u78867
u78867
No dej mal več povej kako si plesala z zacom efronom(fuuj)še men ne pove
Glasbenica 2 pesmi zate:

20. november 2012
u78867
u78867
pa še kkšno pesem za Glasbenico da mi ne bo po klepetu pošiljala muske hehe.
20. november 2012
no ok bom več povedala pa sploh ni fuuuuuuj no bilo je lepo medtem ko je moj bff bila pri sladicah in se dobesedno basala s kremšnito sem jaz stala ob šanku in zaljubljeno gledala zaca nakar me je videl in je prišel k meni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nato sva cel večer le plesala in plesala in plesala ko je prišel čas za odhod me je popeljal v zakotno ulico in me poljubil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!res ga ljubim
20. november 2012
naj je v high school musical
20. november 2012
in še in še mal pesmi iz high school
20. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg