Forum
Živjo! Sem Nina in to zgodbico bom pisala s svojo BFF Kati. Upam da jo boste z veseljem brali.

_________________________________________________________________________________________
Zdravo! Ime mi je Ashley-Emma Tomlinson. Imam 18 let in brata po imenu Louis Tomlinson. Najini mami je ime Vanessa. Sicer je iz Slovenije vendar, ko sem dopolnila 7 let smo se preselili v London, ker je najin oče anglež - Brad Tomlinson. Oba starša sta igralca. In spoznala sta se ko sta skupaj snemala film. Imam pa tudi najboljšo prijateljico Katherine Styles. Ona ima krasnega brata Harryja Stylesa. Pravzaprav je meni zelo všeč Harry, Katherine pa Louis. Seveda, pa sva si kot najboljši prijateljici dali tudi vzdevke. Mene Katherine kliče Ash ali pa Em, jaz njo pa Kate ali Katy.
_________________________________________________________________________________________
No, to je bil moj prvi del. V naslednjem pridejo še slike. Upam da vam je všeč.

Ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. avgust 2012
u101445
u101445
next
30. avgust 2012
Hey, js sm pa kate. kt že veste se u resnici kličem katherine, sam tko me nobedn ne kliče (sam moja slovenska stara starša me kličesta katarina, kar me RES žiucira!!) in mam brata iz najbol slaune skupine. je še kr fajn sam učasih je mal sitn, tko kt usi bratje
to sm js:

30. avgust 2012
to je moj bratec

30. avgust 2012
zdej pa žau nmorm več naprej pisat k nimam časa več pozneje
30. avgust 2012
u90554
u90554
next
02. september 2012
next
02. september 2012
u106244
u106244
Next
02. september 2012
next
03. september 2012
mogoče jutr
03. september 2012
pa hvala
03. september 2012
hm.....sj to ni res a ne?
drugač pa next
04. september 2012
next
04. september 2012
u90554
u90554
na žalost ni
05. september 2012
next
08. september 2012
u90554
u90554
ok, bom nextala.

--------------------------------------katherine----------------------------------------------------------
"Kaaaaate!" me je poklicala mama. "Ash je prišla pote, danes boš prespala pri njej!" Hitro sem stekla iz moje sobe po stopnicah do vrat.
moja soba:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJ2uPU8RxA6uBIBdzmfLFrSDCK-DC5-BVb6TU4KAvhYCqfObdz
nasproti postelje je še pisalna miza (s prenosnikom) in veliiika omara

na pragu je stala moja bff ashley. "Ojjj!!" sem zaklicala in jo objela. Nato sem pogledala mamo. Zraven nje je stal moj brat. "O ne, kaj gre tudi on?" sem se namrdnila. Mami se je nasmehnila. "Ja, ampak to pomeni, da bo tam tudi Louis" je rekla. Kako čudno, da je mami sama ugotovila, da sem zatreskana v brata svoje nnajbolnše prijateljice, pa se ji niti sanja ne, da je Harryju všeč Ash (Ashley). Whatever, Harry se je zarežal, Ash pa je bilo nerodno, saj je šlo vendar za njenega brata. "No, a gremo?" je vprašala. "Takoj, samo še torbo vzamem." To je moja torba:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNI-ZMlV_smH1qjQUCzXk1EKx723GgH_A9M8W_J0rdohxmU0Yd4A
Šla sem jo iskati v torbo, nato pa smo se z Ashinim avtom peljali k njej. imajo res hudo hišo...
njihova hiša:
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=8e9402e558&view=att&th=1397209b6da1cc5b&attid=0.1&disp=thd&realattid=f_h6gbd08w0&zw
Ashleyina in Louisova starša sta igralca. Njihove slike bo dala že ona gor. Moja in Harryjeva mama je igralka in pevka, ime ji je Sandra in to je njena slika:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR47rN8cYhuosis4bV5FnV3_PsJ4KBqKZNCi5yrUENKkRGEXXBR
Sicer sem jaz le polsestra od Harryja, živimo z njegovim očetom (igralcem). Naša družinska zgodba je mal zapletena... Mami se je najprej zaljubila v Harryjevega očeta (Daniela) in rodila Harryja. Pol pa je šla službeno v Slovenijo in ga tam "zasrala" z mojim očetom... Nato pa se je vrnila v London in se opravičila in bla bla bla... No pol pa je dobila mene. Pa ne me narobe razumet, smo popolnoma vredu družina, meni je Daniel kot oče.
To je moj oči (Leonardo):
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQcpfXqMt8ndfbfIZzuiHowGjZgLVXf3e87tEVOFnRHEEWB2Sm63w
To pa od Harryja:
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=8e9402e558&view=att&th=139712820739d577&attid=0.2&disp=thd&realattid=f_h6g2izoq1&zw

Dobro, končno smo prispeli k njihovi hiši. Seveda sva takoj stekle v njeno sobo, Harry pa v Louisovo (slike bo dala Ash). Vrgle sva se na posteljo in kot ponavadi začele navdušeno klepetati...

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
a) kako se vam zdi? vem da je precej bedno ampak sem dala pa kr dosti slik...
b) kaj mislite da se bo zgodilo? (pravzaprav še same nevemo, lahko pa daste kakšen predlog...)
c) v koga mislite da sta zaljubljena Ash in Louis? Pa drugi 1D fantje? (v tej zgodbici mislim)
d) na splošno komments?
e) a nej sploh nextamo?
08. oktober 2012
Ashley:
________________________________________________________________________________
No, ko smo prispeli, sva se s Kate takoj zapodili v mojo sobo, Harry pa v Louisovo. In seveda se je kot ponavadi iz Louisove sobe slišalo smejanje in ropotanje(fantje pač ). S Kate sva se samo spogledali, in se začei smejati kot nori, potem pa sva v en glas rekli : "Fantje!" . No kakorkoli, s Kate sva seveda najprej načeli temo o fantih, zato, no...meni je ZELO ušeč Harry ( brat od Kate), njej pa seveda moj brat (Louis). Ko sva takole klepetali, kakšno uro, sta v MOJO sobo vdrla Harry in Louis ter se začela dret, če bi poklicali še Nialla, Liama in Zayna. Sprva ju nisva razumeli,saj sta kričala ko nora, potem pa sva Kate in js vzeli povštra in ju vrgli Harryju in Louisu v glavo! Končno je Harry normalno povedal če bi poklicali ostale člane skupine 1D. Mojih in Louisovih staršev na srečo ni bilo doma, saj sta šla skupaj na večerjo in zato smo imeli celo hišo samo zase! Čez približno 15 minut je pri vratih pozvonilo. Seveda so bili Niall,Liam in Zayn. In začel se je še večji smeh....no, čez nekaj minut se je vseh 5 fantov prikazalo v moji sobi (js in Kate sva počakali zgoraj, ko sta šla Louis in Harry odpret vrata). In šli smo se igro resnica ali izziv. Prva sem zavrtela jaz in pokazalo je na Kate in Louisa.
Louis: "Resnica ali izziv?"
Kate: "Hmm...resnica.."
Louis: " OK. ...Kateri izmed nas ti je najbolj všeč?"
Kate: " Ta igra je bedna, ne grem se je več!"
Kate je vstala in tekla iz sobe, jaz pa za njo. Našla sem jo v dnevni na kavču...
________________________________________________________________________________
a) je vredu? (slik trenutno še ne znam naložit, vendar se bom naučila, obljubim)
b)next?
10. oktober 2012
neeext!!!!!!!
10. oktober 2012
Ok. Še en kratek next, ju3 pa se bova potrudli napisat en dolg next.
10. oktober 2012
--------------------------------------------Ashley------------------------------------------------------------
Ko sem prišla v dnevno, sem videla Kate vso objokano na kavču. Hirto sem stekla do nje in jo močno objela.
Ash-A, Kate-K
A: "Kate, kaj je narobe?!"
K: "Ohh...Ash...mar tvoj brat ne opazi, kako zelo mi je všeč?!"
A:" Kate, pomiri se.. Saj veš kakšen je moj brat...cel čas bi se samo hecal..ampak...veš...odkar ga je Eleanor pustila, je malo potrt. In tej kozi bom povedala kar ji gre, če se samo še enkrat prikaže!
K: "..Ali..ali misliš, da je Louisu še vedno všeč Eleanor? (in Kate je bruhnila v še večji jok)
A:" Hmmm...na to vprašanje ti nemorem odgovorit...ampak..zdi se mi, da jo počasi preboleva.! Ne skrbi Kate! Ko bo pripravljen na zvezo ti bom povedala! In veš kaj?
K: " Kaj?"
A: " Mislim, da mu postajaš všeč! "
KKate se je nasmejala do ušes) " Res tako misliš?"
A: " Ja."
K: " Ampak...Kako veš?"
A: " Ohh...poznam svojega brateca . Ko sta še z Eleanor hodila mi je cel čas govoril, kako je lepa, zabavna in prijazna in bla,bla,bla..Zdaj pa enako govori o tebi! Kako je Kate luškana, in lepa..kdaj bo spet prišla k tebi prespat.."
K: " Rees?! Ohh..kako ga mam js rada!"
A: " Verjamem..No? Ostaneva tukaj, ali greva v mojo sobo?"
K: "Hmmm...pojdiva gor! "
A: "Prav."
( Vstali sva in se odpravili po stopnicah navzgor, ko sem odprla vrata sobe pa...)
Ashley-A,Kate-K,Louis-L,Harry-H,Niall-N,Liam-Li,Zayn-Z
A: "AAAAAAA!!! UBILA VAS BOOM!!!!! KAJ STE NAREDILI IZ MOJE SOBE?!!!!!!"
L: " Draga sestrica prosim, ne razburjaj se...samo...igrali smo se...
A: " OHHH!!! UBILA VAS BOOM!!! TEBE PA PRVEGA LOUIS WILLIAM TOMLINSON!!!
(Kate,Harry,Niall,Liam in Zayn so se začeli smejati kot pohane race!)
A: " AAHHHH!!!!!!! TAKOJ MI POVEJTE KAJ SE JE TUKAJ DOGAJALO!
N: " Pa saj ti je Louis povedal..igrali smo se...
A: " Aha..igrali ja....KAJ STE SE PA IGRALI?! SPREMENIMO ASHLEYINO SOBO V ZVERINJAK?!!!"
L: " Pa ne se razburjat no! Saj bomo pospravili.."
A: " Seveda boste, in to v tem trenutku!"
( Prijela sem Kate za roko in odvihrala ven)
Kate-K, Ash-A
K: " Zakaj si se tako razburila ?
(Pogledala sem jo z ubijalskim pogledom, in če bi ti ubijali bi bila Kate že mrtva)
K: "Ok,ok, samo vprašala sem."
(Kar naenkrat pa se je nekaj v moji sobi razbilo. Hirto sem odprla vrata sobe in videla Nialla, kako je razbil moj najljubši stekleni okvir, v katerem je bila slika mene in Louisa, ko sva bila še majhna)
Ashley-A,Niall-N
A: " Niall James Horan...TEBE BOM DRUGEGA VBILA!NE UBILA, VBILA!!!!!"
(Začela sva se loviti po sobi, in ostali so se smejali....razen enega člana skupine 1D. )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Kateri član skupine 1D se po vašem mnenju ni smejal, ko sta se Ashley in Niall lovila?
b) Je bil ta next vredu?
c) Naj s prijateljico nadaljujeva to zgodbico?
č) Next?
P.S.: Če vam je zgodbica všeč in jo berete, sva vam s prijateljico ZELO hvaleži, saj je to najina 1. zgodbica.. In če bo uspešna, ter če bova imeli čas bova lahko napisali še kakšno. Skratka, če berete to zgodbico NAJLEPŠA HVALA!
10. oktober 2012
u90554
u90554
jooj nina ne nextej tolk sej tud js upam da vam je ušeč (js sm kate ) in da jo boste brali... in nina tvoj del je reeeeeeeeeeeeeeeeeeess dobr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. oktober 2012
tenx...mau čudn mislim da je...
10. oktober 2012
---------------------------------------------ashley-----------------------------------------------------------
No, z Niallom sva se lovila še kar nekaj časa. Ko sem ga končno ujela, sem ga z blazino 5-krat močno udarila po glavi. Vsi smo se smejali, razen Harryja. Res nisem imela pojma kaj mu je bilo, zato sem prosila Kate naj se pogovori z njim, saj je njegova sestra. Kate je Harryju pomignila naj ji sledi iz sobe. Šla sta v sobo za goste.
Kate-K, Louis-L
K: " Bratec kaj te muči? Vsi smo se smejali, ko sta se Ash in Niall lovila, ti pa si bil tako resen in zamišljen!"
H: " Hmm...naj pomislim...Ashley IN Niall sta se lovila.! Mar ne vidiš, da sem do ušes zaljubljen vanjo?!! Prosim, ne povej ji tega..."
K: " Hmm..ne skrbi ne bom. Greva sedaj nazaj, ali mi moraš še kaj povedati?"
H: " Ne, kar pojdiva nazaj tja."
(Vstala sta in se vrnila.)
No, fantje so sklenili, da bodo prespali pri nas...toda...imeli smo samo 3 sobe za goste.
Louis-L,Kate-K,Liam-Li,Ashley-A,Harry-H,Zayn-Z,Niall-N
Li: " No pozno je že, počasi bi se morali odpraviti spat."
L: " Ohh Liam, šele 22:00 je!"
A: " Liam ima prav pozno je že. Pojidmo se preobleči, potem pa lahko še klepetamo.
(Vsi so se strinjali, razen mojega brata, ker mora VEDNO še bolj zaplesti stvari)
L: " Ahh, dajte no! Saj smo še mladi! Se bomo že potem šli preobleč!"
A: " Louis, a želiš, da povem kako je bilo zadnjič, ko sem privolila v to?! "
L: " Ahh..mislim, da ni potrebe. Sicer, pa sem po tem pogovoru postal malce utrujen. Kar ubogal vas bom."( Louis je kar tekel do kopalnice )
Tudi jaz in Kate sva se odpravili v kopalnico, in ostali štirje fantje prav tako. Ko smo se preoblekli v pižame, smo spet prišli v mojo sobo. Začeli smo govoriti o tem kdo bo pri kom spal. Odločili smo se tako: js&Kate, Louis&Harry, Zayn, Liam in Niall, pa dobijo vsak svojo sobo za goste. Ko smo se dogovorili smo se šli resnica ali izziv. Prvi je vrtel Louis in pokazalo je name in Harryja.
Harry-H,Louis-L,Ashley-A
L: " Resnica ali izziv Ashley?"
A: " Izziv!"
L: " Ok. Poljubi Harryja na usta! Poljub naj bo francoski in naj traja 5 minut! Razumela?! "
A: " Kaj?! Tega mi nemoreš narediti!!"
L: " Lahko. Daj no Ash! Saj ti je tako zelo všeč Harry! In ti si njemu veš.. )
( Pogledala sem Harryja in Harry je gledal mene. Oba sva zardela do ušes.)
A: " No prav. Ampak, samo če to želi tudi Harry!" (Pogledala sem ga, on pa je počasi prikimal)
L: " No, a bo že kaj?"
( Približala sem se Harryju in on se je približal meni. Zazrla sem se mu v te njegove čudovite zelene oči, potem pa so se najine ustnice srečale...Poljub je bil takoo čudovit! Poln nežnosti,ljubezni in topline...nisem mogla prenehati! Poljubljala sva se in poljubljala, dokler poljuba ni prekinil moj presneti brat!!)
L: " Ok,ok, dovolj smo videli!! Najemita si sobo!"
(Vsi smo planili v smeh. Še enkrat sem pogledala Harryja, in on je gledal vame kot začaran..)
Igrali smo še kar nekaj časa. Ura v moji sobi je odbila polnoč. Vsi smo bili že neznansko utrujeni. Ko smo vstali smo se poslovili in si zaželeli lahko noč. Potem pa sem prosila Kate za uslugo....
Kate-K,Ash-A
A:" Hej Kate! Kaj ko bi malo zamenjali ta " spalni red".
K: " Kako to misliš zamenjali?"
A: " Harry bi recimo prišel spat h meni, ti pa bi šla h Louisu...kaj praviš?
K: " Hmm...ni slaba ideja..Ok, grem predlagat Harryju"
(Ko je šla iz sobe, je v mojo sobo prišel Harry..)
Harry-H, Ashley-A
H: " Ash....glede tistega poljuba...no...ti ...si...meni....ahh...ti si meni že od nekdaj zelo močno všeč."
A: " Ohh..hmm..no ja...tudi ti si men...( Toda prej ko sem dokončala stavek, me je Harry prekinil z nežnim poljubom...)
A: " Waaw...hmm...no...ja... s Kate sva mislili, da bi MOGOČE ti to noč spal pri meni, in Kate bi spala pri Louisu...Kaj pravi..(Harry me je spet prekinil s poljubom in med pojljubom govoril)
H: " Ja..."
H: " Z veseljem..."
H: " Bi spal pri tebi..."
( Ko sva končala s poljubljanjem sva odšla v mojo posteljo. Kate sploh ni bilo več nazaj..verjetno je zaspala pri Louisu..bom že jutri izvedela...)
In s Harryjem sva zaspala objeta skupaj....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Kako se vam zdi?
b) Ali je next malo predolg?
c) Kaj mislite, kje je zaspala Kate?
č) next?
12. oktober 2012
Na začetku, ko sem napisala Kate-K, in Louis-L, sem mislila Harryja! Se opravičujem!
12. oktober 2012
u90554
u90554
Zakaj noben ne nexta?
26. oktober 2012
sory
10000000000000000000000000000000000000...%za next!
26. oktober 2012
u90554
u90554
Hwalla sam se en next pol pa nextam...
26. oktober 2012
next!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u90554
u90554
Jooj hwala... sam zdej trenutno ne morm nextat, kr sm na iPodu, next pa mam napisan na gmailu in ne morm it gor. Jutri obljubim
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg